• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Ben melodisini çok beğendim gitar solosunu. Ama onun dışında bence de asla bi numarası yok şarkının [emoji3] ilk 10 yapabilir ama kazanırsa kavga çıkarırım [emoji3]
    13-06-2017, Saat: 07:54

Bulent Ader

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 1

RE: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    Şarkıları ben de teker teker dinledim, hatta ikişer kez, ancak şarkı yollamadığım için kurallar gereği puan verme hakkım bulunmuyormuş, ben de gayet gönül rahatlığı içinde, kendi şarkımı açık etmeme gerginliği içine girmedenSmile ve olabildiğince içimden geldiği şekilde şarkıları değerlendirmeye çalışayım dedim:
    01) max- puppeteer: ortalama üzeri ama en başlara oynayacak kadar etkilemedi beni
    02) hozier- take me to church: bir şeyler vaad edecek gibi duruyor ama bunu da beğenmedim fazla
    03) katy perry- chained to the rhythm: katy perry severim ama bu şarkısı en az sevdiklerimden
    04) fort minor- where'd you go: dido şarkılarını anımsattı bana. Eh işte.
    05) dami im- fighting for love: bu şarkı her şeyiyle başka birşeyleri hatırlatıyor gibi. Ses muhteşem ama şarkı özgün gelmedi.
    06) raving george- you're mine: tarzım değil, o yüzden etkilenmedim.
    07) nicolas jaar- mi mujer: klip ilginç ama şarkı hitap etmedi yine.
    08) samantha jade- soldier: kesinlikle playlist'imde olmasını isteyebileceğim bi şarkı. Bir kaç dinleyiş sonra sıkılmazsam.
    09) madame monsieur- tournera: fransızca olmasına rağmen sevmedim.
    10) sharon doorson- fail in love: güzel, ama diğerlerine göre.
    11) apocalyptica- not strong enough: güzel bi şarkı, ya da eh'ten hallice diyim.
    12) jain- come: bunu çok sevdim, hem şarkı olarak, hem de klip. Pürüzsüz ve samimi geldi bana.
    13) poets of the fall- carnival of the rust: freddy krueger şarkı söylüyorSmile çok etkilemedi.
    14) miss caffeina- acido: sinir bozucu geldi, en az sevdiklerimden.
    15) nick jonas- close: bu da vasat bulduklarımdan.
    16) beautiful friendship song- my good brother: uzakdoğu müziği bana hitap etmiyor.
    17) the cranberries- no need to argue: bu grubu da çok severdim, ama bu şarkılarını bilmiyordum, adını duymuştum yalnızca, galiba bi albümlerinin isim parçasıydı. Sevmedim şarkıyı.
    18) nikos karakalpakis- kalinihta: yunanistan'ın 1983 esc şarkısına benzettim biraz, mou les. Sevimli buldum.
    19) loic nottet- million eyes: yine kendine özgü bir tarzı var, güzel ama esc şarkısı kadar etkilenmedim.
    20) cat stevens- the wind: sevmedim.
    21) yuval dayan- shetachazor: bu da ortalama üstü ama vurucu gelmedi.
    22) nadeah- odile: kıpır kıpır, eğlenceli. İddialı buldum. İş yapar.
    23) the levellers- carry me: zayıf kaldı bu pakette.
    24) vanessa paradis&sean lennon- la seine & i: ortalama. Kötü değil ama çok da etkilemedi.
    25) natassa bofiliou- en lefko: ilk rumca şarkıyı daha çok sevdim. İkinci yarıdaki bağırdığı bölümler daha iyi. Sapına kadar kadın yunan vokali dedirtiyor.
    26) dikanda- jakhana jakhana: kesinlikle ilgi çekici. Eğlenceli geldi bana. İyiler arasında.
    27) alvaro soler- sofia: sakis rouvas tarzını hatırlattı bana. Çok ilginç bi yanı olmadıktan sonra sevmiyorum artık bu tarzı.
    28) mohsen yeganeh- behet ghol midom: kesinlikle güzel bi seçim bence. Yorum duygu yüklü, gitarlar da iyi, sevdiklerimden.
    Sonuç olarak, 8-12-18-22 ve 28 ilk 5'imde gibi, 26-19-10 takip ederler.
    13-06-2017, Saat: 14:32

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

15-SARIDON-NICK JONAS-CLOSE= Tove Lo mu? Alırım bi dal. Tove Lo hatrına verilir puan Smile Şarkı ortalama hoş cizel. Ama çok sarmıyor insanı.

16-GEORAL-BEAUTIFUL FRENDSHIP SONG-MY GOOD BROTHER= Uzakdoğu'ya illet olurum ne filmi ne dizisi ne müziği. Ama bu şarkı hoşuma gitti. Nedense bunu dinleyince peşine Yunanca bi slow açasım geldi Big Grin

17-ORALAC-THE CRANBARRIES-NO NEED TO ARGUE= Ses çok güzel beee. Huzur dolu şarkı. Lukas bunu beğendi.

18-BIOKADIN-NIKOS KARAKALPAKIS-KALINIHTA= Aha demin Yunancam gelmişti Big Grin Ama bu değildi istediğim. Sarmadı. Tekrar dinledikçe severim kalibağ.

19-SESKALJIN-LOIC NOTTET-MILLION EYES= Dami Im gibi sesine diyecek laf yok kesinlikle. Eurovision'da yarışmış şarkıcıyla katılmak neden bu kadar abes karşılanıyor onu da anlayabilmiş değilim. Eurovision şarkısıyla katılınmıyor sonuçta. Eurovision şarkıcılarının bilmediğimiz tonlarca şarkısı var, gözümüzün aşina olduğu isimlerin yeni şarkılarını görmek hoşumuza gitmeli bence. Puan kırmak için bahaneler bunlar, sen üzülme SESKALJIN Lukas her zaman ezilenden yanadır. Big Grin Şarkı hojdır, ama Loic'in saç stili rezalet olmuş. Loic tarz değil, şarkı tarz, galada görüşürüz.

20-SIKLOPLEJIN-CAT STEVENS-THE WIND= Ünlü olması önemli değil, ama şarkı yok ıı ıhh.

21-BUTAMCOD-YUVAL DAYAN-SHETACHAZOR= Giriş beni benden aldı. Şarkıyı çok beğendim. Derece alsın almalı alacak. Ayrıca bu nasıl isim Yuval Dayan küfür gibi. Big Grin

22-DULCARYL-NADEAH-ODILE= Yine sempatik olmaya çalışıp olamayan bir şarkı. Yok alın bunu burdan. Emma'ya benziyor hanım abla.

23-ANDANTE-THE LEVELLERS-CARRY ME= Sadece melodi var kayda değer. Yok olmamış bu.

24-PANTACTIVE-VANESSA PARADIS& SEAN LENNON-LA SEINE AND I= İlk on boş kalırsa boşluk doldurmalık şarkı.

25-URSACTIVE-NATASSA BOFILIOU-EN LEFKO= Yine bir Yunan. Sevmedim. Başarısız. Olmamış. Olmayacak. Olmamalı.

26-ELIDEL-DIKANDA-JAKHANA JAKHANA= Hobaaaaaaa oh be kendime geldim Big Grin Çok iyi lan sana puanım 9 kanka!

27-KOLROS-ALVARO SOLER-SOFIA= Dinleyince şöyle beynim kaynayana kadar bira içip havuza atlayasım geldi. Güzel seçim olmuş. Tatile gitmek istedim. Şu sıcakta böyle şarkılara ihtiyacımız var.

28-ATOR-MOHSEN YEGANEH-BEHET GHOL MIDAM= Güzel ama KOLROS'tan sonra olmadı beya. Bu şarkı derece alacak bence.
    13-06-2017, Saat: 17:17

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Tüm şarkıları dinledim. Ve PASSIFLORA - MAX - PUPPETEER açık ara almalı bu yarışmayı diyorum. Bombabomba.com şarkı. Hastası olduk dedeeeeee. PASSIFLORA her kimsen Allah razı olsun bu yaz benim bu şarkıyla geçecek çünküsü. Ramazan ramazan hayır duası aldın benden sırtın yere gelmez daha.

Herkese başarılarrrrrrr little puppeteersssss Smile
    (Son Düzenleme: 13-06-2017, Saat: 17:23, Düzenleyen: Lukas.)
    13-06-2017, Saat: 17:23

Psk

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Cvp: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    Seçtiğim şarkıya söylediklerinizden pişman olacaksınız. 😀 bkz. züğürt tesellisi

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    13-06-2017, Saat: 17:23

kadro203

Yasaklı Kullanıcı Grubu

PASSIFLORA-MAX-PUPPETEER
    SIBELIUM-DAMI IM-FIGHTING FOR LOVE
    AMINOCARDOL-SAMANTHA JADE-SOLDIER
    POPOLIN-MADAME MONSIEUR FEAT YOUSSOUPHO-TOURNERA
    FAZILÇİLKREMİ-SHARON DOORSON-FAIL IN LOVE
    SESKALJIN-LOIC NOTTET-MILLION EYES
    BUTAMCOD-YUVAL DAYAN-SHETACHAZOR

Benim için en akılda kalıcı katılımlar bunlar oldu. Bunlara ek :

ACTIFED-HOZEIER-TAKE ME TO CHURCH
    CAFERGOT-KATY PERRY-CHAINED TO THE RHYTHM
    KOLROS-ALVARO SOLER-SOFIA

Katılımlarına da oy vermek isterdim ama böyle bilindik şarkılara oy vermek içimden geçmiyor. Ancak Eurovision'a katılmış şarkıcıların MSC'ye katılmasına verilen tepkilerin anormal olduğunu düşünüyorum. Mesela sonuçta Dami Im, MSC'ye Sound of Silence ile katılmıyor. Big Grin

Buna ek olarak da Alvaro Soler'in Sofia şarkısıyla katılan üyenin çakallığı gözümden kaçmadı. Big Grin 360 milyon izlenmiş videonun, 550 bin izlenmiş remix videosunu MSC'ye sürmüş. Big Grin
    13-06-2017, Saat: 19:06

Önder

Üye Grubu

Konu Sayısı : 1

Son siradaki sarki direk ennnn nefret ettigim harmoni turu. Kim secti acaba? Farsca sarki hangisi bu arada?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    13-06-2017, Saat: 20:25

Legolas

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

Sanirim ben bu yarışmayı aldım.  Heyo

Şimdiden teşekkürler herkese. Öpücük

Çiçekler odama lütfen.  Heart
    13-06-2017, Saat: 23:54

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Seni ben meshur yaptim Legolas 😈

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    14-06-2017, Saat: 01:44

aksizi

Yasaklı Kullanıcı Grubu

(13-06-2017, Saat: 20:25)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son siradaki sarki direk ennnn nefret ettigim harmoni turu. Kim secti acaba? Farsca sarki hangisi bu arada?

Farsça olan o işte.  Big Grin

Oy vermek nasıl zul geliyor anlatamam. ÖLÜM GİBİ. Bu ruh halimle oy vericeksem ÇAT DİYE Katy'e 12yi yapıştırırım ben. <3
    (Son Düzenleme: 14-06-2017, Saat: 17:33, Düzenleyen: aksizi.)
    14-06-2017, Saat: 17:31

Önder

Üye Grubu

Ben de katy'e bastim yuksek bisey. Farkli olcam diye kasamiyorum. Gayet de iyi bi secim

14-06-2017, Saat: 20:08

HSN

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 3

Rep Puanı: 0

Bu yarışma hala yapılıyor mu?
    14-06-2017, Saat: 20:25

Önder

Üye Grubu

Cvp: RE: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    (14-06-2017, Saat: 20:25)HSN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yarışma hala yapılıyor mu?

Git burdan  Çekiç Çekiç Çekiç
    14-06-2017, Saat: 20:36

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

Açık konuşayım bu kadar şarkıyı yorumlamam zor.

Ancak şu an puanlarımı düzenlerken farkettiğim tuhaf bir şey oldu.
    Listedeki en kısa, minnacık 3 şarkı var, favorilerim onlar olmuş Smile Çok tatlı üçü de. Ben o tarz şarkıları seviyorum demek ki.

Kalan yerleri doldurmak da zor olmadı açıkçası. Bir çok güzel, kaliteli, milyarkere izlenmiş şarkı ne olursa olsun benim radarıma giremiyor. Değişik diller, kültürler, deneysel ezgiler ilgimi çekiyor. Belki de çok Eurovision dinlememden kaynaklıdır. Yıllar içinde müzik anlayışım paslanmış olabilir Big Grin

Ha şu tartışmada da tarafımı belli edeyim. Evet ben de üzgünüm ama milyar kez dinlediğim Madonna vs gibileri dikkate almıyorum. Bence MSC bir keşif yarışmasıdır ve öyle olmalıdır, o amaçla vardır. Hatta belki de artık yarışmanın kurallarından önce bu şekilde bir amacı olduğu açıklanmalıdır kimbilir. 

Çünkü bizler 400 milyon kişinin izlediği top 10 yapmış şarkıları zaten duymuşuz dinlemişiz ve çoğunlukla da tüketmişizdir. O şarkının söz yazarı, bestecisi, aranjörü değilseniz sizin için o şarkılarla yarışmanın bir mantığı var mıdır? Yoktur bence. 

Puanları keşif şarkılara dağıtarak bir nevi yarışmacıların keşfetme yeteneğini ödüllendirmiş oluyoruz. Bu bence o şarkıyla yarışan kişiyi de mutlu eder. Kendi yapmadığı, bestelemediği ancak forumdakilerin keşfetmesini sağladığı için aldığı puanlardan kendine pay çıkarabilir. Eğer bir kazanma olayı olursa kazanma sevincine ortak olabilir yani.

Ha tabi tüm bunlara rağmen, benim gibi bazen çok ünlü şarkıları bilmeyenler de olabilir. Dünya popüler piyasasına hakim olmayanlar olabilir. Öyle olduğunda zaten beğendiğim bir şarkı çıkar da, çok bilinmesine rağmen ben ilk defa duyuyorsam puanımı veririm o ayrı.
    14-06-2017, Saat: 23:37

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

Bu arada benim şarkıma genel olarak iyi yorumlar geldi Angel
    14-06-2017, Saat: 23:42

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Oylarını hala göndermeyen 11 kişinin ( KALEDE ASPIRIN--- SAĞ BEK TAYFUN ---SOL BEK KOYTAŞ--- STOPERLER SIRUSHO VE SULHİ---- ÖN LİBERO KAZU---- ORTADA AKSIZI VE BAŞKAN---- SOL AÇIK EMRE----SAĞ AÇIK POOKITO--- VE FORVETTE BERIK) 48 saatten az vakitlerinin kaldığını hatırlatayım... Cuma 21.00 son.....
    15-06-2017, Saat: 01:03

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

7 Numara adli efsane dizideki futbol maci geldi aklima [FACE WITH TEARS OF JOY]

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    15-06-2017, Saat: 01:12

aksizi

Yasaklı Kullanıcı Grubu

(15-06-2017, Saat: 01:03)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oylarını hala göndermeyen 11 kişinin ( KALEDE ASPIRIN--- SAĞ BEK TAYFUN ---SOL BEK KOYTAŞ--- STOPERLER SIRUSHO VE SULHİ---- ÖN LİBERO KAZU---- ORTADA AKSIZI VE BAŞKAN---- SOL AÇIK EMRE----SAĞ AÇIK POOKITO--- VE FORVETTE BERIK) 48 saatten az vakitlerinin kaldığını hatırlatayım... Cuma 21.00 son.....

Bu bir başkaldırış haydiyin göndermeyip kendi aramızda oylama yapalım Heyo Big Grin
    15-06-2017, Saat: 01:14

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

(15-06-2017, Saat: 01:14)aksizi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (15-06-2017, Saat: 01:03)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oylarını hala göndermeyen 11 kişinin ( KALEDE ASPIRIN--- SAĞ BEK TAYFUN ---SOL BEK KOYTAŞ--- STOPERLER SIRUSHO VE SULHİ---- ÖN LİBERO KAZU---- ORTADA AKSIZI VE BAŞKAN---- SOL AÇIK EMRE----SAĞ AÇIK POOKITO--- VE FORVETTE BERIK) 48 saatten az vakitlerinin kaldığını hatırlatayım... Cuma 21.00 son.....

Bu bir başkaldırış haydiyin göndermeyip kendi aramızda oylama yapalım Heyo Big Grin

süresiz kadro dışı kaldın  Çekiç
    15-06-2017, Saat: 01:29

aksizi

Yasaklı Kullanıcı Grubu

(15-06-2017, Saat: 01:29)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: süresiz kadro dışı kaldın  Çekiç

Cry Cry  Ben hiç hak etmedim ki böyle unutuluşu
    15-06-2017, Saat: 01:30

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      MEMBER SONG CONTEST TRÊS - FİNAL Barlo 46 19,949 19-06-2017, Saat: 17:38
    Son Yorum: Lukas
      MEMBER SONG CONTEST TRÊS Barlo 10 5,153 16-06-2017, Saat: 21:55
    Son Yorum: Uluhandro

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.