• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

•  
    Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE - SOHBET & MUHABBET

SiruSho

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 2

RE: MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE - SOHBET & MUHABBET
    Ay Allah razı olsun teveccühün
    07-11-2017, Saat: 23:39

suioeir

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

Kazanan arkadaşlara tebriklerimi iletiyorum. Deniz Arcak ve Reyhan Karaca’nın aldığı dereceyi de tebrik etmek istiyorum çünkü 10 ve 12 puanlarımı onlara vermiştim
    Bu arada ben bir zamanlar burada arkadaş oylarından dert yanarken kimsenin oylarına karışamayız diye savunmalar yapılıyordu. Eh bunun karşısında bazı arkadaşlarımız da ‘’Öyle saça böyle tarak’’’ mottosuyla hareket etmeye başlamış olabilirler bence.
    07-11-2017, Saat: 23:46

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Cvp: RE: MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE - SOHBET & MUHABBET
    (07-11-2017, Saat: 23:35)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (31-10-2017, Saat: 19:42)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biri 25 diğeri 26 olabilir o ihtimal hala var

Lukas'a verdiğim cevap gerçekleşti biri 23. diğeri 24. oldu.  Kenafir gözler

Ben şok  Tai Tai Tai Tai Tai Tai
    07-11-2017, Saat: 23:50

Ömer

Üye Grubu

Cvp: MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE - SOHBET & MUHABBET
    (07-11-2017, Saat: 23:36)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (07-11-2017, Saat: 23:17)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bariz önde olan kimi coverlar son dakika golüyle bir anda ikinciliğe şutlanabiliyor mesela bu da utanç verici olmalı  Cool

Nihayet aylar sonra birisi bunu dile getirmeyi başarabildi. Öncelikle tebrik ediyorum bu cesareti gösterdiğin için.

Ve sana bir soru soruyorum o halde. Ancak şampiyon arkadaşlarımızın ve forum üyelerimizin keyfini kaçırmamak için bu sorumun cevabını mümkünse özel mesajla istiyorum, tercihine kalmış.

Benim yarışmada yer almasını doğru bulmadığım bir covera puan vermeyeceğim gayet barizdi. Madem ki kendinde benim verdiğim puanlara yorum yapma cüretini buluyorsun ben de sana soruyorum.

Neden onca isim arasından şampiyon olan arkadaşımıza oy vermeyen sadece siz vardınız? Neden yarışmada yüksek dereceleri alan isimlere sizin listenizden oy çıkmadı?

Son dakika golü olayına gelince bunun açıklamasını zaten yapmıştım ama gözden kaçmış. Oylama sıralamasını ben ayarladım. Çünkü oylar geldiği şekilde açıklasaydım çok heyecansız bir final olacaktı.

Anlaşılmıştır umarım.

Sorularını açıktan sormuşsun ben de açıktan yazayım. Arkadaşlar rahatsız olmaz çünkü ben senin bu cesareti gösterebilmeni başarı sayıp, nasıl cüret ettiğini sorgulamayacağım  Wink

Final puanlarım evet asıl puanlarım değil fakat bu kişilerle alakalı değil ve iki şarkıda yaptığım yorumlara bakarsan sevdiğim şarkılar, şarkıcılar... Bu da kendimce bir protestoydu, seninkine benziyor biraz  Wink

Son dakika golü hakkında cevap vermek istemiyorum, o konuya emin ol benden daha hakimsindir. Benim ki sadece zandı. Yine bu benim düşüncem o şarkının ikinciliğinde ki sürpriz sadece oylama sırasıyla alakalı değil... Bu arada bahse konu şarkının sahibiyle bi ahbaplığım yok emin ol, sadece çok profesyonelce hazırlanmış bir şarkıydı kendimce hakkını aradım.
    07-11-2017, Saat: 23:54

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Oy veren herkese teşekkürler. Daha önce Msc'lerde ilk 10'a bile girememişken 90'lar konseptinde iki şarkımı da ilk 10'a sokabilmek çok sevindirdi beni. 90'lar benim için çok önemli ve özel yıllardı.
    Fatih Erkoç'un Cefalar şarkısını ben seçtikten sonra Volkan da seçmişti. O kadar çok şaşırdım ki binlerce şarkı içinden nasıl olur da aynı şarkıyı seçeriz diye düşündüm. Sonra doğum günümüzün bile aynı olduğunu hatırladım Smile Bu vesileyle Volkan'ı da tebrik ediyorum. Ve tabi ki Koytaş'ı tebrik ediyorum. Seninle beraber birinci olmak güzel dostum Smile
    08-11-2017, Saat: 00:01

Ömer

Üye Grubu

(08-11-2017, Saat: 00:01)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oy veren herkese teşekkürler. Daha önce Msc'lerde ilk 10'a bile girememişken 90'lar konseptinde iki şarkımı da ilk 10'a sokabilmek çok sevindirdi beni. 90'lar benim için çok önemli ve özel yıllardı.
    Fatih Erkoç'un Cefalar şarkısını ben seçtikten sonra Volkan da seçmişti. O kadar çok şaşırdım ki binlerce şarkı içinden nasıl olur da aynı şarkıyı seçeriz diye düşündüm. Sonra doğum günümüzün bile aynı olduğunu hatırladım Smile Bu vesileyle Volkan'ı da tebrik ediyorum. Ve tabi ki Koytaş'ı tebrik ediyorum. Seninle beraber birinci olmak güzel dostum Smile

Uluhan sana karşı kaçıncı mahcup oluşum affet  Wink Tebrik ederim seni ve Koytaş arkadaşımızı. İkisi de çok güzel şarkılardı...
    08-11-2017, Saat: 00:04

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

En büyük teşekkürü de sağlık sorunları yaşadığım şu günlerde bir telefonumla organizasyonu sırtlayan Barlas'a ediyorum tabi ki..
    08-11-2017, Saat: 00:04

Okan Varol

Üye Grubu

12 puan tarihinde ilk kez ilk 3'e girdim. Taş yağacak...

Deniz Arcak'ın forum tarafından sevilmesi ayrıca önemli...

Uluhan ve Barlas'a emekleri için teşekkürler, yarışan herkesi kattıkları heyecan ve hatırlatmalar için ayrıca tebrik ederim.
    (Son Düzenleme: 08-11-2017, Saat: 00:15, Düzenleyen: Okan Varol.)
    08-11-2017, Saat: 00:15

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

(08-11-2017, Saat: 00:04)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En büyük teşekkürü de sağlık sorunları yaşadığım şu günlerde bir telefonumla organizasyonu sırtlayan Barlas'a ediyorum tabi ki..

Rica ederim Uluhan.  Öpücük Şu sağlık sorunlarını da hallet ve bir an önce iyileş, şarkı söyleme vakti geliyor o çene lazım olacak sana.  Big Grin
    08-11-2017, Saat: 00:18

suioeir

Üye Grubu

Covermaca ile zerre ilgilenmiyorum artık ama konu benim coverıma geldiği için konuşuyorum. Barlas ‘’Covermaca’da yarışmasını uygun görmediğim için puan vermedim’’ açıklamasının arkasına kendin çok güzel sığınmışsın ama bunun pek bir elle tutulur yanı yok yalnız. Yani insanların oylarını eleştirmen kadar senin bu davranışın da eleştiriyi sonuna kadar hak ediyor. Coverım senin onayın olmasa da yarışmadaydı ve açıkçası ben senin bir organizatör olarak profesyonel davranmanı beklerdim. Bana verilen 12’ler yanında bir de çok güzel 0’lar var bunu da hatırlatmak istedim.
    08-11-2017, Saat: 00:20

TTR

Üye Grubu

oy açıklanması bilerek yapılıyor bu çok belli. mesela senelerdir-bu yarışma da dahil- bana gelen oyların yüzde 90'ı ilk oylarda açılıyor sonra peş peşe sıfırlar geliyor. referandum oyları gibi haha. artık şok olmuyorum Big Grin daha değişik yöntemler izleyiniz
    (Son Düzenleme: 08-11-2017, Saat: 00:27, Düzenleyen: TTR.)
    08-11-2017, Saat: 00:25

Barlo

Üye Grubu

(08-11-2017, Saat: 00:20)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Covermaca ile zerre ilgilenmiyorum artık ama konu benim coverıma geldiği için konuşuyorum. Barlas ‘’Covermaca’da yarışmasını uygun görmediğim için puan vermedim’’ açıklamasının  arkasına kendin çok güzel sığınmışsın ama bunun pek bir elle tutulur yanı yok yalnız.  Yani insanların oylarını eleştirmen kadar senin  bu davranışın da eleştiriyi sonuna kadar hak ediyor. Coverım senin onayın olmasa da yarışmadaydı ve açıkçası ben senin bir organizatör olarak profesyonel davranmanı beklerdim. Bana verilen 12’ler yanında bir de çok güzel 0’lar var bunu da hatırlatmak istedim.

Seni ben ikinci yaptım, tamam.
    08-11-2017, Saat: 00:28

suioeir

Üye Grubu

(08-11-2017, Saat: 00:28)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (08-11-2017, Saat: 00:20)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Covermaca ile zerre ilgilenmiyorum artık ama konu benim coverıma geldiği için konuşuyorum. Barlas ‘’Covermaca’da yarışmasını uygun görmediğim için puan vermedim’’ açıklamasının  arkasına kendin çok güzel sığınmışsın ama bunun pek bir elle tutulur yanı yok yalnız.  Yani insanların oylarını eleştirmen kadar senin  bu davranışın da eleştiriyi sonuna kadar hak ediyor. Coverım senin onayın olmasa da yarışmadaydı ve açıkçası ben senin bir organizatör olarak profesyonel davranmanı beklerdim. Bana verilen 12’ler yanında bir de çok güzel 0’lar var bunu da hatırlatmak istedim.

Seni ben ikinci yaptım, tamam.
    Ben böyle bir şey iddia etmiyorum. Yazdıklarımın sonucu olarak bunu algılıyorsan artık benim problemim değil boşa konuşmayayım.
    (Son Düzenleme: 08-11-2017, Saat: 00:34, Düzenleyen: suioeir.)
    08-11-2017, Saat: 00:33

Barlo

Üye Grubu

(08-11-2017, Saat: 00:33)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (08-11-2017, Saat: 00:28)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seni ben ikinci yaptım, tamam.
    Ben böyle bir şey iddia etmiyorum. Yazdıklarımın sonucu olarak bunu algılıyorsan artık benim problemim değil boşa konuşmayayım.

Yarışmaya heyecan katmak için kendi oylarımı sona sakladım ve sıralamayı kendi keyfime göre ayarladım. Kendi isteğimle, kendi kararımla, normal şartlarda yarışsaydı puan verebileceğim bir şarkıya "bizzat kendimin düzenlediği bir yarışmada yer olmadığını düşündüğüm için" oy vermedim! 

Tıpkı senin bana tamamen kendi iraden ve isteğin ile, beğenerek ya da beğenmeyerek her ne şekilde olursa olsun oy vermediğin gibi.

Ve evet, lütfen mecbur kalmadıkça konuşmayalım! Çünkü hiç bir zaman, hiç bir şekilde aynı noktada uzlaşamayacağız.
    08-11-2017, Saat: 00:40

suioeir

Üye Grubu

Eh işte bu kadar kendi isteğinle kendi iradenle yaptığın şeyler varken diğer insanların da kendi isteğiyle kendi iradesiyle yaptığı şeylere de pek karışmamak gerekiyor o zaman di mi
    08-11-2017, Saat: 00:49

Barlo

Üye Grubu

(08-11-2017, Saat: 00:49)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eh işte bu kadar kendi isteğinle kendi iradenle yaptığın şeyler varken diğer insanların da kendi isteğiyle kendi iradesiyle yaptığı şeylere de pek karışmamak gerekiyor o zaman di mi

Kaç kere göz yummamız gerekiyordu? 7 kere art arda yapılan bir şey gözler önündeyken buna da mı göz yummamızı bekliyordunuz? Bu sizin için kabul edilebilir bir şey olabilir, ancak benim için değil ne yazık ki. Arkadaş oylaması yapmanın bile bir etiği var, bu kadarını kim olursa olsun savunamam açıkçası.
    (Son Düzenleme: 08-11-2017, Saat: 00:55, Düzenleyen: Barlo.)
    08-11-2017, Saat: 00:54

Legolas

Üye Grubu

Uluhan ve Burak tebrik ederim. Cool

Emrah ve Ömer piyondu sadece. Aslinda forumun genel sıkıntısı bu yönde. Herkes once igneyi kendisine çuvaldızı daha sonra baskasina batirsin. Analiz istenirse alasini da yaparım. Big Grin Makro yazarim size. Cool

Barlas da yine ustun performans sergilemis ve yonetimden kimseye danışmadan kendi kararlarını yürütmüş. Ilk baslarda sasiriyordum. Şimdi alistim sanirim cok etkilemiyor. Tabi bu hareketin ne kadar dogru oldugunu da siz onikipuan sakinlerinin vicdanina birakiyorum.

Bir baska yarışmada görüşmek uzere kalin saglicakla. Wink
    08-11-2017, Saat: 00:57

SiruSho

Üye Grubu

Bazen 1.likler 2-3 puanla da değişebiliyor bu akşam gördüğümüz gibi. 3-4 puan arada kaynıyor da 12 göze batıyor. Ömer ile Emrah bunu protesto etmek ya da göze batmak ve dikkat çekmek için uygulamışlar.
    Kendi açıklamaları bu yönde. Mantıklı mı evet ; inandırıcı mı bilemicem Big Grin
    08-11-2017, Saat: 00:58

Barlo

Üye Grubu

(08-11-2017, Saat: 00:57)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uluhan ve Burak tebrik ederim. Cool

Emrah ve Ömer piyondu sadece. Aslinda forumun genel sıkıntısı bu yönde. Herkes once igneyi kendisine çuvaldızı daha sonra baskasina batirsin. Analiz istenirse alasini da yaparım. Big Grin Makro yazarim size. Cool

Barlas da yine ustun performans sergilemis ve yonetimden kimseye danışmadan kendi kararlarını yürütmüş. Ilk baslarda sasiriyordum. Şimdi alistim sanirim cok etkilemiyor. Tabi bu hareketin ne kadar dogru oldugunu da siz onikipuan sakinlerinin vicdanina birakiyorum.

Bir baska yarışmada görüşmek uzere kalin saglicakla. Wink

Sizin hareketinizin ne kadar doğru olduğunu da 12Puan sakinlerinin vicdanına bırakalım o halde. Muhtemelen performansım nedeniyle bu yönetimde yer alıyorum doğrudur, kendi kendime verdiğim kararların doğruluğunu ya da yanlışlığını biz kendi aramızda tartışırız, gerekirse. Bundan emin olabilirsin.
    08-11-2017, Saat: 01:01

Ömer

Üye Grubu

MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE - SOHBET & MUHABBET
    Ben kimsenin piyonu değilim kardeş Smile

Barlas etik etiktir! Her durumda uygulanmalıdır. Duydun mu biri birinin şarkısını biliyor basıcaksın etiği! Adalet böyle böyle yerleşir. Yeterli sayıyı bekleme lütfen Wink
    08-11-2017, Saat: 01:02

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE - FİNAL Barlo 43 18,012 08-11-2017, Saat: 22:16
    Son Yorum: Ozzy
      MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE Barlo 21 9,972 05-11-2017, Saat: 21:16
    Son Yorum: Barlo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.