• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    OGAE SONG CONTEST 2017 - OYLAMA ZAMANI

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

Ülkemizi ve kulübümüzü Manifesto adlı şarkıyla Sezen Aksu'nun temsil ettiği OGAE Song Conest 2017'de oylama vakti geldi çattı.

28 ülkenin katıldığı yarışmada kulübümüzün oylarını sizler belirleyeceksiniz.

Oy kullanmak için http://www.ogaespain.com/ogae-song-contest-2017/ adresinden 28 şarkıyı dinledikten sonra 1-8,10,12 şeklinde oylarınızı ogaetr@gmail.com adresine göndermeniz gereklidir.

Oy kullanmak için son tarih 30 EYLÜL 2017 Saat:20.00'dir.

Oylarınızı ve şarkılar hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.
    30-08-2017, Saat: 13:00

Ozzy

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 2

Cvp: OGAE SONG CONTEST 2017 - OYLAMA ZAMANI
    Britishlerin rockabye'i yollaması :/

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    30-08-2017, Saat: 13:04

TTR

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

RE: OGAE SONG CONTEST 2017 - OYLAMA ZAMANI
    kesinlikle ebru polat'ı yollamalıydık. geç anladım kıymetini Big Grin
    06-09-2017, Saat: 10:43

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Ben bu başlikta neden samimiyetsiz gulumsemesiyle Kenan Dogulu'yu goruyorum ?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    06-09-2017, Saat: 12:22

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

RE: OGAE SONG CONTEST 2017 - OYLAMA ZAMANI
    Tam 1 aydır süregelen oylamada kullanılan oy sayısı yalnızca 1. Bu olağanüstü ilginiz için hepinizi canı gönülden tebrik ediyorum.

Oy kullanmayan arkadaşlarımız lütfederlerse oylarını saat 20.00'ye kadar ogaetr@gmail.com'a gönderebilirler.
    30-09-2017, Saat: 11:59

Ömer

Üye Grubu

Bende gönderdim puanlarımı. İngiliz'e puan vermedim. Sıkıcılık sadece insanlara değil ülkelere yansımış kimseden farklı bişey yok. Sezen hariç, umarım iyi derece alır. Polonya'nın şarkısını Türkçe bi şarkıya benzetiyorum ama bulamadım. Une belle histoire başka bir yarışmadaydı sanırım yine de Fransa'nın şarkısı en iyilerden bence. Portekiz'de İngiliz gibi uluslararası tanınır bir şarkıcısını göndermiş ama puan verdim. Yunanlar bir bana itici geliyor Eurovision dünyasında sanırım. Güney Slavcaya bayılıyorum ama batı Slav dilleri müzik ne kadar iyi de olsa aynı heyecanı uyandırmıyor. Azeriler niye yoksa? Ermeniler vay aman çekiyorlar bizim gibi ama şarkıyı sevmedim. Bu Sirusho Kars'a gitmişti Ani harabelerine ziyarete. Yol üstünde yaşlı bir teyzeyle İngilizce anlaşmaya çalışmış, oturduğu evin eski bir Ermeni evi olduğunu anlatmaya çalışmıştı. Güya soykırım trajedisi hortlatıyordu kendini bir şekilde takip eden dünyadaki hayranlarına. Teyzede yazık eve davet falan ediyordu. Ermeni mimarisi, müziği çok ilgimi çeker ama bu Sirusho gibileri gördükçe soğuyorum. Allah bilir senin deden o kadının dedesine ebesine ne yaptı bir düşünsen gerizakalı diye bağırasım geldi... [emoji2]

Boş bir gündü. Şarkıları dinledim, puanlarımı gönderdim. Kendimce yorumladım ve Cizre'de yavaş yavaş evrilirken Yunan ve Ermenilere çattım. Allah'ım aklıma mukayyet ol...
    (Son Düzenleme: 01-10-2017, Saat: 19:28, Düzenleyen: Ömer.)
    01-10-2017, Saat: 19:19

suioeir

Üye Grubu

Sergey'in katıldığını daha yeni gördüm Smile Şarkının pek şansı yok ama klip güzel keşke Video Contest'e yollasalardı.
    01-10-2017, Saat: 22:11

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      OGAE SONG CONTEST 2017 - ŞARKI SEÇİMİ Barlo 86 34,202 23-10-2017, Saat: 22:59
    Son Yorum: aksizi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.