• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 1.25/5 - 4 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song

Emrako

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 0

RE: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song
    bu çocuk bu şarkıyla birlikte bana lena'nın bıraktığı izleri hatırlatıyor. şarkısı iyi, sevdim ama ergen çocuk figüründen lena gibi sıyrılması tek dileğim.
    (Son Düzenleme: 15-03-2018, Saat: 13:26, Düzenleyen: Emrako.)
    15-03-2018, Saat: 13:22

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Cvp: RE: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song
    (15-03-2018, Saat: 13:22)Emrako Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu çocuk bu şarkıyla birlikte bana lena'nın bıraktığı izleri hatırlatıyor. şarkısı iyi, sevdim ama ergen çocuk figüründen lena gibi sıyrılması tek dileğim.

Lena mükemmeldi ya. Narin bir kızdan, alımlı, güzel bir kadına dönmüştü. Çok iyi hatırlıyorum Bülend Özveren bile bir yıldaki imaj değişiminden bahsetmişti.

Rybak onun kadar başarılı bir imaj bırakmıyor bende ama dediğin gibi bir süreç geçirdiğini ve değiştirdiğini hissettiriyor bence. O çocuk şarkıcısı rolünden sıyrılıp güzelce müziğini yapıp, insanları eğlendiren bir adam olduğunu gösteriyor.
    15-03-2018, Saat: 13:44

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Bu Rybak bana ergen,şımarık kolej bebelerini anımsatıyor.. Eskiden de hiç sevmezdim hala da sevmiyorum bu adamı ve müziğini
    15-03-2018, Saat: 14:19

Yekaye

Admin Grubu

NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song
    Bence imajı yakışıyor . Sevimli sempatik sexi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    15-03-2018, Saat: 14:26

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

Aman birinci olmasın da ne yaparsa yapsın. Bir kez daha eurovision'u kazanmasın lütfen Smile
    15-03-2018, Saat: 15:20

Bulent Ader

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

Bu şarkı imkanı yok kazanamaz. Elenirse bile çok şaşırmam.
    Çıkacak finale normal şartlarda ama finalde çok büyük işler beklemeyin derim.
    Fairytale kiiiim, bu şarkı kim???
    15-03-2018, Saat: 16:50

Emrako

Üye Grubu

(15-03-2018, Saat: 14:19)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu Rybak bana ergen,şımarık kolej bebelerini anımsatıyor.. Eskiden de hiç sevmezdim hala da sevmiyorum bu adamı ve müziğini

kesinlikle aynı düşüncedeyim, katılıyorum. o surat ifadeleri beni oldum olası sinir ediyor.
    15-03-2018, Saat: 18:14

Emrako

Üye Grubu

Cvp: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song
    (15-03-2018, Saat: 15:20)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman birinci olmasın da ne yaparsa yapsın. Bir kez daha eurovision'u kazanmasın lütfen Smile

kazanamaz artık bu ya. bir mans zelmerlow havası yok. dima kadar sağlam bir şarkıya hiç sahip değil. israil ya da kıbrıs'ın duacısıyım. ikisi olmazsa fransa Heyo
    15-03-2018, Saat: 18:17

utarit01

Üye Grubu

Kotu sarki degil. Hatta eglenceli. Ama kazanacagini sanmiyorum. Ayrica Rybak benim cok da bayildigim bir ESC Star da degil.

2009 yarismayi kazanmissin iste. Daha ne yapacaksin ki? Kazanip tekrar katilmalar hep anlamsiz geliyor bana. Sizi ben kurtaririm havalari ile lol
    (Son Düzenleme: 19-03-2018, Saat: 14:45, Düzenleyen: utarit01.)
    19-03-2018, Saat: 14:45

Bulent Ader

Üye Grubu

Dün arkadaşlarla onu konuştuk, acaba jon ola sand buna ilk 5 garantisi falan vermiş olabilir mi finalde? Sen norveç finaline katıl, onu zaten geçeceksin, yarı finali de öyle, finalde de en kötü 5 falan demiş olabilir mi?
    Bu tür bişey olmadan puan rekoru kırıp kazanmış birinin tekrar katılmak için aklını peynir ekmekle yemiş olması gerek.
    Hele ki önünde bir dana international örneği varken... Johnny logan'ın başarısını egale etme fikri insanın içini gıcıklıyor ama şarkı ortada, o kadar da naif olmaması gerekirdi diye düşünüyorumSmile
    19-03-2018, Saat: 14:51

frekans_g

Üye Grubu

2009 sonrası Rybak’a bakmak lazım. Dünya çapında pek birşey yapmadı diye varsayıyorum ki yapsa iyi kötü kulağıma gelirdi. Norveçteki durumu nasıl? İstenilen popülerlikte mi? Kariyer olarak belki de dejavu yaşamak istiyor?
    2. Kez kazanma olasılığı pek ihtimal dahilinde değil bence. Ola Sand buna birinciliği verirse İsveç Eurovision’dan çıkar sittin sene de katılmaz valla. Hatta ve hatta aralarında savaş nedeni bile olabilir bu durum. [emoji13]

19-03-2018, Saat: 20:36

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

(19-03-2018, Saat: 14:51)Bulent Ader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün arkadaşlarla onu konuştuk, acaba jon ola sand buna ilk 5 garantisi falan vermiş olabilir mi finalde? Sen norveç finaline katıl, onu zaten geçeceksin, yarı finali de öyle, finalde de en kötü 5 falan demiş olabilir mi?

Valla öyle yazmışsın ki Bülent, kimsenin ona bir söz vermesine gerek kalmamış Big Grin

Yani saydığın şeyleri adam sırayla gerçekleştiriyor zaten ve bu şarkısıyla finalde ilk 5 yapması bence şaşırtıcı olmayacaktır.

Yani Rybak bu şarkıyla, zaten Ola Sand'a gerek kalmadan tüm bunları yapabilir. Şarkı buna müsait bence.
    19-03-2018, Saat: 20:49

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

(19-03-2018, Saat: 20:36)frekans_g Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2009 sonrası Rybak’a bakmak lazım. Dünya çapında pek birşey yapmadı diye varsayıyorum ki yapsa iyi kötü kulağıma gelirdi. Norveçteki durumu nasıl? İstenilen popülerlikte mi? Kariyer olarak belki de dejavu yaşamak istiyor?
    Sadece Rybak değil esc birincilerinin çoğu için geçerli bu yazdıkların diye düşünüyorum..
    19-03-2018, Saat: 21:13

Bulent Ader

Üye Grubu

Ben şarkının özellikle fairytale ile kıyaslanınca ciddi anlamda zayıf kaldığını düşünüyorum. İlk 5'i de çok zor görüyorum. En iyi ihtimal ucundan ilk 10, ama hatta hiç tahmin bile edemeyeceği bir hüsran bile olabilir.
    19-03-2018, Saat: 22:30

frekans_g

Üye Grubu

(19-03-2018, Saat: 21:13)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (19-03-2018, Saat: 20:36)frekans_g Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2009 sonrası Rybak’a bakmak lazım. Dünya çapında pek birşey yapmadı diye varsayıyorum ki yapsa iyi kötü kulağıma gelirdi. Norveçteki durumu nasıl? İstenilen popülerlikte mi? Kariyer olarak belki de dejavu yaşamak istiyor?
    Sadece Rybak değil esc birincilerinin çoğu için geçerli bu yazdıkların diye düşünüyorum..

Aynen öyle. Dağa çıkmak gibi. Hangi dağcı çıktığı dağı tekrar çıkmak istesin ki! Tepeye ulaşamamış olsa anlarsın. Nerede hata yaptığını anlamış yeni bir taktik denemek istiyor(bkz.beşinci mevsim-dinle). Ama tepeye ulaşmışken daha fazla ne yapabilirsin ki ya da başarayalar ulaşmak için seni ne heyecanlandırabilir ki?(bkz Lena,Dana, Carola).

19-03-2018, Saat: 22:55

gentedimare

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Ne 5i ne 10u ya. Bu şarkı 1. Yarı-finalde olmadığına dua etsin orda olsa eski şampiyonların yarı finalde elenmesi olayı dana internationaldan sonra rybakı da vururdu. 2. Yarı-finalde olması büyük şans. 20. Fln olur işte
    19-03-2018, Saat: 23:26

taifung

Üye Grubu

Cvp: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song
    (19-03-2018, Saat: 22:55)frekans_g Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (19-03-2018, Saat: 21:13)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece Rybak değil esc birincilerinin çoğu için geçerli bu yazdıkların diye düşünüyorum..

Aynen öyle. Dağa çıkmak gibi. Hangi dağcı çıktığı dağı tekrar çıkmak istesin ki! Tepeye ulaşamamış olsa anlarsın. Nerede hata yaptığını anlamış yeni bir taktik denemek istiyor(bkz.beşinci mevsim-dinle). Ama tepeye ulaşmışken daha fazla ne yapabilirsin ki ya da başarayalar ulaşmak için seni ne heyecanlandırabilir ki?(bkz Lena,Dana, Carola).

Ama şimdi dağcı benzetmesi yapıyorsan, Everest'in zirvesine çıkmış her dağcının bunu bir kez daha yapabilmek için neler yaptığını da biliyor olman lazımSmile Kaldı ki hiç bir anlamı olmadığı halde hayatını tehlikeye atarak bunu birden fazla deneyen dağcı çok unutmayalım.

Yani verdiğin örneğe göre de Rybak'ın bunu yapmış olmasına şaşırmamak lazım Smile
    20-03-2018, Saat: 00:33

taifung

Üye Grubu

(19-03-2018, Saat: 23:26)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne 5i ne 10u ya. Bu şarkı 1. Yarı-finalde olmadığına dua etsin orda olsa eski şampiyonların yarı finalde elenmesi olayı dana internationaldan sonra rybakı da vururdu. 2. Yarı-finalde olması büyük şans. 20. Fln olur işte

İlk 10 yapacaktır o kesin. İlk 5 yaparsa da ben "Aaaaa yok artıkkkk" falan demem.
    20-03-2018, Saat: 00:34

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Norvec ilk 7 de olacak bence de. Ama benim listemde yeri yok
    20-03-2018, Saat: 00:45

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song
    Duble yapar mi acaba [emoji41]

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    01-05-2018, Saat: 15:11

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.