• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET

Önder

Üye Grubu

Konu Sayısı : 1

Rep Puanı: 1

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET
    Saka bi yana burdaki oylama zorlu olucak. Simdiden kafam karisti. Hepinizi toptan bir daha dinniyicem yarin. Big Grin
    17-10-2016, Saat: 23:00

Ömer

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 3

Şarkıları şimdi bitirdim ve gerçekten yıllar geçtikçe coverların ne kadar değiştiğini gördüm. Çok iyiler var, işkence bekliyordum!

Beğendiklerim: Bailador, cembulut'un pezevenkli şarkısı, Halil, Kazu, Legolas (Emrah solist sen misin?), Murad (Yorumu çok sevdim, bi Murad vardı sesi çok güzeldi aynı Murad sanırım), Ozzy (Ermenistan'ın şarkısı favorimdi ve sözlerde tam benlik olmuş, ses seksi... Güzel olmuş yüksek puan), Sirusho (Şarkıyı en rahat söyleyen kişi sensin herhalde yarışmada, şarkı güzel), Suioeir (En temiz kayıt senin ki olmuş, şarkı güzel), Tayfun, Titan.

Elinize, sesinize sağlık güzeldi [emoji6]
    17-10-2016, Saat: 23:14

krunch

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Yazıklar olsun YAZIKLAR!!!!!! Second Chance'i görmezden gelenler sert bir kışa hazırlıklı olsunlar!
    17-10-2016, Saat: 23:22

volcano

Üye Grubu

(17-10-2016, Saat: 23:22)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazıklar olsun YAZIKLAR!!!!!! Second Chance'i görmezden gelenler sert bir kışa hazırlıklı olsunlar!

Çok doğru.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    17-10-2016, Saat: 23:26

Legolas

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

(17-10-2016, Saat: 23:22)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazıklar olsun YAZIKLAR!!!!!! Second Chance'i görmezden gelenler sert bir kışa hazırlıklı olsunlar!
    Bu yarismada neden göremedik sizi Olcay bey? NEDENNNN?
    17-10-2016, Saat: 23:27

Legolas

Üye Grubu

(17-10-2016, Saat: 23:14)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkıları şimdi bitirdim ve gerçekten yıllar geçtikçe coverların ne kadar değiştiğini gördüm. Çok iyiler var, işkence bekliyordum!

Beğendiklerim: Bailador, cembulut'un pezevenkli şarkısı, Halil, Kazu, Legolas (Emrah solist sen misin?), Murad (Yorumu çok sevdim, bi Murad vardı sesi çok güzeldi aynı Murad sanırım), Ozzy (Ermenistan'ın şarkısı favorimdi ve sözlerde tam benlik olmuş, ses seksi... Güzel olmuş yüksek puan), Sirusho (Şarkıyı en rahat söyleyen kişi sensin herhalde yarışmada, şarkı güzel), Suioeir (En temiz kayıt senin ki olmuş, şarkı güzel), Tayfun, Titan.

Legolas Emrah'in ta kendisi. [emoji4]
    17-10-2016, Saat: 23:28

Murad

Üye Grubu

Amaninnnnn winter is coming [emoji33][emoji33][emoji90][emoji90][emoji33][emoji33][emoji33]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    17-10-2016, Saat: 23:29

krunch

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Cvp: RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET
    (17-10-2016, Saat: 23:27)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    Bu yarismada neden göremedik sizi Olcay bey? NEDENNNN?

Küstürdüler, küstürdünüz çünkü beni.. Yorumlarda alladınız pulladınız sıra puanlara gelince hep es geçtiniz görmezden geldiniz üstelik bu yarışmanın ilk birincisiydim ben, İLK!!!!!!!!!!!!!!! Tükenmişlik sendromunda boğulmamı isteniz hepiniz ben de biraz inzivaya çekilmeyi tercih ettim!
    17-10-2016, Saat: 23:32

Legolas

Üye Grubu

RE: Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET
    (17-10-2016, Saat: 23:32)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (17-10-2016, Saat: 23:27)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yarismada neden göremedik sizi Olcay bey? NEDENNNN?

Küstürdüler, küstürdünüz çünkü beni.. Yorumlarda alladınız pulladınız sıra puanlara gelince hep es geçtiniz görmezden geldiniz üstelik bu yarışmanın ilk birincisiydim ben, İLK!!!!!!!!!!!!!!! Tükenmişlik sendromunda boğulmamı isteniz hepiniz ben de biraz inzivaya çekilmeyi tercih ettim!
    Çok klişe sözler bunlar. Biz olaylı Covermaca 2008 görmüş geçirmiş insanlarız. Öyle ki Covermaca All Times 2008 bile duzenlenmedi.[emoji23] Ne badireler atlattik. Bizi bunlar mi yıkacak allasen.[emoji4]
    17-10-2016, Saat: 23:36

Murad

Üye Grubu

(17-10-2016, Saat: 23:32)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (17-10-2016, Saat: 23:27)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yarismada neden göremedik sizi Olcay bey? NEDENNNN?

Olcayyyyyy [emoji23][emoji23][emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    17-10-2016, Saat: 23:38

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET
    (17-10-2016, Saat: 23:14)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkıları şimdi bitirdim ve gerçekten yıllar geçtikçe coverların ne kadar değiştiğini gördüm. Çok iyiler var, işkence bekliyordum!

Beğendiklerim: Sirusho (Şarkıyı en rahat söyleyen kişi sensin herhalde yarışmada, şarkı güzel)

Şarkıyı rahat söylemesinin sebebi sözlerin gayet uyumlu olmasındandır herhalde bunu da belirtiniz lütfen  Heyo Öpücük
    17-10-2016, Saat: 23:40

Ömer

Üye Grubu

(17-10-2016, Saat: 23:28)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Legolas Emrah'in ta kendisi. [emoji4]

Sesin evrim geçirmiş şok oldum [emoji1] Güzel...
    17-10-2016, Saat: 23:42

Ömer

Üye Grubu

(17-10-2016, Saat: 23:40)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Beğendiklerim: Sirusho (Şarkıyı en rahat söyleyen kişi sensin herhalde yarışmada, şarkı güzel)

Şarkıyı rahat söylemesinin sebebi sözlerin gayet uyumlu olmasındandır herhalde bunu da belirtiniz lütfen  Heyo Öpücük

Kesinlikle öyle. Gözüm her yerde Osman'ın yorumlarını aradı. Üzülerek öğrendimki artık yazmıyormuş. Senin çıkışların onu hatırlatıyor [emoji1] Başarılar...
    17-10-2016, Saat: 23:45

suioeir

Üye Grubu

Güzel yorum yapan arkadaşlara teşekkürler. [emoji8]
    17-10-2016, Saat: 23:50

volcano

Üye Grubu

Yarış Sirusho, Titan ve Suioeir arasında geçer, Murad da 4. olur diyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    18-10-2016, Saat: 00:01

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

11. Çoban : İşte orijinalini sevmediğim ama Coverına bayıldığım bir şarkı daha .Ben korkarım ortalıklarda pek gözükmeyen şarkıları coverlamaktan kimse bilmez bu nedir diye üstüne eğilmezler diye coverlamaktan büyük cesaret .
    Sözlerindeki nasihat unsurlarını da ayrıca beğendim ; eferin len

12. Pus : Hiç bilmediğim bir şarkı o yüzden sıradan bir pop şarkısı gibi dinledim . Bana 90ların slovlarını hatırlattı . Ses değil de muzik önde olduğu için daha iyi geldi sanki aslında kayıt kalitesizliğin avantajın olmuş gibi =)
    Ayrıca 90ları hissettiysem nasıl beğenmişim anlayın artık ; 90lar aşkına !

13. Eksik Etek : Biraz Sultana tarzı olmuş ama sözlerle bunu kuvvetlendirebilirdi sanki . Daha kafiyeli ve daha zengin kelimelerle şarkı çok daha dikkat çekici olabilirdi . Başarılar

14.Ateşle Aşkı Durma : Tövbe bismilah ! Köksal'ın ihtiraslı sesini duydum sanki . İlk katılımından bir tık iyi olmuş sanki . Müzikle çok çelişmeyen bir tema seçmişsin . Sesin de uymuş ; ilk 10 yapabilir .

15. Oyun : Önce Slovakya 2010 sonra buna sonra da Portekiz 2012 ye yazdım bi şeyler sonra baktım bu sözler bu şarkıda birleşti güçlerini birleştirdiler . Tayfun demiş ya merak ediyorum Sirusho mu yazıyor diye ... Didem'e kağıda yazdığım halini atmıştım eğer duruyorsa ondan ister yollarım Tayfun Bey ; kamuoyunu bana karşı doldurmayınız ! Geçmişe bakınız ...
    En son solistim Fatih de bu şarkıyı istemişti ; 2016 coverında beklediği sonucu alamayınca o da yorumlamaktan vazgeçmişti teklif etmedim Didem de acı bir olay yaşayınca çekilecektim bir gece ansıızn Süleymancığım o harika teklifle geldi ve 3 günde harika bir senkron ve yorumla sözlerime hayat verdi . Kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum ...

16. Hediye : Antique dinleyinde hep Mou Leipis adlı şarkı gelir tam bir Yunan müziği. O tarz şarkılara da Sulhi'nin yazdığı gibi sözlerle cover yapılırdı 2000li yıllarda . Ver bunu Power Türk'e günde 10 kez dönsün ... Top20de ilk 3ü zorlar ... Puanlarımız hediye olsun artık .

17. Pis Şişko : Ay ben bu şarkıda kendimi buluyorum ama Tayfun'u bulamıyorum Smile Tayfun nerede senin o romantizm dolu sözlerin ... Ay joke da yaparmış yerim ayol ... İşim gücüm yemek işte Confused

18. Vay Be : Bu şarkıyı sadece sadece sözleri hızlı hızlı akarken dinlemeyi seviyorum vava ve vavee kısmından nefret ediyorum ... Portekizce olmasa küfredicem o derece ... Hızlı sözlere peşpeşe kafiyeyi ve ritmi bozmadan söz yazmak pardon ama g.t ister . Üstelik belli bir hikaye anlatmak da zor iş . Harika Ömer !

19. Nehr-üs Sema : Covermaca'da belli bir kafiye dışında kullanılan tema ve söz sanatları beni daha da cezbediyor ...
    Çok söz yazmaktansa az ve öz söz yazmak daha iyi .. Akılda kalıcı olması çok daha iyi ... Unutmayın pop müzik çok basit bir dörtlükle patlatıldı ... Ama bunun tam zıttı var burada ; sözler az ama öz ... Sesini en iyi kullanan 2-3 yarışmacıdan birisin Süleyman şarkı için yormuyorsun kendini şarkıyı sesine göre ayarlıyorsun ve nasıl oluyor bilmiyorum ama oluyor ... Sana bi de hareketli şarkı coverlatmak lazım =)

20. Altın Madalya : Kendi Covermaca tarihinin şarkısını yapmış haspa !
    Bazı şarkılar vardır müzik hareketlidir ama sözler biraz hüzünlüdür mesela Tabir-i Caizse ....
    Uluhan'ın yüksek tempolu şarkı yaptığını da gördük şarkısının adıyla müsemma bir yorumcu katılımcı ; ayy keşke benim olllsaaaa !

Hadin gazanız mübarek oluveeesin gızanlaaa
    18-10-2016, Saat: 00:25

TTR

Üye Grubu

Coverimla ilgili yorumlar beni sasirtmiyor, bekledigimden ne eksik ne fazla. Bu yarışma iddiam yok kendimi eglendirmek için yazdim ve eglendim. Bazı arkadaşların da dediği bülent ortaçgil sarkilarina da benziyor hem melodi hem söz yazma teknigiyle. Serhat'tan Leomard Cohen oluyorsa benden de bi Bülent Ortaçgil olmuş çok mu? Smile

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    18-10-2016, Saat: 01:20

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Şarkıları ikinci kere yeni yeni dinleyebiliyorum ve MertDM kesinlikle alkışı hak ediyor. En sevdiklerimden biri oldu. Bu sefer tam kıvamında söz yazmış, abartmadan. Big Grin Zirveyi hak eden coverlardan biri.

Ponçikito, sen de çık artık şu yataktan. Çekiç Big Grin Ya da küvette mi söylüyorsun şarkıları be adam. Çekiç
    18-10-2016, Saat: 18:12

Bailador

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Çocuklar, covermaca finalinin bir video yayını şeklinde canlı olmasını ister misiniz? Eğer bu konuda siz de hevesliyseniz böyle bir şey yapmayı düşünüyorum. Facebook'ta bir grup açıp sadece gruptakilerin görüp izleyebileceği bir yayın. Yok, ne gerek var, sırayla açıkla işte oyları diyorsanız da klasik tarzda yapacağım. Ne dersiniz?
    18-10-2016, Saat: 20:38

suioeir

Üye Grubu

(18-10-2016, Saat: 20:38)Bailador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çocuklar, covermaca finalinin bir video yayını şeklinde canlı olmasını ister misiniz? Eğer bu konuda siz de hevesliyseniz böyle bir şey yapmayı düşünüyorum. Facebook'ta bir grup açıp sadece gruptakilerin görüp izleyebileceği bir yayın. Yok, ne gerek var, sırayla açıkla işte oyları diyorsanız da klasik tarzda yapacağım. Ne dersiniz?

Warum nicht?
    18-10-2016, Saat: 20:40

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      COVERMACA ALL TIMES 2016 - BÜYÜK FİNAL Barlo 25 11,112 25-10-2016, Saat: 22:32
    Son Yorum: Bailador
      COVERMACA ALL TIMES 2016 - DOUBLE TROUBLE Barlo 14 6,937 25-10-2016, Saat: 18:06
    Son Yorum: Bailador

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.