• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET
    2 yarışmanın aynı başlıkta yorumlanması fazla kafa karıştırıcı. Best of için buraya buyurun...
    (Son Düzenleme: 18-10-2016, Saat: 15:45, Düzenleyen: Barlo.)
    15-10-2016, Saat: 11:25

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

Covermaca SECOND CHANCE SOHBET
    Sen kim oluyorsun da benim yarışmama yamuk yumuk küçüklü büyüklü başlık açıyorsun Tai. Çekiç Diktatörlüğümü ilan ettim adam beni tınlamıyor bile. Çekiç
    15-10-2016, Saat: 12:02

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

Cvp: Covermaca SECOND CHANCE SOHBET
    (15-10-2016, Saat: 12:02)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sen kim oluyorsun da benim yarışmama yamuk yumuk küçüklü büyüklü başlık açıyorsun Tai. Çekiç Diktatörlüğümü ilan ettim adam beni tınlamıyor bile. Çekiç

Tam üstüne bastın tatlım, tınlamıyorum Tai

Dikatörler bile önce nazik olacak bu forumda Çekiç
    15-10-2016, Saat: 12:06

Barlo

Üye Grubu

Pis keltoş dedi sana Çekiç
    15-10-2016, Saat: 12:14

volcano

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 1

Çok zor çok

Sent from my iPhone using Tapatalk
    15-10-2016, Saat: 22:53

Önder

Üye Grubu

Konu Sayısı : 1

RE: Covermaca SECOND CHANCE SOHBET
    Iki yarismanin ayni anda yapilmasi bile kafa karistirici zaten. Ben hangisinin kimin tarafindan yapildigini bile anlamadim. Neyse juri olmak istiyorum Yeah!
    16-10-2016, Saat: 12:42

Önder

Üye Grubu

Ayrica bu yarismada bazi sarkilari dinledigim icin cok mutlu oldum  Heyo
    16-10-2016, Saat: 12:43

Murad

Üye Grubu

Bu grupta dinleyince dibimin düştüğü bir iki şarkı var. O yüzden çok zor olmayacak benim için top puanları kime vereceğime karar vermek [emoji4][emoji106]

Bir başka şarkı var ki beni benden alıp yıllar öncesine götürüp hatıralarımı canlandırdı. Ne güzel yıllardı [emoji56]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    16-10-2016, Saat: 17:25

Barlo

Üye Grubu

Hayret, bu vakte kadar projeme shit atan çıkmamış!
    17-10-2016, Saat: 00:23

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Cvp: RE: Covermaca SECOND CHANCE SOHBET
    (16-10-2016, Saat: 12:42)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iki yarismanin ayni anda yapilmasi bile kafa karistirici zaten. Ben hangisinin kimin tarafindan yapildigini bile anlamadim. Neyse juri olmak istiyorum Yeah!

Duygularımın tercümanı Önder  Big Grin
    17-10-2016, Saat: 09:51

Bailador

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Second chance'teki şarkılara henüz tam hakim değilim. Biraz daha detaylı dinledikten sonra yorumlayacağım bu paketi de. Şampiyon coverlar dışındaki "Best of Covermaca" gibi bir şey olduğu için puanlamak çok zor olacak gibi bir öngörüm var. Ama eski coverların şansları daha yüksek sanki. Hem kalite açısından hem de aradan uzun zaman geçtikten sonra yeniden gün yüzüne çıkmış olmaları bir çekicilik katıyor özellikle önceki yarışmaları bilenler için. Herkese başarılar Smile
    17-10-2016, Saat: 11:31

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Hysteria - Şeytan;

Amatör klibimiz yayında efenim Heyo Big Grin

http://www.kizoa.com/Movie-Maker/d685495...ia---eytan
    17-10-2016, Saat: 12:08

Bailador

Yasaklı Kullanıcı Grubu

01 Kazu: Kendi yarışmasında kaçıncı olmuştu bilmiyorum ama covermaca tarihi açısından kült bir eser. Çok seviyorum Köksal'ın bu coverını. İkinci şansta şansı çok yüksek

02 TTR: Şarkının orijinalini hiç sevmiyorum ben. Türkçe coverı muhteşem bence. Eski kayıdı biraz zayıftı, çok etkileyemiyordu dinleyeni. Yeni kaydı gayet güzel olmuş. Bugün Süleyman'a da söyledim tüm bunları. Covermaca kulisi yapmak için promo tur kapsamında İzmir'den sonra Ankara'ya gelmiş de, görüşme olumlu geçti. 12 puanları birbirimize vereceğiz =P =D

03 SiruSho: Şarkının orijinalini çok beğeniyorum ama bu coverı çok sevememiştim yarıştığı zaman da. Sanırım oy veremeyeceğim.

04 Cembulut: Joke yapmak yerine normal bir temada yazılsa bu şarkı çok başarılı olabilirdi. Alt yapı ve sözler asla uyuşmuyor. Güzel yazılmış sözlere yorum da yakışırdı.

05 Sertouch: En sevdiğim birincilerden biri Si la vie est cadeau. Coverı da çok başarılı bence. Sertaç'ın çok iyi coverları olduğunu biliyoruz zaten. Hatta bundan daha çok sevdiklerim bile var.

06 Pilimba: Çok eğlenceli bir şarkı. Sözler bazı yerlerde çok fazla taşıyor ama tema hoş. Orijinali iğrenç ötesi olduğu için taşan sözler ve anlaşılmayan Almanca sözlere rağmen sevdim ben bu halini.

07 Murad: Sulhi'nin Molitva coverı da çok güzeldi. Bu da çok güzel. Şarkıyı yorumlayan Murad'ın kendisi mi? Sözler molitva kadar anlamlı ve etkileyici. Yorum da çok başarılı.

08 Taifung: Başarılı bir şarkı daha. 90lar Türkçe pop gibi bir cover. Bence Tayfun kendi şarkılarını kendi okumalı yeniden. Gayet güzel okuyor çünkü, gerek yok başka seslere

09 MertDM: Şarkının orijinalini sevmediğim için coverını da sevemiyorum. Sözler güzel, yorum güzel, kayıt güzel ama çok sevemedim ben bunu niyeyse.

10 Aspirin: Sözlerin revize edilmesi ve Barlas tarafından okunması bambaşka bir şarkı yapmış bu coverı. Çok başarılı bence bu haliyle.

11 TitaN: Çok zevkle okuduğum bir parçaydı bu. Yine okusam bu kadar içten ve sakin okuyamayabilirim sanırım.

12 Bailador: Bu şarkıyı da çok içime sinerek yazıp okumuştum. Bilmiyorum yine iyi bir derece alabilir mi ama yeniden dinlettirmek istedim sizlere.

13 Ozzy: Hikayesi samimi olan bir cover bu. Yeniden seslendirilmesi güzel olmuş bazı eklemeler yapılarak. Beğeniyorum bu coverı.

14 Krunch: MertDM'in içine dert oluyor bu şarkıyı coverlayamamak, sürekli söyler. Olcay'ın coverını dinlememiştim daha önce. Çok güzelmiş.

15 Halil: All Times'taki çoğu şarkı hareketli, SC'de ise akustik şarkılar var daha çok. Bu da güzelmiş.

16 Uluhandro: Bu coverın sözlerini seviyorum, yarıştığı yarışmadaki en iyi şarkılardan biriydi bence. Şarkının kendisini de çok severim zaten. Hakkını alamadı bir türlü. Bu yarışmada alır belki ama eski kaydı daha iyiydi. Bunda kulağa batan çok fazla nağme var.

17 Alperto: Normalde Alper'in coverlarını seviyorum ama bu coverını hiç sevemedim ben. Halbuki çok enerjik bir şarkı ve müthiş şeyler olabilirmiş gibi geliyor bana.

18 Volkan: Bu da çok eğlenceli. Kim seslendirmişti bunu? Alt yapının retroluğu ve sözlerin eğlenceli oluşu güzel olmuş çok.

19 Pookito: Bu cover Mert'in ilk coverı olmasına rağmen çok başarılıydı bence. Yeniden yorumlanması daha iyi olmuş kesinlikle.

20 HSN: Bu yarışmayı kazanmak için en büyük adaylardan biri bu cover. Hasan madem bu kadar iyi cover yazıyorsun neden katılmıyorsun artık yarışmalara? Burdan çağrı yapalım yarışmaya dön diye. Yazık günah!

21 Hysteria: Bu şarkı baş yapıt olacak kadar iyi aslında ama doğru tonda doğru notalarla okunmadığı için özellikle nakarat kısmında o kadar çok rahatsız ediyor ki beni dinlerken. Boş derste sınıfta çıkan uğultu gibi resmen. Halbuki çok iyi bir kayıt yapılmış yeniden, sözleri çok akılda kalıcı ve dile dolanıyor.

22 Barlo: Bunun neresi Şeydi Leydi derken şarkı başladı yarısında. İlginç bir mix olmuş. Barlas'ın 3-4 tane var sanırım dans ve disco şarkısı. Bu da o serinin ilk coverı belki de..
    17-10-2016, Saat: 18:52

volcano

Üye Grubu

Şarkıyı ben seslendirdim Burak, teşekkürler

17-10-2016, Saat: 19:53

volcano

Üye Grubu

Bu listede harika şarkılar var ama benim açık ara favorim bana göre tüm zamanların en iyilerinden olan "Be adam (İTTİFAK)"... bu katılımdan sonra bu adam hiçbir yarışmada birinci olamasa ve benden zaman zaman puan alamasa bile hep yeri ayrı olmuştur... Kazulet, ittifakla anılır... Özel olarak not düşmek istiyorum Smile

(Son Düzenleme: 17-10-2016, Saat: 20:07, Düzenleyen: volcano.)
    17-10-2016, Saat: 20:02

kazu

Üye Grubu

(17-10-2016, Saat: 20:02)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu listede harika şarkılar var ama benim açık ara  favorim bana göre tüm zamanların en iyilerinden olan "Be adam (İTTİFAK)"... bu katılımdan sonra bu adam hiçbir yarışmada birinci olamasa ve benden zaman zaman puan alamasa bile hep yeri ayrı olmuştur... Kazulet, ittifakla anılır... Özel olarak not düşmek istiyorum Smile

Gel de bana sor  Big Grin   Sağolasın  volkan benım ıcınde ayrı bır yerı var bu coverımın.
    (Son Düzenleme: 17-10-2016, Saat: 20:50, Düzenleyen: kazu.)
    17-10-2016, Saat: 20:50

Murad

Üye Grubu

Second Chance de tekrar dinlediğim için en mutlu olduğum şarkı Kazu' nun Be Adam şarkısı [emoji1360] Katıldığı sene de en sevdiğim şarkıydı. Hala aynı keyifle dinleyebiliyorsam demek ki çok doğru bir iş olmuş. Kazu' nun gelmiş geçmiş en iyi cover eseri. En azından benim dinlediklerim içinde [emoji51]

Bu yarışmanın bir diğer harika şarkısı da elbette Kurukemçikler [emoji16] Listebaşı yaptım bıkmadan dinliyorum [emoji33]

17-10-2016, Saat: 20:50

Murad

Üye Grubu

(17-10-2016, Saat: 18:52)Bailador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 08 Taifung: Başarılı bir şarkı daha. 90lar Türkçe pop gibi bir cover. Bence Tayfun kendi şarkılarını kendi okumalı yeniden. Gayet güzel okuyor çünkü, gerek yok başka seslere

Bailador bu şarkıyı seslendiren Tayfun değil. Başka bir arkadaş [emoji6]

17-10-2016, Saat: 20:56

Murad

Üye Grubu

(17-10-2016, Saat: 18:52)Bailador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 07 Murad: Sulhi'nin Molitva coverı da çok güzeldi. Bu da çok güzel. Şarkıyı yorumlayan Murad'ın kendisi mi? Sözler molitva kadar anlamlı ve etkileyici. Yorum da çok başarılı.

Evet bu şarkıyı söyleyen Murad' ın kendisi [emoji16]

17-10-2016, Saat: 20:59

Önder

Üye Grubu

(17-10-2016, Saat: 19:53)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkıyı ben seslendirdim Burak, teşekkürler

Aa? Biz bastan beri Kemal Sunal seslendirdi saniyorduk oysa.  Angel
    17-10-2016, Saat: 21:55

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      COVERMACA SECOND CHANCE - BÜYÜK FİNAL Barlo 32 13,289 31-10-2016, Saat: 23:00
    Son Yorum: Barlo
      COVERMACA SECOND CHANCE Barlo 20 9,327 30-10-2016, Saat: 19:18
    Son Yorum: Barlo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.