• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    ÖNCE MÜZİK VARDI

Önder

Üye Grubu

Konu Sayısı : 1

Rep Puanı: 1

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI
    Namaz kiliyorlar diye yerden yere vurulan Athena simdi de homoseksuel klibi yayinliyor. Saka gibi
    08-10-2016, Saat: 22:14

SiruSho

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 2

Namaz kilip dini vecibelerini yerine getirmeleri baska . Yine baskalarinin sirf kendileri gibi olduklari icin her turlu siddete maruz kalanlar icin bir klip cekmek baska . Esas olan vicdan adalet ve esitlik duygusu baskalarini kendi degerlerinize be inanclariniza gore yargilayip elestirmediginiz zaman Hakan ve Gokhan'i anlarsiniz Onder Beyyyhh
    09-10-2016, Saat: 13:20

Önder

Üye Grubu

Konu Sayısı : 1

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI
    (09-10-2016, Saat: 13:20)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Namaz kilip dini vecibelerini yerine getirmeleri baska .  Yine baskalarinin sirf kendileri  gibi olduklari icin her turlu siddete maruz kalanlar icin bir klip cekmek baska . Esas olan vicdan adalet ve esitlik duygusu  baskalarini kendi degerlerinize  be inanclariniza gore yargilayip elestirmediginiz zaman Hakan ve Gokhan'i anlarsiniz Onder Beyyyhh

Ben elestirmedim zaten. Dotunle degil gozunle oku.
    09-10-2016, Saat: 18:40

SiruSho

Üye Grubu

Sen dotunle yazinca ben de mecbur orayla algiladim Onder Beyyy
    10-10-2016, Saat: 02:55

TTR

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

Lady gaga yeni albümünü çıkardı. İlk çıkardığı Perfect Illusion ve Million Reasons fena değildi ama çok benimsememiştim. Albümün tamamı Million Reasons'a daha yakın. Kesinlikle Gaga'nın olgunluk albümü. Çok öne çıkan şarkı yok ama bütün olarak güzel bir dinleti sunuyor. En sevdiğim şarkı A-Yo oldu. Klip çekilmeli mutlaka. Onun dışında Grigio Girls ve Florence ile düeti Hey Girl de çok iyi.
    21-10-2016, Saat: 21:54

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI
    Bu kız cidden yetenekli ama Eurovision'da tutunamadı.

28-10-2016, Saat: 18:21

suioeir

Üye Grubu

Hahaha böyle şeyler olması aslında daha çok reklam sağlıyor.  Britney hiç üzülmesin gayet iyi idare etmiş Smile

30-10-2016, Saat: 11:32

TTR

Üye Grubu

murat dalkılıç yeni albümünü dinlemeyenler dinlesin gayet güzel ve piyasa işi değil. yeni klibi de tam ogaelik olmuş

https://www.youtube.com/watch?v=4myBZ9eHZu4
    30-10-2016, Saat: 18:55

suioeir

Üye Grubu

ÖNCE MÜZİK VARDI

Benzer bir klip Aynur Aydın'dan gelmiş. Tesadüf olduğunu düşünüyorum.
    Türk video kliplerinde Altın Çağ yaşanıyor. Gerçekten son zamanlarda aşmış klipler izlemeye başladık.
    (Son Düzenleme: 30-10-2016, Saat: 20:03, Düzenleyen: suioeir.)
    30-10-2016, Saat: 19:12

suioeir

Üye Grubu

ÖNCE MÜZİK VARDI
    Ve çok iddialı olabilecek Eurovision adaylarımız olduğu bir dönemde yarışmaya katılmıyoruz ya, işte ona yanıyorum.
    Eskiden gidecek adam yok derdik ama şu an var. Hem de fazlasıyla.
    (Son Düzenleme: 30-10-2016, Saat: 22:36, Düzenleyen: suioeir.)
    30-10-2016, Saat: 22:36

krunch

Yasaklı Kullanıcı Grubu

(30-10-2016, Saat: 19:12)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Türk video kliplerinde Altın Çağ yaşanıyor. Gerçekten son zamanlarda aşmış klipler izlemeye başladık.

Yapmayın etmeyin, bu klipte nasıl bir altın çağ olabilir ki? geçen yüzyıldan kalma dans figürleri, kusacağımız kıyafetler,saçma sapan koreografiler. 2016 yılında bunlara kanabiliyor olmanız için Ağrı'nın bir köyünde yıllarca televizyonsuz büyümüş bir ergen olmanız gerekiyordu. 

Bu klip sucks!!!!!! Ayrıca Türkiye'de plato mu kalmadı da İsveç'in metrosunu bulmuşlar çekim yapacak? Ne kadar zavallıca ve bir o kadar aptalca! Ah Aynır Aydın, seni kimse iplemiyor işte bu ülkede, 10 yıldan fazladır uğraş veriyorsun ama sokaktaki vatandaş ne o gudubet ismini biliyor ne de HERHANGİ bir şarkını söyleyebilir. Hele ki böyle şarkılarla müslüman mahallesinde salyangoz satarak hiçbir yere varamazsın kızım. Git nüfus kağıdın neresiyse o vatanına dön, hem AB vatandaşlığının keyfini süreceksin hem de bu ülkede geçineceksin. OLDU, BAŞKA??????!
    30-10-2016, Saat: 23:56

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

(30-10-2016, Saat: 18:55)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: murat dalkılıç yeni albümünü dinlemeyenler dinlesin gayet güzel ve piyasa işi değil. yeni klibi de tam ogaelik olmuş

https://www.youtube.com/watch?v=4myBZ9eHZu4

Yabancı bir klipten esinlenme mi bilemiyorum ama böyle yaratıcı hem de nispeten çok pahalı olmayan prodüksiyonları seviyorum. Klip baştan sona yürüyen merdivende geçiyor ve bir şekilde kendini izletiyor... Heyo Heyo Heyo
    31-10-2016, Saat: 00:05

suioeir

Üye Grubu

ÖNCE MÜZİK VARDI
    (30-10-2016, Saat: 23:56)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (30-10-2016, Saat: 19:12)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Yapmayın etmeyin, bu klipte nasıl bir altın çağ olabilir ki? geçen yüzyıldan kalma dans figürleri, kusacağımız kıyafetler,saçma sapan koreografiler. 2016 yılında bunlara kanabiliyor olmanız için Ağrı'nın bir köyünde yıllarca televizyonsuz büyümüş bir ergen olmanız gerekiyordu. 

Bu klip sucks!!!!!! Ayrıca Türkiye'de plato mu kalmadı da İsveç'in metrosunu bulmuşlar çekim yapacak? Ne kadar zavallıca ve bir o kadar aptalca! Ah Aynır Aydın, seni kimse iplemiyor işte bu ülkede, 10 yıldan fazladır uğraş veriyorsun ama sokaktaki vatandaş ne o gudubet ismini biliyor ne de HERHANGİ bir şarkını söyleyebilir. Hele ki böyle şarkılarla müslüman mahallesinde salyangoz satarak hiçbir yere varamazsın kızım. Git nüfus kağıdın neresiyse o vatanına dön, hem AB vatandaşlığının keyfini süreceksin hem de bu ülkede geçineceksin. OLDU, BAŞKA??????!

[emoji23][emoji23]
    Ya elimizde avucumuzda yüzünü batıya dönmüş bir şu kızcağız var onu da yerin dibine soktun, ülkeden defettin [emoji23]
    Öte yandan bu klibi Dalkılıç'ınkine benzediği için gösterdim. Altın Çağ'a örnek bu değildi.
    Athena, Edis de son zamanlarda muhteşem işler çıkardı. Hiç aşağılanacak klipler değil.
    Sanki Lerzan Mutlu klibi gösterdik adama [emoji3]
    Artık müzik dünyası Sertab Erener'lerden ibaret değil. Genç ve güzel kızlara da tahammül edin. [emoji8]
    (Son Düzenleme: 31-10-2016, Saat: 01:55, Düzenleyen: suioeir.)
    31-10-2016, Saat: 00:11

TTR

Üye Grubu

Aynen tatlım klip de şarkı da çok güzel olmuş.
    31-10-2016, Saat: 00:54

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Hiiç sinirini bozma, çünkü o yarışmanın ne kadar işlevsel olduğu "birincileri vs irem derici" örneğidir. Ülkemizde bu yarışma reyting amaçlı şebeklik yapan murat boz ile güzellik kraliçesi hadise'nin sözde flörtleşmeleri çevresinde güzel sesi olan insanların kaynayıp gitmesiyle sonuçlanıyor..

Onedio'da şöyle bir içerik vardı, bulamadım şimdi; o ses türkiyede birinci olamamış ama albüm yapmış bilmem kaç isim gibi bir şeydi.
    (Son Düzenleme: 02-11-2016, Saat: 15:07, Düzenleyen: buraks.)
    02-11-2016, Saat: 15:06

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Bu konuyu o seneki forumda da çok konuşmuştuk. Madem söz açıldı gene dökeyim ben de içimi...

25 yaşındayken hem de Kopenhag gibi bir stadyumda on binlerce kişiye şarkı söyleyip, üstelik de Sertab nedeniyle gölgede kalmış bir derece alan (O tarihe kadar ilk 10 yapan 3.şarkı oluyor bu, boru değil) bir kişinin, 35 yaşına geldiğinde yapacağı şey bu değildi. O aklı ona her kim verdiyse, onu dövmüştür inşallah.

Zira yarışmanın işe yarayıp yaramayışı değil önemli olan. Bunu o adam da biliyordur. Maksat o yarışmayı vitrin olarak kullanmak. Aslında siz o kazanıp da ünlü olamayan insanlara üzülüyorsunuz ama üzülecek bir şey yok. Zira hepsi o ekranı showroom gibi kullanıyor. Star olamayacağının farkında. Haa olur da star olursa ne ala, ama olamazsa da orada kazandığı şöhretle, normalde alamayacağı ücretler karşılığı yerel barlara çıkıyorlar. Yerel şöhret olup para kazanıyorlar.

Sedat Yüce zaten, ESC sayesinde şöhret olamadıysa bile eminim o sahneye çıkmanın ve geçici de olsa ünlü olmanın faydasını, İzmir yerelinde isim yaparak, kaliteli yerlerde sahne alıp para kazanarak gördü ya da görüyor. 

Yani 35 yaşında star olamayacağı da açıktı, orada birinci olsa bile kazanacağı şöhretle sadece çıkacağı barlarda para kazanmaya devam edeceğini de biliyordu.

Her durumda da katılmasının, biri dönse ve sonuna kadar gitse bile kazanmasının da bir manası olmayacaktı. Finale kadar gelip orada elense bile, yine muhtemelen bunları yazıyor olacaktık. Kimse de çıkıp, "Aaaa finale kadar geldi büyük başarı" falan demeyecekti. Ahmet Kaya taklidi yapan o no name adama finalde yenilecekti ve karizmayı belki de daha büyük çizdirecekti. 

O eğitim ve o kalitesiyle, Hadise vs gibi tipler karşızında düştüğü aciz durum da cabası. Zaten yapılan röportajdaki hali bunun ispatıydı.

Sözün özü katılmayacaktı. Bu riski aldıysa, ancak Elnur gibi şampiyon bitireceği garanti olması gerekiyordu. E onu yapacak gençliğe ve ilgi çekiciliğe de sahip değildi. Her anlamda yazık oldu. Şu an belki mutlu mesut hayatına devam ediyordur ama işte bu video 5 yıl sonra bizim karşımıza çıktığı gibi, ölene kadar onun da peşini bırakmayacak.
    02-11-2016, Saat: 21:53

SiruSho

Üye Grubu

bu şarkı 11. oldu ; yunanistandan aldığımız en yüksek puanı aldı .

O değil de Yarışmaya katılan Hadise'nin tanımaması büyük saygısızlık ve ayıp !
    02-11-2016, Saat: 22:46

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

(02-11-2016, Saat: 22:46)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu şarkı 11. oldu ; yunanistandan aldığımız en yüksek puanı aldı .

O değil de Yarışmaya katılan Hadise'nin tanımaması büyük saygısızlık ve ayıp !

Pardon Pınar Ayhan'la karıştırıyorum hep, sebebi de Yunanistan'dan bugüne kadar aldığımız en yüksek puanın 10 olması.
    02-11-2016, Saat: 23:52

pookito

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

Ah sevgili Seda Yüce, kalsana sen 2001 senesindeki o halinle bizlerde. Ne gerek var o sihri bozmaya. Öyle etkilendim ki dün gece izlediğimde, bugün gün içerisinde bile kaç kez aklıma geldi =/

Kesinlikle haklısınız yorumlarınızda.
    03-11-2016, Saat: 00:26

cembulut

Moderatör Grubu

Kendisine yazık ettiği o kadar bariz ki. Sen bir ESC temsilcisisin ne işin var oralarda ya. Ben hiç acımıyorum valla. Ki jürinin dönmemesi de gayet doğal. Her seferinde 20-30 kişiyi arkası dönük dinliyorlar. Yüzünü görseler bile muthemelen tanımayacakları adamı sesinden tanıyıp dönmeleri mümkün değil.
    03-11-2016, Saat: 09:10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.