• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MSC UNO SOHBET&MUHABBET

TTR

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 3

Cvp: SOHBET&MUHABBET
    Cem teşekkürler Smile şarkılar genel çok durgun ya. Herkes mi dipteSmile tren şarkısı eksikliği hissediliyor. Bollywood şarkılarını baştan eliyorum. Im ninalu bu memlekette iki büyük popcu tarafından coverlanmis zaten, keşif olamaz hangi amaçla katıldı. Buika mıdır nedir o şarkıyı ben bile biliyorsam duymayan kalmamıştır. Kendji'nin cool derken kusmaya ramak bırakan şarkısı da oeh dedirtti. Erlend oye kötü şarkı yapabiliyormuş onu gördük. Olumlu olduğum Loreen Finlandiya şubesi, Moving On, cindy bilmemne, Huntington bu kadar yani.

Ayrıntılı yorumlarımı sonra yapicam ama şimdilik alıp götüren bi şarkı olmadı ki her mscde bi şarkı olurdu illaki. Dinleye dinleye alışırım belki.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    20-08-2016, Saat: 18:44

Ozzy

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

RE: SOHBET&MUHABBET
    Bulabildiğim şarkıları ekledim listeye arkadaşlar. Eksik olup sizin bulduklarınız olursa eklerim hemen..

https://open.spotify.com/user/ogzhndrk/p...6KgCBJevNv
    (Son Düzenleme: 20-08-2016, Saat: 19:57, Düzenleyen: Ozzy.)
    20-08-2016, Saat: 19:57

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

16 ve sonrası kesinlikle yarışmayı kurtarmış. Helsinki ve Madrid temsilcilerini ise özellikle tebrik ediyorum.
    20-08-2016, Saat: 21:15

Yekaye

Admin Grubu

Rep Puanı: 0

Cvp: MEMBER SONG CONTEST UNO
    oylama esc usulü mü?
    20-08-2016, Saat: 21:32

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Detaylı histerik yorumlarim pzt sizlerle olacak
    20-08-2016, Saat: 22:08

kadro203

Yasaklı Kullanıcı Grubu

CAPE TOWN, SEOUL, OTTAWA, ASTANA en akılda kalıcılar.
    20-08-2016, Saat: 22:59

Legolas

Üye Grubu

(20-08-2016, Saat: 04:22)aksizi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhabalar,

Yarışma için inanılmaz umutluydum. Güzel şarkılar keşfedebileceğimi düşünüyordum. Bana göre son yılların en kötü MSC'i. Ne şarkılar duymuş, keşfetmiştim ben bu yarışmadan. Hala bıkmadan usanmadan dinlediğim listelerimde olan neler var. "Automatic, Sweet Dreams my LA ex" ilk aklıma gelenler mesela. Genel olarak bana hitap etmeyen "vay be!" diyemediğim bir MSC oldu...

Vayyyy unutmamissin demek.  2008 de yarismistim "Sweet Dreams my LA ex" ile. Ikinci olmustum. O yarismada Amy Mcdonald - This is the Life'a yenik dustu sarkim. Sad 

Unutmamana sevindim Tarık. Öpücük Heyo 

Bu yarismada da begenseydin keşke sarkimi. Tai
    (Son Düzenleme: 20-08-2016, Saat: 23:12, Düzenleyen: Legolas.)
    20-08-2016, Saat: 23:11

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

SOHBET&MUHABBET
    (20-08-2016, Saat: 21:32)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oylama esc usulü mü?

Evet oylama esc usulü olacak

Sent from my iPhone using Tapatalk
    20-08-2016, Saat: 23:24

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Laptopumun sarj aleti bozulduğu için henüz dinleyemiyorum hepsini. Şarkıların icinde bildiğim sadece 2sarki var. Birisi Oscar the wolf Joakim, bu şarkının hastasiyimdir, daha doğrusu Oscar the wolf'un bütün şarkılarının hastasiyimdir. Bomba bi sarki secimi olmus Smile

Diger şarkı da Ankara, Christina Perri Tragedy, bu şarkının lyric videosu beni benden alır, zamanında az depresyona girmedim bu şarkıyla. Popüler bi sanatçı ama bu şarkısı biraz dipte, geride kaldı. Bu şarkıyı da görmek güzel oldu. Smile

Tüm şarkıları dinledikten sonra tekrar genel bi yorum yazicam hepsine Smile

Baci da Lukas Smile

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    20-08-2016, Saat: 23:54

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

Cvp: RE: SOHBET&MUHABBET
    (20-08-2016, Saat: 21:15)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 16 ve sonrası kesinlikle yarışmayı kurtarmış. Helsinki ve Madrid temsilcilerini ise özellikle tebrik ediyorum.

16 ve sonrasında ki şarkılardan birisi senin şarkın yani? Bunu mu anlıyoruz? Seni küçük şeytan! Big Grin Dodgy
    21-08-2016, Saat: 00:02

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

(21-08-2016, Saat: 00:02)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (20-08-2016, Saat: 21:15)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 16 ve sonrası kesinlikle yarışmayı kurtarmış. Helsinki ve Madrid temsilcilerini ise özellikle tebrik ediyorum.

16 ve sonrasında ki şarkılardan birisi senin şarkın yani? Bunu mu anlıyoruz? Seni küçük şeytan! Big Grin Dodgy

İlk 15'te parlayan bir kaç şarkıdan biri neden benim olmasın peki seni yaşlı bunak. Çekiç
    21-08-2016, Saat: 00:10

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

(21-08-2016, Saat: 00:10)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk 15'te parlayan bir kaç şarkıdan biri neden benim olmasın peki seni yaşlı bunak. Çekiç

16 ve sonrası yarışmayı kurtarmış yazan sensin! Görücez bakalım 16dan önce misin sonra mısın! Barlaçov! (Bir arkadaş yazmış okuyunca kahkaha attım!) Big Grin Dodgy
    21-08-2016, Saat: 00:15

cembulut

Moderatör Grubu

Rep Puanı: 1

SOHBET&MUHABBET
    (21-08-2016, Saat: 00:15)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (21-08-2016, Saat: 00:10)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk 15'te parlayan bir kaç şarkıdan biri neden benim olmasın peki seni yaşlı bunak. Çekiç

16 ve sonrası yarışmayı kurtarmış yazan sensin! Görücez bakalım 16dan önce misin sonra mısın! Barlaçov! (Bir arkadaş yazmış okuyunca kahkaha attım!) Big Grin Dodgy

Eyvallah Halil [emoji8]
    21-08-2016, Saat: 01:22

Ömer

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

Eskiden yorumlar 4-5 gün sonra gelmeye başlardı. Şimdi maşallah şarkıları bir sindirseydiniz.

Popüler olduğu söylenen ama daha önce duymadığım şarkıcılar, şarkılar var. Benim için güzel keşifler oldu. Gönderen arkadaşlara teşekkürler. Tutupta faşist söylemleri sayesinde, müziksever bir çok Türk'ün tanımaması imkansız bir grup olan SOAD grubunun şarkısını göndermek tuhaf durmuş.

Şimdilik Oslo'nun şarkısını intro sebebiyle tekrar tekrar dinliyorum. Atina'nın şarkısını bir yerden duyduğumu düşünüyordum bu sabah hatırladım giriş kısmı Burcu Güneş'in Aşk Yarası şarkısına benziyor.
    (Son Düzenleme: 21-08-2016, Saat: 12:53, Düzenleyen: Ömer.)
    21-08-2016, Saat: 12:52

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Soad'i ya Umut yolladi ya da Ugur ya da pilimba beklerim onlardan
    21-08-2016, Saat: 12:56

Kadebostany

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Ben küçük bir düzeltme yapmak istiyorum bu arada;
    Dragonborn adlı şarkının sahibi Jeremy Soule, Skyrim değil. Skyrim, müziğin bulunduğu oyunun adı. Big Grin
    Ancak onu gönderen Thimphu arkadaşı sonuçlardan sonra bir kez daha tebrik edeceğim. Skyrim çok sevdiğim bir oyun, Dragonborn (Dovahkiin) ise en sevdiğim oyun OST'lerinden biridir. Thu'um adında uydurma bir dildir (Ejder dili) ve Dragonborn'un Skyrim'i nasıl kurtardığını anlatır.

LÉON, Huntington ve Oscar and the Wolf ise gördüğüme çok sevindiğim isimler oldu. Tired of Talking ve Secret hali hazırda dinlediğim şarkılar. Chisu ve Sabotage da sevdiğim bir seçim olmuş. No habrá nadie en el mundo, Chop Suey ve Junat Ja Naiset ise görmesem de olacak cinsten şarkılardı sanırım, özellikle Jenni Vartiainen'in Eden, Suru on kunnavieras ve Minä sinua vaan gibi şarkıları hoş dururdu kanımca.

Bunlar bildiğim seçimler hakkındaki yorumlarımdı. Şu anda albüm iniyor, kalanını da ayrıca yorumayacağım. Bakalım bana "OHA!" dedirtecek ekstra bir şarkı çıkacak mı?
    21-08-2016, Saat: 13:07

pookito

Üye Grubu

Arkadaşlar, ilgili videoları izlemeden dinlemek istedim şarkıları; çünkü şarkının videosu duygularıma farklı bir şekilde yön verebilir diye düşündüm. Direkt şarkıyla bütünleşmek, hislerimi yaşamak istedim. Ve yorumlarım şu şekilde:

01-SEOUL T-ara-Bo Peep Bo Peep: Dinlerken ordan oraya zıplaya zıplaya dans eden rengarenk minik koreli kızlar canlandı gözümde. Tam tarzının şarkısı =)

02-BRUSSELS Oscar&The Wolf- Joaquim: Özür dilerim bu şarkıyı yollayan arkadaştan. Dinlemeye çalışırken içim daraldı =( 

03-DHAKA Shreya Ghoshal-Nanga Punga Dost: Aa keman neler anlatmaya çalışıyor diye düşündüm hep. Arada sitem ediyor, arada kuş gibi cıvıldıyor falan. Fakat bu dilde bir şarkı dinlerken kendimi veremedim. Kemana bayıldım! =)

04-TIRANA Argjentina Ramosaj- Si shiu: Tertemiz bir sesle karşılaştım ilk anda. Tertemiz akıp gidiyor şarkı. Ne tatlı=)

05-DUBLIN Anna rf-Moving On: Müzik ne kadar hoş; fakat vokalin sesi kulaklarımı tırmalıyor...

06-TEL-AVIV Ofra Haza-Im Nın’Alu: Bir zamanlar İzel'in Şak diye coverladığı o sevimli şarkı=)  

07-MONTEVIDEO Francesco Gagnon-Querer: Ruhum, vokalin sesiyle birlikte yükselip dalgalanıyor resmen ve o ara bölümde gitar sesiyle kendine gelir gibi oluyor; fakat şarkı tarz olarak genele hitap edebilir mi, benzer hisleri yaratabilir mi şüpheliyim

08-WARSAW Ewa Fama-Ewakuacja: Ruhum tam havalanır gibi olurken, bu şarkı girişiyle beni titretip ruhumu bedenime geri sokuverdi. Kendime getirdi. Ama şarkının sonuna gelmeye çalışırken ruhum tekrar özgür kalmak istedi.

09-LONDON Huntington-Secret: Şarkının akışıyla uyumlu olan ritme belden yukarım eşlik etmek istedi ve durduramadım. Başından sonuna kadar hem de=)

10-PYONGYANG SystemOfADown-ChopSuey: Bu şarkının özellikle o girişi unutulmaz; fakat hemen hemen herkesin düşünebileceği gibi şu anda bu şarkı keşfedilesi bir heyecan uyandıramıyor =(

11-QUITO Buika-No Habra Nadie En El Mundo: Ah! Çok sevdiğim şarkılardan biri bu. Keşfetme heyecanını bu güzelim şarkıda da yaşayamıyorum ama =(

12-TEHRAN Googoosh-Talagh: 70ler Türk sinemasında arka fonda çalan bir şarkı gibi bir his yarattı bende. Ve nasıl bir sesle, yorumla karşılacağımı merak ederek bekledim. Müzik ve yorumu bütünleştirip şarkıyla birlikte akıp gitmeye çalıştım. Ama o bütünlükten ayrı kaldım.

13-OSLO Erlend Oye-La Prima Estate: Ruhu kanatlandırıp uçurmaya çalışan bir giriş ve şarkının devamında insanın içini kıpır kıpır yapıp bırakıyor. Sonlara doğru biraz dinlendirir gibi oluyor ve sonra yine tam gaz... =) Şarkı bitince oh tamam bu kadarı yeterli dedim.

14-ATHENS Dimitra Galani-An: Bu ne. Bu ne? Burnumun direğini titreten bir giriş. Mahvetti beni. Dinlerken mahvediyor. Kim yolladı bu şarkıyı! Of... Dağıldım. Dağıldım... Teşekkür ederim bu şarkıyı keşfetmemi sağladığın için gizemli kişi.

15-NAIROBI Daley-Look Up: Yağmur yağsın. Akşam karanlığında bu şarkıyla yürüyeyim. Toprak kokusu gelsin burnuma, o karanlıkta o sokaklarda kimse olmasın. Tak başıma yürüyeyim istiyorum bu şarkıyı dinlerken.

16-HELSINKI Chisu-Sabotage: Keşfet beni pişman olmayacaksın dedi bana bu şarkı, başlar başlamaz. Ve pişman olmadım. Ne kadar da tatlı=)

17-NEW DELHI Alka Yagnik& Babul Supriyo- Chori Chori Chupke Chupke: Hiç dinlemediğim bir tarz olmasına rağmen şunları diyebiliyorum: kendi tarzında, kesinlikle müziğiyle olsun temiz yorumlanışıyla olsun gerçekten iyi bir şarkı olduğunu hissettiriyor. Fakat o kadar süre boyunca bu şarkıyı açıp başından sonuna kadar dinleyemem. 

18-ASTANA Kesh You- Rızamıyn: Bu şarkıyı dinlerken; Eurovision sahnesinde sexy bir şekilde dans ederek, alışılagelmiş ve enerjisi yüksek bir sahne şovu sergileyen bir ülke temsilcisi canlandı gözümde. 

19-HAVANA Patsy Cline-She’s Got You: Patsy Cline'ın şarkılarını çok severim. Bu şarkısını da öyle. Crazy isimli şarkısı Smule'da en çok söylediğim şarkılarından biridir. Patsy Cline benim için çok özel. Keşfetme heyecanı yaşayamadığım bir diğer şarkı belki; ama benim için öylesine özel ki, bu şarkıya en azından orta karar bir puan vermezsem benim içim huzursuz olur

20-CAPE TOWN Leon- Tired Of Talking: Çeşitli mimikler eşliğinde, kafamı bir o tarafa bir bu tarafa sallayarak eşlik etmemi sağlayan bir şarkı oldu.

21-BUENOS AIRES Pimpinela-Olvidame y Pega La Vuelta: Ah tatlı tatlı küçük küçük vuruşlar gerçekleştiriverdi kalbime. Tam benlik bir şarkı bu. Plağını bulup arşivime katmam lazım =) Diyecektim ki 1997 çıkışlıymış. 70ler sandım =D

22-PARIS Cindy Danie- Toi Qui Mangue A Ma Vie: Oh ne güzel çıkarıveriyor gırtlaktan o leziz yorumuyla o sözleri. Dinlerken ben rahatladım.

23-YEREVAN Lilu-Yet Ari: ASTANA Kesh You- Rızamıyn şarkısının hissettirdiklerinin, düşündürdüklerinin aynısı. "Bu şarkıyı dinlerken; Eurovision sahnesinde sexy bir şekilde dans ederek, alışılagelmiş ve enerjisi yüksek bir sahne şovu sergileyen bir ülke temsilcisi canlandı gözümde. "

24-MADRID Eliyahu Sills & Qadim Near East- Durme Durme: Janet & Jak Esim'den dinlemiştim bu şarkıyı. Epey acıklı bir şarkı ve bu versiyonu da aynı dozda acıklı ve etkileyici.

25-THIMPHU Skyrim-Dragonborn: Savaş filmine ait bir parça gibi sanki. O havayı, coşkuyu veriyor. Belirli bir süreye kadar yeterli geldi bana bu coşku.

26-OTTAWA Puirty Ring-Begin Again: Şarkının girişiyle birlikte o gerçekleşecek sıradan akışı tahmin ettim. Keşfedilesi bir heyecan yaratmadı; ama şarkı yormadan, güzelce aktı.

27-TALLINN Jenni Vartiainen- Junat Ja Naiset: Enerji hiç düşmüyor. Gümbür gümbür akıyor; bir ara nefes aldıracak sandım, nefes almak istedim o saniyelerde. Ama beni yordu =(

28-ANKARA Christina Peri-Tragedy: Kalbinden gelen hisler ve yorum ahenkli bir şekilde akıyor şarkıda. Hissedebiliyorum dinlerken. Bunu çok güzel bir şekilde başarıyor.

29-TOKYO Kendji Girac-Cool: Nedense tanıdık geldi bir yerlerden; ama bir türlü çıkaramadım ve inatlaştım kendimle. Keyifli bir yaz şarkısı havası var sanki.

Sevgili arkadaşlar, her birinize teşekkür ederim. Arşivime katacağım yeni yeni ve farklı farklı şarkılar dinledim sayenizde. Güzel şarkılar keşfettim. Olumsuz eleştiride bulunduğum şarkıları yollayan arkadaşlarım kusura bakmasınlar lütfen. Hissettiklerim bu şekilde ve uygun biçimde yansıtmaya çalıştım.
    Teşekkürler & Sevgiler  Smile
    21-08-2016, Saat: 14:46

pookito

Üye Grubu

Puan vermek istediğim şarkılardan biri mecburen dışarıda kaldı =( Liste doldu çünkü Sad Kötü hissettim
    21-08-2016, Saat: 15:50

volcano

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

Selamlar,

Tek tek sırayla yorum yapmakta zorlanıyorum, karışık yazdım hepsine dokunmaya çalıştım ama:

Bollywood katılımları çok başarılı buldum. Pk'den dolayı biri tanıdıktı zaten... Uzun şarkıya da Kayıtsız kalmam.
    SOAD çok şaşırtıcı bir performansla karşımızda. Yarısı harika yarısı kakafoni.. Tam bir kafa karışıklığı var
    Sabotage daha önce yarışmış olabilir mi? İyi ama.
    Anna RF'nin Jump'ını biliyordum, yıldızlı l istemdeydi hatta, bu katılım da çok iyi.
    Buika talihsiz mi ? çok iyi bir katılım daha amai bu şarkının çok duyulmuş olması eksi, Querer de bu kategoride bir diğer katılım.
    K-pop çılgınlığı foruma da girmiş. Dalgalı bir durumdayım bu tarza bo ben beep
    Vartianen kendini sık dinletmeye hazır katılımlardan. At fav'a gitsin.
    Patsy Cline de yarışmış gibi, defalarca dinlediğim bir şarkı gibi duruyor. Frank Sinatra söylemiş olabilir mi bu şarkıyı? Ya da bir filmden mi tanıdık? Özel ve güzel bir sesmiş gerçekten.
    Persler harika. Gerçekten. Ayağa kalkma zamanınız geliyor komşu. Benden duymuş olmayın.
    Kazaklar sürpriz. Plase... Klip altındaki yorumları okursanız ya Turancı olursunuz ya da Haçlı yalnız
    Ewa Farna çok ttr'ce duruyor. İki katılımcı tahminimden biri bu olsun. bence değil pek yalnız
    Diğer tahminim de YKY için geliyor: pimpinela. Yekaye'nin listesindeki Parça11 bu olabilir. Yıllanmış, dinlenesi Smile
    Oscar and The Wolf... Biraz biraz ve biraz daha düşünmem lazım. Beyin fonksiyonlarımı durdurdu bu. Bir gerginlik verdi bana.. Ama huzura da erdirdi...
    Look up. Yol şarkısı... Araçta çok iyi gitti.
    Natasha: sıradanın biraz altı... Bu tarz slowlar bana göre değil. Kendji... Eğlenceli ama bir dahakine değerlendireyim modundayım Leon... İşareti koy Volcan. Henüz karar verme... Angjelina... İlk intiba vasat... Purity... Ne bileyim ?
    Tragedy... Aha. Sanki bu yarışmanın favorilerinden... Mi acaba? Sanki...
    Erlend oye... Bir favori daha... Araçta çok iyi gidenlerden biri daha, nitekim albüm kapağı da yol ve yolcuları anlatıyor. Vay be. İyi hakikaten
    Ofra Haza... Çok etnik... Coşkuyu alamadım henüz ben
    Athens calling... An... Bir forum favorisi daha... Ya 0 ya 12 ikilemi... Bende de olan..
    Durme Durme... Sandık başında karar vericez... Çelişkiler içinde bıraktı... Üzdü de biraz...
    Dragonborn theme... kötü değil kesinlikle, alıp götürüyor ama bir MSC katılımı olmalı mı? Buna da Sandık başında karar vericezSmile

Teşekkürler hepinize, başarılar dilerim.
    (Son Düzenleme: 21-08-2016, Saat: 17:12, Düzenleyen: volcano.)
    21-08-2016, Saat: 17:07

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Sizler için seçtiğim şehirleri umarım beğenmişsinizdir Smile Şehirlerin çoğunun şarkı ile ya da şarkıcı ile bir ilişkisi var. Rastgele verilmiş şehirler değil kesinlikle... Umarım bir gün etmediyseniz ziyaret etme şansınız olur şehirlerinizi..
    21-08-2016, Saat: 17:28

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.