• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 2.33/5 - 3 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    SLOVENYA - Lea Sirk - Hvala, ne

Bulent Ader

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 1

RE: SLOVENYA - Lea Sirk - Hvala, ne
    Bence bu şarkıyı ses kesildi muhabbeti yukarı doğru kaktırdı. Böyle bişey düşünmemiş olsalar alacakları sonuçtan bir veya iki basamak yukarı taşıdı. Belki de onun sayesinde şu an finaldeler çünkü acayip derecede ilgi çekici ve orijinal bişeydi. Kızın come on guys, where's the voice çığırtması olaya sempatik bir hava kattı ve akılda kalıcı bir unsur olarak hafızalara kazındı. Finalde iş yapacağını asla beklemiyorum ama belki de bu bile yetti diye düşünmüş olabilirlerSmile
    12-05-2018, Saat: 00:57

Uluhandro

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 7

RE: SLOVENYA - Lea Sirk - Hvala, ne
    Tam tersini dusunuyorum. O aptalca sey yuzunden finalden olabilirlerdi hatta..
    12-05-2018, Saat: 01:14

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Cvp: RE: SLOVENYA - Lea Sirk - Hvala, ne
    (12-05-2018, Saat: 00:57)Bulent Ader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence bu şarkıyı ses kesildi muhabbeti yukarı doğru kaktırdı. Böyle bişey düşünmemiş olsalar alacakları sonuçtan bir veya iki basamak yukarı taşıdı. Belki de onun sayesinde şu an finaldeler çünkü acayip derecede ilgi çekici ve orijinal bişeydi. Kızın come on guys, where's the voice çığırtması olaya sempatik bir hava kattı ve akılda kalıcı bir unsur olarak hafızalara kazındı. Finalde iş yapacağını asla beklemiyorum ama belki de bu bile yetti diye düşünmüş olabilirlerSmile

+1

çok sempatikti ve organizasyon portekiz olunca lan acaba cidden mi gitti dedi bence bi herkes içten içe Big Grin

finalde de umarım "müzik gitti noluyo" havalarında olmaz da "napacağınızı biliyosunuz" tarzında bişe der diyodum ki, beni çok mutlu etti Lea. senenin en tatlış en kendi halinde ve mutlu eden şarkılarından sahnelerinden biri olarak kalacak slovenya benm adıma
    14-05-2018, Saat: 10:20

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: SLOVENYA - Lea Sirk - Hvala, ne!
    (08-03-2018, Saat: 23:18)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin aramızaSmile

Şu an bunu izliyorum ben de bayılıyorum. Bu aptal ve ucuz haline hahaha. Çok eğlenceli ve ayrıca şovu da gayet güzel.

Bu arada 2.21'de arkadaki kız düşüyor. Sonra toparlıyor falan. Bu canlı yayından mı alınmış performans? Yani eğer öyleyse kızın düşmesini neden kesmemişler anlamadım.

Ahahaha baştan beri seviyordum bu şarkıyı. Finale de çıkardık oh ne güzel.

Burada yazmışım o dönem kimse dikkat etmemiş demek ki. Fake bir şey yapacağının sinyaliymiş belki de. Ulusal final performansında da bi dansçı düşüp hata yapmış izlenimi veriyordu demek ki.

Arenada da benzer bir şey yaptılar ve başardılar da. Heyo
    14-05-2018, Saat: 14:53

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.