• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 3.8/5 - 5 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    İSRAİL - Netta - Toy

SiruSho

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 2

İSRAİL - Netta - Toy
    1999da Kuduste bu tur olaylar var miydi bilmiyorum. Yaşlari tutup da hafizalarini yoklayabilecek olanlar yazsin...

Izlanda da 18bin imza toplanmis Irlandali eski temsilciler Kuduste olmamasi icin konusmuslar. Hala israr edilirse bunda art niyet ararim

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    21-05-2018, Saat: 00:37

Bulent Ader

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

RE: İSRAİL - Netta - Toy
    1999'da bu kadar sıkıntılı bi durum yoktu. O coğrafya her daim gergindir ama zaman zaman daha da alevlenir, öyle zamanlardan biri değildi 99 civarı. Bu sene tam yarışma sonrasına denk gelen çalkantı kötü oldu. Önümüzdeki aylar belirleyici olacak tabii ama çok da durulacak gibi bir hava sezmiyorum ben.
    Ebu oturup bir karar verme durumunda kalabilir tepkiler yoğunlukta olursa.
    21-05-2018, Saat: 09:12

pookito

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

İSRAİL - Netta - Toy
    Ne olursa olsun oluk oluk akmakta olan bir kan var ortada. Kudüs adı geçmemeli. Bir eurovision sever olarak rahatsız oluyorum bundan. Esc yönetimi el atamıyor mu duruma? Yarışmanın tepki almasına da sebep olacak bir durum sonuçta
    21-05-2018, Saat: 09:31

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Cvp: İSRAİL - Netta - Toy

21-05-2018, Saat: 14:51

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

İSRAİL - Netta - Toy
    Muazzamm

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    21-05-2018, Saat: 18:10

Emrako

Üye Grubu

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: İSRAİL - Netta - Toy
    (16-05-2018, Saat: 00:30)Bulent Ader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya bu şarkının kazanmasından 2-3 gün sonra patlak veren gelişmeler sonrası yapılan yorumlara baktım da, kıbrıs kazanacakken tam da israil'in ekmeğine yağ sürecek türden veya ortaya enfes bir orta doğu polemiği sunacak şekilde bir birincilik dizayn edildi tarzı yorumlar var. Şunu hissettim, sanki bu şarkı bir anda gökten zembille indi, sanki bu şarkı portekiz 2017'nin koşullarındaydı, sanki bu şarkı aylardır gümbür gümbür geliyorum demiyordu. İtalya 2017 ne idiyse israil 2018 de oydu. İnsanların bi kısmı aynı şey olup bu şarkı da gümleyecek diye düşünüyordu, ama birçokları da hayır efendim, bu şarkı gümbür gümbür kazanacak diyordu ve bu ekol haklı çıktı.
    Konunun politikayla veya konjonktürel durumla alakasının olduğunu hiç düşünmüyorum. Hatta son 2 günkü gelişmelerin tamamen bunun üzerine geldiğini düşünüyorum.

Bunun alacağı belliydi.  Geçen sene İtalya'dan belliydi ama o bunun kadar iyi ve farkındılağa sahip değildi.  Bunun yanında İsrail reklam anlamında da iyi çalıştı.  Adamlar Grindr gibi pek çok yere tanıtım ve sms için reklamlar vermişler. Arkasına eşcinsel desteğini al, şarkın ele avuca gelsin, Eleni, Mans gibilerini bul zaten yarışmaya bir adım önde başlıyorsun
    23-05-2018, Saat: 10:13

Semih

Üye Grubu

Rep Puanı: 0

İSRAİL - Netta - Toy
    Alakasi yok aslinda. Toy juriden de cok yuksek oy aldi. En farklisiydi ve kazandi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    30-05-2018, Saat: 06:18

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.