• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MSC UNO SOHBET&MUHABBET

kazu

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 1

RE: SOHBET&MUHABBET
    O kadar msc de yarıstım. en kötüsü bu.

01-SEOUL T-ara-Bo Peep Bo Peep

G koreNın boyle yandan yemiş şarkılarını Avrupa esc forumlarına uye olan ve oradaki msc yarışmalarına katılıp
    çorlayan arkadaşlarımız bızım forumda değişiklikte nemalanırım dıye yutturmaya çaısıyorlardı ama yemıyordu annem.
    2010_ 2008 taktıklerı yemez. şarkıda bır okadar kötü. özelliği yok.

02-BRUSSELS Oscar&The Wolf- Joaquim

Batının bızım arabesk denemelerı. Ohhhh ben severım boyle kara delik şarkıları
    çekiyor yutuyor acıyı kederi. Ne gam ne tasa. O kemanlar var ya. kessin beni. Guzel şarkı

03-DHAKA Shreya Ghoshal-Nanga Punga Dost

Çok çakma.kötü huzursuz bır sarkı. ritm var ruh yok.Ki ben Bollywood un inlerini bilirim.
    Nasıl seçimdir bu. Sanki bır cafe de çalmıs bu şarkı cep telefonu programıyla ismini bulmuş. aa gideri
    var farklı deyip yarışmaya girmiş =) anlık bır seçim.

04-TIRANA Argjentina Ramosaj- Si shiu

Güzel şarkı. hoş seren serengil gibi kadın. arjantin adı benzeşmeside çabası
    Dashuri geçmiyor şarkıda o yuzden 1 puan düşürüyorum =)

05-DUBLIN Anna rf-Moving On

Çok kötü ya. Yemıyor bu muzıkler. çok ıyılerını gorduk su celtıclerın su forumda.
    Yapmayın gozunuzu seveyım. Bere takmıs baldırı cıplakların mısır tarlasında bısıklet surmesı
    ve kızılderılı cadırında uyanması gıbı kavram kargasası klıbede sahıp bır sarkı

06-TEL-AVIV Ofra Haza-Im Nın’Alu

Bu şarkıyı gönderen sana ne dıyeyım. Yılda 2 kez coverı yapılan bır sarkı bu. nasıl da gundemsız bırısın sen =)
    benım abıde kadınım sor bana ben sana tum arsıvımı sereyım. Bu kadını harcama bu şarkıyla.
    allah rahmet eylesin. Ofram melegim benım.... nah puan sana =) gonderen forum arkadasım =). madonna holidaylede yarısırsın sen =)

07-MONTEVIDEO Francesco Gagnon-Querer

Dinlenıyor ama. Kızın vokalının bır ozellıgı yok. notr. bak nötr. yazdırtmıyor. boyle tarzda cok guzel şarkılar var.
    Tango dıye ıspanyolca dıyede hemen klas dıyecek halımız yok. gecelım boyle on yargıları.

08-WARSAW Ewa Fama-Ewakuacja

Çok kötü ya. begenmedim. yazırtmıyor bana bır his uyandırtmayanlardan. üfff ne bu.

09-LONDON Huntington-Secret

Ne kadınlar gördü bu forum. ama bu çok kötü. Sırmış. Bu devırde. Kötü bir algı denemesi. Begenmedım.Ne kadarda.....=)

10-PYONGYANG SystemOfADown-ChopSuey

Bu kadar klasik abide bır sarkı ile yarışılmaz burada. severım puan yok.

11-QUITO Buika-No Habra Nadie En El Mundo

Uff ya yapmayın bunu.cok severım. ama puan yok. yarısmak ıcın yarısmayın.Zorlamı soktular senı yarısmaya acaba =) nolur gir
    Kısı sayısı coğalsın dıyemı =)

12-TEHRAN Googoosh-Talagh

Sen iranın abıde vokali guguşun gıt bu yarısmada ıs yapmayacak bır sarkısı ıle yarış. Ofra haza gıbı bunnuda harcadılar.
    yapmayın ya. Puan yok. Madonna la is la bonıtada senın ıcın tatlım.onunla yarıs bır daha kı sefere.=)

13-OSLO Erlend Oye-La Prima Estate

Çok guzel giriş uuuuuuuu baharı anımsattı bana. sonrada 70 ler sonu aşk gemisi dizisi jenerık muzıgı gıbı sade bır vokal
    Ben begendım. şarkı bu. akdeniz kokuyor. mandalin bahçeleri.. ohhhhhhhhhhhh . mavı beyaz masa ortulerı. beyaz yuıkanmıs çamasırlar. zeytin.

14-ATHENS Dimitra Galani-An

Ne zaman yunanca şarkı gelecek dıyordum geldı. Tam geldı. Bır efsane yıne. ama ortalaradogru gerılıyor cınsel bolgem. ama kayıtsız kalamıyorum

Guzel şarkı. Bana bızım 80 lerdeki şarkıcı banu yu hatırlatıyor bu kadının sesi.15-NAIROBI Daley-Look Up

15-NAIROBI Daley-Look Up

Yok kalsın: bır sey yazmayacagım. Alah sıfa versin.

16-HELSINKI Chisu-Sabotage

Elle tutulur şarkı yok derken Bir tane geldi.. Kalıte bır şarkı. kızın sesı yasanmıslık kokuyor.puan var.

17-NEW DELHI Alka Yagnik& Babul Supriyo- Chori Chori Chupke Chupke

Bollywooda 14 senemı verdım. Tüm filmeri şarkıları ıyı bılırım.Bu mu gonderılır yarışmaya.Hınt kulturu ve sarkıları forumlarda iş yapmaz
    Yanı cogu ınsanda sevmez. başka bır kafa lazım anamak ıcın. olmamış.

18-ASTANA Kesh You- Rızamıyn

Süper işte ruhu olacak şarkının kuru fasulye gıbı su gıbı kaynatacak benı. hıkaye oh be. Guzel=)

19-HAVANA Patsy Cline-She’s Got You

Ayyyyyyyyy tozlu rafları sevdıgımı bılen bırı gondermıs bunu. severım ben.60 lara 50 lıler kadın vokallerı
    benı dınlendırır. saygı durusundayım.

20-CAPE TOWN Leon- Tired Of Talking

Ben de bır sey den yoruldum ama onu buraya yazmayım =) kötü

21-BUENOS AIRES Pimpinela-Olvidame y Pega La Vuelta

Pembe dizi izleyen 80 ler sonu 90 lar bası genclıgı geçmiş bır forum uyesı bu .garanti. fazla latın amerıka pembe
    dızı beyın mıncıklaması yasamısta sece sece bunu mu seçmiş. anlayamadım=)

22-PARIS Cindy Danie- Toi Qui Mangue A Ma Vie

fransızca severım. Kötü. evde yemek yaparken sarkı soylemesı gelmış ınsanlar gıbı. gondermeyın boyle seyler.=)Puan almaz bu sarkılar.

23-YEREVAN Lilu-Yet Ari

Komsumun sarkısıda guzel. bunca çöp arasında sıradan bır pop sarkısı bıle parlıyor. ah ne gunlere kaldık msclerde. yerlerde yarısma.

24-MADRID Eliyahu Sills & Qadim Near East- Durme Durme,,

Bana bunlarla gelin. Nasıl cila yaptırıyor ruhuma kadının sesi. guzel begendım. allahhhhhhhhhhhh vurdu benı.sımdıde çarptı nakaratta.
    tesekkur ederım gonderene.

25-THIMPHU Skyrim-Dragonborn

ben begenerım bunu da. oyum sarıgüleeeeeeee =) pek begendım

26-OTTAWA Puirty Ring-Begin Again

Bunu da begendım. bır hıkayesı var sarkının.

27-TALLINN Jenni Vartiainen- Junat Ja Naiset

Tabıkıde bunu da begenmedım. 2 yarısmada bır bu kadını gonderırler msc ye.

28-ANKARA Christina Peri-Tragedy

bıldıgım sarkı severım ama puan yok.

29-TOKYO Kendji Girac-Cool

Bence kendjının albumun en ıyı sarkısı. kendjıyı sveıyorum bu sarkısınıda cok severım. ama bır ıstısna yapıp
    yer kalırsa yedekten puan verebılırım.
    23-08-2016, Saat: 22:15

Ömer

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

SOHBET&MUHABBET
    Senin derdin ne be Smile dayamış, döşemiş şarkıma... Başka olumsuz yorumlarda oldu ama buna kayıtsız kalamadım. Sen hangi güzide şarkıyla katıldın çok merak ediyorum...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    23-08-2016, Saat: 22:25

kazu

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

Eğlenelim işte be =) Benım secıp yarıstıgım sarkıyada gecırıyorlar =)
    23-08-2016, Saat: 22:33

krunch

Yasaklı Kullanıcı Grubu

RE: MEMBER SONG CONTEST UNO
    Herşey iyi hoş da, sıfırlanmak niye? Dünya tarihi boyunca TRİLYONLARCA şarkı yazılmışken MSC tarihindeki şarkılara saplanıp kalmak ve tekrar seçilebilmelerinin önünü açmak niye? NİYE????Smile)))))))))
    (Son Düzenleme: 23-08-2016, Saat: 22:37, Düzenleyen: krunch.)
    23-08-2016, Saat: 22:36

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

Cvp: RE: MEMBER SONG CONTEST UNO
    (23-08-2016, Saat: 22:36)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herşey iyi hoş da, sıfırlanmak niye? Dünya tarihi boyunca TRİLYONLARCA şarkı yazılmışken MSC tarihindeki şarkılara saplanıp kalmak ve tekrar seçilebilmelerinin önünü açmak niye? NİYE????Smile)))))))))

Çünkü elimizde listeler yok Olcay.  Big Grin
    23-08-2016, Saat: 22:40

Ömer

Üye Grubu

Cvp: RE: SOHBET&MUHABBET
    (23-08-2016, Saat: 22:33)kazu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğlenelim işte be  =) Benım secıp yarıstıgım sarkıyada gecırıyorlar =)

Öpücük Öpücük Öpücük
    23-08-2016, Saat: 22:41

pilimba

Üye Grubu

SON DAKİKA!

Pilimba Meclisi, Kazulet'in yorumu üzerine acilen toplandı ve çok pis bir kınama yayınladı! Gerçi, İslamcı Pilimlerin "Biz dediydik zaten, adam haklı beyler!" demesi genel kuruldaki tansiyonu iyice yükseltti. Meclis Başkanının Mans Zelmerlöw'ün Heroes canlı performansını açmasıyla ortam sakinleşti. Viskicilerin Gardenya'ya, İslamcıların camiye, sosyalistlerin Köşk Meyhanesine, sosyal demokratların da balık lokantasına gitmesiyle hayat normale döndü.
    23-08-2016, Saat: 22:55

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Oy vermeyen 13 kişi kaldı. Son gün Pazar saat 21.00 ama daha önceden tüm oylar elime ulaşırsa hangi şarkının kime ait olduğunu açıklayacağım....
    24-08-2016, Saat: 00:42

Kadebostany

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Herkes hemen oy versin yeterrrrr Big Grin
    24-08-2016, Saat: 00:45

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Cvp: SOHBET&MUHABBET
    O zaman ben de yolluyorum birazdan

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    24-08-2016, Saat: 00:51

TTR

Üye Grubu

Yorumlar taze sıcak sıcak...

01-SEOUL T-ara-Bo Peep Bo Peep - Kpop dinliyorum ama Super Junior dinliyorum bi tek. Bunu sevemedim. Grücistan 2009 JESC şarkısına benziyor.
    02-BRUSSELS Oscar&The Wolf- Joaquim - Başlangıcı çok güzel umutlandırıyor ama başta vadettiği güzellikleri devam ettiremiyor, tekdüze ilerliyor. Yine de olumluyum. Puan çıkabilir.
    03-DHAKA Shreya Ghoshal-Nanga Punga Dost - Country + Bollywood. Kusacak torba arıyorum.
    04-TIRANA Argjentina Ramosaj- Si shiu - Bu da son dönem öne çıkan Balkan endüstrilerinden Arnavut piyasasından bir plastik ballad. Melodi güzel, kızın sesi güzel. Teknik puan 9. Duygu o plastikten geçemiyor işte. Artistik puan 6.5.
    05-DUBLIN Anna rf-Moving On - Bu şarkıya daha önce Youtube keşiflerimden birinde karşılaşmıştım, dinlerken sevmiştim ama bir daha dinlememişim. Demek ki bayılmamışım şarkıya. Bayılmadım hala. Ama bu kıtlıkta puan çıkabilir.
    06-TEL-AVIV Ofra Haza-Im Nın’Alu - Efsanelerin efsanesi bir şarkıyı şarkı keşfettiğimiz bi yarışmaya sokmanın amacı nedir? Sokağa çıksan 100 kişinin 90'ı ya İzel'den ya da Zerrin Özer'den biliyor. Bayılıyorum ama puan vermem.
    07-MONTEVIDEO Francesco Gagnon-Querer - Aşk-ı Memnu'da Behlül ile Bihter'in tango ettiği müziğe benziyor başı. Bu sebepten olumlu başladım şarkıya. Sonra sordum kendime tango edeceğim kim var? O yüzden tango müzikleri dinlemiyoruz zaten. Puan çıkar mı bilmem.
    08-WARSAW Ewa Fama-Ewakuacja - Bu şarkıyı bence Bailador seçti trollemek için Smile Bu kızla Polonyalılar çok dalga geçiyor. Bi yandan haklılar şarkı bi yere gitmeyen gürültü topluluğu.
    09-LONDON Huntington-Secret - Aksızı gibi ben de bu şarkıya baştan kapılanlardanım. Spotify haftalık keşif listemde çıksa hemen çalma listeme alırdım. Tam tarzım çok tebrik seçen kişiye. Kesinlikle puan geliyor.
    10-PYONGYANG SystemOfADown-ChopSuey - Popüler olmuş bir şarkı. Zamanında da öyle aman aman dinlemedim. Volkan'ın yorumunda şaheser falan demesi güldürdü ama onun bu şarkıyı dinleyip şaheser demesini hayal edin.
    11-QUITO Buika-No Habra Nadie En El Mundo - Joy Fm'de günde 15 kere çalan zamanlarda dinlerdik, şimdi çalınma sayısı 5'e inmiştir herhalde. Daha nerede karşılaşacağız bu şarkıya?
    12-TEHRAN Googoosh-Talagh - Kadının sesi çok iyi ama şarkıyı beğenmedim.
    13-OSLO Erlend Oye-La Prima Estate - Bu gözler bu adamın kötü şarkı yaptığını gördü bu katılım sayesinde. Bu adam ki Kings Of Convenience'ın beyni. Hiç yakıştıramadım. Bi de İtalyanca'nın ırzına geçmiş. Büyük hayal kırıklığı.
    14-ATHENS Dimitra Galani-An - Müzik kutusundan çıkan hüzünlü kadın sesi. Bu kadını bugüne kadar hiç duymamıştım. Valla güzel şarkı. Sorun şu ki biraz yavaş akıyor. Çarpıcı etkisi artırılabilirdi tempo yükselse.
    15-NAIROBI Daley-Look Up - Evet bu da Spotify haftalık keşif şarkısı. Bunu sürekli çalma listeme almazdım. Yani beni çok ikna edemedi. Dinlerken keyif aldım ama. Puan çıkabilir de çıkmayabilir de. Çocuğun sesi iyiymiş bu arada.
    16-HELSINKI Chisu-Sabotage - Bu daha önce yarışmıştı sanırım. O zaman da beğenmedim şimdi de.
    17-NEW DELHI Alka Yagnik& Babul Supriyo- Chori Chori Chupke Chupke - Geç geç geç bir de eski. Tanrım.
    18-ASTANA Kesh You- Rızamıyn - Bunu seçen kişi çalışırken televizyonunda o Türk Müzik Birliği kanalı çalıyor sanırım. Beğenmedim. O kanaldan daha iyi şarkılar çıkabiliyor bazen. zemfira'yı öneririrm.
    19-HAVANA Patsy Cline-She’s Got You - Sözler bilek kestiren cinsten ama teyze çok sakin söylüyor. Nötr kaldım. Pek cazcı biri değilim. Çok puan alabilirsin ama bu forum böyle şeylere bayılır.
    20-CAPE TOWN Leon- Tired Of Talking - Bir başka Spotify şarkısı. Bu diğer adlandırdıklarımın içindeki en kötüsü. Orijinal olmaya çalışırken diğer herşeye az biraz benzemiş. I ıh olmadı.
    21-BUENOS AIRES Pimpinela-Olvidame y Pega La Vuelta - Cover yapılabilitesi yüksek bir şarkı. Çok sevmediğim şarkılara söz yazmışımdır covermacada. Mesela 2013 Alguse.
    22-PARIS Cindy Danie- Toi Qui Mangue A Ma Vie - Yandan yemiş Natasha St Pier. Kendisini de uzun zamandır dinlemedim bi açayım Tu Trouveras. Nakaratı çok hoş akıyor. Sevdim genel olarak ama puan konusunda söz vermeyeyim.
    23-YEREVAN Lilu-Yet Ari - Kötü. Beğenmek için ısrarla da dinledim ama yok.
    24-MADRID Eliyahu Sills & Qadim Near East- Durme Durme - Sirusho bunu yollamıştır. Kadının ses tonu irrite edici. Melodi güzel ama kadının sesi itiyor beni.
    25-THIMPHU Skyrim-Dragonborn - Şaka mı bu acaba? Bunu seçen acaba alıp da çalma listesine alıp da uzun süre dinler mi bu şarkıyı? Eğer evetse bi şey yapmak lazım. Yol yakınken döndürmek için Big Grin
    26-OTTAWA Puirty Ring-Begin Again - Prodüksiyon aranje çok iyi. Kızın sesi i-ti-ci. Genel olarak da ortalama oluyor.
    27-TALLINN Jenni Vartiainen- Junat Ja Naiset - Loreen'in Finlandiya şubesi. İlk dinlediğimde beğenmişim. Nakaratı akılda kalıcı gerçekten. Geri kalan kısımları pek iyi değil. Kızın sesi gayet iyi. Zaten nakarattan dolayı puan çıkar benden buna.
    28-ANKARA Christina Peri-Tragedy - Tatu dışında cırtlak ses duyduğumda kıymetlerini daha iyi anlıyorum. Onlar söylerken tizleri hiç rahatsız etmiyor. Diğerleri neden bu kadar duygu geçmesine engel oluyor? Kafamda deli sorular...
    29-TOKYO Kendji Girac-Cool - Bu adam iki şarkıdan ibarettir benim için Color Gitano ve Andalouse. Hatta Andalouse da etkisini yitirmiş sayılır. Gul Gul Gul derken kusasım geliyor ciddiyim. Ama yapacak bi şey yok çocuk döneminin Ricky Martin'i.
    (Son Düzenleme: 24-08-2016, Saat: 01:04, Düzenleyen: TTR.)
    24-08-2016, Saat: 00:54

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Oyları da mi emaille yolluyoruz??

24-08-2016, Saat: 00:55

pookito

Üye Grubu

Gr  Cvp: SOHBET&MUHABBET
    Merakla bekliyorum tüm şarkıların teker teker kimlere ait olduğunu Smile
    Favorim Atina'yı (ATHENS Dimitra Galani-An) özellikle bekliyorum Heart Rolleyes
    24-08-2016, Saat: 00:55

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

SOHBET&MUHABBET
    (24-08-2016, Saat: 00:55)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyları da mi emaille yolluyoruz??

Sen snap at [emoji23][emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk
    24-08-2016, Saat: 01:00

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Size verdiğim puanların on katı bana gelsin inşallah. Kazanmama yetiyor o kadarı. Teşekkürler.
    24-08-2016, Saat: 01:13

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Attim ben de oylarimi, bakalim hangimiz sonuncu olucaz Big Grin

24-08-2016, Saat: 01:16

pookito

Üye Grubu

İçimden bir his Top 20'de olacağımı söylüyor Smile  Top 10 demek isterdim. Gerçi pek çok arkadaş sonunculuk tahmin ederken Top 20 hayali de güzel Cool Big Grin
    Şu an en iyi Uluhan tahmin edebilir =D
    24-08-2016, Saat: 01:29

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

(24-08-2016, Saat: 01:29)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçimden bir his Top 20'de olacağımı söylüyor Smile  Top 10 demek isterdim. Gerçi pek çok arkadaş sonunculuk tahmin ederken Top 20 hayali de güzel Cool Big Grin
    Şu an en iyi Uluhan tahmin edebilir =D

Bu çocuğun tarzına güveniyordum Big Grin
    24-08-2016, Saat: 03:05

pookito

Üye Grubu

Suların derinliklerinden çıkagelip, birdenbire yorumunla beni biraz korkutsan da sana güvenmek istiyorum. Teşekkür ederim Alper   Angel Cool

Smile
    24-08-2016, Saat: 07:26

pilimba

Üye Grubu

Cvp: RE: SOHBET&MUHABBET
    (24-08-2016, Saat: 00:45)Kadebostany Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkes hemen oy versin yeterrrrr Big Grin

Şarkılar o kadar tahkir edildi ki, hiçbir heyecan duymuyorum.
    24-08-2016, Saat: 07:37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.