• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MSC UNO SOHBET&MUHABBET

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Konu Sayısı : 0

RE: Cvp: SOHBET&MUHABBET
    (29-08-2016, Saat: 00:32)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (29-08-2016, Saat: 00:17)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Huseyin ve Bailador sizden bu kadar kotu şarkılar beklemezdim. Ozellikle bailador dostum sana noldu? O berbat şarkı neden? Neden kulaklarımızı kanattin.....  

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne demek Hüseyin'in şarkısı kötü.  Çekiç Tarihte bir dönüm noktası bu, Hüseyin ilk defa kusursuz bir şarkı yolladı. En büyük düşmanımın tuzağına düştüm resmen. Çekiç

Bailador ise oh dedirtti resmen. Ters köşeler Ankara'dan çıktı. Sen de zevksizin önde gideni çıktın Podolski Hasan.  Big Grin
    Paris'in şarkısı bu yarismadaki en kaliteli sarkilardan ama nasil beğenilmez Sad

Alper diye bi uye var forumda tek iyi yorumu o yaptı galiba. Ondan Allah razi olsun Allah ne muradi varsa versin. Ama onun şarkısı hangisi göremedim

Aa tamam buldum Pyongyang mış. Boyle zevkli bir üyenin böyle şarkı yollamasi cok üzdü çok yaralado beni.. Alperto Sad

(Son Düzenleme: 29-08-2016, Saat: 00:37, Düzenleyen: Lukas.)
    29-08-2016, Saat: 00:35

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

Cvp: RE: Cvp: SOHBET&MUHABBET
    (29-08-2016, Saat: 00:35)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (29-08-2016, Saat: 00:32)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek Hüseyin'in şarkısı kötü.  Çekiç Tarihte bir dönüm noktası bu, Hüseyin ilk defa kusursuz bir şarkı yolladı. En büyük düşmanımın tuzağına düştüm resmen. Çekiç

Bailador ise oh dedirtti resmen. Ters köşeler Ankara'dan çıktı. Sen de zevksizin önde gideni çıktın Podolski Hasan.  Big Grin
    Paris'in şarkısı bu yarismadaki en kaliteli sarkilardan ama nasil beğenilmez Sad

Alper diye bi uye var forumda tek iyi yorumu o yaptı galiba. Ondan Allah razi olsun Allah ne muradi varsa versin. Ama onun şarkısı hangisi göremedim

Aa tamam buldum Pyongyang mış. Boyle zevkli bir üyenin böyle şarkı yollamasi cok üzdü çok yaralado beni..  Alperto Sad

Seni farklı bir yarışmada değerlendirme planlarım var benim.  Big Grin
    29-08-2016, Saat: 00:37

volcano

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

Cvp: SOHBET&MUHABBET
    (28-08-2016, Saat: 21:07)mertdm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volcano'ya bu güzel şarkıyı hayatıma kattığı için teşekkürü borç bilirim!

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Rica ederim , çok sevindim sevdiğine , aynısı senin katılımın için de geçerli :Smile 

Patsy Cline 30 yaşında bir uçak kazasında zamansız bir şekilde aramızdan ayrıldı, yıllar sonra Lost'ta bir bölüme adını da veren bir şarkıyla (Leaving on your mind) anıldı.

https://youtu.be/pvLrLmDPHIQ

Yüzyılın en önemli seslerinden birini uyku hapı niyetine kullanan arkadaşlarımıza da iyi uykular diliyorumı
    (Son Düzenleme: 29-08-2016, Saat: 00:43, Düzenleyen: volcano.)
    29-08-2016, Saat: 00:42

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

Cvp: RE: SOHBET&MUHABBET
    (29-08-2016, Saat: 00:32)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek Hüseyin'in şarkısı kötü.  Çekiç Tarihte bir dönüm noktası bu, Hüseyin ilk defa kusursuz bir şarkı yolladı. En büyük düşmanımın tuzağına düştüm resmen. Çekiç

Ankara tayfasının Ordu çıkarması nasıldı tatlım anlatsana biraz bize? Angel Smile Dodgy
    29-08-2016, Saat: 00:42

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

RE: SOHBET&MUHABBET
    1 eylul aksami tesekkur edecegim kisileri sececegim ama 1. Olan Tiran olur sanki

Resmen Ordu-Ankara koalisyonu kokusu aliyorum ..
    (Son Düzenleme: 29-08-2016, Saat: 00:44, Düzenleyen: SiruSho.)
    29-08-2016, Saat: 00:43

Kadebostany

Yasaklı Kullanıcı Grubu

(29-08-2016, Saat: 00:09)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (28-08-2016, Saat: 23:41)Kadebostany Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mutlu oldum [BLUE HEART] Skyrim benim için gerçekten önemli bir oyun. Aynı oyunun OST'sinden Far Horizons'ı da öneririm herkese.

"kadebostany" nickini neden herdefasında caddebostan olarak okuyorum? Smile Angel

Belki adı oradan geldiği içindir, bilemedim [FACE WITH TEARS OF JOY]
    29-08-2016, Saat: 01:02

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

RE: Cvp: Cvp: SOHBET&MUHABBET
    (29-08-2016, Saat: 00:37)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (29-08-2016, Saat: 00:35)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paris'in şarkısı bu yarismadaki en kaliteli sarkilardan ama nasil beğenilmez Sad

Aa tamam buldum Pyongyang mış. Boyle zevkli bir üyenin böyle şarkı yollamasi cok üzdü çok yaralado beni..  Alperto Sad

Seni farklı bir yarışmada değerlendirme planlarım var benim.  Big Grin
    Menajerimle görüşün bu konuları. Big Grin

29-08-2016, Saat: 01:03

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Arkadaşlar 2 gün tatilim vardı uluhanı zorla kandirip orduya gidelim diye başının etini yiyerek getirdim buraya. Daha önce Samsun'dan doğuya hiç gelmemistim. Yarın gece dönecez. Çarşamba yol yorgunluğu ve puanları toplama vs olsa o yüzden perşembe yaparım finali dedi çocuk. Olay bu yani. Bu yüzden final perşembe günü olacak dedi. Bide espiri amaçlı da olsa ordu ankara koalisyonu diyen Şakacı arkadaşlar beni konusturmasin zira bilirsiniz konusursam iyi konuşurum. Kıçıkırık msc lan bu ne abarttiniz amaç şarkı keşfi. Buika SOAD gibi seçimler yerine bana çok güzel şarkılar öğreten 3 arkadasa 8 10 12 verdim, cok değişik bi 3lü çıktı kişiler perşembe görürsünüz Big Grin

@cembülöt; bekle bekle puanını çok güzel puan aldın benden hsjdjsuxh Allahım hala gülüyorum ya Big Grin

Ayrıca Lukas ; Çekiç

Sen benim sarkima nası iğrenç dersin Tai
    Senin gibiler yüzünden ilk 5 yapamicam zaten pis zevksüz Tai

İNŞALLAH PARİS'E TAŞINMAK ZORUNDA KALIRSIN ! (Bedduaya gel ahshhdhw)
    (Son Düzenleme: 29-08-2016, Saat: 06:19, Düzenleyen: Hysteria.)
    29-08-2016, Saat: 06:16

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

(29-08-2016, Saat: 06:16)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar 2 gün tatilim vardı uluhanı zorla kandirip orduya gidelim diye başının etini yiyerek getirdim buraya. Daha önce Samsun'dan doğuya hiç gelmemistim. Yarın gece dönecez. Çarşamba yol yorgunluğu ve puanları toplama vs olsa o yüzden perşembe yaparım finali dedi çocuk. Olay bu yani. Bu yüzden final perşembe günü olacak dedi. Bide espiri amaçlı da olsa ordu ankara koalisyonu diyen Şakacı arkadaşlar beni konusturmasin zira bilirsiniz konusursam iyi konuşurum. Kıçıkırık msc lan bu ne abarttiniz amaç şarkı keşfi. Buika SOAD gibi seçimler yerine bana çok güzel şarkılar öğreten 3 arkadasa 8 10 12 verdim, cok değişik bi 3lü çıktı kişiler perşembe görürsünüz Big Grin

@cembülöt; bekle bekle puanını çok güzel puan aldın benden hsjdjsuxh Allahım hala gülüyorum ya Big Grin

Ayrıca Lukas ; Çekiç

Sen benim sarkima nası iğrenç dersin Tai
    Senin gibiler yüzünden ilk 5 yapamicam zaten pis zevksüz Tai

İNŞALLAH PARİS'E TAŞINMAK ZORUNDA KALIRSIN ! (Bedduaya gel ahshhdhw)
    Tövbe de tövbe! Sen ilk 5i bosver ilk 25e girersen şükret o göçüm şarkıyla zevksizlik abidesi. Big Grin
    Ayrıca siz niye hiç evde oturup sıkılmıyosunuz? Yok Ordu yok Göksu. Sırf zevkleriniz ve nefsiniz uğruna yarışma sonuclanamiyor. Yazık! O her hafta şehir şehir gezen diktatöre söyle halk kaldırdığı gibi indirir de! Onun diktatörlüğü bize sökmez. Yıkarız ulan! Neyse uykudan uyanıp whatsapptaki "sensin igrenc" mesajini da görünce yazdım bunları ilham geldi galiba. Şimdi geri uyucam. Dönüşüm yine aynı şekilde olur. Öyle muhteşem bisey beklemeyin. Big Grin

29-08-2016, Saat: 08:06

Hysteria

Üye Grubu

Tekrar söylüyorum sensin iğrenç ahshjdje
    Organizatör ol o zaman bi sonraki mscye Çekiç kedi temalı yaparsın filan Tai
    29-08-2016, Saat: 08:10

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

SOHBET&MUHABBET
    (29-08-2016, Saat: 08:06)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tövbe de tövbe! Sen ilk 5i bosver ilk 25e girersen şükret o göçüm şarkıyla zevksizlik abidesi. Big Grin
    Ayrıca siz niye hiç evde oturup sıkılmıyosunuz? Yok Ordu yok Göksu. Sırf zevkleriniz ve nefsiniz uğruna yarışma sonuclanamiyor. Yazık! O her hafta şehir şehir gezen diktatöre söyle halk kaldırdığı gibi indirir de! Onun diktatörlüğü bize sökmez. Yıkarız ulan! Neyse uykudan uyanıp whatsapptaki "sensin igrenc" mesajini da görünce yazdım bunları ilham geldi galiba. Şimdi geri uyucam. Dönüşüm yine aynı şekilde olur. Öyle muhteşem bisey beklemeyin. Big Grin

Her ne kadar biri düşmanım sayılsa da onlar benim misafirim şuan Podolski. Çekiç Ayrıca diktatör benim lakabım buralarda, Uluhan da istediği gibi kullanabilir bu yetkileri. [emoji48]

Ey Ulu organizatör, Podolski sonuncu yapılsın!
    (Son Düzenleme: 29-08-2016, Saat: 08:39, Düzenleyen: Barlo.)
    29-08-2016, Saat: 08:39

cembulut

Moderatör Grubu

(29-08-2016, Saat: 06:16)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cembülöt; bekle bekle puanını çok güzel puan aldın benden hsjdjsuxh Allahım hala gülüyorum ya Big Grin

ya 12 verdi ya da 1. hadi bakalım hüsterciğim benim.  Öpücük Öpücük
    29-08-2016, Saat: 09:31

Hysteria

Üye Grubu

Sana puanim 9 qanqa
    29-08-2016, Saat: 09:32

cembulut

Moderatör Grubu

(29-08-2016, Saat: 09:32)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sana puanim 9 qanqa

Ben de sana 11 verdim
    29-08-2016, Saat: 09:34

Hysteria

Üye Grubu

Cembülöt diye yazılır adam diye okunur
    29-08-2016, Saat: 09:37

Alperto

Admin Grubu

Konu Sayısı : 123

Tongue  Cvp: SOHBET&MUHABBET
    Kendinizden utanmalısınız! İşte kendi şarkınıza yaptığınız o yorumlar!

Ozzy
    05-DUBLIN Anna rf-Moving On : Santur mu o <3 Hatta sonrasında gayda falan da gelmiş. O la la. Komplike Bi şarkı. Ama tatlı,dinlenebilir. Beğendim bunu da...

Mertdm
    20- Cape Town: Bu şarkı da fena değil, öne çıkıyor.

Pookito
    07-MONTEVIDEO Francesco Gagnon-Querer: Ruhum, vokalin sesiyle birlikte yükselip dalgalanıyor resmen ve o ara bölümde gitar sesiyle kendine gelir gibi oluyor; fakat şarkı tarz olarak genele hitap edebilir mi, benzer hisleri yaratabilir mi şüpheliyim

Aksizi
    02-BRUSSELS Oscar&The Wolf- Joaquim : İlk şarkıdan sonra bir nebze kulağa hoş geliyor. Olabilir de olmayabilir de. 

Uluhan
    24-MADRID Eliyahu Sills & Qadim Near East- Durme Durme= Ritim yavaş, ensturmanlar etnik,hangi dilde olduğu meçhul, arada bir kaval, uyuyacaktım az kalsın. Sevemedim sevgili katılımcı üzgünüm hatta 29 şarkı içinde en vasat bulduğum bu oldu. Puan da çıkmadı dolayısıyla..

Barlo
    18 - ASTANA-Kesh You- Rızamıyn: U neydi gı. At var yarışmada, at! Dombıra'ya bağlayacak zannettim ne çıktı karşıma. Tarladan, ardan, namustan falan bahsediyorlar hem de. Ama ne yazık ki bir Shikga Shikga Bilerzig değil.

Bailador
    23-YEREVAN Lilu-Yet Ari: Çok enerjik bir playlist olsaydı buna burun kıvırırdım ama bu yarışma için enerji yükselten bir şarkı

Sirusho
    11. Quito : Buika ismini çok duydum şarkısıyla tanışmak burada nasipmiş ... Ruhum serinledi 

Hysteria
    16-HELSINKI Chisu-Sabotage; Girişi nasıl iyi lan.. Bayıldım.. Sıkıntı şu ki; 4 dakika yerine bence 3 dakika olmalıymış bu şarkı, başı ve sonu efsane ama ortadan 1 dk atalım mı cici kız Big Grin 2 Fin şarkıyı da sevdim ama oldukça...

Alperto
    10-PYONGYANG System Of A Down - Chop Suey Seçen kişi hala yarışmanın amacını anlayamamış. "Aynur Aydın Eurovision 2017 Turkey"i destekleyen 2000 küsur doğumlu yeni bir arkadaşımız muhtemelen. Sevdiğim bir grup ama maalesef puanımı ziyan edemeyeceğim.

Taifung
    15-NAIROBI Daley-Look Up
    Çok beğendim ben bunu. İlk kez duydum, etkileyici. 

Lantis
    12-TEHRAN Googoosh-Talagh Farsça gerçekten edebiyat için var. Şarkıda güzel, seste güzel.

Aspirin
    09-LONDON Sound olarak güzel olsa da iddialı bir seçim değil.

Legolas
    17-NEW DELHI Alka Yagnik& Babul Supriyo- Chori Chori Chupke Chupke
    Severim Hint müziklerini evet. Başlangıcı da gayet güzel. Hatta Hint müziği değil bu dedim ilk başta. Ama 7.35dk ne kardeşim böyle? 4:28dk’dan sonrası gerçekten sıkıyor. Dinleyemiyorum. Puan verir miyim? Hayır.

Lukas
    22 Paris= İnsana huzur veren bir şarkı. Çok beğendim. İyi bir derece alır umarım. 

Kazu
    04-TIRANA Argjentina Ramosaj- Si shiu Güzel şarkı. hoş seren serengil gibi kadın. arjantin adı benzeşmeside çabası
    Dashuri geçmiyor şarkıda o yuzden 1 puan düşürüyorum =)

TTR
    14-ATHENS Dimitra Galani-An - Müzik kutusundan çıkan hüzünlü kadın sesi. Bu kadını bugüne kadar hiç duymamıştım. Valla güzel şarkı. Sorun şu ki biraz yavaş akıyor. Çarpıcı etkisi artırılabilirdi tempo yükselse. 

Sulhi
    08-WARSAW Ewa Fama-Ewakuacja
    1 yıl Polonya'da yaşamış biri olarak Lehçe'nin konuşulmasına bile tahammül edemezken bu şarkı bana işkence gibi geldi. Dinle ve unut şarkıyı. Zaten şarkıyı söylemeye kalksan mümkün değil beceremezsin. Hangi zevksizin şarkısı bu? Hemen kendini ifşa etsin ve derhal diskalifiye olsun bu yarışmadan

Cembulut
    25-THIMPHU Skyrim-Dragonborn : Aramızda gamerlar var sanırım, efsane oyun müziklerinden ama msc konsepti mesela oyun müziklerinden olsa çok yakışırdı. Dolayısıyla cıks benim için.
    29-08-2016, Saat: 09:37

Ozzy

Üye Grubu

Santur var şarkımda Santur. Çoğunuzun belki haberi bile yok Santur gibi bir güzellikten. Hepinİz basit Bi kelt şarkısıymış gibi geçiştirdiniz. Hepinize Nikos Kazancakis - Zorba'yı okumayı tavsiye edip çekiliyorum aranızdan Çekiç Kus
    (Son Düzenleme: 29-08-2016, Saat: 09:54, Düzenleyen: Ozzy.)
    29-08-2016, Saat: 09:54

cembulut

Moderatör Grubu

(29-08-2016, Saat: 09:37)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendinizden utanmalısınız! İşte kendi şarkınıza yaptığınız o yorumlar!

Cembulut
    25-THIMPHU Skyrim-Dragonborn : Aramızda gamerlar var sanırım, efsane oyun müziklerinden ama msc konsepti mesela oyun müziklerinden olsa çok yakışırdı. Dolayısıyla cıks benim için.

Asıl sen utan! Bu benim yorumum değil bile.  Çekiç Çekiç Çekiç
    29-08-2016, Saat: 09:57

SiruSho

Üye Grubu

Cembülöt adinin telif hakki bende hadi bakalim !
    Iyi konusnakla tehdit eden arkadaslara duyurulur =)

Ayrica Mscde amac sarki kesfi filan degil kim soyleei oyle bir kural mi var ?

Bi dahakine La Is La Bonita ile yarisicam
    (Son Düzenleme: 29-08-2016, Saat: 09:59, Düzenleyen: SiruSho.)
    29-08-2016, Saat: 09:58

cembulut

Moderatör Grubu

(20-08-2016, Saat: 14:50)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 25-THIMPHU Skyrim-Dragonborn
    Değil tüylerim damarlarım bile diken diken oldu. Süper şarkı.
    Benim yorumum bu kendi şarkımla ilgili. Gerçekten hissettiklerimi yazdım.
    29-08-2016, Saat: 09:59

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.