• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET

SiruSho

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 2

Cvp: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    Behet Ghol Midam ; seni verene Allah lutuflar eylesin gel opçam seni. Ne guzel sarkidir ya Rabb

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    08-06-2017, Saat: 17:14

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Cvp: RE: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    (08-06-2017, Saat: 10:13)noiavagi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (07-06-2017, Saat: 14:35)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10-FAZILÇİLKREMİ-SHARON DOORSON-FAIL IN LOVE
    Bu şarkının başı bir şarkıya benziyor.. Hem de çok benziyor ama çıkaramadım henüz. 
    Kurt Calleja - This Is The Night Wink

Öpücük
    08-06-2017, Saat: 17:54

Önder

Üye Grubu

Konu Sayısı : 1

Rep Puanı: 1

RE: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    Oylari ne zaman gondermeye baslayabiliriz Ulucan? Smile Ve en son ne zamana kadar?
    08-06-2017, Saat: 20:18

Uluhandro

Üye Grubu

Cvp: RE: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    (08-06-2017, Saat: 20:18)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oylari ne zaman gondermeye baslayabiliriz Ulucan? Smile Ve en son ne zamana kadar?

Öbür başlıkta açıklamıştım buraya da yazayım.. Oylama başladı arkadaşlar elimde gelen oylar var.. Önümüzdeki hafta cumaya kadar oylarınızı gönderebilirsiniz... Rumuz-şarkıcı-şarkı-puan şeklinde alt alta yazarak gönderin lütfen...
    08-06-2017, Saat: 20:49

suioeir

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

Part I

1. Puppeteer: Muhtemelen alıcısı çok olur burada ama ben almayayım. Bana hiç hitap etmeyen bir şarkı. Hadi sanatçı bir emek verip yapmış bu şarkıyı emeğine saygım var ama dinleyenlere saygım yok kusura bakmayın.

2. Take me to church: Bu da çok bilindik klişe şarkılar arasındaymış güya. Niye bu kadar popüler olduğu da muamma Undecided Geçiyorum.

3. Chained to the rhythm: Katy Perry seçmek başlı başına bir günah zaten de hadi seçmişsin bari şöyle daha güzel bir şarkısıyla katılsaydın be yavrucum. En azından eğlence olsun diye dinler geçerdik.

4. Where'd you go: Sonunculuğu hedeflemiş bir arkadaş sanırım. Yani bu şarkıyı gerçekten sevip göndermiş olmasına inanmak istemiyorum.

5. Fighting for love: Bu kadar derya denizin içinde Dami im'i bulup karşımıza çıkardığın için seni alkışlıyorum. Şarkı da iddialı bir şey olsa gam yemeyeceğim.

6. You're mine: Ne içerken bu şarkıya karar verdiğini çok merak ediyorum. Ayık kafayla böyle bir şarkı seçilemez zira. Oylarını doğru düzgün verirsin umarım. Oylama yapmadan önce bir duşa girip kahve falan iç.

7. Mi mujer: Covermaca'da sözlerinden hiçbir halt anlamadığımız coverlar gibi olmuş bu. İspanyollar da anlamıyor bence bu şarkıyı.

8. Soldier: Çok şükür kavuşturana. Sonunda şarkı gibi bir şarkı geldi. Sevgili Leona Lewis'in Take a bow şarkısına benzettim biraz ama hiç problem değil ben o şarkıyı da çok severim zaten. Sahibine selamlar, sevgiler..

9. Tournera: Kendi eliyle kendini katleden bir şarkı bu. Rap kısmı olmasa ne güzel keyifle dinleniyor halbuki. Görmezden gelmeye çalışacağım ama bunu başarabileceğimi pek sanmıyorum.

10. Fail in love: Severiiiiiim. Evet çok radio hiti bir şarkı ama olsun. Bayılıyorum ben böyle şarkılara. Bir anda havam değişti. Sağol canım  Öpücük

11. Not strong enough: Yani.. Bilemedim..Bakalım yer kalırsa puan veririm belki ama Apocalyptica olunca pek sıcak bakasım gelmiyor şarkıya.

12. Come: Birincilik potasında olan  şarkılardan biri. Hatta birinciliğe en yakını. Kazanırsa sevinirim.

13. Carnival of rust: 11 numaranın alternatifi olarak buna puan verebilirim belki. Ama benden puan çıkması şarkıyı sevdiğim anlamına gelmiyor tabi ki. Son derece sıkıcı bir şey bu.

14. Acido: Bu da o kadar sıradan ve mütevazi ki. Amaçsızca seçilip gönderilmiş gibi. Ne sonunculuğu hedefliyor ne de birinciliği.
    (Son Düzenleme: 09-06-2017, Saat: 06:58, Düzenleyen: suioeir.)
    08-06-2017, Saat: 22:51

Psk

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Forumda iyi şarkıdan anlayanların olduğunu görmek ne güzel.

Bir de eğer bu gönderilen şarkılar gerçekten de beğenileri yansıtıyorsa bu kadar çeşitli bir müzik zevkine sahip olmamız tam bir "celebrate diversity" teması olmuş.

Bilindik şarkılar kadar yepyeni tarzlar ve sesler keşfetmeme aracı olan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.

Seçtiğim şarkının kıymeti bilinir inşallah. Normalde bana oldukça uzak bir şarkı seçtim bu sefer. Çünkü gerçekten de ilk dinlediğim anda vurulduğum bir şarkıydı. Tüm katılımcı arkadaşlara mutlaka youtube listesinden de şarkıları dinleyip ondan sonra oy göndermelerini öneriyorum. Bazen şarkıların değeri klibi, performansı, sahneyi görünce daha iyi anlaşılıyor.

Birkaç tane altın gibi seçim olduğunu da düşünüyorum.

Herkese iyi şanslar.

SM-P602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    09-06-2017, Saat: 00:17

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Şunu anladım, forumda herkes bir şeylerden nefret ediyor. En az nefrete sahip şarkı birinci olacak gibi duruyor.   Angel
    09-06-2017, Saat: 10:10

Ozzy

Üye Grubu

Tüm şarkılara teker teker yorum yapcam ama ayrıca belirtmem gereken bir durum var. Behet Gol Midam'ı gönderen arkadaşa can-ı gönülden teşekkür etmek istiyorum.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    09-06-2017, Saat: 12:40

Alperto

Admin Grubu

Konu Sayısı : 123

Rep Puanı: 8

Öncelikle genel yorumum: Bir önceki MSC ye göre çok daha dinlenir bir liste olmuş. Tüm katılan arkadaşlara sevgiler. Listede 2-3 parça benim açımdan öne çıkıyor. Sonraki grupta ise 15 parçalık bir grup var ve bu grup birbirine çok yakın. Buradan şu sonucu çıkarıyorum. Yarışmada ilk üç nasıl olur belli olmaz ama 4. ile 15. arasında fazla bir puan farkı olmayacak. Herkese başarılar.

01-PASSIFLORA-MAX-PUPPETEER;
    Güzel bir açılış şarkısı olmuş, enerjisi yüksek başarılı vokaller. Reklam müziği tadında. Koy magnuma oynasın Porche ve kaplanlarla. Puan çıkar mı, kesinlikle Wink

02-ACTIFED-HOZEIER-TAKE ME TO CHURCH;
    Neden Kiliseye gitmek istiyorsun? Gel seni camiye götürelim Cuma Cuma, Ramazan Ramazan. Tam bir newmember seçimi.

03-CAFERGOT-KATY PERRY-CHAINED TO THE RHYTHM;
    Bazı üyeler yorumlamış, daha güzel şarkıları var neden bu diye. Şarkı yakın bir zamanda çıkmış bir parça. Katy Perry klipleriyle çok konuşuluyor. Bu parçanın official klibi lunaparkta geçen oldukça renkli bir klip. Harika bir hayal gücü eseri. Şarkının sözleri ile de bütünlük de sağlıyor. Bir de bu parçanın ikinci bir Lyric klibi var. Bu klip ise minyatür bir evde geçiyor. Bu evde fare var. Minyatür mutfak gereçleri ile o evin içinde yemek pişiriliyor ve fareye de gerçekten yediriliyor. https://www.youtube.com/watch?v=8gsGhdZDC-0
    Puan? Puan malesef yok. MSC yarışması World Top 40 yarışması değil.

04-YASMIN-FORT MINOR-WHERE’D YOU GO;
    Fazla bir etki bırakmadı. Melodisi ve vocal ve düzenlemesi basit kalıyor. Malesef puan çıkmayacak.

05-SIBELIUM-DAMI IM-FIGHTING FOR LOVE;
    Dami Im, eurovisionda sergilediği kalitesine benzer şekilde kaliteli bir yapımla karşımızda. Yarışmayı kazanacağını düşünmüyorum ama sıralamanın ortası ile üstü arasında bir yerlerde kendisine yer edinir.

06-BENGAY-RAVING GEORGE FEAT. OSCAR AND THE WOLF-YOU’RE MINE;
    İç gıcıklayan ve tarz bir parça. Arabada giderken veya bir iş yaparken arkada çalarken enerjisiyle iyi gelecek bir parça. Seçen arkadaşa iltifat etmek istiyorum. Çok klassın!

07-GAYABEN-NICOLAS JAAR-MI MUJER;
    Hipnoz katılımlardan. Tüm dikkatimizle dinlediğimizde şarkı daha yarıya gelmeden sıkmaya başlıyor. Belki bir mağazada alışveriş yaparken arkada çalsın diye konulabilir ama MSC için iyi bir seçim değil gibi duruyor. Fazla tekdüze.

08-AMINOCARDOL-SAMANTHA JADE-SOLDIER;
    Şarkıyı genel olarak beğendim. Zirveyi zorlayacağını düşünmüyorum ama yine de güncel duran, daha önce dinlemediğim, başarılı bir katılım olmuş.

09-POPOLIN-MADAME MONSIEUR FEAT YOUSSOUPHO-TOURNERA;
    Dinledikçe kendisini sevdiren şarkılardan. Şarkı kendi içinde geçişleriyle beğeni sağlıyor ve nakaratı da ve kıta geçişlerindeki melodisi oldukça akılda kalıcı. Başarılar.

10-FAZILÇİLKREMİ-SHARON DOORSON-FAIL IN LOVE;
    Klasik Eurovision katılımları gibi duruyor. Koy yarışsın. Listede sırıtıyor mu? Barcelona'daki Arda kadar.

11-EMEDUR-APOCALYPTICA FEAT. BRENT SMITH-NOT STRONG ENOUGH;
    Beğendiğim seçimlerden, hüzünlü başlayıp vurucu bir rock parçaya dönüşüyor. Kusursuz bir çalışma. Herkes puan yağdırmayacaktır ama ben sevdim.

12-COLIDUR-JAIN-COME;
    Nakaratı en akılda kalıcı çalışmalardan. Dinledikçe sıkılmadım ve listede öne çıkıyor ve benim de ilk üçümde. İyi derece alacak gibi görünüyor.

13-ANTEPSIN-POETS OF THE FALL-CARNIVAL OF THE RUST;
    Çok beğendim. Harika bir seçim. Dinamizmi çok iyi parçanın. Sanatçının diğer çalışmalarını da merak ettim ve dinleyeceğim. Güzel bir keşif oldu benim için.

14-URFAMYCIN-MISS CAFFEINA-ACIDO;
    Düzenlemesi demode geldi. Hem elektronik müzik olup hem güncel kickleri duyamayınca bu hissi uyandırdı bende. Vocal aynı tonda başlayıp aynı tonda bitirmiş nerdeyse.

15-SARIDON-NICK JONAS-CLOSE;
    Ben sevdim, nakarat öncesi vocal heyacanı var ve nakaratta uçuyor parça resmen. Düet de çok yerinde. Başarılar.

16-GEORAL-BEAUTIFUL FRENDSHIP SONG-MY GOOD BROTHER;
    Uzakdoğuluların konuşma ve şarkılarından duygu bana geçmiyor. İstediği kadar sevgi sözcükleri ve hüzün olsun şarkı sözlerinde, duyduğum sesin algısı çinçançon'dan başka bir şey değil. O yüzden uzakdoğudan hareketli gümbür gümbür bir şarkı seçilseydi keşke derdim.

17-ORALAC-THE CRANBARRIES-NO NEED TO ARGUE;
    50 yıl geçti insan bir hit daha çıkaramaz mı? Ne güzel sesin var bacım ama bu şarkın uyku getirici.

18-BIOKADIN-NIKOS KARAKALPAKIS-KALINIHTA;
    Komşudan güzel bir çalışma gelmiş. Masalsı ve hoş bir tadı var parçanın. Başarılar.

19-SESKALJIN-LOIC NOTTET-MILLION EYES;
    Listede 2-3 parça öne çıkıyor ve çoğunluk sonraki 15 şarkı içinde ve bu şarkıda o sonraki gelenlerden. Vocal oldukça başarılı, oy çıkıp çıkmayacağını biraz daha dinledikten sonra karar vereceğim. Kararsızım.

20-SIKLOPLEJIN-CAT STEVENS-THE WIND;
    Sakin hoş bir melodisi var ama MSC de derece elde edeceğini düşündüğüm bir çalışma değil. Tekrar tekrar dinleme isteği uyandırmaktan uzak.

21-BUTAMCOD-YUVAL DAYAN-SHETACHAZOR;
    Güzel bir çalışma. Kim nasıl bulup çıkardıysa tebrik ediyorum. Büyülü bir ses.

22-DULCARYL-NADEAH-ODILE;
    Efendim şu anda şampiyon şarkıyı yorumluyorum. Tebrikler. Listeyi ilk dinlediğimden beri bu şarkının kazanacağına eminim. BA-YIL-DIM

23-ANDANTE-THE LEVELLERS-CARRY ME;
    Country bir seçim bu yarışma için pek doğru gelmedi. Ben de dahil olmak üzere çoğunluk hoşlanmıyor bu türden. Şansı yok. 20-28. sıralar arasında kendisine bir yer bulur.

24-PANTACTIVE-VANESSA PARADIS& SEAN LENNON-LA SEINE AND I;
    Yarışmayı kazanırsa şaşırmayacağım çok tatlı bir şarkı. Güzel bir keşif. En hoş melodili parçalardan. Akılda da kalıcı. Şarkının yeri ilk 5.

25-URSACTIVE-NATASSA BOFILIOU-EN LEFKO;
    Çok güçlü ve harika bir diyaframla söylenmiş bir parça. Türkçesi olsa listeden çıkmaz aylarca.İyi bir katılım. 5-10. luk arasında yer bulur tahminen kendine. Başarılar.

26-ELIDEL-DIKANDA-JAKHANA JAKHANA;
    Bizim kro düğünlerde çalan müzikler gibi. Zaten bizde çıkınca katlanamıyorum ve başımı ağrıtıyor bir de kalkıp bu yarışmada puan mı verecem. Yoo o ben değilim.

27-KOLROS-ALVARO SOLER-SOFIA;
    Şarkının enerjisi ve neşesi yüksek olsa da yarışma standartları içinde biraz vasat kalmış gibi hissettim. Çok daha güzel katılımlar var listede.

28-ATOR-MOHSEN YEGANEH-BEHET GHOL MIDAM;
    Canlı performans olmasına rağmen o ne güzel, o ne temiz bir gitar öyle. Melodiler gökyüzünü sarıyor dinlerken. Başarılı bir katılım olmuş. Başarılar başgan.
    (Son Düzenleme: 10-06-2017, Saat: 13:33, Düzenleyen: Alperto. Sebep: vardır bir sebebi, bizimkisi bir aşk hikayesi )
    09-06-2017, Saat: 14:52

suioeir

Üye Grubu

Hakkımda yapılan tahminler çok iyi [emoji23] Bakalım hanginiz bileceksiniz [emoji8]
    09-06-2017, Saat: 18:23

aksizi

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Kızlar sonuncuyum. ^^
    09-06-2017, Saat: 19:22

SiruSho

Üye Grubu

Katy Perry cok mu kesif ? Ya da Msc sarki ya da sarkici kesif yarismasi mi ? Ilk kez dinlenen sarkilarin daha sempatik durdugu kesin guzel olan bir sarkinin da kesif olan ama guzel olmayan sarki yaninda dansi ilmali diye dusunuyorum. Sirf Buika cok meshur diye puan vermeyenlere bu sefer de sitemde bulunmak istdim bu sene de baskalarini yakmayin diye.

Ha bu arada Behet Ghol Midam feci sarkiiii [SMILING FACE WITH HEART-SHAPED EYES][SMILING FACE WITH HEART-SHAPED EYES]

09-06-2017, Saat: 20:23

suioeir

Üye Grubu

Part II

15. Close: Yok artık. Bu şarkıda yarıştıracak ne bulduğunuzu izah eder misiniz?

16. My good brother: Çince olduğu için pek sevilmedi ama ben negatif bakmıyorum bu şarkıya. Hoşuma gitti ve bu dili seçmek de bir cesaret örneği ayriyeten. Yere göğe sığdırılamayan ''Behet Ghol Midam''dan daha yaratıcı bir seçim olduğunu düşünüyorum.  Ben bu şarkının arkasındayım.

17. No need to argue: Adı üstünde tartışmaya hacet yok. Büsbütün klişe. Bu kadının sesinin yarışmaya kabul edilmemesi lazım en baştan.

18. Kalinihta: Yunanca şarkıları oldum olası çok severim ama bu bana biraz tekdüze geldi. Ekürisi ''En Lefko'' bundan daha iyi bir seçim olmuş mesela.

19. Million eyes: Hiçbir şey ifade etmiyorsun. Manasız.

20. Wind: Eurovision'da yarışsa tuvalet ihtiyacımızı gidereceğimiz süper bir fırsat olurdu bu şarkı.

21. İbranice şarkı: Bu da sanki harika bir şeymiş gibi başlıyor ama üzgünüm sadece ilk 15 saniyesi etkiledi beni.

22. Odile: Potada olan şarkılardan bir diğeri de bu. Çok bayılmadım ama paketin içinde bulunmaz hint kumaşı gibi durduğu su götürmez bir gerçek.

23. Carry me: Forumumuzun orta yaşlı kesiminden birinin seçtiğini tahmin ediyorum. Gençler arasında bu kafaya sahip olan yoktur diye ümit ediyorum.

24. La seine and I: Sırf nakaratı hoşuma gittiği için puan alabilir benden.

25. En lefko: Bu dil gerçekten beni etkileyen bir dil. Şakır şakır konuşmak istediğim dillerden. Hal böyle olunca şarkıları da hoşuma gidiyor genelde. Yunanca'ya her zaman iltimas geçerim. Şarkı da bunu hak ediyor esasen.

26. Jakhana jakhana: Lütfen bu şarkıyı gidip Anadolu'nun herhangi bir şehrinde düğün olur, kına olur nerde isterseniz çalıp oynayın ama bizi bu işkenceye maruz bırakmayın rica ederim.

27. Sofia: Yarışmada bu tarz bir şarkı olmadığı için başarılı olabilir ama ben pek sevdiğimi söyleyemeyeceğim. Puan    çıkarabilmem pek mümkün görünmüyor.

28. Behet ghol midam: Geldik balona. İtinayla şişiriliyor. Final gecesi patlayacak mı hep birlikte göreceğiz.
    (Son Düzenleme: 09-06-2017, Saat: 21:51, Düzenleyen: suioeir.)
    09-06-2017, Saat: 21:39

suioeir

Üye Grubu

Bu arada yorumlarıma alınan olmaz umarım. Birkaç tanesinde şarkıya değil seçiminden dolayı kişiye yorum yaptım farkındayım Smile Kime nasıl yorum yaptığımı bilmiyorum. Alınan olduysa özür dilerim [emoji8] Art niyetle değil samimiyetle yazdım.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    (Son Düzenleme: 09-06-2017, Saat: 22:50, Düzenleyen: suioeir.)
    09-06-2017, Saat: 22:48

Uluhandro

Üye Grubu

Oylama için bir haftanız olduğunu hatırlatayım. Oylar gelmeye devam ettikçe birincinin son ana kadar belli olmayacağı anlaşılıyor... Çekişme son hızda devam ediyor Smile
    09-06-2017, Saat: 22:59

volcano

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

Benim en sevdiklerim Sofia ve Kalinitha oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    09-06-2017, Saat: 23:17

TTR

Üye Grubu

şarkıma olan bazı yorumları görünce şaşkınlık içinde kaldım. bu kadar hissizleşecek ne yaşamış olmalısınız demek geliyor içimden.
    09-06-2017, Saat: 23:26

pookito

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

01-PASSIFLORA-MAX-PUPPETEER;
    Sexy ritmler ve çığlıklar eşliğinde akıp giden keyifli bir şarkı. Bir ara kafamı önden geriye doğru atıp üzerimdekileri sıyırmaya başlıyordum ki, mert dedim bu kadarı da fazla =D
    Kesinlikle harika bir açılış şarkısı olmuş. İyi düşünmüşsün UluhanSmile

02-ACTIFED-HOZEIER-TAKE ME TO CHURCH;
    Öylesine çok dinlediğim(sıkılana kadar) bir şarkıydı ki bir zamanlar. Smule'da grup şarkısı olarak da söylemiştikSmile Çok iyi bir şarkı. Ama MSC'den sihirli bir şeyler bekliyorum ben de. Yeni yeni şarkılar keşfetme heyecanı sarıyor. Ama bu, şarkının iyi olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabii ki.

03-CAFERGOT-KATY PERRY-CHAINED TO THE RHYTHM;
    Ben bile korkuyorum bu seçim için gelecek yorumlara.  Çok popüler bir isim ve yepyeni popüler bir şarkısı. Şaşırdım görünce ben de herkes gibiSmile

04-YASMIN-FORT MINOR-WHERE’D YOU GO;
    Oysa ki ne tatlı başlıyor Where'd you go diye. Rap kısmı başlayınca hevesim kursağımda kaldı. Ben hep girişteki tatlılıkla devam etsin ve kalbimi gıdıklasın isterdim. Çoook tatlı bir girişi var şarkının. 

05-SIBELIUM-DAMI IM-FIGHTING FOR LOVE;
    Dami Im. ESC sahnesinde inanılmaz soğuk gelmişti bana. Sevinmesi bile. Hiç ısınamadığım bir isim. Sesini duyunca bile suratı gözümün önüne geliyor. Sevemedim yine.

06-BENGAY-RAVING GEORGE FEAT. OSCAR AND THE WOLF-YOU’RE MINE;
    Müziği ile fena havaya sokuyor insanı. Müzikte kesinlikle sihirli bir şeyler var. Vokalde de sihirli bir şeyler olsaydı tadından yenmezdi.

07-GAYABEN-NICOLAS JAAR-MI MUJER;
    Müziği bu parçanın da cidden güzel; ama vokalde aynı güzelliği alamadım. Almak istedim ama olmadı. Eksik geldi bu sebeple bana.

08-AMINOCARDOL-SAMANTHA JADE-SOLDIER;
    Favorilerden biri olmayı hak ediyor. Güçlü bir sound ve güçlü bir yorumSmile Bence ilk 3'te yer alacağı şimdiden belli gibi.

09-POPOLIN-MADAME MONSIEUR FEAT YOUSSOUPHO-TOURNERA;
    Şu rap kısımlarını çıkarıp atma şansım olsa keşke. Güzel bir şarkı aslındaSmile

10-FAZILÇİLKREMİ-SHARON DOORSON-FAIL IN LOVE;
    Nefes nefese kaldım dinlemeye çalışırken. Beni yordu bu şarkı. Sevemedim, kusura bakmayın efendim. Ama seveni bir hayli fazla ve iyi bir derece alacak gibi görünüyor. 

11-EMEDUR-APOCALYPTICA FEAT. BRENT SMITH-NOT STRONG ENOUGH;
    Sevgili Emedur'a geldi sıra. Apocalyptica zamanında epey ses getirmişti. Ama üzülerek söylemeliyim ki bu şarkıyı sonuna kadar dinleyemedim. Yorgunluğumun üzerine biraz sert geldi.

12-COLIDUR-JAIN-COME;
    Müzik de vokal de bir o kadar leziz. Ve bu şarkı bildiğiniz eğlenceliSmile

13-ANTEPSIN-POETS OF THE FALL-CARNIVAL OF THE RUST;
    Bu tarz bana uzak geliyor. Muhakkak kendi kategorisinde iyi olabilir. Kusura bakmayınız lütfen.
    10-06-2017, Saat: 01:05

pookito

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

14-URFAMYCIN-MISS CAFFEINA-ACIDO;
    Yorum yazmak için en çok bu şarkıda düşündüm. Bir karıştım ben bu şarkıda. Yorumsuz bırakmak istiyorum bu sebeple.

15-SARIDON-NICK JONAS-CLOSE;
    Sarıdon da popüler bir isim seçmiş; ama bu şarkıyı bilmiyordum ben. Düet başarılı olmuş. İki ses de birbiriyle uyumlu, iç içe birbirlerine geçiyorlar ve güzel bir ahenkle akıyorlar. Uyum harika.

16-GEORAL-BEAUTIFUL FRENDSHIP SONG-MY GOOD BROTHER;
    Hüzünlü bir melodi, o hüznü hissettiren bir yorum. Üzüldüm valla dinlerken. Neler diyor çince kim bilir. Ama o hüznü geçiriyor bana işte.

17-ORALAC-THE CRANBARRIES-NO NEED TO ARGUE;
    Dolores O'Riordan'ın sesindeki o renk öylesine özel ki. Ve kesinlikle değerli. Fakat bu şarkı beni bir hayli ağırlaştırdı dinlerken.

18-BIOKADIN-NIKOS KARAKALPAKIS-KALINIHTA;
    Yunanca'nın o kendine has aroması ne kadar farklı ve nasıl da fark yaratıyor değil mi. Müzik de vokal de aranje de bir hayli leziz. Bence güzel bir derece alacak MSC'deSmile

19-SESKALJIN-LOIC NOTTET-MILLION EYES;
    Bu çocuk çok tatlı. Öncelikle bunu söylemek geldi içimden=D Vokal olarak ise yükseklere inanılmaz çıkıyor ve şarkıyı uçuruyor. Çok yetenekli. Harika da dans ediyor. Bir tv yarışma programında Chandelier ile bir dans edişi var. Muhakkak izleyinSmile

20-SIKLOPLEJIN-CAT STEVENS-THE WIND;
    Naif adam. Kalbinden söylüyor adam işte.

21-BUTAMCOD-YUVAL DAYAN-SHETACHAZOR;
    Çince şarkıda hüzünlendim; ama bu şarkıda hüzünlenemedim. Tamam, sorun bende. Özür dilerim.

22-DULCARYL-NADEAH-ODILE;
    Sanki piyano tuşlarının üzerinde dans ederek, keyifle söylüyor şarkısınıSmile Gayet başarılı bir çalışma.

23-ANDANTE-THE LEVELLERS-CARRY ME;
    Country şarkımız da olmuş listede. Ayrı bir renk katmış; ama puan toplama potansiyeli pek olmayabilir diye düşünüyorum.

24-PANTACTIVE-VANESSA PARADIS& SEAN LENNON-LA SEINE AND I;
    Yaşayan en sexy erkek diye gözümüze sokulan Johnny Depp'in eski eşi Vanessa ParadisSmile Şuh bir sesi ve yorumu var. Johnny Depp ile ordan tanışıyor olabilirlerSmile

25-URSACTIVE-NATASSA BOFILIOU-EN LEFKO;
    İçinin burukluğunu yorumuyla hissettiriyor ve gümbür gümbür patlıyor. Dinleyeceksiniz beni diyor. Dinletiyor.

26-ELIDEL-DIKANDA-JAKHANA JAKHANA;
    Gypsy müziğini ayrı severim. Özel bir playlistim vardır. Bu parça da gypsy'ye yakın geldi ve bayıldım. o özel playlistime ekledim bile. Teşekkür ederim! Smile

27-KOLROS-ALVARO SOLER-SOFIA;
    Bana; pozitif ve tatlı duygular hissettiren bir şarkı. İyi ki bu şarkıyla katılmışsınız sevgili Elidel. Süper! SmileSmile

28-ATOR-MOHSEN YEGANEH-BEHET GHOL MIDAM;
    Bu müzik ve aranje üzerine Türkçe söz yazılsa tutabilir bence. Bize yakınSmile Benim içimi çok açmasa da.
    10-06-2017, Saat: 01:05

SiruSho

Üye Grubu

Mert Ghol Midam icini acmadiysa sana bi anjiyo sart.

(Son Düzenleme: 10-06-2017, Saat: 12:41, Düzenleyen: SiruSho.)
    10-06-2017, Saat: 12:40

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      MEMBER SONG CONTEST TRÊS - FİNAL Barlo 46 19,945 19-06-2017, Saat: 17:38
    Son Yorum: Lukas
      MEMBER SONG CONTEST TRÊS Barlo 10 5,147 16-06-2017, Saat: 21:55
    Son Yorum: Uluhandro

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.