• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MSC UNO SOHBET&MUHABBET

cembulut

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 1

Cvp: SOHBET&MUHABBET
    (22-08-2016, Saat: 15:21)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimse kırılmasın üzülmesin cantoslar, şarkıları siz yapmadınız, seçmek dışında emeğimiz de yok. O zamaaaan saldırın, hücuuuum:      Tai

01-SEOUL T-ara-Bo Peep Bo Peep Teen pop ile katılmak riskli bir durum. Çünkü müzik kalitesi düşük oluyor. Bu da öyle. Bir etkileyiciliği yok malesef.

02-BRUSSELS Oscar&The Wolf- Joaquim Bayıldım, tüm puanlarımı bu şarkıya vermek istiyorum. Hem gizemli, hem büyüleyici bir şarkı. İnsanı bir yerden alıp başka bir yere götürüyor.

03-DHAKA Shreya Ghoshal-Nanga Punga Dost Kusura bakmayın ama hintli bir şarkının beni cezbedebilmesi için inanılmaz bişey olması lazım. Hepsi birbirine benziyor benim için.

04-TIRANA Argjentina Ramosaj- Si shiu Çok beğendim. Etkileyici bir melodi ve hoş bir vocal tınısı bir arada. Yüksek oy potansiyeli var.

05-DUBLIN Anna rf-Moving On  Tüylerimi diken diken yapan etnik bir şarkılara bayılırım ama bu çok bir his uyandıramıyor. Vasat.

06-TEL-AVIV Ofra Haza-Im Nın’Alu Şarkının türkçesini bile zamanında dinlemiş sindirmişiz, bir daha önümüze gelmesini gerektirecek bir şarkı değildi. Ne gerek vardı.  Otur sıfır. Tongue

07-MONTEVIDEO Francesco Gagnon-Querer vasat bir şarkı ama bu kötü listede ortalamanın üzerine çıkıyor.

08-WARSAW Ewa Fama-Ewakuacja  Bu kadar mıymıy şarkının arasında enerjisiyle üste çıkıyor. Sanatsal şarkılara oy yardıracaklar bu şarkıyı görmezden gelebilir ama ben bu  şarkıyı es geçmem. Şüpheli katılımcı: ozzy

09-LONDON Huntington-Secret Mistik bir havası var şarkının ama iddalı durmuyor.

10-PYONGYANG System Of A Down - Chop Suey Seçen kişi hala yarışmanın amacını anlayamamış. "Aynur Aydın Eurovision 2017 Turkey"i destekleyen 2000 küsur doğumlu yeni bir arkadaşımız muhtemelen. Sevdiğim bir grup ama maalesef puanımı ziyan edemeyeceğim.

11-QUITO Buika-No Habra Nadie En El Mundo Açıkcası bu yarışmada olumsuz baktığım ve popülerlikten anladığım şey Bridney Spears, Lady Gaga gibi sanatçılar.  Buika ise halkın %90'ının bilmediği ama kalitesiyle bu listede ışıl ışıl parlan bir şarkıcı. İyiki bu şarkı seçilmiş. Şüphelendiğim iki isim Umut veya HSN. Keşke herkes bu kaliteyle katılsalar.

12-TEHRAN Googoosh-Talagh Şarkının aranjesi gıcık, melodisi tekdüze, sözleri zaten anlamıyoruz. E niye gönderirsiniz bu şarkıyı?

13-OSLO Erlend Oye-La Prima Estate İki Ekmek aldım, iki ekmek aldım, biri büyük biri küçük iki ekmek aldım. Bu şarkıyı dinlerken tek hissettiğim şey bu dizeler oluyor kusura bakma bebişim.

14-ATHENS Dimitra Galani-An Güzel bir slov. Biraz depresif ama olsun. Kafama silah dayayıp bu listeden 5 tane şarkı alacaksın deseler bir tanesini bunu alırdım. Çok türk şarkılardan etkilenme var. (Belki de tam tersi)

15-NAIROBI Daley-Look Up Şarkı güzel başlıyor, kopacakmış gibi hissediyorum ama bir türlü vasatı aşamıyor. Bi iş yaparken arkada çalabilecek şarkıgillerden.

16-HELSINKI Chisu-Sabotage En sevdiğim şarkılardan. Üst sıralarda bitirecektir eminim. Şarkı akıyor akıyor.

17-NEW DELHI Alka Yagnik& Babul Supriyo- Chori Chori Chupke Chupke Bakınız: DHAKA, İlave olarak süresi çok anlamsız. Tamam bir şarkı bu kadar uzun olabilir ama matematiği farklı olur, içinde değişik bişeyler vardır. Ama bu şarkıda hiç bir şaşırtma olmadan tekrarlanmış kıtalar var.

18-ASTANA Kesh You- Rızamıyn En dinlenir parçalardan. Kesin Puan çıkar benden. Kazanmasından mutlu olurum. Budur.

19-HAVANA Patsy Cline-She’s Got You İşte en YKY kokan şarkı bu. Kalitesi yüksek ama mp3 listemde yer vermeyeceğim bir şarkı. Geçmişini merak etmediğimden araştırmadım ama soundtrack kokuyor. Puan konusunda tereddütteyim.

20-CAPE TOWN Leon- Tired Of Talking  Vasat buldum. şarkıyı seçen şüpheli listesinde ilk iki sırayı alan isim Taifung ve Olcay

21-BUENOS AIRES Pimpinela-Olvidame y Pega La Vuelta Güzel bir şarkı ama kayıt günümüze kadar ulaşırken eskimiş be sevgili Volkan. Başarılar yine de. 

22-PARIS Cindy Danie- Toi Qui Mangue A Ma Vie En başarılı katılımlardan birisi. Yarışmanın tepesinde kalma ihtimali yüksek...

23-YEREVAN Lilu-Yet Ari Seçen kişi şüpheli falan değil, bildiğin Sirusho bu. Listenin en dans edilesi parçası. Puanlar da çıkacak Wink

24-MADRID Eliyahu Sills & Qadim Near East- Durme Durme mp3 ümde asla yer vermeyeceğim bir şarkı ama burada bir kaç puan çıkar mı bilemedim. Çok ninni.

25-THIMPHU Skyrim-Dragonborn İzlediği dizi ile müzik yarışmasını karıştırmış birisi. Bizden puan değil de sıralama istenseydi bu şarkı son sırada yer alırdı.

26-OTTAWA Puirty Ring-Begin Again En dinlenir parçalardan birisi. Umarım tepelerde bitirir. Oldukça güçlü ve akılda kalıcı bir seçim olmuş. Başarılar.

27-TALLINN Jenni Vartiainen- Junat Ja Naiset Şarkının ritminde ve leadında sorun var. Oturmuyor. rahatsız ediyor, bakın sözlerini okur gibi yapın ve ritm tutmaya çalışın ne demek istediğimi anlarsınız. Başarısız bir aranje.

28-ANKARA Christina Peri-Tragedy Beğendim. Listedeki en güzel şarkılardan bir tanesi. Tepelerde bitirebilir. Kusursuz bir şarkı.

29-TOKYO Kendji Girac-Cool Şarkının en önemli kelimesindeki (Cool Cool yerine hindilerin gulugulusu gibi bişey çıkıyor) aksan farklılığı rahatsız etsede bunun dışında gayet başarılı. Puan çıkar.
    Avatarın beni hipnotize etti Alper.
    22-08-2016, Saat: 15:26

Alperto

Admin Grubu

Konu Sayısı : 123

Rep Puanı: 8

Siz döndürün diye öyle yaptım zaten. Döndürdükçe gizli mesajımı alıyorsunuz. (Alpertoya oy ver Alpertoya oy ver)

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    22-08-2016, Saat: 15:27

cembulut

Moderatör Grubu

(22-08-2016, Saat: 15:27)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siz döndürün diye öyle yaptım zaten. Döndürdükçe gizli mesajımı alıyorsunuz. (Alpertoya oy ver Alpertoya oy ver)

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam ona ikna oldum da senin şarkını bilemiyorum işte. 12 puanım boşa gidecek şimdi.
    22-08-2016, Saat: 15:30

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

RE: SOHBET&MUHABBET
    Cem, bunda da bana puan vermezsen seni vuracağım, duyurulur.
    22-08-2016, Saat: 15:31

Legolas

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

(22-08-2016, Saat: 15:20)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emrah varsa sende vardır. Eski Covermacaların puan tabloları varsa bana yollar mısın?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Araştırmalarım devam ediyor Barlas. Wink

Gerçekten ama gerçekten Uluhan dışında beğenen yok sarkimi. Bu kadar mi kötü?  Oysa ben de 29 şarkı arasından sadece kendi sarkimi dinliyorum. Smile

Bu arada Hüseyin, MSC'de de Portekiz'inim olacagim. Gor bak. Tai
    (Son Düzenleme: 22-08-2016, Saat: 15:46, Düzenleyen: Legolas.)
    22-08-2016, Saat: 15:41

cembulut

Moderatör Grubu

Cvp: RE: SOHBET&MUHABBET
    (22-08-2016, Saat: 15:31)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cem, bunda da bana puan vermezsen seni vuracağım, duyurulur.

Aman tanrım :O Töre cinayetine kurban gideceğim Big Grin
    22-08-2016, Saat: 15:46

Hysteria

Üye Grubu

Arayıp beni bulup 0mı basacaksın Emrah Big Grin Demekki 7 dakikalık hintli şarkı hakkaten sensin :O

Cem, inş 0 puanda gidersin de ben kurtarırım seni yine <3 asdhsfsk
    22-08-2016, Saat: 15:56

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

01-SEOUL T-ara-Bo Peep Bo Peep

Eğlenceli, dans falan edilir ama oturup da dinlemem...

02-BRUSSELS Oscar&The Wolf- Joaquim

Fazla deneysel...

03-DHAKA Shreya Ghoshal-Nanga Punga Dost

Bu ne dili bilmiyorum ama köy şarkısı gibi bişey...

04-TIRANA Argjentina Ramosaj- Si shiu

Güzel ve dinlenir bir melodi. Tanıdık da geliyor bir yandan. İş yapar gibi.

05-DUBLIN Anna rf-Moving On 

İrlanda'nın ESC ön eleme şarkılarından biriymiş gibi. İddialı olacağını sanmıyorum.

06-TEL-AVIV Ofra Haza-Im Nın’Alu

Kim buldu bun Big Grin Tabi ki bizim kuşak için fazla bilinir bir şarkı. Öylesine bir nostalji yaşattı işte. Yerim kalırsa eski günlerin hatrına puan bile alabilir.

07-MONTEVIDEO Francesco Gagnon-Querer

Işın karaca'nın ikinci albümü "İçinde Aşk var"... 10 numaralı şarkı "Sevgiliye son sözler"... 10 yıl önce bu albüm ve özellikle bu şarkı beni duvardan duvara vurmuştur. Hala dinlerken içim yanar. Ve şurada yorum yapan kimsenin bu şarkıyı hatırlamadığını da hayretle öğrenmiş bulunuyorum. Acaba şarkıyı seçen kişi biliyor mu? Ben Türk bestesi sanıyordum ve 10 yıl sonra öğrenmiş bulunuyorum ki yabancı bir şarkıymış Big Grin Bayılırım ben buna. Orjinaline de bayıldım. Türkçesini de fena halde öneririm. 

08-WARSAW Ewa Fama-Ewakuacja

Bu da çok Eurovision kokan bir şarkı. Ben bu dillere sadece ESC için katlanabiliyorum. Aksi için çok çok vurması gerekir beni  

09-LONDON Huntington-Secret

Benim dinleyeceğim bir tarz değil. 

10-PYONGYANG SystemOfADown-ChopSuey

Gürültü

11-QUITO Buika-No Habra Nadie En El Mundo

Peki bunun sahibi kim SmileBen olsam sonsuza kadar anonim kalmaya gayret ederdim.  Big Grin

12-TEHRAN Googoosh-Talagh

Bergen şarkılarına benziyor Wink... Güzel bence

13-OSLO Erlend Oye-La Prima Estate

Tam Finlandiya'nın 80'ler esc şarkıları gibi. Tatsız tuzsuz.

14-ATHENS Dimitra Galani-An

Yunan şarkıları bizler için hep 1-0 önde başlar. Duygusal yakınlık açısından. Bu da öyle başlıyor ama orada kalıyor. 2-0'a gidemiyor...

15-NAIROBI Daley-Look Up

Çok beğendim ben bunu. İlk kez duydum, etkileyici. 

16-HELSINKI Chisu-Sabotage

Bayıldım buna ben. Super!!!

17-NEW DELHI Alka Yagnik& Babul Supriyo- Chori Chori Chupke Chupke

Gözümün önüne sadece filmler geliyor. Ne tuhaf şey şu Hint şarkıları yaa Wink

18-ASTANA Kesh You- Rızamıyn

Dili çok kötü olmakla birlikte şarkı fena değil...

19-HAVANA Patsy Cline-She’s Got You

Korku filmi fragmanlarında korku anları başlamadan önce çalan şarkılar gibi. Bu şarkı durduğunda kan gövdeyi götürür.

20-CAPE TOWN Leon- Tired Of Talking

Listedeki bir kaç modern şarkıdan biri. Pek bir his uyandırmadı ilk dinlemede.

21-BUENOS AIRES Pimpinela-Olvidame y Pega La Vuelta

Nasıl çekici bir naftalin kokusu var şarkıda Smile İspanyolca bende hep 1-0 önde başlar. Bu şarkı 2-0'a da ulaşmış görünüyor.

22-PARIS Cindy Danie- Toi Qui Mangue A Ma Vie

Ben Fransızca şarkıları çok sevmeme rağmen bu şarkı Fransa'nın ESC şarkılarına benzediğinden olsa gerek, mesafemi koruyorum.

23-YEREVAN Lilu-Yet Ari

En sevmediğim ermeni şarkısı modeli.

24-MADRID Eliyahu Sills & Qadim Near East- Durme Durme

Al işte Buika yerine, Buika'ya benzeyen ama bilinmeyen bir şarkıyı sunabilirsin işte bize arkadaş Big Grin

25-THIMPHU Skyrim-Dragonborn

Skerim diye şarkı mı olur la Big Grin Kafamızı skti attı biraz ondan heralde.

26-OTTAWA Puirty Ring-Begin Again

Orta karar çıktı bu da. Biraz dinledikten sonra veririz kararımızı. 

27-TALLINN Jenni Vartiainen- Junat Ja Naiset

Dili yine kötü ama kendisi gümbür gümbür bi şarkı. Ancak yer kalırsa puan alabileceklerden biri. 

28-ANKARA Christina Peri-Tragedy

Bütün şehirlerin şarkıyla bi alakası var diyelim. Peki bununki ne? OGAE Ankara'dan birine ait olması mı Big Grin Şarkı güzel ama...

29-TOKYO Kendji Girac-Cool

Sevdim, hoş tatlı ve melodik. 
    22-08-2016, Saat: 15:57

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Şarkım hakkındaki yorumlarınızı Yılmaz Morgül gibi ağlayarak okuyorum.. #musikideherkesikiyüzlü
    22-08-2016, Saat: 16:04

Hysteria

Üye Grubu

Kim hangi şarkının sahibi, meraktan çatlicam, erken bitir oylamayı da öğrenelim organizatörrrrrr! Big Grin
    22-08-2016, Saat: 16:06

suioeir

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

SOHBET&MUHABBET
    (22-08-2016, Saat: 14:26)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki yeri değil şuan, ama paylaşmak istiyorum. Dün arşivimi düzenlerken bakın ne buldum?

5 yıl önce benim düzenlediğim MSC'11 TURK'ün puan tablosunu buldum. Yarışma çok çekişmeli geçmiş.   Big Grin

9G4lor.jpg

gX5R8b.jpg

Wow! Son anda Business Class'da bitirmişim. Konsept harikaydı. Yalnız bu yarışmaya katıldığımı ben bile unutmuşum [emoji2]

Sent from my iPhone using Tapatalk
    22-08-2016, Saat: 16:12

Alperto

Admin Grubu

Konu Sayısı : 123

Üyelerin altında yıldız bölümü var ya, işte ben oraya tıklayarak oy kullanmak ve kötü yorum yapanlara 1 yıldız vermek istiyorum.
    22-08-2016, Saat: 16:27

Ozzy

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

12puan üyeleri şarkıma yaptıkları yorumlarla hayal kırıklığının başkenti olmaya devam ediyor Çekiç
    22-08-2016, Saat: 16:29

pookito

Üye Grubu

(22-08-2016, Saat: 16:04)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkım hakkındaki yorumlarınızı Yılmaz Morgül gibi ağlayarak okuyorum.. #musikideherkesikiyüzlü
    Uluhan çok güldüm =D

(22-08-2016, Saat: 16:06)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kim hangi şarkının sahibi, meraktan çatlicam, erken bitir oylamayı da öğrenelim organizatörrrrrr! Big Grin
    Şarkıların kimlere ait olduğunu bilerek yapılan yorumları okumak çok eğlencelidir Smile  Bir de mecburen kendimize de yorum yapıyoruz falan =D
    Tadını çıkar Uluhan Tongue Smile
    22-08-2016, Saat: 16:29

Hysteria

Üye Grubu

Zaten şarkı sahipleri açıklansın dönüp direk onlara bakacam, kim kendine ne yazmış Big Grin Geçen sefer Belirsizlikçağı efsane yorumlamıştı kendini Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
    22-08-2016, Saat: 16:31

Legolas

Üye Grubu

(22-08-2016, Saat: 16:27)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üyelerin altında yıldız bölümü var ya, işte ben oraya tıklayarak oy kullanmak ve kötü yorum yapanlara 1 yıldız vermek istiyorum.

O zaman benim herkese 1 vermem gerekir. Big Grin

Buna sen de dahil Alper. Çekiç Tai
    22-08-2016, Saat: 16:32

Ozzy

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

(22-08-2016, Saat: 16:31)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten şarkı sahipleri açıklansın dönüp direk onlara bakacam, kim kendine ne yazmış Big Grin Geçen sefer Belirsizlikçağı efsane yorumlamıştı kendini Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Sahi,o nerde? Toy zamanlarımda az tartışmamıştık kendisiyle Big Grin
    22-08-2016, Saat: 16:33

pookito

Üye Grubu

(22-08-2016, Saat: 14:26)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki yeri değil şuan, ama paylaşmak istiyorum. Dün arşivimi düzenlerken bakın ne buldum?

5 yıl önce benim düzenlediğim MSC'11 TURK'ün puan tablosunu buldum. Yarışma çok çekişmeli geçmiş.   Big Grin

Yeniden yapılsa ne güzel olur Shy

Gerçi keşif heyecanı olmaz belki ama en azından puanlama heyecanı ve aday şarkıların gizemli rekabeti olur Smile
    22-08-2016, Saat: 16:36

Legolas

Üye Grubu

(22-08-2016, Saat: 15:56)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arayıp beni bulup 0mı basacaksın Emrah Big Grin  Demekki 7 dakikalık hintli şarkı hakkaten sensin :O

Cem, inş 0 puanda gidersin de ben kurtarırım seni yine <3 asdhsfsk

Hangi şarkı senin buram buram belli zaten. Yayın yasağından konuşamıyorum su an. Big Grin

Bu sefer beni tahmin edemeyecegin bir şarkı ile katıldım. Heyo
    22-08-2016, Saat: 16:38

pookito

Üye Grubu

(22-08-2016, Saat: 16:31)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten şarkı sahipleri açıklansın dönüp direk onlara bakacam, kim kendine ne yazmış Big Grin Geçen sefer Belirsizlikçağı efsane yorumlamıştı kendini Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Ben de çook merak ediyorum. Özellikle bakıcam Hysteria Smile Smile
    22-08-2016, Saat: 16:38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.