• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

•  
    Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE - SOHBET & MUHABBET

suioeir

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE - SOHBET & MUHABBET
    (08-11-2017, Saat: 00:54)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (08-11-2017, Saat: 00:49)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eh işte bu kadar kendi isteğinle kendi iradenle yaptığın şeyler varken diğer insanların da kendi isteğiyle kendi iradesiyle yaptığı şeylere de pek karışmamak gerekiyor o zaman di mi

Kaç kere göz yummamız gerekiyordu? 7 kere art arda yapılan bir şey gözler önündeyken buna da mı göz yummamızı bekliyordunuz? Bu sizin için kabul edilebilir bir şey olabilir, ancak benim için değil ne yazık ki. Arkadaş oylaması yapmanın bile bir etiği var, bu kadarını kim olursa olsun savunamam açıkçası.

Ben zaten kabul etmiyordum ama sayenizde etmeye başladım
    08-11-2017, Saat: 01:06

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

Cvp: MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE - SOHBET & MUHABBET
    Eh skandalsız bir msc veya covermaca düşünülemezdi zaten! Ne diyelim Allah başka dert vermesin!  Smile

Bu yarışmada üzüldüğüm tek konu; seçtiğim birbirinden değerli iki şarkının finale çıkamaması oldu!  Çekiç

Klişe bir  kutlama mesajı olacak ama; birinciliği paylaşan Uluhan ve Noiavagi'ye, yarışma organizatörleri Uluhan ve Barlas'a tebrikler...  Angel

Sırada hangi yarışma var?  Big Grin
    08-11-2017, Saat: 01:07

Ömer

Üye Grubu

(08-11-2017, Saat: 00:58)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bazen 1.likler 2-3 puanla da değişebiliyor bu akşam gördüğümüz gibi. 3-4 puan arada kaynıyor da 12 göze batıyor. Ömer ile Emrah bunu protesto etmek ya da göze batmak ve dikkat çekmek için uygulamışlar.
    Kendi açıklamaları bu yönde. Mantıklı mı evet ; inandırıcı mı bilemicem Big Grin

Ben daha önce tespit edilir ve bu rahatsızlığı açık açık eleştirebilirim diye düşünmüştüm. Sonra zamanla birdi ikiydi derken unutmuşum Smile yedincide biri dur dedi ama ben sadece duracak biri değilim haklı tepkimi gösterdim. Doğrucu Davut olduk bi yerde işte... Wink
    08-11-2017, Saat: 01:07

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

(08-11-2017, Saat: 01:02)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben kimsenin piyonu değilim kardeş Smile

Barlas etik etiktir! Her durumda uygulanmalıdır. Duydun mu biri birinin şarkısını biliyor basıcaksın etiği! Adalet böyle böyle yerleşir. Yeterli sayıyı bekleme lütfen Wink

İlk cümleyi benim sözlerimden çıkardıysan eğer, ben öyle bir şey kastetmedim kesinlikle.

İkinci olarak, birbirinizin şarkısını bildiğiniz için diskalifiye edildiniz diye bir cümle kullanmadım açıklamada o da yanlış anlaşılmasın. İkiniz abarttınız, ve bu sonuçla karşı karşıya kaldınız. Ha bunu söylemiş olmam, başkaları yapıyorsa bunun doğru bir davranış olduğu anlamına gelmiyor.

Böyle bir durum tekrar ortaya çıktığında da gerekli uyarılar ve gerekirse diskalifiyeler tekrar söz konusu olabilecektir tabi. Bu sefer ben farkına vardım bu durumun, bir sonraki sefere belki siz farkına varır ve özelden dile getirirsiniz. Gereği neyse yapılır.
    08-11-2017, Saat: 01:17

Legolas

Üye Grubu

RE: MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE - SOHBET & MUHABBET
    Eh iste seni kime sikayet edecegiz orası mechul. Geregini kim yapacak o zaman? Smile
    08-11-2017, Saat: 01:27

Ömer

Üye Grubu

(08-11-2017, Saat: 01:17)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk cümleyi benim sözlerimden çıkardıysan eğer, ben öyle bir şey kastetmedim kesinlikle.

Yok ben Emrah’a dedim onu.
    08-11-2017, Saat: 01:39

Barlo

Üye Grubu

(08-11-2017, Saat: 01:27)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eh iste seni kime sikayet edecegiz orası mechul. Geregini kim yapacak o zaman? Smile

Neden kendi hareketinden çok beni dile getiriyorsun Emrah? Gidip kendini ya da beni şikayet edebileceğin bir sürü kişi var burada. En basitinden, yönetimde benim haricimde tam 7 kişi var. Beni şikayet etmek istiyorsan gider onlara başvurursun. İlla ben mi yazayım isimlerini?

Hani bir de kendi kendime karar vermeme ilk başlarda şaşırıyormuşsun ya, eğer kendileriyle iletişime geçmek istersen bir sor bakalım. Bugüne kadar bu olay haricinde ne zaman onlara danışmadan iş yapmışım.
    08-11-2017, Saat: 01:39

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Olaylar olaylar [emoji2]
    Ne gece olmuş be [emoji14]

Uluhan ve Koytaş a tebrikler
    Gönlümün kazananı; Alperto ve Volcano idi. Harika iki şarkıydı [emoji56]
    Bana da hep düşük gelmiş gördüğüm bi TTR sanırım 8 vermiş ah bu gönül e
    Gerçekten apayrı güzel bir şarkıdır bence çok teşekkür ederim Süleymana [emoji1327]‍♂️

Diskalifiye olayına ise şok oldum.
    Allah’a şükür tüm oylarım konusunda içim çok rahat. Evet barlasa katılıyorum lantis Emrah çok barizdi ama madem öyle
    Madem herkes rahatsız açık açık ben de konuşuyorum buyurun fitili çekeyim

Sulhi de Emrahla iş birliği yapmıyor denemez
    Ya da cem ve ozzy nin sürekli denk gelen aaaa onun kuzenimin şarkısı olduğunu bilmiyordum açıklamaları
    Barlas ve Uluhandro arası sürekli yüksek puan denk gelişi
    Ttr ve Halil arası asla bitmeyen İzmir sevdası
    Tai ye oy yağdırmaktan asla çekinmeyen eski üyeler
    Mscde hangi şarkısın söyle de oylaşalım teklifi yapan arkadaşLAR

Aklıma gelen şuan sadece bunlar. Nolur affedin ama hepiniz yaptınız, yapıyorsunuz... ben çok sıkıldım
    Bunla ilgili cover yaptım ona da 0 verip sonuncu ettiniz skksekkdkekdkekdk

Yabi diyeceğim o ki, herkes (ben de dahil, inanın dikkat ediyorum yapmıyorum hattta uluhanın fark attığı kazandığı covermacada bunlar yakın arkadaş kayırıyor demesinler diye vereceğim 12 yi vermemiştim, kendimize dikkat edelim , ne var abi kıçıkırık forum yarışması adam kayırmayın)

Haaa ama hepimiz eurovision aşığıyız ve komşuyu kayırma doğamızda var, alıştım ben o yüzden normal geliyor [emoji1327]‍♂️[emoji1327]‍♂️
    (Son Düzenleme: 08-11-2017, Saat: 08:16, Düzenleyen: Hysteria.)
    08-11-2017, Saat: 08:15

volcano

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

(08-11-2017, Saat: 00:01)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fatih Erkoç'un Cefalar şarkısını ben seçtikten sonra Volkan da seçmişti. O kadar çok şaşırdım ki binlerce şarkı içinden nasıl olur da aynı şarkıyı seçeriz diye düşündüm. Sonra doğum günümüzün bile aynı olduğunu hatırladım Smile Bu vesileyle Volkan'ı da tebrik ediyorum.

Çok naziksin. Hak edilmiş bir skor. Harika bir şarkı. Yüksek puanlarımı verirken hiç tereddüt etmedim. Teşekkürler ve tekrar tebrikler kardeşim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    08-11-2017, Saat: 08:19

suioeir

Üye Grubu

Dilerim ki insanların uğraşacağı daha iyi işleri olsun. Gerçi boş işler müdürleri de lazım bu hayatta.
    08-11-2017, Saat: 08:31

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Aayy kara listede adim yok.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    08-11-2017, Saat: 09:14

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

(08-11-2017, Saat: 09:14)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aayy  kara listede adim yok.
    Allah var bariz bi adam kayırmacanı görmedim ben, şu forumda en tartıştığımsın belki ama adilsin bana göre çoğu kişiye nazaran
    yukarıda açık açık isim verdim heralde zaten daha sittin sene sizden 0-1 dışında puan da alamam ama inanın umrumda da değil. çok bunaldım ve biliyorum böyle düşünen tek değilim
    08-11-2017, Saat: 10:10

volcano

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

(08-11-2017, Saat: 08:15)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olaylar olaylar [emoji2]
    Ne gece olmuş be [emoji14]

Gönlümün kazananı; Alperto ve Volcano idi. Harika iki şarkıydı [emoji56]

Sevdiğine sevindim. Bir Aysel Gürel şarkısı Gölge Çiçeği. Çok seveni olan var ne ilginçtir çok da ön planda olmamış bir şarkı...

08-11-2017, Saat: 10:14

Barlo

Üye Grubu

Valla ben Uluhan’a yüksek veriyorum ama genelde kazanıyor zaten. [emoji3]Onun dışında Alperto, Tayfun ve Hasan’a da yüksek puanlar veriyorum, onlar da kazanıyor. [emoji3] Bu arkadaş oylaması yapmıyorum anlamına gelmiyor tabi, ama kazanıyor ya da iyi derece alıyor bu insanlar.

Sana da oy veririm Hüseyinciğim, sen de benim en sevdiğim arkadaşlarımdan birisin. Bozuşursak sıfırı basarım ama. [emoji23]
    (Son Düzenleme: 08-11-2017, Saat: 10:29, Düzenleyen: Barlo.)
    08-11-2017, Saat: 10:22

pookito

Üye Grubu

Açıkçası; Covermaca'da sırf Hysteria'nın şarkısı gibi "kayırmaca" olduğu için soğudum ben de. Aslında parıl parıl parlayan şarkılar ne olursa olsun iyi derece alıyor; ama orta derecede yer alabilecek şarkılar bile sırf arkadaş sevdasına elinin tersiyle itilebiliyor. Yani kendi adıma, son Covermaca'da 0 puanlar uçuşunca ve puan tablolarına göz atınca bariz belli oluyor neler döndüğü. 

Eğlencesine diye düşünüyordum ben. Covermaca'ya ilk katıldığım günden beri. Ama bu durumları göre göre artık gerçekten üzüldüm ve de katılmayayım en iyisi diye düşündüm.

MSC ise; kendimizin sözlerini yazıp söylediği şarkılar üzerine kurulu bir yarışma olmadığı için, sadece seçtiğimiz şarkıları temsilen yarıştığımız için böyle şeyler dönmez diye düşünüyordum. Açıkçası dün akşamki diskalifiye durumunu öğrenince şaşırdım. Olmasın arkadaşlar bari MSC'de böyle şeyler. Her birimiz müzikle yaşıyoruz ve keyiflik, ne güzel bir etkinlik aslında bu kendi aramızda. 

Son olarak; Fatih Erkoç - Cefalar şarkısına gönlümden 12 puanımı rahat rahat vermiştim ve mutlu oldum kazanmasına. Aynı albümden "Avuç İçi Kadar" şarkısını da ayrı severim =) Tebrikler Uluhan hem şampiyonluğun için hem de organizasyona emeklerin için. Ve Barlo'ya da teşekkürler final gecesi için. 2. şarkı da sevdiğim şarkılardandı. Sertab Erener'in o özel albümünden =) Tebrikler Noiavagi. Ve Deniz Arcak da ne kadar sevildiğini ve özlendiğini kanıtladı valla. "Vurur" şarkısını da çok severim ben. Tebrikler Okan Varol.

Arkadaşlar ben bu forumu seviyorum. Sonuçta her birimiz müzikle yaşıyoruz ve en büyük ortak noktamız Eurovision. Müzik birleştiriyor bizi. İnşallah güzelliklerle birlikte oluruz ve nice güzel, keyifli etkinliklerde buluşuruz
    08-11-2017, Saat: 10:47

Alperto

Admin Grubu

Konu Sayısı : 123

(08-11-2017, Saat: 10:47)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Açıkçası; Covermaca'da sırf Hysteria'nın şarkısı gibi "kayırmaca" olduğu için soğudum ben de. Aslında parıl parıl parlayan şarkılar ne olursa olsun iyi derece alıyor; ama orta derecede yer alabilecek şarkılar bile sırf arkadaş sevdasına elinin tersiyle itilebiliyor. Yani kendi adıma, son Covermaca'da 0 puanlar uçuşunca ve puan tablolarına göz atınca bariz belli oluyor neler döndüğü. 

Eğlencesine diye düşünüyordum ben. Covermaca'ya ilk katıldığım günden beri. Ama bu durumları göre göre artık gerçekten üzüldüm ve de katılmayayım en iyisi diye düşündüm.

MSC ise; kendimizin sözlerini yazıp söylediği şarkılar üzerine kurulu bir yarışma olmadığı için, sadece seçtiğimiz şarkıları temsilen yarıştığımız için böyle şeyler dönmez diye düşünüyordum. Açıkçası dün akşamki diskalifiye durumunu öğrenince şaşırdım. Olmasın arkadaşlar bari MSC'de böyle şeyler. Her birimiz müzikle yaşıyoruz ve keyiflik, ne güzel bir etkinlik aslında bu kendi aramızda. 

Son olarak; Fatih Erkoç - Cefalar şarkısına gönlümden 12 puanımı rahat rahat vermiştim ve mutlu oldum kazanmasına. Aynı albümden "Avuç İçi Kadar" şarkısını da ayrı severim =) Tebrikler Uluhan hem şampiyonluğun için hem de organizasyona emeklerin için. Ve Barlo'ya da teşekkürler final gecesi için. 2. şarkı da sevdiğim şarkılardandı. Sertab Erener'in o özel albümünden =) Tebrikler Noiavagi. Ve Deniz Arcak da ne kadar sevildiğini ve özlendiğini kanıtladı valla. "Vurur" şarkısını da çok severim ben. Tebrikler Okan Varol.

Arkadaşlar ben bu forumu seviyorum. Sonuçta her birimiz müzikle yaşıyoruz ve en büyük ortak noktamız Eurovision. Müzik birleştiriyor bizi. İnşallah güzelliklerle birlikte oluruz ve nice güzel, keyifli etkinliklerde buluşuruz

PTT Liginde oynayan Barcelona gibisin. Üst sırlarda yer alacak yorumun parçaların var ama kayıt sebepli boğukluk ve sözlerinin tam anlaşılamamasından bu hak ettiğin dereceyi alamadın. Bir sonraki yarışmada var olmanı ve temiz kayıt göndermeni çok isterim. O zaman tepelerde bitireceğine eminim.

Covermaca'da komşu ve arkadaş oyları hep oluyor ama neticede ilk 3 sıradaki şarkı oraya hak ederek geliyor her zaman. 

780783.jpeg
    08-11-2017, Saat: 10:58

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

1.YF SONUÇLARI

1-EMEL-KORKUYORUM-90 PUAN-KADRO203
    2-DENİZ ARCAK-ELLER ALDATIR-90 PUAN-POOKITO
    3-AYŞEGÜL ALDİNÇ-AFFETME BENİ-89 PUAN-LEGOLAS
    4-AŞKIN NUR YENGİ-YALAN DOSTLAR-86 PUAN-SIRUSHO
    5-SERTAB ERENER-YARA-85 PUAN-NOVAIAGI
    6-KAYAHAN-AŞK BAYRAKLARI-85 PUAN-SUIOEIR
    7-FİKRET KIZILOK-FARK ETMEDEN-74 PUAN-VOLCANO
    8-FATİH ERKOÇ-CEFALAR-73 PUAN-ULUHANDRO
    9-EZGİNİN GÜNLÜĞÜ-LEYLA-66 PUAN-OZZY
    10-GÖKHAN KIRDAR-GECE MELEK VE BİZİM ÇOCUKLAR-61 PUAN-ALPERTO
    11-GÜLŞEN-SAZ MI CAZ MI-60 PUAN-ASPIRIN
    12-BURCU GÜNEŞ-AŞK YARASI-60 PUAN-LUKAS
    13-NEZİH ÜNEN-ÇİNGENE YÜREĞİM-58 PUAN-BARLO

2. YF SONUÇLARI

1-NİLÜFER-HER SEVDA YENİ BİR VEDA-86 PUAN-ULUHANDRO
    2-EMEL-HOŞGELDİN HÜZÜN-84 PUAN-SUIOEIR
    3-İZEL-YOK YERE-82 PUAN-TTR
    4-SEZEN AKSU-BEN ANNEMİ İSTERİM-81 PUAN-ASPIRIN
    5-RENGİN-ALDATILDIK-79 PUAN-POOKITO
    6-DENİZ ARCAK-VURUR-73 PUAN-OKAN VAROL
    8-NAZAN ÖNCEL-BİR HADİSE VAR-71 PUAN-SIRUSHO
    9-ŞAHSENEM-GÖZYAŞLARIM ANLATIR-71 PUAN-LUKAS
    10-AŞKIN NUR YENGİ-SUSMA-69 PUAN-AKSİZİ
    11-GÖKTAN-AH BU GÖNÜL-67 PUAN-HYSTERIA
    12-TANER-AFFETMEDİM KENDİMİ-67 PUAN-TİTAN
    13-YASAK ELMA-HAREMDE DANS-63 PUAN-BARLO
    08-11-2017, Saat: 10:59

Legolas

Üye Grubu

(08-11-2017, Saat: 08:31)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dilerim ki insanların uğraşacağı  daha iyi işleri olsun. Gerçi boş işler müdürleri de lazım bu hayatta.

Dun bunu düşündüm ben de.  Shy Rolleyes
    08-11-2017, Saat: 11:00

Yekaye

Admin Grubu

Rep Puanı: 0

Msc de alle porte del sole nin birinciliği tescillensin lütfen [emoji1545]

08-11-2017, Saat: 11:02

Barlo

Üye Grubu

(08-11-2017, Saat: 11:02)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Msc de alle porte del sole nin birinciliği tescillensin lütfen [emoji1545]

Finale bile kalamadığın yarışmadan birinci ayrıldın, o kadar salladık bir de sana. [emoji23]
    08-11-2017, Saat: 11:06

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE - FİNAL Barlo 43 17,717 08-11-2017, Saat: 22:16
    Son Yorum: Ozzy
      MSC 5 - 90'LAR TÜRKÇE Barlo 21 9,803 05-11-2017, Saat: 21:16
    Son Yorum: Barlo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.