• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET

Bulent Ader

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 1

RE: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    İsveç 10 milyon nüfus, 1/100 tıklamışsa 100.000 tıklanma, çin 1,5 milyar nüfus, 1/100 tıklamışsa 15 milyon tıklanma yapar, çok ciddi bi rakam ama kimin umrunda diyemezsin, sonuçta tıklanmış.
    Yani tıklama kriter olamaz, kime ve neye göre popüler sorusuna takılıp kalırsın.
    Bu konunun çözümü, yine buradaki puanlarla aranmalı.
    17-06-2017, Saat: 18:37

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

Cvp: RE: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    (17-06-2017, Saat: 14:54)Bailador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence konsepti olmayan bir yarışma için popülerite sınırlaması çok yanlış. Popüler şarkıların 5 tanesinden 2'sini bilmeyen, ilk defa duymuş ve keşfetmiş olanlar da olabilir mesela. Eğer yarışmanın keşif yarışması olmasını istiyorsanız bunu engelleyemezsiniz.

Ayrıca yıllardır dönen bir tartışma bu, sadece bu yarışma başlamadı ki... Bunun kararını yarışmacı kendi versin. Bu eleştirel okların hedefi olmaktan korkmuyorsa buyursun katılsın en hit parçalarla. Burda kimsenin popüler şarkıyla katılana kızmaya hakkı yok. Adaletsizlik, kolaya kaçma, sıkıcı vb. olduğunu düşünen puan vermez. Oldu bitti.
    Anlatmak istediğim tam olarak buydu! Teşekkür ederim hislerime tercüman olduğun için! Bizim derdimiz de bu olsun böyle konuları tartışalım. Allah başka ciddi dert vermesin!  Angel 

@cembulut
    Kuzenini bir daha görmek istiyorsan benimle iyi geçin Cem Bulut! Kuzenin elimde ona göre!  Big Grin 

@TTR

Katy'nin bu gönderdiğim şarkısı bana  daha hareketli, kıpır kıpır, daha bi sallamalık şarkı geldi yoksa o dediğin de güzel şarkı...  Heyo
    17-06-2017, Saat: 18:54

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Herkes istedigi gibi algilayip, yorumlar. Ben kendi fikrimi soyledim. O kadar yazinin uzerine donup "konseptsizlik" denilebiliyorsa tekrar okunmasini tercih ederim. Kesif bir konsepttir zaten, istenilen laf cambazligi, matematik hesabi yapilsin "kesif"in altinda yatanin ne oldugunu herkesin anladigina eminim.

Yineliyorum bu benim fikrimdi. Kimse katilmak ya da uygulamakla yukumlu degil. Ben genl olarak bir tartisma gordugum icin fikrimi soyledim. Tabii ki benimle ayni goruste olan insanlarin hak verecegi gibi karsit goruste olan insanlarin da birbirini tutup destekleyecegi asikardir.

Ben kendi tepkimi eski esc sanatcilariyla katilanlara ve populer sarkilarla katilanlarda "bundan sonra" (bunu alti ciziliymis gibi okuyun) oy vermeyerek belli ederim. Isteyen de istedigine oy vererek ya da vermeyerek belli eder.

Daha da ne bu baslik altina gorus yazar ne de boyle yarismalarda fikir beyan ederim.

Herkesin eglencesi, kulisi bol olsun!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    17-06-2017, Saat: 19:02

Ömer

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

(07-06-2017, Saat: 01:42)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bengay- You're Mine arkadas o sarkiyi ben magazada her gun dinlemekten sikilip sira ona gelince isi gucu birakip sarki atlamaya gidiyorum [emoji1]

Bilindik şarkı mevzusunda ilk sabote edilen şarkı benim şarkım oldu maalesef...

Kimi göklere çıkardı, kimi yerin dibine gömdü. Listelerde uzun versiyonu vardı ama o hali bile tekrar tekrar dinlenebilecek bir şarkıydı bence.

Puan veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler Wink
    17-06-2017, Saat: 19:14

Ozzy

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Geçen mscde sia-chandelier 2 ya da 3 olmuştu. Puan gelmiyor da değil yani. Popüler şarkılara bende elimden geldiğince oy vermiyorum. Bırakın isteyen istediğiyle katılsın. Eğleniyoruz şurada alt tarafı.
    17-06-2017, Saat: 19:27

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

Cvp: RE: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    (17-06-2017, Saat: 19:27)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen mscde sia-chandelier 2 ya da 3 olmuştu. Puan gelmiyor da değil yani. Popüler şarkılara bende elimden geldiğince oy vermiyorum. Bırakın isteyen istediğiyle katılsın. Eğleniyoruz şurada alt tarafı.

Ajanlar peşimdeee.....  Heyo Heyo Heyo Öpücük
    17-06-2017, Saat: 20:27

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Chandelier değildi, çok daha az bilinen şarkısıydı. Aynen ya, dileyen dilediği gibi oylar. İsteyen Adele yollar isteyen Kazakistan'dan bi amca. Oy vererek belli ederiz biz düşüncemizi.
    Ama gelip niye bana oy vermedin, meşhurla katıldım diye haksızlık yapıyosunuz derse birisi, işte o zaman bugün olduğu gibi insanlar da tepkisini gösterir.
    Yoksa gayet yıllardır her msc konuşulan şeyler bunlar
    17-06-2017, Saat: 20:28

Ozzy

Üye Grubu

(17-06-2017, Saat: 20:28)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Chandelier değildi, çok daha az bilinen şarkısıydı. Aynen ya, dileyen dilediği gibi oylar. İsteyen Adele yollar isteyen Kazakistan'dan bi amca. Oy vererek belli ederiz biz düşüncemizi.
    Ama gelip niye bana oy vermedin, meşhurla katıldım diye haksızlık yapıyosunuz derse birisi, işte o zaman bugün olduğu gibi insanlar da tepkisini gösterir.
    Sorry. California Dreamin' miş. Ki bence ziyadesiyle meşhur bu da.. Öpücük1f1f568154282f371f6216a4cdacf67a.jpg

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    17-06-2017, Saat: 20:33

Ozzy

Üye Grubu

(17-06-2017, Saat: 20:33)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (17-06-2017, Saat: 20:28)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Chandelier değildi, çok daha az bilinen şarkısıydı. Aynen ya, dileyen dilediği gibi oylar. İsteyen Adele yollar isteyen Kazakistan'dan bi amca. Oy vererek belli ederiz biz düşüncemizi.
    Sorry. California Dreamin' miş. Ki bence ziyadesiyle meşhur bu da.. Öpücük1f1f568154282f371f6216a4cdacf67a.jpg

Bu arada surada efsane sareri hovin mernemi de 17. Yaptınız ya. Zalımsınız
    (Son Düzenleme: 17-06-2017, Saat: 20:36, Düzenleyen: Ozzy.)
    17-06-2017, Saat: 20:36

SiruSho

Üye Grubu

(17-06-2017, Saat: 19:14)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (07-06-2017, Saat: 01:42)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bengay- You're Mine arkadas o sarkiyi ben magazada her gun dinlemekten sikilip sira ona gelince isi gucu birakip sarki atlamaya gidiyorum [emoji1]

Bilindik şarkı mevzusunda ilk sabote edilen şarkı benim şarkım oldu maalesef...

Kimi göklere çıkardı, kimi yerin dibine gömdü. Listelerde uzun versiyonu vardı ama o hali bile tekrar tekrar dinlenebilecek bir şarkıydı bence.

Ben sarkiyi buldigim icin degil sevmedigim.icin bu yorumu yaptim [FACE THROWING A KISS]

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    17-06-2017, Saat: 20:52

volcano

Üye Grubu

Arkadaşlar sizin için popüler olan bizim için olmayabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    17-06-2017, Saat: 20:59

Ömer

Üye Grubu

(17-06-2017, Saat: 20:52)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (17-06-2017, Saat: 19:14)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilindik şarkı mevzusunda ilk sabote edilen şarkı benim şarkım oldu maalesef...

Ben sarkiyi buldigim icin degil sevmedigim.icin bu yorumu yaptim [emoji8]

Popülerlikten her yerde, sık sık çalınan şarkı algısı var o cümlede! Bunun adı sabotedir...

Aman salla. Covermaca, şu yarışma... Koca koca adamlarız bazen ciddi ciddi kavga edenlere şaşıyorum.
    17-06-2017, Saat: 21:10

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Ha 1. Ha 28. Olcaz ne değişcek Smile eğlenmenize, yeni duyduğunuz şarkılarla veya aaa bu vardı dmi hatırlamanıza vesile olunan şarkıyla mutlu olmaya bakın yahu. [emoji18]
    17-06-2017, Saat: 21:11

SiruSho

Üye Grubu

Cvp: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    Buika'ya sabotrnin tillahi yapulfi ona bakarsan... Cogunluga gore kesif olmayn bana kesiftir bunu kim belirliyor ? Gene ortaya mscnin kesif yarismasi olmadigi ama kesfedilen sarkilarin daha sevilir oldugu gervcgi ortaya cikti

17-06-2017, Saat: 21:18

aksizi

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Neyi tartışıyorsunuz siz ya? İsteyen istediği ile katılır, isteyen de istediğine istediği gibi puan verir. Bana göre geçen yarışma da katıldığım Oscar and the wolf joaquim çok popülerdi hatta you're mine daha da popüler diye onu seçmeyip bi tık altını seçmiştim. Siz ise yeni duymuştunuz. Keza bakalım bu yarışmada you're mine şarkısı kaçıncı olacak hani Katy Perry kadar hit olmuş bi şarkı yani ama kimseyi de ilgilendirmez bu durum.
    17-06-2017, Saat: 21:48

Ömer

Üye Grubu

(17-06-2017, Saat: 21:48)aksizi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neyi tartışıyorsunuz siz ya? İsteyen istediği ile katılır, isteyen de istediğine istediği gibi puan verir. Bana göre geçen yarışma da katıldığım Oscar and the wolf joaquim çok popülerdi hatta you're mine daha da popüler diye onu seçmeyip bi tık altını seçmiştim. Siz ise yeni duymuştunuz. Keza bakalım bu yarışmada you're mine şarkısı kaçıncı olacak hani Katy Perry kadar hit olmuş bi şarkı yani ama kimseyi de ilgilendirmez bu durum.

Kimdi hatırlamıyorum kulaklarım kanadı yazmış! Kulak kanatacak kadar berbat demiş şarkıma!
    17-06-2017, Saat: 22:22

Bulent Ader

Üye Grubu

Benim bu konuda anlamadığım: sen nasıl olur da popüler olmuş bi şarkı yollarsın? Veya popüler olmuş bi şarkının yollanmasına nasıl izin verilir tartışması neden başlatılıyor bu platformda?. Amaç sanki üzüm yemek değil de bağcı dövmekmiş hissi uyandırdı bende. İnsanların dediği gibi, Amaç eğlenmek olmalı burada, gerilmek değil:-) kurallar baştan konulmuş, belli, tartışmak ne alaka, ya da nereye kadar??? İsteyen istediğiyle katılır, alır aldığı puanı oturur aşağıya, ya da arşa değer başı, sonucu da hep beraber görürüz. Sonuçta maksimum demokrasi, ödülü veya cezası da alınan puanlar, bu kadar basit.
    Ama bütün bunlar birilerini neden geriyor ben bunu anlamıyorum.
    17-06-2017, Saat: 22:25

SiruSho

Üye Grubu

Cvp: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    Bu Msc'de populer sarkilara "kil kapanlarin' bi onceki Msc'de Karla Bonoff'a kac puan verdikleri arastirilsin ; soru onergem budur [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

17-06-2017, Saat: 22:49

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

https://youtu.be/xk5YfJOfbLI
    17-06-2017, Saat: 22:54

Ozzy

Üye Grubu

(17-06-2017, Saat: 22:22)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (17-06-2017, Saat: 21:48)aksizi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neyi tartışıyorsunuz siz ya? İsteyen istediği ile katılır, isteyen de istediğine istediği gibi puan verir. Bana göre geçen yarışma da katıldığım Oscar and the wolf joaquim çok popülerdi hatta you're mine daha da popüler diye onu seçmeyip bi tık altını seçmiştim. Siz ise yeni duymuştunuz. Keza bakalım bu yarışmada you're mine şarkısı kaçıncı olacak hani Katy Perry kadar hit olmuş bi şarkı yani ama kimseyi de ilgilendirmez bu durum.

Kimdi hatırlamıyorum kulaklarım kanadı yazmış! Kulak kanatacak kadar berbat demiş şarkıma!
    Me babe Öpücük

17-06-2017, Saat: 23:19

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      MEMBER SONG CONTEST TRÊS - FİNAL Barlo 46 20,339 19-06-2017, Saat: 17:38
    Son Yorum: Lukas
      MEMBER SONG CONTEST TRÊS Barlo 10 5,310 16-06-2017, Saat: 21:55
    Son Yorum: Uluhandro

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.