• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET

suioeir

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 3

İtirafsa itiraf, benim de Aksizi'nin 'Her Gece' şarkısında biraz payım var Smile
    (Son Düzenleme: 27-10-2016, Saat: 22:58, Düzenleyen: suioeir.)
    27-10-2016, Saat: 22:56

TTR

Üye Grubu

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET
    Saatlerce covermaca sözlerinin edebi anlamı uzerine konuşulan izmir buluşmaları hatırlıyorum. "Ayaz soğuğu" meselesi en net hatırladığım. Büyük parkta ne konuşulmuştu o konu

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    27-10-2016, Saat: 23:01

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

(27-10-2016, Saat: 22:54)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (27-10-2016, Saat: 22:41)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tayfun'un mucizesinin sozleri bana aittir arkadaslar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bana da ait olan sözler var ; ama edebimizden susuyoruz ...

Bana ait olsaydı 5. 6. filan olurdum Big Grin

al işte. bi deli kuyuya taş atar 40 akıllı sayfalarca çıkaramaz.

bugüne kadar 24 şarkı yaptım yarıştı. en az 10 tane de yazılmış bekleyen var.

içlerinden sadece covermaca 2006'da yarıştığım Rusya şarkısının "nerelere gidersin hiç ardına bakmadan" cümlesi cihan'a aittir. o sene yarışmada tek bu cümle yüzünden söz- tayfun&cihan şeklinde belirtmiştim[emoji3]

böyle bir adamı söz hırsızlığıyla suçlamak!

sırf siz değil 7 sülaleniz cehennemde yanar!

o değil de, önderin bu trollemesiyle başla gerçeklere yol açıldı galiba, itiraflar geldiğine göre[emoji23]

bir önemli not daha, kendi şarkılarımı kendim yazdığım gibi, bugüne kadar kimsenin tek bir şarkısına 1 cümle bile yardım etmedim, onu da belirteyim.
    27-10-2016, Saat: 23:01

suioeir

Üye Grubu

Benim de bugüne kadar ki bütün coverlarımın sözleri bana aittir. Belirteyim de üstümde soru işareti kalmasın.
    27-10-2016, Saat: 23:06

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

(27-10-2016, Saat: 23:01)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (27-10-2016, Saat: 22:54)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana da ait olan sözler var ; ama edebimizden susuyoruz ...

Bana ait olsaydı 5. 6. filan olurdum Big Grin

al işte. bi deli kuyuya taş atar 40 akıllı sayfalarca çıkaramaz.

bugüne kadar 24 şarkı yaptım yarıştı. en az 10 tane de yazılmış bekleyen var.

içlerinden sadece  covermaca 2006'da yarıştığım Rusya şarkısının "nerelere gidersin hiç ardına bakmadan" cümlesi cihan'a aittir. o sene yarışmada tek bu cümle yüzünden söz- tayfun&cihan şeklinde belirtmiştim[emoji3]

böyle bir adamı söz hırsızlığıyla suçlamak!

sırf siz değil 7 sülaleniz cehennemde yanar!

o değil de, önderin bu trollemesiyle başla gerçeklere yol açıldı galiba, itiraflar geldiğine göre[emoji23]

bir önemli not daha, kendi şarkılarımı kendim yazdığım gibi, bugüne kadar kimsenin tek bir şarkısına 1 cümle bile yardım etmedim, onu da belirteyim.
    Ben senden bahsetmedim ki  ne corladın yavrum be  Big Grin 
    Sana söz kıyağı yapacak sevmiyorum ayrıca  Angel  Hoş kıyağa ihtiyacın da yok  Heyo 

Ayrıca benim şarkıma yorum yaparken ''acab diyorum bu sözler sirushoya mı ait''  diye beni töhmet altında bırakan sendin cidden bi ara dedim böyle düşünürler de imajım zedelenr mi  diye az  hayıflanmadım  Tai
    27-10-2016, Saat: 23:06

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

alıntıyı senden yaptım da, beni töhmet altında bırakan yukara gördüğün üzere önder'di yani anlamışsındır heralde lafı.

bu sözleri sirusho mu yazıyor gerçekten diye yaptığım da tabi ki ironiydi. dışardan hiç öyle görünmediğine dair bir gönderme[emoji3] yoksa ben kimseye bi ima yapmadım tabi
    27-10-2016, Saat: 23:17

suioeir

Üye Grubu

(27-10-2016, Saat: 23:01)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saatlerce covermaca sözlerinin edebi anlamı uzerine konuşulan izmir buluşmaları hatırlıyorum. "Ayaz soğuğu" meselesi en net hatırladığım. Büyük parkta ne konuşulmuştu o konu

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[emoji23][emoji23] Çok entelektüelmişsiniz
    27-10-2016, Saat: 23:27

SiruSho

Üye Grubu

(27-10-2016, Saat: 23:17)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: alıntıyı senden yaptım da, beni töhmet altında bırakan yukara gördüğün üzere önder'di yani anlamışsındır heralde lafı.

ğım da tabi ki ironiydi. dışardan hiç öyle görünmediğine dair bir gönderme
    Dışarıdan  nasıl gözüküyorum bunu sorucam birine  Big Grin
    27-10-2016, Saat: 23:40

volcano

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

20 yarışma yapıldı şu ana kadar ama Sertaç 40-50 kez yarışmıştır HahaSmile

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    28-10-2016, Saat: 00:14

volcano

Üye Grubu

Tayfun güzel sözlerin için teşekkürler . Jübilemizde güzel uğurlanmak isteriz Big Grin

28-10-2016, Saat: 00:16

volcano

Üye Grubu

(27-10-2016, Saat: 20:28)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (27-10-2016, Saat: 19:48)kazu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlara ek olarak.En buyuk  kavgalardan biri 2010 altımes ... aralık bası ve ortası.. o da bomba tartısmalıdır. =)benımde anam ölmüştü .ondan ıyı hatırlıyurum o yılı

Bir de alakası yok  msc de kavga var. murat sener ve  ıstanbullu emre nın kavgası. Neden oldugu hala bılınmıyor =) ben de anlamamıstım o kavgayı. 2 sıde forumu bıraktı sonra... Olmayaydı ıyıydı=)

2010'u hatirlatir misiniz biraz? Hatirlayamadim onu? 

Bu arada aklima gelen diger bi anektod;

2009'da askerdeyim. Carsi iznine ciktim bi baktim All Times yapiliyor. Kisitli vaktim de sarkilari uc kere dinleyip ismi lazim degil yilan organizatore yollamistim oylarimi. Askerde oldugum icin ve sarkilari yeterince dinlemedigim icin oylarimi kabul etmemisti  Çekiç 

12 Puan'imi Sertac'in Neden Hep'ine vermistim. Sertac da o yarismada 2 3 puanla Safak'a gecilmisti. Iste simdi acikladim ve rahatladim!!! 

Sertac organizatorun ismini ozelden gonderirim sana  Angel

Smile.

(Son Düzenleme: 28-10-2016, Saat: 01:41, Düzenleyen: volcano.)
    28-10-2016, Saat: 00:20

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET
    Tüm şarkıları dinledim oylarımı yolladım yorumlarım da kısa kısa şu şekilde Smile

01 Kazu: Bu şarkının orijinalini bilmiyorum ama cover hali hoşuma gitti, eski Türk filmlerindeki şarkılar gibi çok tatlı. Hayat sevince güzel geldi aklıma bence güzel olmuş başarılar

02 TTR: Nebo' ya bayılırım. Söyleyen arkadaşların sesleri çok hoş, Nebo zaten hoş, sözler de güzel olmuş ilk on olmalı diyorum, başarılar

03 Sirusho: Bu şarkının da orijinalini bilmiyorum. Hoşuma gitmedi son sıralarda olur gibi geliyor. Başarılar

04 Cembulut: Marslı Süleyman'ı çok duydum da beklediğim gibi çıkmadı. Sanırım merakla dinleyince beklentim yükseldi. Başarılar

05 Sertouch: Sesi güzelmiş arkadaşın, cover da hoş olmuş ilk ona girer gibi başarılar

06 Pilimba: Dinlerken çok güldüm biraz da MertDM coverlarını andırdı, başarılar

07 Murad: 404 NOT FOUND. ERROR ERROR.

08 Taifung: Bu şarkıyı da ilk defa dinledim çok arada bıraktı sesler çok karışmış gibi geldi, başarılar

09 MertDM: Bonnie ananemizin şarkısı her zaman baş tacıdır. Cover da güzel olmuş ilk beş diyorum. Başarılar

10 Aspirin: Hüseyin Mahmut ikilisinin coverını telefonuma indirmiştim arada dinlerdim güle oynaya. Ama sözler değişince hiç olmamış. Şarkının güzelliği zaten Hüseyin ve Mahmutun şarkıyı söyleyememeleriydi. Böyle çok sıradan olmuş 12 verecektim bu şarkıya ama duyunca puan bile veresim gelmedi. Yazık ettin şarkıya Mahmuuut. Başarılar

11 Titan: Sözler harika, Burkit bomba söylemiş. Birinciliğe oynar bu cover, başarılar

12 Bailador: Yani kem küm. Hazan yaprağı ve duramadım koştum yanınayı dinledikten sonra bunlar yakışmıyor sana. Bilemedim. Başarılar. Smile

13 Ozzy: Yine Ankara paçozu diyeceksin ama ben yine sevemedim Ozzy sorry Sad Başarılarrrr

14 Krunch: Yok sevemedim dostum, başarılar

15 Halil: Nöğğğ. Başarılarrr

16 Uluhandro: Zirveye oynaması gereken diğer şarkı. Bu coverın hastasıyız dedeee. Kıskandırmak değil amacım derken nedense aklım Olacak O Kadar geliyor Big Grin Başarılarr Smile

17 Alperto: Nöğğ ıı ıhh. Başarılar

18 Volcano: Bombaaa çok güldüm başarılar Big Grin

19 Pookito: Bu şarkının Arnavutçasına bayılırdım, İngilizce yaparak içine ettiler içim yandı. Cover beklediğimden güzel olmuş. İlk on olmalı bence. Başarılar Smile

20 HSN: Efsane şarkı.. Cover da bir o kadar güzel olmuş başarılar Smile

21 Hysteria: Bu şarkı yarı finalde benim ömrümden ömür alan şarkıdır. Cover da eh işte şeytaaandan beklediğim gibi başarılar corc Big Grin

22 Barlo: Ani Lorak gelse bu covera dava açar bence başarılar Barloo Smile
    28-10-2016, Saat: 15:07

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

9 dakika yapmadığıma şükredin. Çekiç Ani Lorak'ın konserinden alıntı bu versiyon. Girişteki intro Zerkala adlı başka bir şarkısına ait. Konser kaydının altyapısını bulunca editleyerek onu kullandım ikinci şansta. Çekiç

28-10-2016, Saat: 15:16

Önder

Üye Grubu

Konu Sayısı : 1

Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:14 Krunch: Yok sevemedim dostum, başarılar

Oooooo!! Eyvah eyvah [emoji33][emoji33]

28-10-2016, Saat: 15:22

volcano

Üye Grubu

Güldürdülerse ne mutlu Lukas :-) hadi o zaman, kurukemçiklere Big Grin

28-10-2016, Saat: 16:31

Önder

Üye Grubu

Konu Sayısı : 1

(28-10-2016, Saat: 16:31)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güldürdülerse ne mutlu Lukas :-) hadi o zaman, kurukemçiklere Big Grin

Gulmek mi? Ben de tam tersi etkiyi yaratmisti nedense. Hala cozebilmis degilim nedenini.

Izmir'de tatildeyim 2010 yazi. Bu sahisin arabasiyla geziyoruz. Bana cok guzel bi sarki yaptigini soyledi. Neyse basladi sarkiyi calmaya, ilk pek bi tepki vermedim. Ikinci kere caldi ben salya sumuk aglamaya basladim nedensiz bi sekilde [emoji23]. Hala cozebilmis degilim neden oldugunu. Bu bile uzulmustu. Canim. Teeey tey.

28-10-2016, Saat: 17:14

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

Bunu da buraya bırakalım. Belki son anda fikrini değiştirip puan vermek isteyenler olabilir... Angel Big Grin
    28-10-2016, Saat: 17:25

SiruSho

Üye Grubu

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET
    Didem'in Portekiz 2009
    Taner'in 1993 Yunanistan
    coverı bu listedekileri 3le çarpar
    28-10-2016, Saat: 20:23

pookito

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

Şarkıları üçer kez dinledim. İçim, vicdanım çok rahat. Çünkü; tamamen o şarkının hislerimi coşturmasına, o etkisine göre şarkıları sıraladım. Tarafsızlığıma tüm kalbinizle inanabilirsiniz. Puanlarımı Barlo'ya yolladım =)

Lukas=), Sayın Taifung ve Sevgili Uluhandro yorumlarınızı merakla okudum. Teşekkür ederim değerli görüşleriniz için. Bu sefer ses kaydı ile cevap vererek abartmayayım dedim.
    Ve Noiavagi; şarkımla ilgili o güzel yorumun mutlu olmama yetti bu arada. Ara ara aklıma geliyor ve mutlu oluyorum Smile Final sonrası teselli olmak açısından biriktiriyorum bu güzel hislerimi =D

Sevgiler, Saygılar. Herkesin birbirine gönül rahatlığıyla verdiği puanları şimdiden hayırlı, uğurlu olsun. Vicdanlarınıza sağlık  Smile Smile
    (Son Düzenleme: 28-10-2016, Saat: 21:48, Düzenleyen: pookito.)
    28-10-2016, Saat: 21:45

Sertouch

Yasaklı Kullanıcı Grubu

(27-10-2016, Saat: 22:39)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (27-10-2016, Saat: 22:34)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ohooooo onlara gelirsek. Taifung kac kere benim sozlerimle yaristi kazandi hatta.. Hic aciklanmadi bunlar. Ah ah.

Oooo Tayfun istifa. [emoji33] Ben sadece bir kere Sertaç'ın sözleriyle yarıştım sözlerle çok az oynayarak. Azerbaycan 2009du işte. Dance with me'ye bir türlü söz yazamamıştım. Bunu da hep itiraf etmek istemiştim bak, hatta bana kendi sözlerinle yarış diye sıfırı basmıştı Volkan. [emoji23] Haberi vardı şarkının benim olmadığından. [emoji23]

Barlascım olur öyle şeyler.  Tongue Covermaca tarihinde en fazla şarkıyla yarışan ben olmuşumdur heralde Big Grin Big Grin 50 ye yakın şarkı dile kolay  Angel Angel
    29-10-2016, Saat: 14:51

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      COVERMACA SECOND CHANCE - BÜYÜK FİNAL Barlo 32 13,015 31-10-2016, Saat: 23:00
    Son Yorum: Barlo
      COVERMACA SECOND CHANCE Barlo 20 9,137 30-10-2016, Saat: 19:18
    Son Yorum: Barlo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.