• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    NELER OLUYOR HAYATTA

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

RE: NELER OLUYOR HAYATTA
    Mutlu yıllar Alper. Hediye olarak saat 23.59'a kadar Malum Kadın'i serbest bırakıyorum. Big Grin
    01-09-2016, Saat: 20:42

cembulut

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 1

NELER OLUYOR HAYATTA
    Malum Kadın

oooooohhhhhhh rahatladim
    (Son Düzenleme: 01-09-2016, Saat: 23:45, Düzenleyen: cembulut.)
    01-09-2016, Saat: 23:44

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Hepinize tek tek tesekkur ederim Suşicilere de ayrica tesekkur ederim mucuksas
    02-09-2016, Saat: 01:15

SiruSho

Üye Grubu

Cvp: RE: NELER OLUYOR HAYATTA

02-09-2016, Saat: 02:16

pilimba

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

Pilimba, Batum'u fethetti! Ama aynı anda Batum da Pilimba'yı fethetti!

O zaman dans! Renk!

Ayrıca, bu çaça bir harika dostum!!!!!!
    (Son Düzenleme: 05-09-2016, Saat: 03:02, Düzenleyen: pilimba.)
    05-09-2016, Saat: 03:01

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

Cvp: NELER OLUYOR HAYATTA
    Burası uygun başlık mı bilemedim? Kış saati uygulaması bakanlar kurulu kararınca kaldırılmış artık bundan sonra sürekli yaz saati kullanılacakmış. Bu durumda eurovision saat 22:00 yerine 23:00'de mi başlayacak Türkiye'de?  Huh Dodgy
    (Son Düzenleme: 08-09-2016, Saat: 16:43, Düzenleyen: halil.)
    08-09-2016, Saat: 16:42

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Sanırım mart ayında tekrar düzeliyordu ya, o yüzden eurovision etkilenmez.
    Ama 21:45 olan Şampiyonlar ligi maçları mesela 22:45 olacak. Eurovision da 23 olsun nolcak osla bile Big Grin Tüm sene bekliyoruz, 1 saat koymaz Big Grin
    08-09-2016, Saat: 16:53

SiruSho

Üye Grubu

Az once polis cevirmesine takildik minibus Kosuyolu'dan Kadikoy'e geri indi . Tc kimlik nolarimizi verdik . Ama polisin sofore olan tutumu hic hos degildi
    08-09-2016, Saat: 18:16

halil

Üye Grubu

(08-09-2016, Saat: 16:53)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım mart ayında tekrar düzeliyordu ya, o yüzden eurovision etkilenmez.
    Ama 21:45 olan Şampiyonlar ligi maçları mesela 22:45 olacak. Eurovision da 23 olsun nolcak osla bile Big Grin Tüm sene bekliyoruz, 1 saat koymaz Big Grin

Kendi adına konuş Histerik! 1 saat 60 dakika,3600 saniye,216000 salise demek! Kus Big Grin Dodgy
    08-09-2016, Saat: 18:43

Legolas

Üye Grubu

Memlekette bunlar da yaşanıyor. Adamın suratının ortasına kürek ile vurasim geldi resmen.

09-09-2016, Saat: 22:44

SiruSho

Üye Grubu

Mr. HONKY sen kimsin boyle 45 yasinda Mr degil 7ncle Honky resmen ; mutlu yaşlar sekerim
    15-09-2016, Saat: 19:42

Mr. Honky

Üye Grubu

Rep Puanı: 0

NELER OLUYOR HAYATTA
    (15-09-2016, Saat: 19:42)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mr. HONKY sen kimsin boyle 45 yasinda Mr degil 7ncle Honky resmen ; mutlu yaşlar sekerim

Suşicim, tşk ederim de beni tanımamış olmanı esefle karşılyorum.[emoji3][emoji3] Bi dahaki forumda uncle honky olayım. Güzelmiş de esasen[emoji122][emoji122][emoji122][emoji23][emoji122]

Sent from my iPhone using Tapatalk
    15-09-2016, Saat: 20:57

SiruSho

Üye Grubu

Tahrik'im.sortuyla her donem protesto ediyor zaten bu yobazligi..

Adamin basi acik kadinlar icin kullandigi ifadeler ve rahat hali o kadar mide bulandirici ki linc edilse uzulmem sanki
    20-09-2016, Saat: 00:52

Legolas

Üye Grubu

Sanırım yazılmadı bir yerde...

Ordu’da 2 Bin 100 Yıllık Kibele Heykeli Bulundu
    2vis50k.jpg

Ordu’nun Kurul Kalesi’nde gerçekleştirilen kazı çalışmalarında, 2 bin 100 yıllık olduğu tahmin edilen, 110 santim yüksekliğinde mermerden yapılmış ve tahtta oturan Ana Tanrıça Kibele heykeli bulundu. Heykelin Türkiye’de yerinde bulunan ilk mermer heykel olduğu da ifade edildi.

Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Süleyman Yücel Şenyurt başkanlığında 25 arkeolog tarafından kazı çalışmalarının sürdüğü, Doğu Karadeniz’in ilk bilimsel arkeolojik kazısının yapıldığı Ordu Kurul Kalesi’nde yaklaşık 200 kilogram ağırlığında ve 110 santim boyunda, tahtında oturan Ana Tanrıça Kibele heykeli bulundu.

‘Açık hava müzesi gibi olacak’
    Ziyareti sırasında kazıya dair bilgi alan Yılmaz, bu sene kazı için 500 bin lira destekte bulunduklarını söyledi: “Burası Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin maddi anlamda destekleyerek devam ettiği bir çalışma alanıdır. Kazı için geçen sene 1 milyon lira ödenek ayırdık. Kurul Kalesi’nde çalışmalar hızlandı. İnşallah gelecek yıl Kurul Kalesi ve çevresi, ortaya çıkarılan heykel ve eserlerle hem Türk turizmine hem de bölge turizmine kazandırılacaktır. Burası bir açık hava müzesi gibi olup herkes tarafından ziyaret edilecektir.”

8zh3xh.jpg

‘Beklemediğimiz kadar önemli’
    Prof. Dr. Şenyurt ise Türkiye’de bu yıl devam eden kazılar arasında en önemli eserin Ordu’da bulunduğuna dikkat çekerek, “Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. İki gün önce çok güzel bir eser bulduk. Çalışmalarımız esnasında 2 bin 100 yıllık olduğu tahmin edilen mermerden “Ana Tanrıça Kibele” heykeli bulundu. Gerçekten bizim de beklemediğimiz kadar önemli bir eseri Ordu’da bulup Türkiye arkeolojisine kazandırdık” diye konuştu.

‘Afyon’dan getirilmiş olmalı’
    Heykelin Türkiye’de yerinde bulunan ilk mermer heykel olduğuna da dikkat çeken Şenyurt, şöyle devam etti: “Bu çok nadir bir durumdur. Araştırmalarımıza göre bu heykel Kurul Kalesi’ni istila eden Romalı askerlerin işgali sırasında giriş kapısındaki duvarların yıkılmasıyla yerinde kalmış. Heykelin 6. Mithriadat dönemine ve Helenistik Pontus Krallığına ait bir heykel olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca bu heykelin muhtemelen Afyon ilinden buraya getirildiğini tahmin ediyoruz.”

Prof. Dr. Şenyurt, maddi değeri ölçülemeyen heykelin bir süre yerinde kalacağını, daha sonra yetkililerin incelemelerinin ardından Ordu’daki müzeye kaldırılacağını sözlerine ekledi.
    23-09-2016, Saat: 10:26

cembulut

Moderatör Grubu

Rep Puanı: 1

(23-09-2016, Saat: 10:26)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım yazılmadı bir yerde...

Ordu’da 2 Bin 100 Yıllık Kibele Heykeli Bulundu
    2vis50k.jpg

Ordu’nun Kurul Kalesi’nde gerçekleştirilen kazı çalışmalarında, 2 bin 100 yıllık olduğu tahmin edilen, 110 santim yüksekliğinde mermerden yapılmış ve tahtta oturan Ana Tanrıça Kibele heykeli bulundu. Heykelin Türkiye’de yerinde bulunan ilk mermer heykel olduğu da ifade edildi.

Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Süleyman Yücel Şenyurt başkanlığında 25 arkeolog tarafından kazı çalışmalarının sürdüğü, Doğu Karadeniz’in ilk bilimsel arkeolojik kazısının yapıldığı Ordu Kurul Kalesi’nde yaklaşık 200 kilogram ağırlığında ve 110 santim boyunda, tahtında oturan Ana Tanrıça Kibele heykeli bulundu.

‘Açık hava müzesi gibi olacak’
    Ziyareti sırasında kazıya dair bilgi alan Yılmaz, bu sene kazı için 500 bin lira destekte bulunduklarını söyledi: “Burası Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin maddi anlamda destekleyerek devam ettiği bir çalışma alanıdır. Kazı için geçen sene 1 milyon lira ödenek ayırdık. Kurul Kalesi’nde çalışmalar hızlandı. İnşallah gelecek yıl Kurul Kalesi ve çevresi, ortaya çıkarılan heykel ve eserlerle hem Türk turizmine hem de bölge turizmine kazandırılacaktır. Burası bir açık hava müzesi gibi olup herkes tarafından ziyaret edilecektir.”

8zh3xh.jpg

‘Beklemediğimiz kadar önemli’
    Prof. Dr. Şenyurt ise Türkiye’de bu yıl devam eden kazılar arasında en önemli eserin Ordu’da bulunduğuna dikkat çekerek, “Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. İki gün önce çok güzel bir eser bulduk. Çalışmalarımız esnasında 2 bin 100 yıllık olduğu tahmin edilen mermerden “Ana Tanrıça Kibele” heykeli bulundu. Gerçekten bizim de beklemediğimiz kadar önemli bir eseri Ordu’da bulup Türkiye arkeolojisine kazandırdık” diye konuştu.

‘Afyon’dan getirilmiş olmalı’
    Heykelin Türkiye’de yerinde bulunan ilk mermer heykel olduğuna da dikkat çeken Şenyurt, şöyle devam etti: “Bu çok nadir bir durumdur. Araştırmalarımıza göre bu heykel Kurul Kalesi’ni istila eden Romalı askerlerin işgali sırasında giriş kapısındaki duvarların yıkılmasıyla yerinde kalmış. Heykelin 6. Mithriadat dönemine ve Helenistik Pontus Krallığına ait bir heykel olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca bu heykelin muhtemelen Afyon ilinden buraya getirildiğini tahmin ediyoruz.”

Prof. Dr. Şenyurt, maddi değeri ölçülemeyen heykelin bir süre yerinde kalacağını, daha sonra yetkililerin incelemelerinin ardından Ordu’daki müzeye kaldırılacağını sözlerine ekledi.

Ordu'da sıradan bir gün.
    23-09-2016, Saat: 11:13

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Halil'in arkadaşıdır diye düşünüyorum ben.
    23-09-2016, Saat: 11:48

halil

Üye Grubu

(23-09-2016, Saat: 11:48)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halil'in arkadaşıdır diye düşünüyorum ben.

Ordu'da bulunduğuna göre senin arkadaşın olmalı seni küçük şeytan! Çekiç
    23-09-2016, Saat: 17:47

SiruSho

Üye Grubu

(23-09-2016, Saat: 11:48)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halil'in arkadaşıdır diye düşünüyorum ben.

Bu mesaja guldugum an bogulabiirdim
    23-09-2016, Saat: 21:34

halil

Üye Grubu

(23-09-2016, Saat: 21:34)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bu mesaja guldugum an bogulabiirdim

Ehuehuehuehue! Dodgy
    23-09-2016, Saat: 23:31

SiruSho

Üye Grubu

Onderimizin 31. Kutlu dogum haftasi Baskent Ankara Metropol Istanbul Guzel Izmir basta olmak uzere yurdun 4 bir yaninda cesitli etkinliklerle kutlandi ...

Sabah 10da Anitkabir'den yapilan 31 pare top atisiyla baslayan etkinlikler 19 Mayis Stadyumu'nda Kara Harp Okulu ogrencilerinin resmi gecisi , Etimesgut Spor Okulu ogrencilerinin akrobasi gosterileri ve Turk Havaciliginin yildizlari nin harika gosterisiyle devam etti .

Istanbul'da ise 31 ilcede meydanlarda halk konserleri verildi . En ragbet goreni Taksim Meydani'nda sahne alan Nadide Sultan'in konseri oldu ; sarkici tam 31 kes Konyalim turkusunu soyledi turkunun " hani ya benim 50 dirhem pastirmam Konyali'dan baskasina bastirmam" kisminda diger 30 ilceye canli baglanildi ve hep bir agizdan soylenirken Led ekranlarda Ulu Onder 'in portresi yer aldi ...

Dis temsilciliklerde de Ulu Onder'in 31. Ad gunu namina kokteyl verildi .. Fransa Belcika Kanada ve Almanyada konsoloslar birer konusma hazirladilar . Tum konusmalar toplam 31 dakika surdu . 31 sise alkol tuketildi ....

Biz de buradan Ulu Onder'in kutlu dogum haftasini kutluyor saglik huzur mutluluk basari ask seks be para diliyoruz ...
    (Son Düzenleme: 14-10-2016, Saat: 16:05, Düzenleyen: SiruSho.)
    14-10-2016, Saat: 15:55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.