• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET

mertdm

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Konu Sayısı : 0

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET
    Yeni ameliyat olduğum için düzenimi bir türlü oturtamadım, yorum yapamıyorum kusura bakmayın Sad
    19-10-2016, Saat: 11:32

suioeir

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

(19-10-2016, Saat: 11:32)mertdm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ameliyat olduğum için düzenimi bir türlü oturtamadım, yorum yapamıyorum kusura bakmayın Sad

Geçmiş olsun.

Ben yorum yapacağım müsait bir zamanımda.
    19-10-2016, Saat: 11:41

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET
    (19-10-2016, Saat: 01:14)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kemcukyan yorumlarini da youtubedan bekliyoruz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
     Kemchukyan bu sefer puanlama bitisinde ortaya cikacak .
     Baskasinin verdigi puanlara gore puanlama yapanlar
     Oldugu  surece  Kemchukyan puan verme sureci bitmeden konuşmayacak  Heyo
    19-10-2016, Saat: 14:57

Murad

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

(19-10-2016, Saat: 14:57)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (19-10-2016, Saat: 01:14)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kemcukyan yorumlarini da youtubedan bekliyoruz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
     Kemchukyan bu sefer puanlama bitisinde ortaya cikacak .
     Baskasinin verdigi puanlara gore puanlama yapanlar
     Oldugu  surece  Kemchukyan puan verme sureci bitmeden konuşmayacak  Heyo

Benimle aynı kaygıyı taşıyan başkası da var demek [emoji16][emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    19-10-2016, Saat: 18:15

SiruSho

Üye Grubu

Ehehe sutten agzi yanan yogurdu ufluyor iste ?
    19-10-2016, Saat: 21:41

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

Bir tebrik de Aspirin Mahmut'a geliyor. Hem şarkı seçimi, hem de coverı çok başarılı. İlk dinlediğimde de çok sevmiştim ama dün şarkıları tekrar düzenledikten sonra çok daha iyi olduğunu gördüm. Burak da çok güzel seslendirmiş. Sus'tan sonra level atlamış resmen.
    19-10-2016, Saat: 21:59

Önder

Üye Grubu

Konu Sayısı : 1

Burda resmen bi siralama yapamiyorum. Sanirim birakcam bu juri isini :'(
    19-10-2016, Saat: 22:05

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Ben gönderdim oyları hayırlısıSmile
    19-10-2016, Saat: 23:07

pookito

Üye Grubu

(19-10-2016, Saat: 00:56)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili; TTR, Bailador, Taifung, Ozzy, Hysteria, Önder, Sirusho, Barlo, Lukas ve Yekaye şarkım için yapmış olduğunuz yorumlara sesli mesaj ile cevap vermek istedim:

Duygularımı daha iyi yansıtabileceğimi düşündüğüm için yine bu şekilde cevap vereyim diyorum ve hatta şarkılarınızı da iyice dinleyip sindirdikten sonra sesli mesaj ile yorumlarımı yapıcam =D

Eğer ses kaydı yaparsam, şarkınızla ilgili yorumumu dinlemek için uğraşmak istemeyebileceğinizi düşündüm. O sebeple vazgeçiyorum. Yorumlarım şu şekilde:

Alperto - Aşk Mı Noksan: Şarkı sözlerini bir hayli başarılı buldum ben. Özenli ve titiz bir çalışmaydı benim için Alperto'nun bu çalışması. Mikrofonla ilk kez tanışmam (Hep smule'da söylediğim için) biraz sancılı oldu. Eşlik etmeye çalıştım. Alperto'ya başarılar diliyorum.

Aspirin - Son Bir Defa: Şarkının sözleri çok güzel bir şekilde akıyor. Bence çok zekice yazılmış ve tam yerli yerine oturtulmuş sözler. Şarkının melodisi ile sözlerin uyumu, hatta hece uyumu dahi çok iyi bence. Burak da çok güzel yorumlamış =)

Bailador - Hınzır: Duygularını şarkı sözlerine çok hoş bir şekilde yansıtmışsın diye düşünüyorum Burak. Hatta şarkını dinlerken hayali film sahneleri bile oluşturdum kafamda. Yorumun çok güzel zaten. En sevdiklerimden biri değil belki; ama şarkını sevdim=)

Barlo - Diktatör: Eğlenceli buldum küçük şeytani diktatörü. Şarkıyı yorumlayış tarzın da, sözlerdeki uslubun da çok sevimli geldi bana Barlo=) ama hani öyle çok iddialı olsun diye değil de keyiflik bir şarkı yaptığın hissediliyor.

[b]Cem Bulut - Tekmil:[/b] Şarkı sözleriyle en farklı çalışmalardan biri olmuş. girişteki akbabalar bunun habercisi=) Ozzy nin o tok sesine arada eşlik eden ses(sanırım cem bulut) daha fazla mı eşlik etseydi de daha bi yumuşayarak mı aksaydı şarkı diye düşündüm ben. 

Halil - Birazcık Sevgi: 70ler Türkçe pop 45liklerim arasına alabilir miyim bu şarkıyı? Sanki 70li yıllarda Türkçe olarak tekrar yorumlanan o coverlar gibi saf, sevgi dolu bir şarkı. Benim şarkım bu şarkının yanında sapık kalıyor. O derece tertemiz.

Hysteria - Covermaca: Şarkının nakaratı kafama ciddi anlamda takıldı. Birdenbire aklıma geliveriyor. Ne güzel de bastıra bastıra ve de keyif alarak yorumlamışsın şarkını Hysteria. Ve kesinlikle dinlemesi keyifli ve de sözleri ile düşündürücü bir şarkı olmuş.

Kazu - Gel de bana sor: kayahanvari geldi bana şarkı sözleri. hoşuma gitti. yani öyle hissettim dinlerken. bu arada şarkı yorumlanırken sonlara doğru yükselen enerji, gırtlak nağmeleri şaşırtıyor. 

Legolas - Yalnızlar Sahili: Sözleriyle ve yorumlanışıyla dinlerken bir hayli hoşuma gitti ve beni hemen yakalayan, bırakmayan bir şarkı oldu. Favorilerimden biri bu şarkı oldu=)

Lukas - Unutma: Sözlerindeki asilik yorumuna da yansımış Lukas. O samimi asi duygularını, şarkı kasmadan tatlı tatlı yorumlanıp akıp giderken alabiliyorum=)

MertDM - Çoban: Mert arkadaşımızın hamurunda bi coolluk var desem saçma bir cümle mi kurmuş olurum. Ama sözleri, vokali cool bu adamın. Hysteria'nın MVÖ benzetmesine kesinlikle katılıyorum.

Murad - Pus: Has bir ballad olmuş bu şarkı. 

Ozzy - Eksik Etek: İşte o tok sesin arkadan geliyor ya hani. Bence bu şekilde daha iyi yakalamışsın yorumundaki ahengi diye düşünüyorum Ozzy. Alternatif şarkılar, tarzlar hoşuna gidiyor diye görüyorum kendimce. Bir de acaba bu şarkıda eksik etekler diye vurguladığın tema yerine farklı bir tema kullansan daha mı etkileyici olurdu diye düşündüm. Umarım puki'ye kızmazsın. Ama yorumlarımı içtenlikle paylaşmak istedim Ozzy.

Pookito - Ateşli Aşkı Durma:  Önceki coverımda(Mutlu Son Mu Bu) ben acı duyuyordum; mutlu olmak isteyen ve buna inanamayan bir ruhun haykırışlarıydı. İçten gelen duygularımla ekolu bir şekilde söylüyordum. Sonrasında o benzetmeleriniz beni havaya soktu ve "acaba?" diye sordum kendime. Sonra sizin yakıştırmalarınıza layık olmaya çalışarak orgazmik tatlarda bir şarkı yapmak istedim. Sözleri yazarken gerçekten yaşadım ve hoşuma gitti. Böyle bir şarkı çıktı ortaya. Cesar gibi kontratenor bir yorumda bulunamazdım; ama o enerjiyi vermeye çalıştım bazı çıkışlarımla. Ne kadar size geçebildi bilemiyorum ama keyif aldım ben. Şarkının sonunda bunu anlamış olmalısınız =D

Sirusho - Oyun: Bailador ve Uluhandro ne kadar şahanelerse, TTR de bir o kadar özel bir ses bence. Çok hoşuma giden bir ses rengin var Süleyman. Ve Sirusho çok güzel yazmış bence sözleri. Leziz bir şekilde akıp gidiyor. Özellikle nakarat. Ve o keman sesi fikrin çok akıllıca. İlk 5'de olacağını düşünüyorum Alper.

suioeir - Hediye: Çok iddialı bir şarkı gelmiş Sulhi'den. Bence hak ettiğini alacak güzel bir şarkı. Sözlerin uyumu ve Sulhi'nin yorumu çok güzel=)

Taifung - Pis şişko: Yok Başka Yol benim favorimdi geçen yarışmada. Yani, merakla bekledim bu sebeple. Pis şişko sempatik bir şarkı olmuş ve de Barlo pozitif bir etki yaratmış kesinlikle. Bence en iyi seçim olmuş bu yönden Barlo. ama favorilerim arasında olmadı benim için.

Titan - Vay Be: Bu şarkı benim için özel. Bu şarkı için portekizce telaffuz çalışmıştım bir arkadaşla smule üzerinden=) Smule'da challenge yapmıştık. Çok keyifli bir melodisi var. Bence daha iyi değerlendirebilirdin diye düşünüyorum sevgili Titan. 

TTR - Nehr-üs Sema: O özel sesin ve yorumunla harika renklendirmişsin şarkını; sadece o çift sesler biraz fazla olmuş bana göre sevgili Süleyman. ve bu şarkıya kapılıp gitmemi engelliyor. Şarkı sözlerini özenle uyumlu bir şekilde yazmışsın. "Bir şansın varsa" cümlenden sonra o yorumun da çok zekice ve leziz olmuş.

Uluhandro - Altın Madalya: Uluhannn şampiyon olmak istemedin galiba bu sefer. Eğlenceli bir şarkı olmuş; ama iddialı değil bu sefer. Şaşırdım kendi adıma.
    20-10-2016, Saat: 01:04

SiruSho

Üye Grubu

Final akşamı belli değil mi ?

Ya puan vermeyeceğim şarkıları sildim kafa karıştırmasın diye 16 şarkı kaldı :S Kendi şarkımı da silince 15 kaldı ...
    20-10-2016, Saat: 13:12

Bailador

Yasaklı Kullanıcı Grubu

OY GÖNDERMEK İÇİN SON GÜN
    23 EKİM 2016 PAZAR saat: 23.59

SON 2,5 GÜN!!

Yoksa siz hâlâ...
    (Son Düzenleme: 21-10-2016, Saat: 12:02, Düzenleyen: Bailador.)
    21-10-2016, Saat: 12:01

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Bikaç kişi dışında herkes yorum yaparsam puan alamam korkusu yaşamış. Alamayın abi. Yorumuna göre puan kesecek varsa kessin bence zaten karakter yoksunlugu bu. Oylama bitiyor bitsin öyle yorumlayın bari. Yorumlar En zevkli olaylardan biri bence zira
    21-10-2016, Saat: 13:09

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

valla şahsen hiç bugüne kadar takmadığın bi konu. gerçi yapılan yorumlara göre puan verilmediğine ben de şahit oldum. ama bu yoldan dönmem. en baştan yaparıö yorumlarımı otururum köşrme. sonra kim veriyosa versin[emoji3]
    21-10-2016, Saat: 13:16

Legolas

Üye Grubu

Ben yorum yapmak istiyorum. Ama fırsatım olmadı bir türlü. Bu hafta mesai yaptim hep işlerin yogunlugundan. Zaman bulabilirsem bu akşam yorumlayacagim şarkıları.
    21-10-2016, Saat: 14:29

SiruSho

Üye Grubu

(21-10-2016, Saat: 14:29)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben yorum yapmak istiyorum. Ama fırsatım olmadı bir türlü. Bu hafta mesai yaptim hep işlerin yogunlugundan. Zaman bulabilirsem bu akşam yorumlayacagim şarkıları.

ilk 5 tahmini yapma lütfen her defasında hüsrana uğruyorum Big Grin
    (Son Düzenleme: 21-10-2016, Saat: 14:36, Düzenleyen: SiruSho.)
    21-10-2016, Saat: 14:35

Murad

Üye Grubu

Yorumlar benim de en sevdiğim kısım. Nitekim önceki yıllarda katıldığım zamanlarda da yorum yapıyordum. Lakin oylamanın bitmesini bekliyorum. Bu da benim özgür iradem olsun izninizle [emoji6]

21-10-2016, Saat: 14:36

Murad

Üye Grubu

Puanlarımı gönderdim ben de [emoji2] Beğendiğim halde puan veremediğim 5-6 cover oldu. Gerçekten herkes çok iyi iş çıkartmış. Tekrar ve tekrar herkesin ruhuna, sesine sağlık [emoji106]

21-10-2016, Saat: 16:46

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Ben de bikac saate vericem oylarimi Smile Listemi pcde yapmıştım zor olmadi oylamak acikcasi 8 sarki falan sıyrılıyor zaten diğerlerinden. Oy verme ve yorumlama sureci de cok esrarengiz geciyor Big Grin Dünyayı kurtaririz insallah Big Grin
    21-10-2016, Saat: 21:03

SiruSho

Üye Grubu

Yorum yorum yorumlanasicalar sizi !
    Dunyayi geziyosunuz 2 satir yazamiyorsunuz
    21-10-2016, Saat: 21:27

Ömer

Üye Grubu

Puanları gönderdim bende. Çok zordu, puan veremediğim güzel şarkılar vardı.

Bu arada 6-7 kez dinledim bütün şarkıları ve "mertdm" birinci olur diye tahmin ediyorum. Sözler çok güzel, yorumda şarkıda...
    21-10-2016, Saat: 22:45

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      COVERMACA ALL TIMES 2016 - BÜYÜK FİNAL Barlo 25 10,915 25-10-2016, Saat: 22:32
    Son Yorum: Bailador
      COVERMACA ALL TIMES 2016 - DOUBLE TROUBLE Barlo 14 6,793 25-10-2016, Saat: 18:06
    Son Yorum: Bailador

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.