• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET

Uluhandro

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 7

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET
    (27-11-2017, Saat: 23:34)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (27-11-2017, Saat: 23:33)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni tema ne? Yeni organizatör kim?

FORUMUN DELİSİ DİYORDUK AMA BANA 12 VERDİ! O BİR MÜZİK DUAYENİ!

Alperto mu Heyo
    27-11-2017, Saat: 23:36

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Yekaye organizasyon yapacaksa, kendi dışındaki herkesi diskalifiye edip 1. Olmayı planlıyordur. İnanma barlas [emoji14]
    27-11-2017, Saat: 23:37

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET
    O zaman HAYIRLI AKŞAMLAR AVRUPA diyoruz ve kısa bir süre sonra tekrar görüşüyoruz. Big Grin
    27-11-2017, Saat: 23:39

pookito

Üye Grubu

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET
    (27-11-2017, Saat: 23:20)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ilk kez bir msc de yf de çakıldım. Ve gerçekten üzüldüm. Nedeni ise bu kadar güzel bi organizasyonda daha fazla bulunamamış olmam. Pooki eline koluna yüreğine sağlık. Ne de güzel bi kalbin var.

12 ve 10 verdiğim şarkının (12 mi tabii ki Kazu izmirde yaşadığı için ona verdim) derece yapmış olması ise beni daha da mutlu etti. Ulu ve kazu içten tebrikler. Ulunun nasıl bi müzik kulağı var inanılması güç. Kıskanmıyorum desem yalan söylemiş olurum. Pesanın nakaratında için parçalandı resmen. Walpurgisnacht'ı telefon müziğim yaptım o derece. Livre ve Tamid Levatta son derece iyi katılımlardı. Playlistime bu kadar şarkı kattığım ilk mscydi sanırım.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozzy! Yüzümdeki gülümsemeyi görmeliydin. Çok teşekkür ederim. Yeni yarışmalarda tekrar hep birlikte olmak dileğiyle =) Heart
    27-11-2017, Saat: 23:40

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Alperto kinaye yapmış ve ben anlamamışım sanırım. Zira favorim dediği şarkıya 0 puan layık görerek birinci olmasını beklemiş. Teşekkürler 12 puan gerçekliğiSad

Şakası bir yana bir yarışmayı daha bitirdik. Mert'çim eline, emeğine sağlık. Bir iki güzel keşifle bir yarışmayı daha kapattık.

Şarkım ya sevilmiş ya hiç sevilmemiş. Sevip de oy veren herkese de çok teşekkür ederim. Size güzel şeyler hissettirdiyse ne mutlu bana.

Herkesin emeğine sağlık.

Neeext?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    28-11-2017, Saat: 00:05

aksizi

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Güzel şarkılar varmış. Boom Pam'ı 3.görmek güzel geldi, şarkının Türkçesini de pek severim.

*Muhabbeti pek takip edemedim Türkçe versiyonundan da bahsedildi mi? Bu yaz sonu yine Boom Pam tarafından Melike Şahin diye bir hanım kızımız ile birlikte "Beni yalnız koma" olarak çıkartıldı, bakının derim.
    (Son Düzenleme: 28-11-2017, Saat: 00:15, Düzenleyen: aksizi.)
    28-11-2017, Saat: 00:06

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

(27-11-2017, Saat: 23:34)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oğuzhan uzatmayı düşünüyorsan eğer, senle bi anlaşma yapabiliriz [emoji847] sen beni, ben seni karşılıklı görmezden gelerek espiri dahi yapmadan bu forumda takılmaya ne dersin? [emoji1303]
    Kuzeninle zamanında yaşadığınız 12lere hala inan inanmıyorum ‘tesadüf’ olduğuna.
    Seni kişilik olarak da severim, ama bu gidişle ‘severdim’ olacak. Sen bilirsin Smile haa diyorsan ki bende öyle oldu zaten, haberim olsun lütfen [emoji847]

Aaaa  bak kardeş kardeş  öp hadi kardeşiii   Heyo Heyo Big Grin Big Grin
    28-11-2017, Saat: 00:52

SiruSho

Üye Grubu

Yeni tema #halenmalumkadininmechulsarkilari
    Organizator #kemchukyan

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    28-11-2017, Saat: 02:07

SiruSho

Üye Grubu

Youtube'daki #dunyadansesler kanali sagolsun valla [emoji2]

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    28-11-2017, Saat: 02:09

Ozzy

Üye Grubu

(27-11-2017, Saat: 23:34)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oğuzhan uzatmayı düşünüyorsan eğer, senle bi anlaşma yapabiliriz [emoji847] sen beni, ben seni karşılıklı görmezden gelerek espiri dahi yapmadan bu forumda takılmaya ne dersin? [emoji1303]
    Kuzeninle zamanında yaşadığınız 12lere hala inan inanmıyorum ‘tesadüf’ olduğuna.
    Seni kişilik olarak da severim, ama bu gidişle ‘severdim’ olacak. Sen bilirsin Smile haa diyorsan ki bende öyle oldu zaten, haberim olsun lütfen [emoji847]

Soktuğun laflara karşılık verince kişilikte değişiklik olduğunu düşünüyorsan buna yapabileceğim bir şey yok maalesef Hüseyincim. Ben seni severim,konuşsan da severim konuşmasan da. İnanıp inanmamak senin tercihindir. İnanmadığın şey ne benden birşey götürür ne sana bir şey kazandırır. Benim gönlüm rahat bu konuda. Yaptığın yersiz atarın sebebini çözemedim sadece. Onu da varsın çözemeyeyim,senin canın sağolsun. Eğlence amaçlı dandik bir oylama yüzünden kimsenin kalbini kırmak taraftarı değilim. Sen bana 12 verirsin,ben cem'e,cem barlas'a,barlas ulu'ya. Ne farkeder. Eğleniyoruz şurda hepsi bu.   Önder
    28-11-2017, Saat: 02:22

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

(28-11-2017, Saat: 02:22)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Soktuğun laflara karşılık verince kişilikte değişiklik olduğunu düşünüyorsan buna yapabileceğim bir şey yok maalesef Hüseyincim. Ben seni severim,konuşsan da severim konuşmasan da. İnanıp inanmamak senin tercihindir. İnanmadığın şey ne benden birşey götürür ne sana bir şey kazandırır. Benim gönlüm rahat bu konuda. Yaptığın yersiz atarın sebebini çözemedim sadece. Onu da varsın çözemeyeyim,senin canın sağolsun. Eğlence amaçlı dandik bir oylama yüzünden kimsenin kalbini kırmak taraftarı değilim. Sen bana 12 verirsin,ben cem'e,cem barlas'a,barlas ulu'ya. Ne farkeder. Eğleniyoruz şurda hepsi bu.   Önder

Laf sokmadım işte onu anlatamıyorum uzuuuuuuuuuun zamandır biriken şeylerin kusulması gibiydi o an benim adıma. Emrahla ömer yaptı bak sen şunlara modu olunca, pardon da benim gördüğüm hepiniz yapıyonuz sadece ikisi değil diye isim vermemdi olay. Sonra baktım zaten kimsenin şikayeti yokmuş aslında laftaymış her şey [emoji28] Burdaki yarışma için kimsenin karakterine kişiliğine laf söyleyecek yetkim de haddim de yok, bu konuda yanlış anlaşıyorum bu can sıkıcı işte. Gerçekten o patlama bende değişiklik yarattı, bazı şeyleri görsem gülüp geçeceğim, önemsemememi sağladı o yönden iyi oldu [emoji1308][emoji23] konuyu kapattım içimde, açıp durmayın yahu işte. İsterse Halil izmir belediye başkanını üye yapıp 12leşsin, yine önemsemicem ( ahahshhsha şaka şaka halil seni dahil etmesem olmazdı[emoji23])

Ben kapadım kendimce bu konuyu. Ve bu olayda herkes bi şekilde tavır alırken en aklı başında konuşmayı özelden ttr ile yaptık, bazı konularda insanların fikirlerinindeğiştirmek zor bunu anladım, ben haklıyım demiyorum bak, fikrim bu diyorum. Onun fikri de mantıklı düşündüğüm zaman.
    O yüzden salla geç modundayım[emoji8]

Yollayın yeni mscyi gelsin daha dün sonuncu oldm iştahım eksilmedi bak[emoji23]
    28-11-2017, Saat: 07:56

Alperto

Admin Grubu

Konu Sayısı : 123

Sabah uyanınca sonuçlara bir bakayım dedim, Uluhan kazanmış. Tebrik ederim Uluhan. İtiraf etmek gerekirse şarkını gerçekten hiç sevmedim ve Katalanca ile birlikte finale nasıl kalabilir diye isyan etmiştim. Şarkı geldi kazandı. Faun - Walpurgisnacht ise ikinci olmuş. Hangisiydi o tekrar dinledim. Bu şarkı finale nasıl çıkmış dedim. Demek ki sorun bende.

En çok sevdiğim şarkılar şunlardı. Ironi falan değil, en çok bunları sevdim. Yarıfinal oylarımdan da görebilirsiniz.

Yö - Rakkaus On Lumivalkoinen (Fince) (Efsane, defalarca dinlesem sıkılmam)
    Ólöf Arnalds - Ég Umvef Hjarta Mitt (İzlandaca) (Bu kadar dinlemekten keyif alacağım naif bir parça çıkmıyor kolay kolay)
    Orphaned Land - Norra El Norra (İbranice) (sürprizler barındıran şarkıları severim, pookito çıkması sürpriz oldu.)
    Radio - Masqaraboz (şarkı gibi şarkı)
    Gaya Arzumanyan & Seno - Nakhshun Baji (Ermenice) (Elenmemeliydi Bacii)
    Züleyha Kakayewa - Shikga Shikga Bilezik (Türkmence) (Özal'ı zehirlediniz, bu şarkıyı yediniz.)
    Bebe - Malo (İspanyolca) (Şarkıyı 20 sn dinleyip karar verenlerin kurbanı. Ne güzel bu şarkı 12 mi vermiştim. Son dönemde duyduğum en başarılı nakarat yükselişi)
    28-11-2017, Saat: 09:16

Alperto

Admin Grubu

Konu Sayısı : 123

Mert ilk kez böyle bir organizasyonu aldın forumda ve oldukça başarılı bir iş çıkardın tebrik ediyorum. Alkışlar senin için de gelsin.
    28-11-2017, Saat: 09:17

Legolas

Üye Grubu

(28-11-2017, Saat: 09:16)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En çok sevdiğim şarkılar şunlardı. Ironi falan değil, en çok bunları sevdim. Yarıfinal oylarımdan da görebilirsiniz.

Yö - Rakkaus On Lumivalkoinen (Fince) (Efsane, defalarca dinlesem sıkılmam)

Heyo Heyo Heyo

Bilemediler değerini Alpercim. Cry Cry
    28-11-2017, Saat: 09:51

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

(28-11-2017, Saat: 09:19)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda yarışmacılar ikiye bölünsün. İki farklı grupta yarışsın, ben Tayfun'ların grubunda olurum.

Superrrrr
    28-11-2017, Saat: 10:30

pookito

Üye Grubu

Burak, Alperto çok teşekkür ederim =)
    28-11-2017, Saat: 12:31

pookito

Üye Grubu

(27-11-2017, Saat: 23:33)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kemchukyan birazdan sizlerle

Efendim kendileri iletmemi istedi. Buyrununuz

28-11-2017, Saat: 12:32

aksizi

Yasaklı Kullanıcı Grubu

(28-11-2017, Saat: 10:30)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (28-11-2017, Saat: 09:19)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda yarışmacılar ikiye bölünsün. İki farklı grupta yarışsın, ben Tayfun'ların grubunda olurum.

Superrrrr

Üçe bölünsün ben kendi kendime yarışmak istiyorum. [emoji276]

28-11-2017, Saat: 15:52

Yekaye

Admin Grubu

Rep Puanı: 0

Test

(Son Düzenleme: 28-11-2017, Saat: 20:20, Düzenleyen: Yekaye.)
    28-11-2017, Saat: 20:18

cembulut

Moderatör Grubu

Rep Puanı: 1

Tebrikler Uluhandro, Kazu ve Uluhandro.

Ellerine sağlık Pookito.

Ağlama Taifung

Çekiç  Hysteria
    28-11-2017, Saat: 22:37

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      MSC 6 - DÜNYA TURU - FİNAL Barlo 31 13,414 27-11-2017, Saat: 22:54
    Son Yorum: pookito
      MSC 6 - DÜNYA TURU Barlo 27 12,460 27-11-2017, Saat: 02:36
    Son Yorum: pookito

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.