• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    2017 - 2018 OGAE TURKEY BAŞKANLIK SEÇİMİ

HSN

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 3

Rep Puanı: 0

2017 - 2018 OGAE TURKEY BAŞKANLIK SEÇİMİ
    Sevgili üyelerimiz,

2017 - 2018 dönemi OGAE Turkey Kulüp Başkanlığı seçimi için, teamüller gereğince aşağıdaki özellikleri taşıyan tüm üyelerimiz başkanlık pozisyonu için başvuruda bulunabilirler.

- 30 yaşını doldurmuş olmak

- İyi derecede ingilizce bilmek

- Arka arkaya en az 2 dönem kulüp üyesi olmak

- Üyelik aidat borcu olmamak

Seçimde aday olmak isteyen üyelerimiz 14 Mart 2017 Salı saat 23:59'a kadar başvurularını ogaetr@yahoo.com adresine iletebilirler.

Süreçle ilgili her türlü sorularınızı da aynı e-mail adresine ulaştırabilirsiniz.

Seçim takvimi adaylık sürecinin tamamlanmasıyla ayrıca duyurulacaktır.

Tüm üyelerimize önemle duyrulur.

OGAE Turkey Yönetimi
    07-03-2017, Saat: 11:26

Ozzy

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 2

RE: 2017 - 2018 OGAE TURKEY BAŞKANLIK SEÇİMİ
    Bunun seçimi nerde ne zaman yapılıyor. Gizli kapaklı mı nedir? Aidat bu yıl ödemedik ayrıca, why? kafamda deli sorular..
    16-03-2017, Saat: 19:57

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: 2017 - 2018 OGAE TURKEY BAŞKANLIK SEÇİMİ
    (16-03-2017, Saat: 19:57)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun seçimi nerde ne zaman yapılıyor. Gizli kapaklı mı nedir?  Aidat bu yıl ödemedik ayrıca, why? kafamda deli sorular..

Son 2 dönemdir yapılan seçim duyurusuna, adaylık başvurusu gelmediği için aynı Başkan devam ediyor. Yönetimini de kendisi oluşturuyor. 

Geçen yılki aidatla ilgili en iyi bilgilendirmeyi Başkan yapacaktır ancak YK üyesi olarak bildiğim kadarını söyleyim en azından;

Geçen yıl ilk kez öncekilerden farklı olarak (mekan kapatma yöntemi) organize ettiğimiz parti sürecinin sene başında başlamasıyla devam eden yoğun süreç; ardından San Marino temsilicinin bir Türk olmasından kaynaklı onunla ortak yürüttüğümüz çalışmanın yoğunluğu; daha nefes alamadan başlayan Stoclholm süreci; tam "Hadi işe girişelim" dediğimiz sırada başlayan 15 temmuz süreci ve kalakaldığımız, neredeyse hiç bir şey üretemediğimiz dönem; hemen ardından önümüzdeki döneme yetişmesi için önceden planladığımız ve hızla öncelik verdiğimi yeni blog sitesi ve yeni forumun hayata geçiş süreci...

Derken yeni partinin organizasyonuna giriştik bile Smile 

Tabi tamtakır bir kasayla malesef. 

Aslında sevgili Ozzy bu soruyu sorman çok isabetli oldu, en azından burayı gören diğer kulüp üyeleri de bir miktar fikir sahibi oldular yaşadığımız süreçle ilgili.

Tamamen gönüllü yürüttüğümüz süreçte esasen şu sıralar maddi açıdan sıkışıklık yaşıyoruz. 

Şu partiyi de atlatalım, Başkan gerekli bilgilendirmeyi yapacak ve desteklerinizi istemeye başlayacağızSmile
    16-03-2017, Saat: 20:50

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

Partiden söz açılmışken...

Bu sayfayı yalnızca OGAE Turkey üyeleri gördüğü için bir ön bilgilendirme yapmakta sakınca yok.

Afişimiz hazırlanıyor, duyuruyu en geçn yarın ya da öbürgün yapmış olacağız.

Öncesinde bilinmesi gereken bir kaç noktayı burada size önceden duyurmuş olayım;

Geleneksel Eurovision partimiz 29 Nisan Cumartesi günü İstanbul'da yapılacak.

Yine bizim kapattığımız, bize özel bir mekanda.

Katılım yine sınırlı ve bizim kontrolümüzde olacak.

Yer; Beyoğlu'nda Odakule civarındaki bir mekan olacak.

Bu sene BEYAZ konseptiyle yapıyoruz ayrıcaSmile

Ücret dahil diğer detayları, duyurumuzda göreceksiniz.

Ancak, özellikle farklı şehirlerden gelecek olanlar için tarihin önemli olduğunu düşünüyorum.

29 Nisan'a otobüs ya da uçak bakmaya şimdiden başlayabilirsiniz. İstanbul'da olanlar da randevularını ona göre ayarlasınlar.

Ben yüzde yüz geliyorum diyenler, bu sayfa kulüp sayfası olduğu için şimdiden rahatlıkla bu sayfaya açıktan ya da özel mesaj vs gibi yollarla rezervasyonunu yaptırabilir.
    16-03-2017, Saat: 20:56

SiruSho

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 2

Cvp: 2017 - 2018 OGAE TURKEY BAŞKANLIK SEÇİMİ
    Ben geliyorum ve 1 kişi daha

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    17-03-2017, Saat: 22:27

HSN

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 3

Rep Puanı: 0

Merhaba arkadaşlar,

2000'li yılların başından beri bir parçası olduğum ve bu sürenin çok büyük bir bölümünde yönetimde yer aldığım OGAE Türkiye ailesinde 2 yılı aşkın süredir başkanlık görevini yürütmeye çalışıyorum. 2017 - 2018 yıllarına ilişkin olarak da bu göreve talip oldum. Elbette ki tek başıma değil. Yönetimdeki arkadaşlarım adına da, onlarla birlikte. Görünen o ki 2018 yılı sonuna kadar yine aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz.

Süreçleri ve insanları bilen pek çoğunuzun da bildiği gibi, OGAE Türkiye yönetimleri, maddi herhangi bir kazanç beklemeksizin, çoğu zaman da cebinden harcayarak canhıraş çalışmalarını sürdürmüştür bugüne kadar. Burada tamamen gönüllülük esası, arkadaşlık, paylaşımlar ve keyif ön plandadır. Aksini düşünen tek bir arkadaş görmedim bunca yıldır. Bu organizasyonu birbirine kenetleyen de bu arkadaşlık olmuştur hep.

Geçtiğimiz iki yıllık süreçte kulübün yıllık partilerine olabildiğince fazla ihtişam katarak, sizlerin keyifli vakit geçirmesini sağlamaya çalıştık.

Kulüple organik bağı olmasa da 12Puan.com platformunun bağımsız ve güçlü bir Eurovision medyası olması için oldukça yoğun çalıştık. Şu an Türkçe yayın yapan en kaliteli ve özgün içerikli Eurovision platformunun 12Puan olduğunu yalnızca bizler değil, medya ve sanat sektöründen insanlar da söylüyorlar. OGAE Türkiye ve 12Puan internet siteleri ile 12Puan forumun teknik ve alt yapı açısından olabildiğince profesyönel bir yapıya sahip olması için de çok kafa yorduk.

Kulübün geçmiş yıllardan kalan birtakım borçlarını tespit edip bunların ödenmesini organize ederek, finansal olarak da düzlüğe çıkmayı başardık bu süreçte.

OGAE Türkiye, bir fan kulüpten öte, Eurovision konusunda en bilgili ve deneyimli üye profiline sahip bir kulüp ve bir nevi konunun uzmanı olmuş bir organizasyon. Bugün itibariyle sadeleştirilmiş üye listesi 150 kişiyi aşmış olan, Eurovision'a katılan pek çok ülke kulübünden bile daha kalabalık ve aktif bir kulüp OGAE Türkiye.

2013 Malmö'de 5 kişi gittiğimiz Eurovision'u 2014'te 10 kişinin üzerinde, 2015 ve 2016 yıllarında ise katılmadığımız ülke rekorlarını kırarak 25 kişinin üzerinde bir ekiple yerinde takip ettik.

Tüm bu süreçte, medyası ve logosu ile yenilenen, internet sitesinin alt yapısı ve içeriği açısından profesyonelleşen, mali açıdan düze çıkan, keyifli organizasyonlarla coşan ve Eurovision'a seyahat eden üye anlamında da giderek büyüyen bu kulübün başarısı, siz sevgili üyeler ve elini taşın altına koyarak bu işi beraber başardığımız yönetimdeki arkadaşlarımızın ürünü.

2017 - 2018 yılında da yolumuza devam etmek ve çalışmalarımızı arttırmak için yönetim kadromuzu yakında açıklayacağım. Bu dönemde, kulüp için sürdürdüğümüz gönüllülük esasına dayalı çalışmaya destek vermek isteyecek arkadaşları da Yönetim Kurulu yanında oluşturacağımız ilgili komitelerde görmekten mutluluk duyarız. İlgilenen arkadaşların bana özel mesajla ya da sosyal medyadan herhangi bir şekilde ulaşması yeterli olacak.

Eurovision 2017 ve 2018'in hepimiz için çok keyifli geçmesini diliyorum.

Sevgilerimle,

Hasan H. Yaşar
    Başkan
    OGAE Türkiye
    (Son Düzenleme: 03-05-2017, Saat: 17:36, Düzenleyen: HSN.)
    03-05-2017, Saat: 17:35

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      OGAE SONG CONTEST 2016 - Göksel - Denize Bıraksam Barlo 0 468 31-07-2016, Saat: 22:31
    Son Yorum: Barlo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.