• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    SİNEMA, TİYATRO & ETKİNLİKLER

halil

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 5

Cvp: SİNEMA SİNEMA
    (21-10-2017, Saat: 00:27)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hemen belirtelim; Sertab Erener ile eşi Emre Kula'nın kurdukları rock grubu "Oceans of Noise" grubu  besteledikleri ve filmle ayni ismi taşıyan “Ayla” adlı şarkıyı, şarkının İngilizce versiyonu “Finding White In Black”i filmle birlikte eşzamanlı yayınlayacak. Şarkının video klibini ise “Ayla” filminin yönetmeni de olan Can Ulkay çekti. 

Şarkının Türkçe versiyonunun video klibi bugünden yayınlanmış... Tongue

22-10-2017, Saat: 22:56

Legolas

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

RE: SİNEMA SİNEMA
    "ayla"ya giden oldu mu? Ilk intibalari alabilir miyim? Bu hafta ici ben de gideceğim.
    29-10-2017, Saat: 22:11

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Cvp: RE: SİNEMA SİNEMA
    Daha öncesinde beyaz perdeye de uyarlandığı için buraya yazmak en uygun olanıydı sanırım.
    '7 Kocalı Hürmüz'  müzikali Maslak Tim Show Center'da. 26 Kasım'da son buluyor,biletler Biletix'te 

24784.jpg
    30-10-2017, Saat: 23:07

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

SİNEMA SİNEMA
    Ayla gerçekten bir başyapıt olmuş.
    Son yıllarda izlediğim en iyi Türk filmi açık ara...
    05-11-2017, Saat: 01:12

Legolas

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

(05-11-2017, Saat: 01:12)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayla gerçekten bir başyapıt olmuş.
    Son yıllarda izlediğim en iyi Türk filmi açık ara...

Dün akşam ben de gittim. İzlediğim en güzel Türk filmiydi. Babam ve Oğlum'u ve Unutursam Fısılda'yı açık ara geride bıraktı bende. Filmde çok fazla Türklük ve Türkün gücünden bahsedilmiş. O biraz abartılmıştı bence.
    05-11-2017, Saat: 19:57

Hysteria

Üye Grubu

SİNEMA SİNEMA
    Aynen katılıyorumSmile bi iki abartı Türk övme çabası, bir kaç da teknik saçma kare vardı( motor sahneleri, kar sahnesi gibi)
    Ama onun dışında gerçekten şahaneydi. Gerçi zaten hikaye o kadar iyi ki , film efsane olmayıp nolcak yaSmile
    05-11-2017, Saat: 20:02

SiruSho

Üye Grubu

TİM show center!a Altunizade ya da Kadıköy'den nasıl gidebilirim
    06-11-2017, Saat: 23:22

suioeir

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: SİNEMA SİNEMA
    (06-11-2017, Saat: 23:22)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TİM show center!a Altunizade ya da Kadıköy'den nasıl gidebilirim

App store’dan Citymapper uygulamasını indir. İstanbul dahil dünyanın birçok şehrinde hayat kurtaran bir uygulama.
    06-11-2017, Saat: 23:49

SiruSho

Üye Grubu

SİNEMA SİNEMA
    Ben onu kullanmayı cozene kadar muzikal biter [emoji53]
    @edit : dur vazgectim harika bir rehber,coktesekkur ederim [emoji109][emoji109]

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    (Son Düzenleme: 06-11-2017, Saat: 23:58, Düzenleyen: SiruSho.)
    06-11-2017, Saat: 23:51

suioeir

Üye Grubu

Çok kolay ve insanlardan daha güvenilir bir uygulama. Artık yurtdışında kimseye yol sormuyorum.
    (Son Düzenleme: 07-11-2017, Saat: 00:00, Düzenleyen: suioeir.)
    06-11-2017, Saat: 23:58

krunch

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Hazır mısın İzmir, geliyoruz! 
    Heyo Heyo Heyo

Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali'nde 17 Aralık Pazar akşamı İzmir Sanat sahnesinde "Godot'yu Beklerken'i Beklerken" adlı oyunumuzla sahne alıyoruz. Oyunu yalnızca davetiye alarak ücretsiz izleme şansınız var. Davetiyeler İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden alınabiliyormuş. İzmirli arkadaşlar davetiyeler bitmeden gider alırsa o gece orada sahne heyecanımıza ortak olabilirler. 

Tüm festivalin programı :
    http://www.izmirtiyatrofestivali.org/men...rogrami-22
    07-11-2017, Saat: 22:58

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

(07-11-2017, Saat: 22:58)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hazır mısın İzmir, geliyoruz! 
    Heyo Heyo Heyo

İzmir is waiting for you!  Heyo Heyo Heyo
    08-11-2017, Saat: 00:59

SiruSho

Üye Grubu

SİNEMA SİNEMA
    21.00 seanainda son %95 doluydu. 3 4 sahnede gozyaslarina hakim olunamadi tabi ki. Ama bana filmde eksik olan bi seyler varmiş gibi geldi.

--SPOILER---
    Mesela Dangalda da bir gecis bolumu var ama orada hic siritmayan sey bu filmde cok siritiyor.
    Suleyman'in yaslilik donemi Ayla'yi bulma sureci mi ne bana cok kuru geldi.

Oscar adayligi bana zor gibi geldi.

(Totem olarak acayim şom agzimi)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    09-11-2017, Saat: 00:32

Hysteria

Üye Grubu

Spoiler vericem Ayla izlemeyenler aşağıya bakmasın Big Grin

--------SPOILER-----------
    evet aynen katılıyorum siruş beye. Geçiş pek olmamıştı, ama daha ötesi, çetin tekindor hiç olmamış yahu. Sırf o olsun diye koymuşlar, ismail hacıoğlunun yaşlanmış hali o mu yani Big Grin
    Ayrıca murat yıldırımın komünist rolünde oynamasına da kahkaha atmadım değil Tongue
    Ali atayın vurulma sahnesi aşırı tahmin edilebilirdi falan...
    Kar sahnesinde önde kar yağarken arkada yağmaması ve o motorun çalışma kısmı falan çok tırttı. THY reklamı aşırı göze batıyordu.. Bunlar da istenilen düzeyde olsa sanırım 10/10 alırdı zaten benden film , gerçekten son senelerde izlediğim ve en memnun eden filmdi genel olarak ama Heyo
    --------SPOILER-------------

spoilerimın sonuna gelmiş bulunmaktayız, hoşçakalın Big Grin
    09-11-2017, Saat: 16:40

SiruSho

Üye Grubu

Yol Ayrımı'nı beklemekteyiz
    09-11-2017, Saat: 19:02

Hysteria

Üye Grubu

SİNEMA SİNEMA
    Tiyatro ve etkinlikler için başlık mı açsaydık ya da bu başlığın adını mı genellesek Barlo[emoji51]

Her neyse, dün Mahşer-i Cümbüş e gittim. Son zamanlarda bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum beklentimin çok üzerindelerdi [emoji1365]
    13-11-2017, Saat: 08:22

cembulut

Moderatör Grubu

Rep Puanı: 1

Dün Ayla'yı izledim. Son yıllarda şırıl şırıl ağladığım nadir filmlerden biriydi. Çetin Tekindor'u görünce bile gözlerim dolmaya başlasada artık, sanki aynı duygusallığı verebilecek daha İsmail Hacıoğlumsu bir yaşlı aktör bulunabilirdi. Ama lagalugaya gerek yok sonuçta Çetin Tekindor yani. Uzun uzun güzelleme yazmaya üşeniyorum şu an. Mutlaka gidin izleyin. Hatta 2-3 kere izleyin destek olalım böyle yapımlara. Oscar adaylığını her ne kadar zor gibi gözükse de eğer olursa Türkiye'ye yakışacak bir ilk adaylık olacağını düşünüyorum.

10/10
    13-11-2017, Saat: 09:37

ugur_k

Yasaklı Kullanıcı Grubu

SİNEMA SİNEMA
    Ayla'yi izledim nihayet. Duygusal mi, evet. Teknik acidan iyi mi, evet. Ama iste hepsi bu. Türk askerinin bir kez bile binlerce km. uzakta nicin savasiyoruz buralarda diye sorgulamamasi da ilgincti tabi. Filmi izlerken, Nazim Hikmet'in Kore'ye asker gonderen devrin basbakanina yazdigi siir geldi aklima nedense.

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    13-11-2017, Saat: 23:07

Ömer

Üye Grubu

(13-11-2017, Saat: 23:07)ugur_k Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayla'yi izledim nihayet. Duygusal mi, evet. Teknik acidan iyi mi, evet. Ama iste hepsi bu. Türk askerinin bir kez bile binlerce km. uzakta nicin savasiyoruz buralarda diye sorgulamamasi da ilgincti tabi. Filmi izlerken, Nazim Hikmet'in Kore'ye asker gonderen devrin basbakanina yazdigi siir geldi aklima nedense.

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece asker değil millet olarak sorgulama özelliklerimiz olsa bugün çok çok başka bir konumda olurduk...

8556inciz290050.jpg

Negar Abyar - Nefes

İran filmlerine devam ediyorum... Bu da Bahar'ın öyküsü. Annesini kaybetmiş, babası, kardeşleri ve babaannesi ile yaşayan okuma delisi Bahar'ın şah yönetimi, devrim, islam inkılabı ve Irak-İran savaşının yaşandığı dönemlerde başından geçenleri anlatıyor. Film yönetmeni Trump'a "İran'ı tanımak istiyorsa filmimi izlesin" tarzında şeyler söylemiş... Film çok güzel izleyin merakınız varsa İran filmlerine.

Şu dünyaya ısrarla çocuk getiren insanlardan nefret ediyorum. Çalıştığım birim nedeniyle yerli halkla iletişim halindeyim devamlı. Kadının biri 33 yaşında benden sadece 3 yaş büyük ve 9. çocuğuna hamile! Eşi evde yatıyor, çalışmıyor ve maddi destek talep ediyorlar.

Buradan kafayı yemeden dönersem eğer bende bir kız çocuğunu koruma altına almaya çalışacağım. Artık bekarlarda evlat edinebiliyorlar. Planlarım yolunda gider ve böyle bir sorumluluğu üstlenebileceğim koşullar oluşursa dakika durmayacağım...
    (Son Düzenleme: 14-11-2017, Saat: 14:48, Düzenleyen: Ömer.)
    14-11-2017, Saat: 14:35

Hysteria

Üye Grubu

(14-11-2017, Saat: 14:35)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu dünyaya ısrarla çocuk getiren insanlardan nefret ediyorum. Çalıştığım birim nedeniyle yerli halkla iletişim halindeyim devamlı. Kadının biri 33 yaşında benden sadece 3 yaş büyük ve 9. çocuğuna hamile! Eşi evde yatıyor, çalışmıyor ve maddi destek talep ediyorlar.
    Ülkemizin doğu ve güneydoğusunun büyük kısmının özeti malesef.  Huh
    14-11-2017, Saat: 15:12

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.