• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 3.8/5 - 5 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    İSRAİL - Netta - Toy

pookito

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 4

İSRAİL - Netta - Toy
    Ben de aynı şekilde hasta olduğunu bilmiyordum ve şarkısını ilk dinlediğimde çok etkilenmiştim. Sesindeki o hüzünlü tat çok özel gelmişti bana. Kalbinden söylediğini hissettirmişti. Daha sonra ise hasta olduğunu öğrendiğimde üzülmüştüm...
    10-05-2018, Saat: 12:03

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

İSRAİL - Netta - Toy
    En azından dürüst davranmış şarkıyı sevmediğini söylemiş. Ne yani şarkıyı sevmediği halde seviyorum mu deseymiş! Önce adalet! Önce vicdan! Olcay neredesin? Smile
    10-05-2018, Saat: 12:10

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

RE: İSRAİL - Netta - Toy
    açıklama yapmasın yani. tam yarışma öncesi, finalistlerden biri hakkında korkunç demek falan. bi de son kazanansın sen. cts şarkını okuyacaksn. keşke yuhlansa dicem de Big Grin imkansız o
    10-05-2018, Saat: 12:27

Bulent Ader

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

Bu bana dürüstlük, samimiyet gibi gelmedi. Resmen kin kusmak bu.
    Birçok insan birçok şarkıyı sevmiyor ama hiçbiri bu derece sert şekilde dile getirmiyor.
    Korkunç ifadesi bana maksadını aşan bir laf gibi geldi.
    Ayıp etmiş salvador bana göre.
    10-05-2018, Saat: 12:28

pookito

Üye Grubu

İSRAİL - Netta - Toy
    Evet[emoji54], yarışma öncesi keşke böyle bir açıklama yapmasaydı. O konuda haklısınız...
    10-05-2018, Saat: 12:38

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

İSRAİL - Netta - Toy
    Asıl korkunç olan ne yazık ki Salvador’un kendisiydi. Korkunç bir şarkıyla birinci olup korkunç bir organizasyona ev sahibi olmalarına neden oldu. Yarışmanın iki yılı boşa gitti resmen.
    10-05-2018, Saat: 13:35

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

(10-05-2018, Saat: 13:35)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Asıl korkunç olan ne yazık ki Salvador’un kendisiydi. Korkunç bir şarkıyla birinci olup korkunç bir organizasyona ev sahibi olmalarına neden oldu. Yarışmanın iki yılı boşa gitti resmen.
    Seni küçük şeytan! Asıl boşa giden senin şu yazdığın mesajı okumam için ayırdığım zaman! Smile
    10-05-2018, Saat: 14:03

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

İSRAİL - Netta - Toy
    Salvador hakki. Herkesin herkesi istedigi sekilde elestirme hakki var. Kadin da zaten isteuerek soylemiyormuş.

Ki sarkinin da en iyi yeri sadece melodisi. Sozler cok anlam ifade etmiyor sanirsam

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    10-05-2018, Saat: 14:27

Barlo

Üye Grubu

İSRAİL - Netta - Toy
    (10-05-2018, Saat: 14:27)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Salvador hakki. Herkesin herkesi istedigi sekilde elestirme hakki var. Kadin da zaten isteuerek soylemiyormuş.

Ki sarkinin da en iyi yeri sadece melodisi. Sozler cok anlam ifade etmiyor sanirsam

Olur, o zaman en basitinden seni istediğimiz gibi eleştirelim burada. Bakalım nasıl hissedeceksin kendini.
    10-05-2018, Saat: 14:33

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Cvp: İSRAİL - Netta - Toy
    (10-05-2018, Saat: 14:27)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Salvador hakki. Herkesin herkesi  istedigi sekilde elestirme hakki var. Kadin da zaten isteuerek soylemiyormuş.

Eleştiri herkesin hakkı ama onun da bir sınırı var.. Salvador'un yaptığına cin olmadan adam çarpmak derler..
    10-05-2018, Saat: 15:17

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Yahu Salvador ne zaman bir müzik otoritesi oldu da başkalarını böyle eleştirir oldu? Ablasının yaptığı şarkıyla full sağlığı üzerine kurulu eurovision süreciyle birinci olmuş. Şimdi gelmiş başkalarına laf atıyor. Bi hass derler adama.
    10-05-2018, Saat: 16:56

SiruSho

Üye Grubu

(10-05-2018, Saat: 14:33)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (10-05-2018, Saat: 14:27)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Salvador hakki. Herkesin herkesi istedigi sekilde elestirme hakki var. Kadin da zaten isteuerek soylemiyormuş.

Olur, o zaman en basitinden seni istediğimiz gibi eleştirelim burada. Bakalım nasıl hissedeceksin kendini.
    Yaptigim bir isi elestirebilirsin Salvador un da Netta'yi degil Toy adli sarkiyi elestiridigi gibi.

10-05-2018, Saat: 20:31

Mr. Honky

Üye Grubu

Rep Puanı: 0

İSRAİL - Netta - Toy
    Yani Salvador’un böyle bir yorum yapması yakışıksız. Ben yüksek sanat yapıyorum, büyük sanatçıyım, bu ne ucuzluk havaları. Oysa kendinin adının unutulmadan önceki son anları. Ne loser tavrı... Bu arada İsrail’in şarkısına zırnık kadar ısınabilmiş değilim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    10-05-2018, Saat: 20:37

utarit01

Üye Grubu

Mesele kisisel fikrin otesinde. Sarki igrenc , kazandim ama hic bir sey degismemis tavri. Pardon sen bu gucu nerde aliyorsun Sobral efendi? Bu derece kendini begenmislik ve hadsizlik cok rahatsiz edici. O yarim aklini kullanip katilmayacakti o zaman bu kucumsedigi yarismaya. Hadsiz iste.
    10-05-2018, Saat: 20:42

SiruSho

Üye Grubu

İSRAİL - Netta - Toy
    Yanlis anlamadiysam adam ortaya atilip sirf sarki icin konusmamis. Roportaj halindeyken sarkiyi sormuslar o da 'korkunç' sifatini kullanmiş.

Hayir "çöp" sifatindan daha mi korkunc bir yorum mudur ki bu ?

Adami cok seviyor gibi mi gozukuyorum bilmiyorum. Hatta gecen sene puanlamamda yoktu bile sanirim ama empati yapmam gerekirse nasil bir halde soyledigine bakarim.

Adam çikip sandiginiz gibi ahkam keserek konusmamis adama sorulmus o da soylemiş.

(Son Düzenleme: 10-05-2018, Saat: 20:56, Düzenleyen: SiruSho.)
    10-05-2018, Saat: 20:53

Okan Varol

Üye Grubu

Yanlış yerden bakıyorsunuz. Salvador her şeyden önce ev sahibi. Bu sözleri hastalıktan ya da bilmişlikten değil, en hafif tabiriyle dangalaklığından ve görgüsüzlüğünden kaynaklanıyor.

İki hafta boyunca çenesini tutamayıp ölçülü cevaplar veremiyorsa meseleye dobralık filtresiyle bakamayız. Zaten geçen sene birinci olduğu hafta bu boyutta olmasa da pot kırmıştı, hiç mi uyaranı olmadı bu şuursuzu, anlamadım...

Salvador, zaten uyduruk sahnesi, uyduruk sunumları ve gelen haberlere göre uyduruk organizasyonuyla Portekiz'in evsahipliğini daha da sıvıyor.

Portekiz 2018, yıllar boyu bu pespayeliklerle mi hatırlanacak? Halbuki geçen sene delegasyon, birinci olan şarkılarına ithafen, naif-klas bir organizasyon vaadinde bulunmuştu.

Bence Salvador'a ödül filan da verdirmesinler. Litvanya, Estonya ya da Bulgaristan değilsem Salvador'un elinden ödül almak istemezdim.
    10-05-2018, Saat: 21:15

Emrako

Üye Grubu

Salvador ve şarkısını hiç sevmedim. İnanın hala nasıl kazandığını anlayamıyorum. Benim için hiç bir anlamı olmayan bir birincilik ve şarkı. Barlas sanırım yazmıştı İsrail'in birinciliği aldığı bir gecede hangi yüzle o ödülü Nette'ya verecek çok merak ediyorum. Umarım böyle bir birincilik olması halinde Nette elinden almak istemeyeceğini gösterecek kadar cesaretli olabilir. Salvador'un protesto bedildiği bir geceyi hayal etmek istiyorum. Yaptığının dobralık ile alakası yok. Kendini bilmemezlikten bile daha fazlası
    10-05-2018, Saat: 21:52

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

İSRAİL - Netta - Toy
    (12-03-2018, Saat: 15:40)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok seviyorum bunu, 2 numaramda , o derece. ama kazanacak demek çok absürt geliyo ya Big Grin

Absürt değilmiş [emoji41][emoji41][emoji41]

Çok mutlu uyuyorum ben valla [emoji23] son 3 senedir çok sevdiğim şarkılar kazanıyor seneye kesin nefret ettiğim kazanır artık
    13-05-2018, Saat: 02:30

Okan Varol

Üye Grubu

"About Salvador!"
    https://youtu.be/Q-CkOhRPPw0?t=1362
    13-05-2018, Saat: 02:57

Barlo

Üye Grubu

İSRAİL - Netta - Toy
    Gululuuuuu gululuuuuuu! [emoji322][emoji322][emoji322]
    13-05-2018, Saat: 09:53

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.