• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET

halil

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 5

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET
    (11-11-2017, Saat: 20:25)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (11-11-2017, Saat: 20:24)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu defa aldım!  Heyo Heyo Heyo

(Yarı final 17.si oldu)

Tövbe de!  Big Grin
    11-11-2017, Saat: 20:27

TTR

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

(11-11-2017, Saat: 19:13)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (11-11-2017, Saat: 18:27)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ankaradan yüz kişi katılırsa ben de her yarışmada birinci olurum. hep izmire mi laf sokulacak Big Grin

Ankara’dan daimi katılan bir üyeyim ve henüz sadece 1 birinciliğim var mscde ttr [emoji18] kastettiğin Uluhan ise, son verilen oyların tablosunu çıkarabiliriz, benim de onun da karşılıklı verdiğimiz puanların ortalama 5i bile geçeceğini sanmıyorum mscde de covermacada da [emoji847] bizim dışımızda da ankaradan sürekli katılan kimse yok ? Asılsız iddiaları kanıtlayamıyorsak konuşmayalm bence [emoji1327]‍♂️

herhangi bi iddiam yok. amaç laf sokmak değil miydi? yani o kayırma şeylerinde ismimi geçirdiğinde izmir'den katılan arkadaşları ve diğer kişileri zan altında bırakmak mıydı niyetin? seni o yazdığın listedeki kayırmaları kanıtlamaya davet ediyorum madem Smile

artı koca yıllar içinde izmir'den msc'ye katılıp birinci olan birini hatırlamıyorum. covermaca'da da bir ben bir de raşit var. hani çok kayırıyor olsak hepimiz peş peşe birinci olurduk. eskiden de istanbullu arkadaşlar peş peşe birincillikleri alırken izmirlileri ağzına doluyordu. ne izmirmiş Smile
    11-11-2017, Saat: 20:30

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Zevkle kanıtlarım Süleymancım özelden de olur burdan da nasıl isterseniz[emoji847]
    Kayırma var diye illa 1. Oluncak mantığı mı, o zaman birinciyi etkilemeyen tüm kayırmaları göz ardı mı edelim ne alaka [emoji3] iki kişi birbirini kayırıyor bence dedim, e heralde 2 kişinin birbirini kayırması ile birinci olmazsın, ama aynı kişilerden sürekli yüksek alıyorsa aynı kişiler, beni aşırı derecede rahatsız ediyor bu durum [emoji1303] isim vererek ne kadar iyi etmişim kaç gündür bunu fark ettim... herkes saldırı modunda anam babam[emoji3]

Umarım bu yarışmada da olmaz artık bazı şeyler. Zira forumda şuan güvenilirliği en yüksek isimlerden biri aldı organizasyonu gözümde, umarım pookitoya yakışır şekilde güzel olur her şey [emoji5]
    Bu yarışma baya şarkı keşfi yaşayacam ona eminim ve mutluyum [emoji1317]
    Ben de çok sevdiğim 2 şarkıyla katıldım, ikisi de 1. Olabilecek potansiyele sahip ama ikisi de yf de de cortlayabilir [emoji23] çünkü bu konseptte kim neye göre puanlıcak bilemiyorum[emoji51]
    11-11-2017, Saat: 20:38

TTR

Üye Grubu

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET
    izmir dayanışması vurgusunu hatırlıyorum. buyur meydan senin. özele gerek yok Smile ayrıca orada başka isimler de vardı. mimleyebilirsin istediğin gibi.
    (Son Düzenleme: 11-11-2017, Saat: 20:44, Düzenleyen: TTR.)
    11-11-2017, Saat: 20:42

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Stüdyoda gerginlik!
    11-11-2017, Saat: 20:47

Ömer

Üye Grubu

Yapmayın, ayıptır! Smile
    11-11-2017, Saat: 21:01

Legolas

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

(11-11-2017, Saat: 14:38)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rJNmv1.jpg

Bugün yeminini bozacak mı diye Emrah'ı denedim ama en ufak taviz vermedi. Benim arkadaşım tam bir haysiyet abidesi artık! Ben de taviz vermedim.

Allah cezani verecek Ömer.  Çekiç Beni denemişmiş. Tai  1 puan farkla yari finalde elenirsin insallah. Angry
    11-11-2017, Saat: 21:49

Legolas

Üye Grubu

Hintçe şarkı seçen arkadaşa sesleniyorum. "Chori Chori Chupke Chupke" abidemi sondan ikinci yapti bu zevksiz forum. Yazik etme sarkina. Smile
    (Son Düzenleme: 11-11-2017, Saat: 21:53, Düzenleyen: Legolas.)
    11-11-2017, Saat: 21:53

Hysteria

Üye Grubu

Seni mi kıracam Süleyman, mimleyim peki  Big Grin

Açıklayayım kendimce, neler kastettiğimi…Ha bu mesajdan sonra ne olur bilemicem… dilerseniz şutlayın forumdan inan umrumda da olmaz daha.. Ne yazmıştım o malum mesajımda;
    Sulhi de Emrahla iş birliği yapmıyor denemez
    Ya da cem ve ozzy nin sürekli denk gelen aaaa onun kuzenimin şarkısı olduğunu bilmiyordum açıklamaları
    Barlas ve Uluhandro arası sürekli yüksek puan denk gelişi
    Ttr ve Halil arası asla bitmeyen İzmir sevdası
    Tai ye oy yağdırmaktan asla çekinmeyen eski üyeler
    Mscde hangi şarkısın söyle de oylaşalım teklifi yapan arkadaşlar

Bakalım öyleyse ne kastettiğime madem… Son 4-5 yarışmamıza bakıyorum üstelik yalnızca…
    1)     Sulhi & Emrah;
    Covermaca Alltimes 16 – Legolas’ın 12si Sulhi’ye (Farkla kazanmıştı Sulhi yarışmayı eyvallah buna)
    İlginç ki Sulhi’nin 12si de Legolas’a…
    Devam ediyorum Covermaca 2017… Emrahın 12si yine Sulhiye..
    2)     Cem-Ozzy;
    MSC Tres – Ozzy bilmeden kuzenine 10 veriyor.
    Covermaca Alltimes 16 – Cem kuzenine 8 veriyor.
    Bir başka MSC de MSC Uno’da ise o kadar yarışmacı varken Cem 12sini kuzenine veriyor..Bahsettiğim tesadüf bu işte  Tongue 
    3)     Barlas-Uluhandro;
    MSC Uno’da Barlasın 12si Uluhana gidiyor. Aynı yarışmada uluhanın barlasa puanı ise 8.
    Covermaca Alltimes 16da barlas 12yi yine kırıkkaleye yollamış.
    Cov17de ise işler tersine dönmüş, 12 kırıkkaleden orduya…
    4)      TTR&Halil (İzmir tayfa);
    MSC Eurovision starsda ttr hem 8 hem 7sini İzmirden kazuya, 12sini ise yeni İzmirli Ozzy’e veriyor.
    Cov17de Halil TTRye 8, TTR halile 12 veriyor.
    CovNF’de Halil bu kez TTRye 10, Kazu TTRye 12, TTR kazuya 12 veriyor, ve İzmir 1 dakikalığına güzelleşiyor J

Tai’ye oy yağdıran eski üyeler kısmını araştırmaya üşendim Big Grin
    Genel olarak foruma hiçbişe yazmayıp, yarışma zamanı gelip jüri olan tayfa işte bunlar da…

Öyle yani… Cidden araştırmamıştım, o an aklıma geliveren isimleri yazdım o mesajımda, dediğim gibi isim vermem pek pozitif anlamlar çıkarmadı farkındayım evet ama, son yarışmalarda gözüme batan bu saçma oylarında farkındaydım… Haa bu arada sen çok mu temizsin derseniz, cidden rahatım, buyrun bunlar da benim oylar;
    MSC 90lar Türkçe; 12 Alperto 10 Volcano
    MSC Eurovision Stars; 12 Kadir 10 Kazu
    MSC Uno; 12 Pookito 10 Kazu
    MSC Tres; 12 Bailador 10 Berkay
    CovermacaAllTimes16; 12 Sulhi 10 Aspirin
    Covermaca 2017; 12 TTR 10 HSN
    Covermaca NF; 12 Pookito 10 Taifung
    Covermaca 16; Ozzy 12 Halil 10
    Gibi gibi…. 

Abi gerçekten kötü niyetle art niyetle suçlama amacıyla yazmıyorum yazmadım, ama göze batıyor bazı şeyler. Bunu keskin bir dille söyleyen kişi olmamıştı, isim verdim ve ben oldum. Big Grin 
    Neyse dilerim artık devam etmez eskisi gibi bazı şeyler. Kapatıyorum şahsım adına konuyu da…

MSC 6 başlığında konuyla ilgili konuşmalara dönebilirsiniz  Öpücük Öpücük Öpücük
    11-11-2017, Saat: 23:08

Ömer

Üye Grubu

(11-11-2017, Saat: 21:53)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hintçe şarkı seçen arkadaşa sesleniyorum. "Chori Chori Chupke Chupke" abidemi sondan ikinci yapti bu zevksiz forum. Yazik etme sarkina. Smile

Foruma suç atma o şarkı berbattı...
    11-11-2017, Saat: 23:09

suioeir

Üye Grubu

Kendi ismim geçtiği için rahatsız değilim ben zaten belli olsun diye saldım çayıra mevlam kayıra oy veriyorum uzun bir süredir. Hepinizin yaptığını yapmaya başladım. Daha önce de söylediğim gibi zamanında bu konuları çok dile getirmiştim ama bir şey değiştiremeyeceğimi  anladığım için öyle saça böyle tarak demeye başladım. Şimdi bakıyorum da herkes adalet bekçisi olmuş  Ne oldu biz yapmaya başlayınca mı bir şeyler batmaya başladı ?
    Bu arada msc’ye katılmayacağımı söylemiş miydim? Tayfun? Big Grin
    (Son Düzenleme: 11-11-2017, Saat: 23:24, Düzenleyen: suioeir.)
    11-11-2017, Saat: 23:23

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Adım geçtiği için cevap vereceğim.
    1- Msc uno barlo 3. Olmuş ben de 8 puan vermişim ?
    2-Covermacalar ile ilgili yorumumu daha önce yapmıştım Barlo bence bu forumda en iyi cover yapan insanların belki başında geliyor. Kayıtları tertemiz- sözleri güzel- sesi kalbur üstü.. Evet yüksek puanlarımı aldı.. Ama 0'da aldı.. Bu isme göre oy verdiğim anlamına gelmez yani.. Ben Bailador'a da çok yüksek puanlar verdim çünkü kötü coverı yoktu..
    3-Karşı tarafın bana verdiği oylar beni bağlamaz-ilgilendirmez (covermacalarda da kötü derecem yok gibi)
    4- Eğer ben arkadaş oyu versem Barloya gelene kadar Aspirin benim 11 senelik arkadaşım.. Covermacalar ve msc lerin toplamında verdiğim TOPLAM PUAN 10'u geçmez..
    5-Covermacalar ile ilgili bir istatistik yapılsa eminim Kaxu'ya verdiğim oy çok yüksek çıkacaktır.. Kendisini hayatımda hiç görmedim.
    (Son Düzenleme: 12-11-2017, Saat: 00:05, Düzenleyen: Uluhandro.)
    11-11-2017, Saat: 23:48

Uluhandro

Üye Grubu

Bence bu konuyu burda konuşmamız da Mert'e ayıp oluyor ayrıca.
    11-11-2017, Saat: 23:51

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

İsmim geçtiği yazıp yazmamakta kararsız kaldım ama dayanamayıp yazdım! Eeee sonuç Hüseyincim? 

Hayır bir de o kadar üşenmeyip, araştırıp yazıp "Kapatıyorum şahsım adına konuyu da…MSC 6 başlığında konuyla ilgili konuşmalara dönebilirsiniz" diye yazmışsın da, eyvallah deyip hiç cevap yazmamamızı mı bekliyorsun? Olayı öyle bir yere getirmişsin ki içinizde en günahsız benim, o yüzden ilk taşı ben atıyorum gibi olmuş!

Senin için ne kadar rahatsa benim de içim o kadar rahat Hüseyin! Konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum dediğim gibi ismim geçtiği için dayanamayıp yazdım...

Son olarak sevgili Mert,

Başlıkla alakasız oldu yazdıklarım farkındayım. Özür diliyorum senden. Büyük bir heyecanla şarkıları açıklayacağın tarihi bekliyorum...  Heyo Heyo Heyo
    11-11-2017, Saat: 23:52

suioeir

Üye Grubu

Bu arada hepinize ben de 12 verdim.
    Hysteria - Şeytan
    Barlas - Bir Aşk Var
    Uluhandro - Buzdan Soğuk
    Alperto - Racon
    Tayfun’a da verdim
    Emrah’a da verdim, Kazu’ya da verdim . Ttr’yi hatırlamıyorum ona da vermişimdir herhalde
    (Son Düzenleme: 11-11-2017, Saat: 23:54, Düzenleyen: suioeir.)
    11-11-2017, Saat: 23:54

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Bu konuyu istediğiniz kadar tartışabilirsiniz ama sırası şimdi değil arkadaşlar. Mert’in bu organizasyonu ne kadar büyük bir hevesle istediğini biliyorum, hatta kendisine ve tarafsızlığına kendimden bile daha çok güveniyorum. O nedenle bu konuları kapatmanızı, arkadaşımızın istediği ve memnun kaldığı bir organizasyon gerçekleştirmesi adına sizlerden rica ediyorum.
    (Son Düzenleme: 12-11-2017, Saat: 00:05, Düzenleyen: Barlo.)
    11-11-2017, Saat: 23:54

Ömer

Üye Grubu

(11-11-2017, Saat: 23:08)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ..........
     dilerseniz şutlayın forumdan inan umrumda da olmaz daha.. Ne yazmıştım o malum mesajımda;
    ......

Bakalım öyleyse ne kastettiğime madem… Son 4-5 yarışmamıza bakıyorum üstelik yalnızca…
    1)     Sulhi & Emrah;
    Covermaca Alltimes 16 – Legolas’ın 12si Sulhi’ye (Farkla kazanmıştı Sulhi yarışmayı eyvallah buna)
    İlginç ki Sulhi’nin 12si de Legolas’a…
    Devam ediyorum Covermaca 2017… Emrahın 12si yine Sulhiye..
    .....

Öncelikle teessüf ederim listenin başı Emrah'la benim olmalıydı  Heyo

Hysteria cığım demişsin ki "dilerseniz şutlayın forumdan inan umrumda da olmaz daha..." Şimdi ne var ki bunda şutlanacaksın? Şutladılar diyelim ki o ayrı bir konu şutlansan ne olacak?

Eurovision adına güzel bir forum; paylaşımlar yapılıyor, haberler oluyor okuyoruz, vakit geçiriyoruz, yarışmalar yapılıyor keşfediyoruz, eğleniyoruz, arkadaşlıklar ediniyoruz nedir abi bu diktatörlük? Gevşeyin, rahatlayın, hafifleyin...

Kapanışı Mert'e uyum sağlayarak  Wink   duruma uygun bir şarkıyla yapıyorum... 

12-11-2017, Saat: 00:08

Hysteria

Üye Grubu

Ne kadar güzel dmi, hepinizi bir araya getiren isim oldum bak [emoji847][emoji8][emoji8]

Bir anda herkes ne var bunda aaaaaa veriyoruz işte canım moduna geçti, kimse artık kimsenin oyundan şikayet etmez sanırım, zira herkes sürekli laf ederken isim verince bir anda herşey bembeyaz oluverdi[emoji23]
    Msc-6 yı da umarım Pooki kazanır [emoji56][emoji8]
    12-11-2017, Saat: 00:11

Uluhandro

Üye Grubu

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET
    (11-11-2017, Saat: 21:53)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hintçe şarkı seçen arkadaşa sesleniyorum. "Chori Chori Chupke Chupke" abidemi sondan ikinci yapti bu zevksiz forum. Yazik etme sarkina. Smile

Ben hala dinliyorum Rolleyes
    12-11-2017, Saat: 00:15

Ömer

Üye Grubu

(12-11-2017, Saat: 00:11)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne kadar güzel dmi, hepinizi bir araya getiren isim oldum bak [emoji847][emoji8][emoji8]

Bir anda herkes ne var bunda aaaaaa veriyoruz işte canım moduna geçti, kimse artık kimsenin oyundan şikayet etmez sanırım, zira herkes sürekli laf ederken isim verince bir anda herşey bembeyaz oluverdi[emoji23]
    Msc-6 yı da umarım Pooki kazanır [emoji56][emoji8]

O mevzuda büyük pay benim  Heyo Barlas'ta tahmin etmemişti büyük ihtimal bu kadar uzayacağını... Olan Emrah'ın Eskü'ye oldu, ne sevinmişti güzel arkadaşım  Big Grin

Mert öyle iki şarkıyla geliyorum ki MSC MSC olalı görmedi böyle şarkılar! Yanacak ortalık evet!
    12-11-2017, Saat: 00:18

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      MSC 6 - DÜNYA TURU - FİNAL Barlo 31 13,654 27-11-2017, Saat: 22:54
    Son Yorum: pookito
      MSC 6 - DÜNYA TURU Barlo 27 12,822 27-11-2017, Saat: 02:36
    Son Yorum: pookito

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.