• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MEMBER VIDEO CONTEST - MVC 2017 SOHBET&MUHABBET

SiruSho

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 2

RE: MEMBER VIDEO CONTEST - MVC 2017 SOHBET&MUHABBET
    1- Rhye – Open ; Kısa film tadında çok etkilenemedim.
    2- Giusy Ferreri – Partiti Adesso ; Çok albenisi yok.
    3- Damien Rice - 9 Crimes ; Flash Tv Perili Ev geldi aklıma
    4- Monica Naranjo – Jamas ; Cidden sade ve cool.
    5- Foo Fighters – Everlong ; Sinemasal kurgu çok iyi planlanmış.
    6- Christian Chavez & Anahi – Libertad ;Biraz karışık ama dikkat çekici
    7- Ronnie Davis – I Wont Cry Pek video klip olduğu söylenemez ya ama şarkı çok güzel beaah
    8- Coldplay - Up&UP ; Yorum yapamayacağım derecede güzel.
    9- a-ha - Take On Me ; Off bunu da çok sevdim ben yaa.
    10- Wilkinson – Afterglow ; Anlamsız düzeyde ordan oraya atlamışlar ama kareler çok iyi.
    11- Christina Aguilera - Beautiful bana pek hitap etmedi çok tekdüze.
    12- Sade - By Your Side ; hMMM soğuk havada salep tadında Wink
    13- Blur – Coffee & TV ; Çok sevimli bu da yaa Smile Su gibi akıp gitti valla.
    14- Saad Lamjareed - Lm3allem ; Dikiş diken teyze ve amcaya selamlar. Eğlenceli iş çıkmış Smile
    15- Leningrad - Kolshik ; Ya bu da güzel bu da güzel.
    16- Coldplay - Hymn For The Weekend ; Bu şarkı Ogae songda yarışmamış mydı? Bonom oçon koşof doğol.
    17- Oren Lavie - Her Morning Elegance ; Of bu da iyi ama teknolojiden faydalanılmış çok fazla.
    18- Monarchy – Disintegration ; Ya valla ben bunları görünce kendi klibim nasıl olur merak ediyorum.
    19- Loic Nottet – Mud Blood ; çıplak ayakla mı dans ediyor o ?
    20- Janam Janam – Dilwale ; çok abartılı olmuş bu renkler açılar filan :S
    29-12-2017, Saat: 00:03

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

Geniş geniş ayrıca bakıcam da şimdi öylesine bir gözgezdirdim.

He yeni klibe geçtiğimde Fringe'in yeni bir bölümünün özetini izliyor gibiyim. Tek gördüğüm o ilk bakıştaSmile
    29-12-2017, Saat: 00:24

pookito

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

Cvp: MEMBER VIDEO CONTEST - MVC 2017 SOHBET&MUHABBET
    Çok güzel videolar var her iki yarı finalde de. Teşekkürler bu keyifli tur için tüm arkadaşlara.

Christina Aguilera - Beautiful

En kendi kendime kaldığım... kendimi anlamaya çalıştığım, en yukarıdan aşağıya doğru çeşitli organlarımdaki aydınlanmaları keşfettiğim zamanlarda güç aldığım bir şarkı ve video idi. çok özel.

Loic Nottet – Mud Blood
    Zaten beğendiğim bir ses ve çocuk. her türlü beğeniyorum kendisini. ama o video? o kapışma ve tutku... fena geçti! heyecanlandım.

Mylene Farmer – Degeneration
    Müthiş güzel mesaj vermiş ve süper detaylar var. Hayran kaldım! =D Ve kaç kez kahkaha attım bilmiyorum. Hangi arkadaşın seçimiyse, çok teşekkür ederim bu keyif için! Smile

...

Tek Türkçe şarkımız ve videosu...
    Kim seçti bunu Allah aşkına Sad Gereksiz bir şaka olmuş. Bu kadar güzel şarkıların
    videoların ardından ne gerek vardı =/ Bir de gıcık oluyorum şu kuduruk, abaza, hayatı kız-sex-küfür-futbol olan olan fırlama tiplere. Tam da onlar var başrolde. Sinir oldum.

29-12-2017, Saat: 20:19

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Ben seviyorum Emre Özkan parodilerini ya. Zaten bu şarkının da bi parodi gözüyle izlenmesi gerek bence. Pek oy alabilir mi bilemiyorum ama finale kalsın isterim [emoji23]

Msc türkçedeki şarkım geldi aklıma
    Di aslında
    Harcamıştınız Çekiç şaka şaka ama güzel şarkıdır bu tarz şeyleri seven tek kişi olmadığımı görmek güzel [emoji23]
    29-12-2017, Saat: 20:47

SiruSho

Üye Grubu

Basliktaki yorum sayisina ve katilimci sayisina bakarsak pek ilgi gormeyen bir yarisma.

Sirf Huseyincigim icin sevdigim bi sarkinin klibini sectim ve yolladimm. Goruyorum ki klip begrnilmis [emoji2]

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    29-12-2017, Saat: 20:51

taifung

Üye Grubu

Tabi bu yarışmada olay şu... Gözünü ayırmaman gerekiyor. Önceki yarışmalarda fonda şarkı çalardı ben de buraya dinledikçe yorum yazardım. Şimdi meşakkatli oldu. Görsellik birinci planda. Açıkçası şarkının güzelliğini gözardı etmeye çalışacağım yorum yaparken. Amaç eğer video ise...

Şu da var tabi, sonuçta çekilen şey bir kısa film değil. Olmaması gerekir en azından. Video klip olduğunu unutan video klipleri de buna göre değerlendirmeyi düşünüyorum açıkçası.

Yer yüzünde çekilmiş milyarlarca klibin tamamını izlemediğime göre, yaratıcı bulduğum bir esere yaratıcı damgasını vuracağım doğal olarak. Daha önce çok klipte benzeri varmış, taklitmiş bilmem. Ben ilk kez gördüğüme göre benden ilk kez görülmüş gibi yaratılık puanını alacak.

Bu ve benzeri kriterler eşliğinde yorumlarım:

1- Rhye – Open :Tamam iyi güzel de... Herhangi bir sinema filminden bir parça gibi  ve fonda da filmin sountrackı çalıyor. Yani bunun aksini kim iddia edebilir. Oldukça sadece düz, hiç bir yaratıcılığı yok. Sözlerin Türkçesine tam hakim olamadığım için o konuda fazla yorum yapamam belki de sözlerle muhteşem örtüşmüştür. Sonuç olarak bir albenisi yok klibin. Ama şarkı güzel bişey diyemem.

2- Giusy Ferreri – Partiti Adesso: Kafası karışık. Konsepti yok. Retro sahneler var, 50'li yıllar Holywood stüdyo filmlerinin araba kullanma sahnelerinden aparmalar var. Ama sonra manasız modern günümüz görüntüleri. Bölük bölük görüntüler bütünü. Ha seçen kişi diyorsa ki "Şarkı zaten böyle bir şeyi anlatıyor".. Bilemem İtalyanca bilmiyorum. İş yapmaz. Şarkı fena değil ama.

3- Damien Rice - 9 Crimes: Çok yaratıcı çok güzel bravo. O kesik kafa her ne kadar fazla irrite edici de olsa, bütüne baktığımızda etkileyici. Aslında kesik kafadan daha etkileyici olan şey, slow motion görüntü eşliğinde şarkının söylenmesi ve kesmelerin çok az kullanılması. Çünkü bu çok zor bi şeydir. Görüntü yavaşlayınca ağız da doğal olarak yavaşlar. Ama buna rağmen şarkının temposuna kusursuza yakın ağız hareketleri yakalanmış ve mümkün olan en az kesmeyle. Başarılı.

4- Monica Naranjo – Jamas: Tarihi mekan ve simgelerin görsel gücünden iyi faydalanmış, özellikle girişi çarpıcı. Şarkının ruhuna uygun bir video olmuş. Çük güçlü ve güzel bir şarkı. Ama kilise dışındaki mekanlar ve sahneler biraz akışı bozuyor. Bir de şarkıcının konuşuyormuş gibi aşırı mimikleri rahatsız edici. Bu sahnelerde kadının yüzü yerine başka görüntüler kullanılabilirdi. Ortalama.

5- Foo Fighters – Everlong: Öncelikle şarkıyı sevmedim zaten genel olarak benim tarzım değil Foo Fighters. Hangisi hatırlamıyorum ama daha eski şarkılarından birini severdim sadece. Klip aslında sinematografik açıdan oldukça başarılı. Ama belki de eski olduğu için ister istemez görsel teknik açıdan günümüz kliplerinden daha geride kalıyor. Dönemine göre ilerde ama günümüze göre de amatör. Bu handikap olabilir.

6- Christian Chavez & Anahi – Libertad: Şarkı hoşuma gitti ama klip berbat malesefSmile Çok klasik bir kurgu eşliğinde geçip giden görüntüler, araya giren çarpıcı olması için uğraşılmış anlamsız imgeler vs. Fazla klasik ucuz bir kral tv klibi gibi.

7- Ronnie Davis – I Wont Cry : Seçen kişinin amacı şarkıyı bize tanıtmaksa amenna. Ama berbat bir video. Hiç bir çekiciliği albenisi olmayan, cep telefonuyla 2 saatte çekilip hazır edilebilecek basit bir görsellik.

8- Coldplay - Up&UP: Eh sonuçta ColdplaySmile İmkan meselesi tabi bazı şeyler. O kadar güzel bir görsel şölen ki, insan Barak filmini izliyor gibi oluyor. Bir yandan da video klip olduğunu unutmuyor. Müzisyenler de filmin içindeler, şarkıyı söylüyorlar.

9- a-ha - Take On Me : Al işte mesela. Şarkıdan artık kustuğum için bir tarafa bırakıyorum ama döneminin yüz yıl ilerisinde olmak bu bence. Kullanılan teknik bugün için bile ne kadar yaratıcı. Kaldı ki o dönem için etkisini düşünemiyorum bile. Görsel olarak çok üst düzey.

10- Wilkinson – Afterglow : İKEA reklamı izler gibi hissettim biraz. Video değil de bir dergi izliyorum sanki. Şarkıyı sevmedim geçelim. Klip ise görsel olarak dikkat çekici olmakla birlikte didaktik bir belgesel gibi. İzledikçe ve mecburen rakamlara odaklandıkça şarkıdan kopuluyor. Al işte bir video klip olduğunu unutan video kliplere iyi bir örnek.

11- Christina Aguilera - Beautiful: Çok iyi bir şarkıya çok iyi mesaj kaygılı bir video. Görsel olarak itici şeyleri böyle cesurca kullanmak da güzel bir şey. Zaten şarkının özü de güzellik dayatmasına bir itiraz sanırım. Bu açıdan amacına da uygun.

12- Sade - By Your Side:Çıkış noktası güzel ama biraz masraftan kaçmanın kurbanı olmuş gibi.

13- Blur – Coffee & TV :Blur'u çok severim ben bu şarkılarını bilmiyordum. Valla fikir çok güzel. Bir kutu sütün başrolde olması zaten başlıbaşına yaratıcı bişeySmile Sadece daha iddialı işler arasında kendine yer bulmakta belki zorlanabilir.

14- Saad Lamjareed - Lm3allem: Renk kullanımı çok güzel ve klip de buna oynuyor zaten. Şarkı boş geçelim. Kurgusu tekdüze. Sadece renklerle bir yere varabilir mi bilemem.

15- Leningrad - Kolshik:Açıkçası şarkı hoşuma gitti, görsellik de çok çarpıcı ama biraz abartılı. Eh işte klasik Rus işiSmile Sondan başa gitme ise sinemasal açıdan güzel bir teknik ama bu klip baştan sona gitseydi ne farkederdi mesela? Sırf orjinallik olsun diye büyük bir fikri kullanmanın amacı yok bence. O fikrini daha uygun başka bir işe sakla.

16- Coldplay - Hymn For The Weekend: Ne demiştik imkan meselesiSmile Şarkı da çok güzel olunca zaten böyle efsane işler ortaya çıkıyor. Sadece bu yılların değil daha uzun yılların en güzel görsel işlerinden biri bence. Ki defalarca izlediğim halde kendinden bıktırmayan kliplerden biri.

17- Oren Lavie - Her Morning Elegance: Tamam çok yaratıcı bir teknik kullanmışsın ve hayli de meşakkatli bir iş. Ama sıkıntısı aşırı derecede göz yorması. Bir video klip için gözyorucu olmak da bir oksimoron sanki. Sonuçta şarkıyı izletme işidir video klip.

18- Monarchy – Disintegration: Organik bir klip ben en çok böyle şeyleri seviyorum zaten. Görsel Efekt kullanımı minimum. Set kurulmuş tek tek uğraşılmış mekanlarla. Bir sürü gerçek oyuncu var çok çarpıcı sahneler var, çok cool ve şarkı da güzel. Ben like bunu.

19- Loic Nottet – Mud Blood: Şarkıcının, klipte başrol oyuncusu olması klibin değerini de kat kat arttıran bişey. Bu adam hem söylemiş hem de 2 kişilik oynamış resmen çok başarılı. Aslında ucuza maledilmiş. Tek mekanda ve tümüyle oyunculuk gücüne dayanıyor. Dediğim gibi en çok da bu açıdan yaratıcı ve başarılı.

20- Janam Janam – Dilwale: Sanırım gördüğüm en sade Hint video klibiSmile Evet bu bile abartılı görsellik ve oyunculuk içeriyor ama Hint işleri o denli abartılı ki bu klip valla sadece kalmış. Klasik bir fikirden yola çıkıp, akıcı bir görsellik kullanımı var. Siyah-beyaz ve özellikle mavinin çarpıcılığını iyi kullanmış. Gerçek olduğunu düşündüğüm mekan da çok başarılı. Kareografide de oyuncuların duruşu yerleşimi dansları falan fazlasıyla simetrik ve bu benim gibi obsesif insanlar için mutluluk vericiSmile Şarkı da ayrıca çok çok güzel.  
    29-12-2017, Saat: 23:20

taifung

Üye Grubu

İkinci grubu da yarın öbürgün değerlendiririm artık.

Bu arada yazması uzun sürdüğü için düzeltmelerle uğraşamadımSmile

BARAK değil BARAKA o film.

ÇÜK güçlü değil tabi ki ÇOK güçlüSmile
    29-12-2017, Saat: 23:30

Hysteria

Üye Grubu

(29-12-2017, Saat: 23:30)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkinci grubu da yarın öbürgün değerlendiririm artık.

Bu arada yazması uzun sürdüğü için düzeltmelerle uğraşamadımSmile

BARAK değil BARAKA o film.

ÇÜK güçlü değil tabi ki ÇOK güçlüSmile

Hhahahahhahahahahah
    30-12-2017, Saat: 10:44

TTR

Üye Grubu

çok bariz olacağı için katılmadım ama bir devrim niteliğinde olduğu su götürmez bir gerçek olan klibi burada görüp tekrar izlersiniz  Heyo

30-12-2017, Saat: 12:00

volcano

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

Bu yarışmada iddiam yok, güzel klipler ve şarkılar tanımak amacıyla katıldım ve çok da memnun oldum.

İlk yarı finalden hatırımda kalanlar şunlar oldu:

Uçan süt kutusunun hüzün dolu öyküsü, Ahmedinejad, yatakta yaşayan çift, dikiş makinası kullanan Arap teyze, aynadaki aksi ile dans eden çocuk, boyalı Hindistan, volcano ve patlamış mısır, yeşilin içinden çıkan göbekli siyahi amca, cennet ağacından koparılan meyve, siyah beyaz kilise, sivrisinekle seks, "hayatımız çizgi roman", 143 okunmayan kitap, koca elin intikamı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    01-01-2018, Saat: 22:12

taifung

Üye Grubu

2. Yarı Final

1-Imagine Dragons – Believer: Ben bayıldım hatta açılış için biçilmiş kaftan. Her yumruğu izleyene hissettirecek kadar güzel bir görsel atmosfer kurulmuş, ki şarkı da çok iyi zaten.

2- Mylene Farmer – Degeneration: İnanılmaz cesur bir iş. Görsellik üst düzey, baya baya bildiğin film çekilmiş. Ama şarkı zayıf bence klip şarkıya 2 gömlek üstün bu da uyumsuzluk yaratıyor.

3- Kid Moxie – 4AM: İlk gece genel bir yorum yaparken demiştim ya hani tüm listeye hızlıca bakınca, her bölüm Fringe dizisinin bir bölümü gibi. Karanlık bilim-kurgu dizileri gibi klipler. Bu da onlardan biri. Ama çok itici görüntüler var sülükler falan. Yani sürekli tekrarlıyorum ama bazen bir klibin klip olduğunu unutmaması, o ince çizgiyi geçmemesi gerekiyor. Klibin işi bize şarkıyı anlatmak aslında. Bu açıdan da oldukça abartılı iticiliği var.

4- Kygo – Stole The Show ft. Parson James : Bir diğer bilim kurgu dizisi gibi olan klip. Ama bu daha sevimli ve şarkının meramını anlatıyor. Bu açıdan dengeli ve iyi, şarkıyla uyumlu.

5- Alan Walker - All Falls Down (feat. Noah Cyrus with Digital Farm Animals) :Bu da çok masraflı bir görseller serisi. Bir ütopik filmin fragmanı gibi. (Mesel labirent filmi geldi aklıma). Tüm bunlar izleyenleri şarkıdan koparan etkenler. Benim açımdan, görselliğin şaşası ne kadar önemliyse, bunun dozu ve şarkı için gerekliliği de o kadar önemli.

6- Lou Bega - I Gotta Girl : Bir dönemin en çok izlenenlerinden. Bence eski olmasına rağmen güzel bir klip. Dönemine göre iddialı. Hatta derdini çok iyi anlatan, şarkıyla oldukça uyumlu, sinematografik de bir klip. Sevimli, kendini izleten, şarkısını da dinleten kliplerden.

7- Stromae - quand c'est ? : Abartılı görselliğin hiç sırıtmadığı bir video klip işte. Görüntülerin dikkat çekiciliği yüzünden şarkıdan kopmanız gerekirken bunu yapmıyor. Şarkıyla o kadar iyi uyum yakalamış ki görüntüler, kendini izletiyor ve de dinletiyor. Çok başarılı bence.

8- Marina and the Diamonds - How To Be a Heartbreaker : Basit kliplerden biri ama açıkçası güzel. Sebebi de duş sahneleriSmile Hedef kitlesine kendini izletiyor mu? İzletiyor..

9- Yeah Yeah Yeahs – Sacrilege : Bana bir filmin fragmanıymış gibi geldi. Açıkçası araştırmaya vaktim yok, şarkıyı seçen bunu belki açıklar. Ama açıkçası bir açıklama gelmese de, ben tümüyle bir fragman izledim gibi geldi. Eğer bir film fragmanı gözüyle bakarsam mükemmel. Ama klip olarak bakamıyorum, değil gibi çünkü.

10- JMSN – Jameson: Aşırı uzun introsu dışında güzel bir klip. Ama yine fazla kaptırmış kendini konulu film sanmış falan. Sözlere kendimi veremediğim ve versem bile bazı yerleri anlamayacağım için bilemiyorum. Belki de sözleriyle çok uyumludur kullanılan imgeler ya da hikaye. Bütün olarak baktığımda eh işte diyorum bakalım.

11- Katie Melua - I Cried For You : Kimi kısımları itici olmasına rağmen bir bütün olarak gördüğüm en yaratıcı klip diyebilirim. Birinci paketteki kesik kafalı klibe benziyor az biraz. Ama cidden çok etkileyici. Ben bu kadının bir şarkısıyla zamanında MSC'de yarışmıştım. Çok ilginç şimdi burada çıktı karşıma.

12- Sophia Loren – Americano : Tamam herşey güzel ama bu bir video klip değil. Film parçalarından oluşmuş bir kolaj sorry.

13- Placebo – Song to Say Goodbye : Burada da bir çok klibin aksi bir durum var. Bu kez görüntüler şarkının gücüne yetişememiş bence. Şarkı çok iyi. Bu açıdan anlatılan görsel hikayeyi biraz basit buldum.

14- Queen - I Want To Break Free : Kesinlikle bir efsane. Tabu yıkan çığır açan, çağ kapatan türden. Hatta bence Queen'i Queen yapan klip budur bence hep öyle düşünürüm. Dönemine göre de efsane hala da efsane bence.

15- Salmo – 1984 : Çok çarpıcı, şarkıyla acayip uyumlu çok güzel bir klip. Bir bütün olarak kendini izletiyor da dinletiyor da.

16- Emre Özkan - Bodrum Bodrum (Yalan oldum) : Berbat bişey bu nedir böyle anlamadım.

17- Alaska Thunderfuck – Puppet: Valla şarkı başlayana kadar fazla abartıyor. Biraz daha hızlı şarkıya girse efsane mertebesinde, bayıldım ben. Abartılı görselliğin en yakıştığı şarkılardan biri olmuş.

18- Radiohead – Just : Fazlasıyla düzgün bir klip belki de sorunu budur. Bu kadar ilgi çekici klibin arasında dikkat çekmesi zor gibi geldi bana.

19- Maitre Gims – Cameleon: Bana bir albenisi yok gibi geldi. Sıradan bir zenci Fransız klibi işte.

20- Stuck in the Sound – Let’s Go: Genel olarak animasyon klip seven biri değilim zaten. Bu da ilgi çekici gelmedi.  
    03-01-2018, Saat: 21:35

taifung

Üye Grubu

Gönderdim oylarımı...
    04-01-2018, Saat: 23:47

TitaN

Admin Grubu

Konu Sayısı : 5

Ben de gönderdim şimdi oylarımı.
    05-01-2018, Saat: 18:32

Ömer

Üye Grubu

(05-01-2018, Saat: 20:07)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhaba;
    Size bir haberim varSmile oy gönder süresi az önce bitti fakat katılımcıların sadece YARISI oy gönderdi.
    Bu yüzden prosedürü uzatmayacağımSmile işte bu 10 adayın içinde en çok puan alan ve MVC nin ilk kazananı olan şarkı;

BLUR - COFFEE & TV

Hüseyin teşekkürler eline sağlık  Cool Kutuma puan verenler  Öpücük
    05-01-2018, Saat: 21:29

Alperto

Admin Grubu

Konu Sayısı : 123

Bu şarkıyı seçenler oy kullandı mı? Kullanmadıysa diskalifiye edilmediyse haksızlık. Çünkü oy veren kendine oy veremiyor. Bu durumda oy kullanmayan avantajlı duruma geliyor. Bu konuda bilgi talep ediyorum.
    BLUR - COFFEE & TV
    Wilkinson - Afterglow
    Coldplay - Hymn for the weekend
    Alaska - Muppet
    05-01-2018, Saat: 21:30

Hysteria

Üye Grubu

(05-01-2018, Saat: 21:30)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu şarkıyı seçenler oy kullandı mı? Kullanmadıysa diskalifiye edilmediyse haksızlık. Çünkü oy veren kendine oy veremiyor. Bu durumda oy kullanmayan avantajlı duruma geliyor. Bu konuda bilgi talep ediyorum.
    BLUR - COFFEE & TV
    Wilkinson - Afterglow
    Coldplay - Hymn for the weekend
    Alaska - Muppet

Tabiki de Wink 4 ü de oy verenlerin şarkısı. Bu arada Halilin take me on da fena puan almadı. Bu şarkılar hemen hemen herkesten puan alan şarkılar oldu ilk yf de. Oy yollamayanlar içinde ise up&up ın puanı gayet iyi gidiyordu ama yine de totalde en yüksek blur topladı puanı. Ardından afterglow ve hymn for the weekend , take me on, muppet falan var.
    05-01-2018, Saat: 21:38

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

(05-01-2018, Saat: 21:38)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu arada Halilin take me on da fena puan almadı. 

Histerik bak hani olur da dalga geçiyorsan benimle yeminle kimse alamaz seni elimden! Baştan söyliyimde!  Big Grin Öpücük
    05-01-2018, Saat: 22:14

Hysteria

Üye Grubu

Niye dalga geçm yahu [emoji23]
    05-01-2018, Saat: 22:21

pookito

Üye Grubu

Aaa. E noldu? Bitti mi şimdi. Tebrikler Ömer [emoji1319][emoji1319][emoji1319]

05-01-2018, Saat: 22:42

pookito

Üye Grubu

Benim puanlamam şu şekildeydi:

1. YF:
    12 puan: Loic Nottet – Mud Blood
    10 puan: Christina Aguilera - Beautiful
    08 puan: Leningrad - Kolshik
    07 puan: Damien Rice - 9 Crimes
    06 puan: Blur – Coffee & TV
    05 puan: Coldplay - Up&UP
    04 puan: Foo Fighters – Everylong
    03 puan: a-ha - Take On Me
    02 puan: Wilkinson – Afterglow
    01 puan: Christian Chavez & Anahi – Libertad

2. YF:
    12 puan: Mylene Farmer – Degeneration
    10 puan: Stromae - quand c'est ?
    08 puan: Kid Moxie – 4AM
    07 puan: Kygo – Stole The Show ft. Parson James
    06 puan: Radiohead - Just
    05 puan: Queen - I Want To Break Free
    04 puan: Yeah Yeah Yeahs – Sacrilege
    03 puan: Alaska Thunderfuck – Puppet
    02 puan: Placebo – Song to Say Goodbye
    01 puan: Marina and the Diamonds - How To Be a Heartbreaker

05-01-2018, Saat: 22:43

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      MEMBER VIDEO CONTEST - MVC 2017 Hysteria 3 1,819 05-01-2018, Saat: 20:07
    Son Yorum: Hysteria

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.