• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET

Uluhandro

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 7

RE: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    oylarınızı cuma günü akşam saat 21.00'a kadar ulaştırmanızı rica eder; halen 19 kişinin oy göndermediğini de hatırlatırım Smile
    12-06-2017, Saat: 01:05

aksizi

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Cvp: RE: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    (12-06-2017, Saat: 00:46)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.youtube.com/watch?v=i40AO2HM6xk

giphy.gif
    12-06-2017, Saat: 01:05

Psk

Yasaklı Kullanıcı Grubu

01-PASSIFLORA-MAX-PUPPETEER
    Bu kadar beğenilmesine anlam veremedim forumda. Her yönüyle sıradan.

02-ACTIFED-HOZEIER-TAKE ME TO CHURCH
    Hiç beğenmedim. Bilindik olmasıyla filan da ilgisi yok.

03-CAFERGOT-KATY PERRY-CHAINED TO THE RHYTHM
    Oldu olacak Madonna'yla yarışsaydı katılımcı. Ayrıca şarkı da benim zevkime hiç uymuyor.

04-YASMIN-FORT MINOR-WHERE’D YOU GO
    Bitsin diye beklediğim şarkılardan. Anlamsız.

05-SIBELIUM-DAMI IM-FIGHTING FOR LOVE
    Eurovision'daki şarkısından daha başarılı. Peki bir ESC forumunda bu şarkıyla yarışmak?

06-BENGAY-RAVING GEORGE FEAT. OSCAR AND THE WOLF-YOU’RE MINE
    Şarkı mı bu? Ciddi soruyorum. Bunu oturup dinleyen var mı yani?

07-GAYABEN-NICOLAS JAAR-MI MUJER
    Çok kötü. Tekdüze. Şarkı diyemiyorum ben böyle şeylere.

08-AMINOCARDOL-SAMANTHA JADE-SOLDIER
    Önceki iki tuhaf "şey"den sonra nihayet bir şarkı dinleme fırsatı sunuyor. Aslında vasat, ama sıralaması nedeniyle puan verebilirim.

09-POPOLIN-MADAME MONSIEUR FEAT YOUSSOUPHO-TOURNERA
    Bu bu seneki Fransız şarkısına benziyor. Rap kısmına tahammül edebilirsek tabii.

10-FAZILÇİLKREMİ-SHARON DOORSON-FAIL IN LOVE
    Bu da schlagger'lara benziyor. Tanıdık bir melodi, ama puan gelme ihtimali yüksek.

11-EMEDUR-APOCALYPTICA FEAT. BRENT SMITH-NOT STRONG ENOUGH
    Muhteşem bir seçim. Tüm listedeki en başarılı katılımlardan biri. Eski bir rock opera sevdalısı olarak tabii ki puanını vereceğim. Forumun genelindense çok puan çıkacağını düşünmeyerek katılımcıya üzülüyorum. Değerinin bilinmesi gereken bir seçim çünkü.

12-COLIDUR-JAIN-COME
    Kötü. Bana hitap etmiyor.

13-ANTEPSIN-POETS OF THE FALL-CARNIVAL OF THE RUST
    Benim için bir keşif oldu bu. Çok beğendim. Göndereni kutlarım. Ortalama puanlarla kazanabilir bile gibi geliyor.

14-URFAMYCIN-MISS CAFFEINA-ACIDO
    İşkence gibi bu da.

15-SARIDON-NICK JONAS-CLOSE
    Forumda bu kadar küçük yaşta olan olduğunu bilmiyordum. Ergenliğine yeni adım atmış genç kız seçimi kategorisinden mi bu?

16-GEORAL-BEAUTIFUL FRENDSHIP SONG-MY GOOD BROTHER
    Çok şaşırtıcı. Ben beğendim. Melodik. Sözlerini de araştırdım, güzelmiş. Gerçi bu da ergen boyband müziği havası taşımıyor değil.

17-ORALAC-THE CRANBARRIES-NO NEED TO ARGUE
    Bu bir klasik. Dolores'e hayranlığım ortaokul - lise yıllarımdan. Bir sürü hatırayla beraber geliyor haliyle Cranberries şarkıları. Kesin puan gelecek.

18-BIOKADIN-NIKOS KARAKALPAKIS-KALINIHTA
    Biraz tekdüze gidiyor bu da. Bir türlü vurucu bir kreşendosu yok gibi. Asıl şanssızlığı listedeki diğer Yunanca şarkı sanki. Onun yanında sönük kalıyor. Gene de yer kalırsa puan alabilir.

19-SESKALJIN-LOIC NOTTET-MILLION EYES
    ESC şarkısını hiç beğenmemiştim. Bu şarkıysa fena değil. Ne yazık ki Dami'ye yorumum bunda da geçerli. Neden bir ESC katılımcısıyla yarışılır ki?

20-SIKLOPLEJIN-CAT STEVENS-THE WIND
    Dinginleştirici bir havası var. Sevdim aslında, ama puan için ilk ona girebilir mi, emin değilim.

21-BUTAMCOD-YUVAL DAYAN-SHETACHAZOR
    Potansiyeli olan, ama onu tam kullanamamış bir şarkı bu da. Evet, kesinlikle güzel, ama çok daha vurucu olabilirmiş de bir şey eksik kalmış gibi. Gene de başarılı, gönderen arkadaşı tebrik ederim. Kazanabilir.

22-DULCARYL-NADEAH-ODILE
    Bunu sevenler bu seneki Portekiz'i de sevmiştir. Ne olduğuna karar verememiş bir karmaşa bu. Girişi demode bir 1930lar, sonrası modern bir sound havasında. Bana göre değil.

23-ANDANTE-THE LEVELLERS-CARRY ME
    Country ve Kelt müziği karması gibi tuhaf bir şey. Ama gene de listedeki pek çok şarkıya kıyasla dinlenebilir.

24-PANTACTIVE-VANESSA PARADIS& SEAN LENNON-LA SEINE AND I
    Bunu da sevmedim. Sıkıcı.

25-URSACTIVE-NATASSA BOFILIOU-EN LEFKO
    Güzel bir şarkı. Puan alacak.

26-ELIDEL-DIKANDA-JAKHANA JAKHANA
    Tahammül sınırında geziyor.

27-KOLROS-ALVARO SOLER-SOFIA
    Portekizli'nin eleştirdiği fastfood şarkı kategorisine gireceklerden biri herhalde. Gene de eğlenceli aslında. Yalnız melodisi çok tanıdık, bir yerlerden çıkaracağım, ama nedir, bulamadım.

28-ATOR-MOHSEN YEGANEH-BEHET GHOL MIDAM
    Başarılı bir katılım. Duygu dolu. Gitar solosu için bile oyu hak ediyor. Canlı olması bana kalırsa avantaj. Bu arada Türkçe'ye çok yakışır gibi geliyor bana.
    12-06-2017, Saat: 01:17

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

Eurovision forumunda yapılan bir yarışmaya neden Eurovision'da yarışan bir ismin şarkısı gönderilmesin ki anlayamadım gitti. Bu da MSC'nin yeni klasiği oldu sanırım. Ben de Eurovision'da yarışan bir ismin şarkısını yollayacaktım hatta, zamanı bilinmeyen bir tarihte yapabileceğimiz ESC konseptli MSC'ye sakladım. Buradan da belirteyim.
    12-06-2017, Saat: 01:50

suioeir

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

Ben MSC ile ilk tanıştığımdan beri bu yarışmada sürekli çok bilinen şarkılar eleştirildi, yerin dibine sokuldu. Muhtemelen benden çok önce başlayan bir eleştiri trendidir. Dolayısıyla böyle şarkılarla katılmamak MSC'de yazılı olmayan bir kural haline geldi. Çoğunluk tarafından da benimsendi ki bu şarkılarla MSC paketlerinde tek tük ve nadiren karşılaşıyoruz.
    Şimdi de yıllarca şahit olunan eleştiriler sanki ilk defa duyuluyormuş gibi bilindik şarkılara neden puan verilmediği tartışılıyor [emoji3] Hayır bunu söyleyenler yeni üyeler falan da değil.

Ben bu eleştirileri doğru buluyorum. Baştan ayağa hitlist dinlemek hoşunuza gider miydi? Benim gitmezdi. Mantıken bakıldığında neden klişe bir şarkı ile katılmamak gerektiğini anlamak çok zor değil.
    Tabii ki herkes istediği şarkı ile katılmakta özgürdür ama bir fark yaratanın değeri her zaman daha fazladır benim gözümde. Oylamamı da kendi değer yargılarıma göre yapıyorum herkes gibi. Yanlışlık ve haksızlık yaptığım ya da yarışmayı çıkmaza sürükleyecek bir durum yok yani.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    (Son Düzenleme: 12-06-2017, Saat: 04:31, Düzenleyen: suioeir.)
    12-06-2017, Saat: 02:49

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Cvp: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    Ruyamda Alexander Rybak misali puanlari goturuyordum. Hayirdir insallah

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    12-06-2017, Saat: 08:16

volcano

Üye Grubu

Rep Puanı: 1

Farsça olan şarkıyı herkesin sevmesine şaşırdım zira bu şarkı Türkçe msc'de Türkçe sözlerle yarışsaydı sahibi tefe konup çalınmıştı MSC'de ağır arabeskin işi yok diye . Canım Ferdi Özbeğen'e neler yapıldığı dün gibi hatrımda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    12-06-2017, Saat: 22:44

suioeir

Üye Grubu

(12-06-2017, Saat: 22:44)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Farsça olan şarkıyı herkesin sevmesine şaşırdım zira bu şarkı Türkçe msc'de Türkçe sözlerle yarışsaydı sahibi tefe konup çalınmıştı MSC'de ağır arabeskin işi yok diye . Canım Ferdi Özbeğen'e neler yapıldığı dün gibi hatrımda.

Katılıyorum. Khooneye ma okey de bu değil yani. Ayrıca canlı versiyon olmasına rağmen sevdim demişler ama stüdyo kaydı canlı versiyonundan daha kötü. Bir dinleyin.
    (Son Düzenleme: 12-06-2017, Saat: 22:52, Düzenleyen: suioeir.)
    12-06-2017, Saat: 22:49

Ömer

Üye Grubu

(12-06-2017, Saat: 22:44)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Farsça olan şarkıyı herkesin sevmesine şaşırdım zira bu şarkı Türkçe msc'de Türkçe sözlerle yarışsaydı sahibi tefe konup çalınmıştı MSC'de ağır arabeskin işi yok diye . Canım Ferdi Özbeğen'e neler yapıldığı dün gibi hatrımda.

Benim Googoosh u yerin dibine sokacaklardı, şimdi herkes Farsça aşığı oldu! Keramet ya Muhsin'de ya da şarkıyı gönderende...
    12-06-2017, Saat: 23:29

Uluhandro

Üye Grubu

Bu farsça şarkıya neden bu kadar takıldınız anlayamadım geçen yarışmada da googoosh vardı hiç bu kadar popüler olmamıştı :-)
    12-06-2017, Saat: 23:51

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Melodi ve adamin ses rengi her seydir. Anlayaamzsiniz

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    12-06-2017, Saat: 23:52

Ömer

Üye Grubu

(12-06-2017, Saat: 23:51)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu farsça şarkıya neden bu kadar takıldınız anlayamadım geçen yarışmada da googoosh vardı hiç bu kadar popüler olmamıştı :-)

Şarkı senin sanırım organizatör... Smile Senin yorumun gereksiz bir ekleme ve sonunda sinsi gülen bir surat! Smile
    (Son Düzenleme: 13-06-2017, Saat: 00:00, Düzenleyen: Ömer.)
    12-06-2017, Saat: 23:59

berik

Üye Grubu

Rep Puanı: 0

Şarkıları dinledim, tek tek yorum yapmak yerine önce genel bir yorum yapmak güzel olacak bana göre. Şarkıların arasında öyle amaaaan bu kesin kazanacak dediğim bir şarkı yok, en azından bana öyle geldi. Ama listeme ekleyip sürekli dinleyeceğim tam 10 tane şarkı var ve bunlar zaten puan vereceğim şarkılar. Bilindik isimler görmek üzücü olsa da şarkı şarkıdır, değerlendireceğiz mecbur. [FACE WITH TEARS OF JOY] Bir de sonucumu çoooook merak ediyorum, gerçekten çok ilginç yorumlar var. [SEE-NO-EVIL MONKEY] Bu arada herkesin ruhuna sağlık, güzel bir liste oluşturmuş oldum kendime.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    12-06-2017, Saat: 23:59

Uluhandro

Üye Grubu

(12-06-2017, Saat: 23:59)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (12-06-2017, Saat: 23:51)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu farsça şarkıya neden bu kadar takıldınız anlayamadım geçen yarışmada da googoosh vardı hiç bu kadar popüler olmamıştı :-)

Şarkı senin sanırım organizatör... Smile Senin yorumun gereksiz bir ekleme ve sonunda sinsi gülen bir surat! Smile

Olabilir farsça müziğe en çok yakışan dil diye yorumlarımda belirtmiştim.. Neden kendi şarkım da farsça olmasın?
    13-06-2017, Saat: 00:03

Ömer

Üye Grubu

(13-06-2017, Saat: 00:03)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (12-06-2017, Saat: 23:59)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkı senin sanırım organizatör... Smile Senin yorumun gereksiz bir ekleme ve sonunda sinsi gülen bir surat! Smile

Olabilir farsça müziğe en çok yakışan dil diye yorumlarımda belirtmiştim.. Neden kendi şarkım da farsça olmasın?

12'ye 12! Ne dersin ha? Şarkımı biliyorsun zaten Wink Muhsin iyi adam aslında Smile
    13-06-2017, Saat: 00:04

Uluhandro

Üye Grubu

(13-06-2017, Saat: 00:04)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (13-06-2017, Saat: 00:03)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olabilir farsça müziğe en çok yakışan dil diye yorumlarımda belirtmiştim.. Neden kendi şarkım da farsça olmasın?

12'ye 12! Ne dersin ha? Şarkımı biliyorsun zaten Wink Muhsin iyi adam aslında Smile

Oylarımı şarkıları açıkladığım gece Barlas'a yolladım ?? çok geç...
    13-06-2017, Saat: 00:11

Ömer

Üye Grubu

(13-06-2017, Saat: 00:11)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (13-06-2017, Saat: 00:04)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 12'ye 12! Ne dersin ha? Şarkımı biliyorsun zaten Wink Muhsin iyi adam aslında Smile

Oylarımı şarkıları açıkladığım gece Barlas'a yolladım ?? çok geç...

Şaka canım ya! 12 puanımı çok haysiyetli bir şarkıya verdim. Kolay gelsin Wink
    13-06-2017, Saat: 00:13

suioeir

Üye Grubu

Ben de Uluhan çıkmasından korkuyorum o yüzden fazla bir şey diyemiyorum şarkıya Smile
    13-06-2017, Saat: 00:25

pookito

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

Uluhan çatır çatır diyor valla diyeceğini. Çekiç 
    Eğer Uluhansa ben halen ilgili şarkı hakkında söylediklerimin arkasındayım  Cool Tongue
    Anjiyo teşhisi konsa da Smile Smile
    13-06-2017, Saat: 00:35

Uluhandro

Üye Grubu

O değil de son 4 gün ve yarınızdan fazlanız oy göndermediniz... Hepinizi diskalifiye edip kendim 1. Olacağım cumaya kadar yollamazsanız...
    (Son Düzenleme: 13-06-2017, Saat: 01:19, Düzenleyen: Uluhandro.)
    13-06-2017, Saat: 00:38

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      MEMBER SONG CONTEST TRÊS - FİNAL Barlo 46 19,946 19-06-2017, Saat: 17:38
    Son Yorum: Lukas
      MEMBER SONG CONTEST TRÊS Barlo 10 5,148 16-06-2017, Saat: 21:55
    Son Yorum: Uluhandro

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.