• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET

krunch

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Konu Sayısı : 0

RE: AVROFEST' - SOHBET&MUHABBET
    Çok acımasız ve 5 dakkada Beşiktaş misali dinlenip yazıldıkları her halinden belli olan bütün bu yorumları okudukça adeta kusasım geliyor. Önceki hayatınızda sultan ya da kraldınız ve bu dünyaya ancak ve sadece katıksız bir tren olarak gelebildiğiniz için bütün hıncınızı bunca güzelim şarkıdan çıkaracak kadar zavallı olmamalısınız.
    09-12-2017, Saat: 22:32

suioeir

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: AVROFEST' - SOHBET&MUHABBET
    (09-12-2017, Saat: 22:32)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok acımasız ve 5 dakkada Beşiktaş misali dinlenip yazıldıkları her halinden  belli olan bütün bu yorumları okudukça adeta kusasım geliyor. Önceki hayatınızda sultan ya da kraldınız ve bu dünyaya ancak ve sadece katıksız bir tren olarak gelebildiğiniz için bütün hıncınızı bunca güzelim şarkıdan çıkaracak kadar zavallı olmamalısınız.

Öpücük
    (Son Düzenleme: 09-12-2017, Saat: 22:38, Düzenleyen: suioeir.)
    09-12-2017, Saat: 22:33

TTR

Üye Grubu

Kaç defa dinlememiz gerekiyordu? Buna karar veren merci neresi? Yarışmada yorum yapmadan önce yüz kere dinleyin dendi de yorum yapanlar uymadı mı?

Haydi onu geç, Eurovision'da insanlar kaç kere dinleyip oy veriyor? Sadece 1(yazıyla bir) ! Bu eleştiri laf olsun diye yapılmış bir eleştiriden fazlası olamaz.

Yorum yapmayıp yapanları yerin dibine vurmak nedir peki? Nedir derdiniz ha?

Ay ne tutmuşum içimde ahahahaha
    09-12-2017, Saat: 22:44

krunch

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Yorum yapabilmek için önce şarkıları dinlememiz gerekiyor ve Mp3’ler daha yeni ortaya çıktı. Ama siz dinlemediniz ve sadece youtube izlediniz ve kliplerin yorumlarınızı etkilemesine izin verdiniz. Çünkü elinizden gelen bu; katıksız trenliğinizi kanıtlamak için daha iyi bir fırsat olamazdı.
    09-12-2017, Saat: 22:51

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Smile tüm şarkılara yorum yapan tek kişi benim zaten sadece.. Yeteri kadar (her birini en az 4 defa) dinlediğimi ve dinlediğimi yorumlayacak kulağa sahip olduğumu düşünüyorum, ve evet şarkıların en az yarısı çok kötü..
    09-12-2017, Saat: 22:53

TTR

Üye Grubu

Minus Celcius: Rasmus şarkılarını andırıyor, popa kaçan melodi ve sert altyapı. Orta karar diyebiliyorum şimdilik. Belki alışır severim sonra.

Sinan: Te Ka Lali Shpirt olmasa da kıç sallatıyor. Amacına ulaşıyor şarkı. Klibi çöp ötesi ama.

Moi Kusmet: Birbirinin kopyası binlarce Balkan şarkısından biri. Burada playlistime alma kıstasım bi farklı tadı olması. Diğerlerinden ayıran bi şey bulamadım şarkıda. Alışkın olduğumuz için kötü gelmiyor. Düğünde falan çalsa gayet oynanır.

Ta Fete: Belçika böyle bi şarkıyla katılsa ortalık yıkılırdı herhalde. Rahatça da alırdı herhalde. Papaoutai gibi efsane bi şarkı değil ama bu da hit olmuştu hatırladığım kadarıyla. Puan alacak mecburen

Tempts o rellotge: Andorra gibi bir ülkeden böyle bir şarkıyı bulduğu için arkadaşı ayrıca tebrik ediyorum. Gayet güzel ve akılda kalıcı bir şarkı. Beğendim. Playlistime alıyorum direk.

Les Loukums: Çek Cumhuriyeti'nden Fransızca alaturka şarkı. İlginç bir karışım olmuş. Arada kaldım bu şarkıda. Fakat çıkma şansını çok yüksek görmüyorum. Bu yüzden yer kalırsa destek amaçlı puan çıkabilir.

Home: Öncelikle Felemenkçe seçmediği ve o dilden bizi uzak tuttuğu için teşekkür ediyorum arkadaşa. Şarkı ise indie popun güzel bir örneği. Akıp gitti. Playlistime alıyorum.
    09-12-2017, Saat: 22:58

TTR

Üye Grubu

Cvp: RE: AVROFEST' - SOHBET&MUHABBET
    (09-12-2017, Saat: 22:51)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yorum yapabilmek için önce şarkıları dinlememiz gerekiyor ve Mp3’ler daha yeni ortaya çıktı. Ama siz dinlemediniz ve sadece youtube izlediniz ve kliplerin yorumlarınızı etkilemesine izin verdiniz. Çünkü elinizden gelen bu; katıksız trenliğinizi kanıtlamak için daha iyi bir fırsat olamazdı.

valla spotify üzerinden dinlediğim için bu yorumun beni bağlamıyor. kaç yarışmadır bunu yapıyorum. mp3 devri bitti hala bu konuda ısrar ediyorsunuz. gerçi sana kalsa plak üzerinden yarışmamız gerekebilirdi Big Grin
    09-12-2017, Saat: 23:00

suioeir

Üye Grubu

Bence bu konsept gelenekselleştirilmeli  ve her sene yapılan bir msc türü haline gelmeli. Nasıl fikir? Ben şu an hayali bir eurovision yaşıyor gibiyim Heyo Heyo
    (Son Düzenleme: 09-12-2017, Saat: 23:07, Düzenleyen: suioeir.)
    09-12-2017, Saat: 23:03

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Dance Alone kaç kere dinleyip bayıldınız ama koca Eropa 21 kez dinledi ve notunu verip eledi.

''sindire sindire dinleme' tezini buruşturup attım. Şarkı zaten kendini ilk bölümden belli eder. Zorlamaya gerek yok.
    09-12-2017, Saat: 23:05

Yekaye

Admin Grubu

Rep Puanı: 0

AVROFEST' - SOHBET&MUHABBET
    Sanırım öyle olacak . Bence bu yarışmayı kazanan düzenlenmeli önümüzdeki yıl.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    09-12-2017, Saat: 23:06

Ozzy

Üye Grubu

Belçikadan stromae yollamakla UK'den Ed Sheeran göndermek arasında hiçbir fark yok nazarımda. Türkiyeyi seçen arkadaşta Tarkan falan seçseymiş keşke.. :/
    09-12-2017, Saat: 23:28

Yekaye

Admin Grubu

bfde821be704410045086031adbf6715.jpg

Scoreboard umuza bir ön bakış [emoji4]

09-12-2017, Saat: 23:34

SiruSho

Üye Grubu

1. Yarı Final 2. Kısım Yorumları ;

ANDORRA - TEMPS O RELLOTGE ; Müzikle sözler aynı uyumda olunca hangi dilde olursa olsun o şarkı iş yapar. Bu şarkıda eksik olan şey ise biraz baharat, bir bölümde yıkması lazım duvarları ama olmuyor. O yüzden bu uyumu parlatamıyor. Ortalarda gezinen bir katılım.

ÇEK CUMHURİYETİ - LES LOUKOUMS ; HIMM çok hoş başladı ama reklam cingılı gibi çok Smile Nakaratında 15-20 saniyelik yerler çok hoş ama orası da kurtarmıyor. Şansı bol olsun yıldızı parlasın. Anggun'un 'Etre Une Femme' şarkısının slov versiyonu gibi.

HOLLANDA - HOME ; Müizk hızlı ilerlerken sözler neden yavaş ? Bu beni deli eden bir ritm. Nakarattaki gibi sözler peşpeşe gelmeli. Nakaratı dinlenebilir, güzel karşılanabilir ama nakarata kadar da elimiz boş gitmeyelim di mi? Şarkı bir bütünse ilk bölüm sınıfta kalıyor 2. yarısı kurtarıyor bu şarkının.

BİRLEŞİK KRALLIK - MOVING ; ven ay vas cast e litıl görl ay esk may madır vat vil ay bi key sera seraaaa. Sevtap Parman dinledim bir an. O derece sıkıcı ve komik.

MACARİSTAN - EGY BOLOND SZAZAT CSİNAL ; ben bu şarkının en çok nakarata kadar olan kısmını sevdim. O kadar hızlı ve melodik akıyor ki nakarata ne kadar geç gelirse o kadar iyi olur diyorum Smile Nakarata geliyor; a-aa diyorsunuz e nakaratı da güzel. E o zaman alkışlar gelsin diyorsunuz.

LİTVANYA - PADOVANOJAU ; Masal dinlesem bu kadar çok mayışmam yahu Smile Allahtan araya gitar tınıları konmuş da azcık heyecan katmış o da olmasa ne yapacağuhh

İZLANDA - LEYA ; İzlanda denince aklıma gelen ilk unsurlar klipte yer almış resmen. Buzullar okyanus dağlar ve bu adada kurulan küçük bir ülke sakin sessiz ama çalışkan başarılı insanlar Smile Şarkı İzlanda dilinde olsaydı daha karizmatik olurdu gibime geliyor. Güzel sound var. Ama nakaratı vurmuyor. Bi yerde asılı kalıyor şarkı benim tuzum baharatım eksik diye bağırıyor.

FİNLANDİYA - HEAVY ; Çok harika gibi gözükmüyor şarkı en başta ama dinliyorsunuz iddiasız ama o kadar içine işliyor ki insanın. İddiayı kulaklarınızda oluşturuyor Wink Çok sevdim!

HAYASTAN - HOROVEL ; Anavatanın bu şarkıyla temsil edilmesi cidden kötülük resmen Kemchukyan2ı zor durumda bırakmak için yapılan bir seçim. Ne diyelim; diaspora oylarına ihtiyacımız var :S

MOLDOVA - OCHİUL TAU LUBİT ; Bu ne şimdi? Peşpeşe bi şeyler diyolar ama melodi nerede nakaratta ne oluyor teaser gibi şarkı 4 dakika teaser bi şey gelecek sanıyorsun yok gelmiyor. Bayramlarda torun yolu bekleyen amca gibi kaldım öyle !!!

NORVEÇ - ALONE ; Kuzey ülkelerinden cidden bu işi çok iyi yapanlar var. Bu listede İsveç değil ama Finlandiya ve Norveç cidden çıtayı epey yükselttiler. Nakarat bazen sözden oluşmasa da şarkıyı taçlandırabiliyoır buradaki gibi. cidden yarı finali çok güzel şarkıyla kapadık. Harika bir şarkı.

**** Norveç Finlandiya Gürcistan
    *** Macaristan Bulgaristan Letonya Belarus
    ** Hollanda Türkiye İzlanda

Joker 2 ülke bakalım hangileri ;9
    (Son Düzenleme: 10-12-2017, Saat: 00:23, Düzenleyen: SiruSho.)
    10-12-2017, Saat: 00:10

Murad

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

(09-12-2017, Saat: 22:32)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok acımasız ve 5 dakkada Beşiktaş misali dinlenip yazıldıkları her halinden belli olan bütün bu yorumları okudukça adeta kusasım geliyor. Önceki hayatınızda sultan ya da kraldınız ve bu dünyaya ancak ve sadece katıksız bir tren olarak gelebildiğiniz için bütün hıncınızı bunca güzelim şarkıdan çıkaracak kadar zavallı olmamalısınız.

Bana bak seni pesimist, elitist, idiopatik peluze... Bir oturuşta iki tabak beyran mı yedik ki sindirelim. ESC’ de oylar şarkılar sindirildikten sonra mı veriliyor? Tutarsa tutar. Tutmazsa next please [emoji16][emoji8]

10-12-2017, Saat: 01:02

krunch

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Big Grin
    (Son Düzenleme: 10-12-2017, Saat: 10:13, Düzenleyen: krunch.)
    10-12-2017, Saat: 03:13

Yekaye

Admin Grubu

12.12.2017 salı gece saat 20.00 puan vermek için son gün.

(Son Düzenleme: 10-12-2017, Saat: 09:36, Düzenleyen: Yekaye.)
    10-12-2017, Saat: 08:52

Yekaye

Admin Grubu

MP3 listemiz yayınlandığına göre , sevgili Süleyman’dan eksik şarkı isimlerini açıkça bildirerek Spotify listesini yayınlamasını rica ederim .

10-12-2017, Saat: 09:26

Yekaye

Admin Grubu

12.12.2017 salı saat 20.00 oylar için son .
    (Son Düzenleme: 10-12-2017, Saat: 09:36, Düzenleyen: Yekaye.)
    10-12-2017, Saat: 09:33

Yekaye

Admin Grubu

Avrofest’17

Yönetmen Hakan Yalçınkaya
    Logo Olcay Tanberken
    Postkart designer Sulhi Özdemir
    Teknik Destek Alper Tosun
    Recap Okan Varol
    Spotify-fizy Süleyman Malgaz

Ve
    Barlas Gürsoy Belediyesine Şükranlarımızı sunarız

(Son Düzenleme: 10-12-2017, Saat: 11:06, Düzenleyen: Yekaye.)
    10-12-2017, Saat: 10:10

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

Koskoca diktatörlüğe belediye yakıştırması yaptı, rezalet.
    (Son Düzenleme: 10-12-2017, Saat: 10:33, Düzenleyen: Barlo.)
    10-12-2017, Saat: 10:33

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      AVROFESTO' 2017 - FİNAL Barlo 8 3,975 20-12-2017, Saat: 08:08
    Son Yorum: Yekaye
      AVROFESTO' Barlo 16 8,086 19-12-2017, Saat: 00:02
    Son Yorum: Yekaye

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.