• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MSC UNO SOHBET&MUHABBET

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Konu Sayısı : 0

RE: SOHBET&MUHABBET
    (21-08-2016, Saat: 17:28)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizler için seçtiğim şehirleri umarım beğenmişsinizdir Smile Şehirlerin çoğunun şarkı ile ya da şarkıcı ile bir ilişkisi var. Rastgele verilmiş şehirler değil kesinlikle... Umarım bir gün etmediyseniz ziyaret etme şansınız olur şehirlerinizi..
    Şu hayatta belki de en nefret ettiğim şehri vermişsin bana umarım bir gün oraya gitmem Big Grin

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    21-08-2016, Saat: 17:37

pilimba

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: SOHBET&MUHABBET
    (21-08-2016, Saat: 17:28)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umarım bir gün etmediyseniz ziyaret etme şansınız olur şehirlerinizi..

Şirinler'i de görürüz belki.
    (Son Düzenleme: 21-08-2016, Saat: 17:40, Düzenleyen: pilimba.)
    21-08-2016, Saat: 17:39

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

(21-08-2016, Saat: 17:39)pilimba Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (21-08-2016, Saat: 17:28)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umarım bir gün etmediyseniz ziyaret etme şansınız olur şehirlerinizi..

Şirinler'i de görürüz belki.

Bu forumda daha önce Ordu'nun köyleri konseptli bir MSC yapıldığını biliyor muydun?
    21-08-2016, Saat: 17:41

pilimba

Üye Grubu

(21-08-2016, Saat: 17:41)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (21-08-2016, Saat: 17:39)pilimba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şirinler'i de görürüz belki.

Bu forumda daha önce Ordu'nun köyleri konseptli bir MSC yapıldığını biliyor muydun?

Bilmez miyim! Emenköy'dü benim rumuzum. Bana da yakın bir köy üstelik, 10 km kuzeyde. Bisikletle bir gün gidesim bile var.
    21-08-2016, Saat: 17:43

Barlo

Üye Grubu

(21-08-2016, Saat: 17:43)pilimba Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (21-08-2016, Saat: 17:41)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu forumda daha önce Ordu'nun köyleri konseptli bir MSC yapıldığını biliyor muydun?

Bilmez miyim! Emenköy'dü benim rumuzum. Bana da yakın bir köy üstelik, 10 km kuzeyde. Bisikletle bir gün gidesim bile var.

Sen o sıralar forumdaymışsın demek. Ben de içimden katılsaydı Emenköy'ü ona verirdim diye geçirmiştim aklımdan. Big Grin
    21-08-2016, Saat: 17:45

pilimba

Üye Grubu

(21-08-2016, Saat: 17:45)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (21-08-2016, Saat: 17:43)pilimba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilmez miyim! Emenköy'dü benim rumuzum. Bana da yakın bir köy üstelik, 10 km kuzeyde. Bisikletle bir gün gidesim bile var.

Sen o sıralar forumdaymışsın demek. Ben de içimden katılsaydı Emenköy'ü ona verirdim diye geçirmiştim aklımdan. Big Grin

Neden aklından geçti ki? Niye böyle şeyler geçiriyorsun? Aramızda bir barış antlaşması bile imzalanmadı. Ateşkes halindeyken, nereden çıkıyor bu hülyalar?
    21-08-2016, Saat: 17:50

Barlo

Üye Grubu

(21-08-2016, Saat: 17:50)pilimba Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (21-08-2016, Saat: 17:45)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sen o sıralar forumdaymışsın demek. Ben de içimden katılsaydı Emenköy'ü ona verirdim diye geçirmiştim aklımdan. Big Grin

Neden aklından geçti ki? Niye böyle şeyler geçiriyorsun? Aramızda bir barış antlaşması bile imzalanmadı. Ateşkes halindeyken, nereden çıkıyor bu hülyalar?

Barlo Diktatörlüğü fırsatı bulduğu anda saldırır. En komikli rumuzu tabi ki ezeli düşmanım Pilimbiklere layık göreceğim. Suckervillagelı Pilim seni.
    21-08-2016, Saat: 17:53

pookito

Üye Grubu

(21-08-2016, Saat: 17:28)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizler için seçtiğim şehirleri umarım beğenmişsinizdir  Smile Şehirlerin çoğunun şarkı ile ya da şarkıcı ile bir ilişkisi var. Rastgele verilmiş şehirler değil kesinlikle...  Umarım bir gün etmediyseniz ziyaret etme şansınız olur şehirlerinizi..

Uluhan kesinlikle çok iyi fikirdi  Heart benimki de cuk oturmuş  Smile
    21-08-2016, Saat: 18:17

pilimba

Üye Grubu

(21-08-2016, Saat: 17:53)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (21-08-2016, Saat: 17:50)pilimba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden aklından geçti ki? Niye böyle şeyler geçiriyorsun? Aramızda bir barış antlaşması bile imzalanmadı. Ateşkes halindeyken, nereden çıkıyor bu hülyalar?

Barlo Diktatörlüğü fırsatı bulduğu anda saldırır. En komikli rumuzu tabi ki ezeli düşmanım Pilimbiklere layık göreceğim. Suckervillagelı Pilim seni.

Nedense heyecanlandım.  Rolleyes
    21-08-2016, Saat: 18:26

pilimba

Üye Grubu

Şarkılar ile ilgili ön eleme az önce Pilimba meclisince sonuçlandı. İslamcılar neredeyse her şarkıya aleyhte oy verdiler. Bu demek oluyor ki, ilk onu belirlerken kafa göz yarılacak mecliste.

Seoul, Oslo, Athens, New Delhi, Astana, Havana, Cape Town, Buenos Aires, Paris, Yerevan, Madrid, Thimphu, Ottawa, Ankara, Tokyo

Yukarıdaki şarkılar olmamış.
    21-08-2016, Saat: 18:32

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

(21-08-2016, Saat: 17:28)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizler için seçtiğim şehirleri umarım beğenmişsinizdir  Smile Şehirlerin çoğunun şarkı ile ya da şarkıcı ile bir ilişkisi var. Rastgele verilmiş şehirler değil kesinlikle...  Umarım bir gün etmediyseniz ziyaret etme şansınız olur şehirlerinizi..

Sonra bilahare şarkım ve bana vermiş olduğun şehrin nasıl bir ilişkisi var anlatır mısın? Merak ettim! Öpücük
    Ayrıca şarkıma yapmış olduğun yorumla beni epey bir şaşırttın! Big Grin
    21-08-2016, Saat: 18:35

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Organizatör olmam şarkılara yorum yapmama engel değil tabi ki..
    Hangi şarkının kime ait olduğunu bilmeden yorum yapmak daha eğlenceli oluyormuş ama itiraf etmem gerekirse…

01-SEOUL T-ara-Bo Peep Bo Peep= Ritmi itibariyle tam bir başlangıç şarkısıydı o yüzden 1 numaraya koydum ama K-POP hiç tarzım değil üzgünüm..

02-BRUSSELS Oscar&The Wolf- Joaquim=Şarkı başladığında işte bu dedim. Ben şarkı içindeki zıtlıkları çok seviyorum.. Alakasız bir tarzda arabesk kemanlar…işte bu.. Çok ortada.. Puan gelmiştir belki..

03-DHAKA Shreya Ghoshal-Nanga Punga Dost= Evet sevimli, müşterisi çok olacaktır ama ben onlardan değilim üzgünüm

04-TIRANA Argjentina Ramosaj- Si shiu= Sanırım Arnavutça bu şarkı.. Ritmi güzel ama çok sade.. Beni içine çekemedi bu da..

05-DUBLIN Anna rf-Moving On= Ahhhh Ahh!! Kelt müziğine ölürüm Anna rf. için söylenecek kelime bile bulamıyorum.. Ama bu ikisi birleşince olmamış sevgili arkadaşım. Lachin mahnısını gönderseydin mesela da kulaklarımız bayram etseydi.. O kadar çok seçeneğin vardı ki.. Yazık oldu çok üzüldüm bu isme ve bir kelt şarkısına puan veremediğime..

06-TEL-AVIV Ofra Haza-Im Nın’Alu= Şak diye keserim canımı sıkarsan.. Açıkçası bilmiyordum orjinalinin İbranice olduğunu.. Şarkı güzel kayıt kötü.. Sanırım 90’ların başına ait bir kayıt bu.. Listedeki tek İbranice şarkı olması dolayısıyla İbranice aşığı olan beni heyecanlandırdı..

07-MONTEVIDEO Francesco Gagnon-Querer= Sezen Aksu’nun gençlik sesinin tınısı var ve yürek dağlayan cinsten bir ses.. Tarz olarak çok sevdim.

08-WARSAW Ewa Fama-Ewakuacja= Lehçe fonetik olarak sevmediğim bir dil. Rock şarkının azlığını da düşünürsek başarılı bir sonuç elde edebilir..

09-LONDON Huntington-Secret= Ritim olarak çok farklı bir şarkı.. Dinlerken keyif aldım diyebilirim.

10-PYONGYANG System Of A Down-Chop Suey= Bu şarkının ismini yazarken kelimeleri birleşik yazmışım sahibinden özür dilerim.. System Of A Down benim müzik zevkime çok uzak bir tarz.. 3 defa dinledim senin için ama puan çıkmadı sevgili arkadaş.. Çok üzgünüm..

11-QUITO Buika-No Habra Nadie En El Mundo= Ahhh! Kibariye eğer Türkiye’de doğmamış olsaydı ne olurdu? Evet Buika bu playlistin en bilineni ve ben sırf bu yüzden bu kadına puan vermedim sanıyorsanız yanılıyorsunuz..

12-TEHRAN Googoosh-Talagh= Uluhandro’yu yüreğinden vuran bir diğer isim de Googoosh.. Ne güzel bu ismi böyle bir yarışmada görmek.. Çok iyi bildiğim bir şarkısı ama dedim ya sırf bu yüzden puan vermedim sanıyorsanız yine yanılacaksınız…

13-OSLO Erlend Oye-La Prima Estate= İlk elime ulaştığında gece yarısı evde dinlemiştim ve tam bir yol şarkısı demiştim içimden. Denedim çok keyifli.. Tavsiye ederim..

14-ATHENS Dimitra Galani-An=Gönderirken attığın mesajda Dimitra Galani’yi keşfet demiştin. Sayende keşfettim ama ne yaptın sen ya? Yapılır mı bu Uluhandro’ya.. Nasıl bir şarkıya giriş? Bu yarışmanın en büyük kazanımlarından oldu bu teşekkürler sevgili katılımcı arkadaş..

15-NAIROBI Daley-Look Up= İtiraf etmem gerekirse kadın diye dinledim erkek çıktı.. Cem Adrian tarzı.. Ben sevdim umarım puan da çıkmıştır..

16-HELSINKI Chisu-Sabotage= Fince yanlış bilmiyorsam Türkçe ile aynı dil grubundan , bu yüzden dinlerken hiç kulak yormuyor.. Dinlendirici soft güzel bir şarkı.
    17-NEW DELHI Alka Yagnik& Babul Supriyo- Chori Chori Chupke Chupke= Bu şarkıyı dinlediğimden beri dilime dolandı. Şu 29 şarkı arasında dilime dolanan başka şarkı yok yeminle. Chori Chori Chupke Chupke diye geziyorum yollarda..

18-ASTANA Kesh You- Rızamıyn= BİR İTİRAF= Kendi şarkımı seçmeden evvel bu şarkıyı seçmiştim. Katılımcı arkadaş ‘’Rızamıyn’’ dediğinde çok şaşırdım sen tut binlerce şarkının içinden benim seçtiğim şarkıyı seç… Sonra çok büyük bir centilmenlik gösterdi ve sen katıl bununla dedi.. Sonunda anlaştık ve ben başka bir şarkı seçtim .. Şarkıya gelince söylenecek söz yok. Benim daha önce seçtiğim şarkı sonuçta…

19-HAVANA Patsy Cline-She’s Got You= Sıcak şarap içerken camdan dışarıyı izliyorsun.. Kar yağıyor falan.. Sevgilin de yanında.. Belki bir öpücük.. Fonda da bu şarkı..

20-CAPE TOWN Leon- Tired Of Talking= Kaliteli.. Günümüz tarzına çok yakın. Sevdim.. Puan da verdim..

21-BUENOS AIRES Pimpinela-Olvidame y Pega La Vuelta= Bir eski kayıt daha.. Eski 45’likleri çok seven biri olarak bu şarkıda da o tadı aldım.. Sanki bir Türkçe coverı var gibime geldi ya da ben çok benzettim..

22-PARIS Cindy Danie- Toi Qui Mangue A Ma Vie= Gönderirken ben de yeni keşfettim demiştin ben de sayende keşfettim.. Güzel kaliteli bir şarkı. Fransızca katılım da fazla değil bu sefer. Şansı var umarım üst basamakları zorlarsın sevgili arkadaş…

23-YEREVAN Lilu-Yet Ari= Popo sallatan şarkı…Bu tarzda başka şarkı yok o yüzden şansını yüksek görüyorum. Tarz olarak da beğendim. Sirusho tadı var. Ermeni müziği de Türk müziğine çok benziyor aslında. Zurna ve Duduk kullanmayı çok seviyorlar.. Yerel dilde olması da avantaj. Başarılar

24-MADRID Eliyahu Sills & Qadim Near East- Durme Durme= Ritim yavaş, ensturmanlar etnik,hangi dilde olduğu meçhul, arada bir kaval, uyuyacaktım az kalsın. Sevemedim sevgili katılımcı üzgünüm hatta 29 şarkı içinde en vasat bulduğum bu oldu. Puan da çıkmadı dolayısıyla..

25-THIMPHU Skyrim-Dragonborn= Tarzı en farklı olan şarkıydı. En çok bunu dinledim diyebilirim. Ya 0 ya 12 vereceğim dedim hatta.. Acaba kaç verdim?

26-OTTAWA Puirty Ring-Begin Again= Kaliteli bulduğum bir diğer şarkı da bu..Seveni çok olacaktır diye düşünüyorum

27-TALLINN Jenni Vartiainen- Junat Ja Naiset= Bir diğer Fince şarkı da bu.. Ama diğeri kadar içine çekmedi beni

28-ANKARA Christina Peri-Tragedy= Çok arada kaldım bu şarkıda. Ama çok kaliteli.

29-TOKYO Kendji Girac-Cool= Bu da tam bir son şarkı.. Tam bir 29 numaraydı.. İsmen tanıdığım az sayıda şarkıcıdan birisi de bu.. Başarılı güzel bir katılım..
    21-08-2016, Saat: 18:36

Yekaye

Admin Grubu

Rep Puanı: 0

SOHBET&MUHABBET
    (21-08-2016, Saat: 18:32)pilimba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkılar ile ilgili ön eleme az önce Pilimba meclisince sonuçlandı. İslamcılar neredeyse her şarkıya aleyhte oy verdiler. Bu demek oluyor ki, ilk onu belirlerken kafa göz yarılacak mecliste.

Seoul, Oslo, Athens, New Delhi, Astana, Havana, Cape Town, Buenos Aires, Paris, Yerevan, Madrid, Thimphu, Ottawa, Ankara, Tokyo

Vereceği puanları makul ölçüleri aşan oranda belli eden bu mesaj sebebiyle pilimba ülkesinin yarışmadan diskalifiye edilmesi talebimizi yekaye radyo televizyon kurumu yerate nin aldığı karar gereğince resmen iletiriz.

Yerate adına Hacib Ayçörek Ramirez

Sent from my iPhone using Tapatalk
    21-08-2016, Saat: 18:43

pookito

Üye Grubu

(21-08-2016, Saat: 18:32)pilimba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkılar ile ilgili ön eleme az önce Pilimba meclisince sonuçlandı. İslamcılar neredeyse her şarkıya aleyhte oy verdiler. Bu demek oluyor ki,  ilk onu belirlerken kafa göz yarılacak mecliste.

aaa adaşım sevgili Pilimba! nasıl yani! Athens benim favorim  Öpücük O gizemli kişiyi tebrik ediyor ve kucaklıyorum hatta  Heart
    21-08-2016, Saat: 19:02

suioeir

Üye Grubu

SOHBET&MUHABBET
    Kendi şehrimle birlikte yarışmadaki 11 şehri ziyaret ettim[emoji4]

(Son Düzenleme: 21-08-2016, Saat: 19:40, Düzenleyen: suioeir.)
    21-08-2016, Saat: 19:34

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

SOHBET&MUHABBET
    (21-08-2016, Saat: 19:34)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben kendi şehrimi ziyaret ettim[emoji4]

Senin ziyaret etmediğin şehir var mı [emoji1]

21-08-2016, Saat: 19:40

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Cvp: SOHBET&MUHABBET
    Bir önceki MSC de khooneya ma'yı duyar duymaz aşık olmuştum ve cok net kazanır bu demiştim zira öyle de oldu. Bu yarışmada ise öyle ilk dinlemede OHA dediğim hiç bir şarkı yok fakat kazanma adayı gördüğüm 1 şarkı var (benim listemde çok üstte değil ama sanırım kazanır diye düşünüyorum) bir de kendi şarkım harici kalan 28 şarkı içinde diğer 27sini sollayan bana kendini en begendireni var, buram buram kalite kokan. İnşallah çok ama çok çekişmeli olur ya oylama [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] yarın sabah detaylı yorumlarimi yazacağım kimin kim olduğunu bilmeden yazmak ciddi anlamda çok zevkli olacak 😈[FACE WITH TEARS OF JOY]
    21-08-2016, Saat: 19:45

suioeir

Üye Grubu

SOHBET&MUHABBET
    (21-08-2016, Saat: 19:40)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (21-08-2016, Saat: 19:34)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben kendi şehrimi ziyaret ettim[emoji4]

Senin ziyaret etmediğin şehir var mı [emoji1]

Montevideo'yu daha önce hiç duymamıştım. Benim için yarışmadaki kazanım şarkılardan ziyade bu şehir oldu [emoji2]

(Son Düzenleme: 21-08-2016, Saat: 19:52, Düzenleyen: suioeir.)
    21-08-2016, Saat: 19:51

Alperto

Admin Grubu

Konu Sayısı : 123

Rep Puanı: 8

Cvp: SOHBET&MUHABBET
    Bu başlığı kilitliyorum.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    21-08-2016, Saat: 19:53

aksizi

Yasaklı Kullanıcı Grubu

SOHBET&MUHABBET
    London temsilcisi tek favorim. Teşekkürler güzel zevki için. Seni seviyorum.

(21-08-2016, Saat: 19:55)aksizi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: London temsilcisi tek favorim. Teşekkürler güzel zevki için. Seni seviyorum.

Birazdan kendimi kesicem kim bunlar, kim bu? Nasıl güzel şarkıları var. VAH! Çok üzülüyordum umduğumu bulamadım diye o gece yorum yaptığımda da bir bu aklıma düşmüştü. Şimdi tekrar geri döndüm ve baktım. Keza bütün şarkılarına baktım. İnanılmaz.

(Son Düzenleme: 21-08-2016, Saat: 20:04, Düzenleyen: aksizi.)
    21-08-2016, Saat: 19:55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.