• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET

krunch

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Konu Sayısı : 0

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET
    Puanlarımı verirken ASLA ve ASLA "ah bu şarkıyı zaten biliyorduk/bana bilmediğim bir şarkıyla gelin/tamam bu şarkıya normalde bayılırım da şimdi yeni bir şarkıya daha çok şans vermek lazım" TÜRÜNDEN bir düşünce içine girmeyi doğru bulmadım. Önemli olan da buydu zaten, farklı zamanlardan farklı şarkıların birarada yarışmasıydı esas olan. Bu yüzden de çok iyi bildiklerim, bildiğim ama fazla önemsemediğim ya da ilk kez keşfettiklerimin hepsini EŞİT şartlarda değerlendirmeyi aklen ve vicdanen daha doğru buldum. Doğrusu herkesten de bunu beklerdim ama sanıyorum böyle oylanmadığını ne yazık ki Çarşamba akşamı görmüş olacağız. Yazık ki çok yazık. Bilinen şarkılar yarışamaz, yeni şeylerle yarışın diye bir kural vardı da biz eski şarkıları seçenler mi bu kurala uymadık? Bazılarınızın böyle düşünerek oylama yapması beni gerçekten üzdü. Ne olmuş yani eski bir şarkıyı seçtiysek, şimdi dinlediğinizde duygularınız mı yok oldu, daha mı az sevdiniz, NE OLMUŞ YANİ NE OLMUŞ?????????
    (Son Düzenleme: 19-09-2016, Saat: 00:31, Düzenleyen: krunch.)
    19-09-2016, Saat: 00:29

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET
    (19-09-2016, Saat: 00:29)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Puanlarımı verirken ASLA ve ASLA "ah bu şarkıyı zaten biliyorduk/bana bilmediğim bir şarkıyla gelin/tamam bu şarkıya normalde bayılırım da şimdi yeni bir şarkıya daha çok şans vermek lazım" TÜRÜNDEN bir düşünce içine girmeyi doğru bulmadım. Önemli olan da buydu zaten, farklı zamanlardan farklı şarkıların birarada yarışmasıydı esas olan. Bu yüzden de çok iyi bildiklerim, bildiğim ama fazla önemsemediğim ya da ilk kez keşfettiklerimin hepsini EŞİT şartlarda değerlendirmeyi aklen ve vicdanen daha doğru buldum. Doğrusu herkesten de bunu beklerdim ama sanıyorum böyle oylanmadığını ne yazık ki Çarşamba akşamı görmüş olacağız. Yazık ki çok yazık. Bilinen şarkılar yarışamaz, yeni şeylerle yarışın diye bir kural vardı da biz eski şarkıları seçenler mi bu kurala uymadık? Bazılarınızın böyle düşünerek oylama yapması beni gerçekten üzdü.

Öyle bir yazılı kural yok da... Yazılı olmayan kurallardan işte Big Grin
    19-09-2016, Saat: 00:31

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

(19-09-2016, Saat: 00:17)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (19-09-2016, Saat: 00:09)Bailador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ankara'nın genelevini de içinde barındıran ve adı kötü şeylerle bağdaşan BENTDERESİ semtini temsil etmekten onur duydum.

Bana bu nick'i layık gören sayın organizatörün de çok çok yüzüne tükürüyorum :lol:

Benden önce sen yazmışsın bailador! Histerik senden acil bir açıklama bekliyoruz! O semtlerle bizim aramızda nasıl bir bağ kurdun acaba? Tai Dodgy

Ankara'da Cinnah'a çıkmak diye bir tabir vardır ve ne hikmetse ben Cinnah oldum [emoji19]

Sent from my iPhone using Tapatalk
    19-09-2016, Saat: 01:06

Lukas

Yasaklı Kullanıcı Grubu

(19-09-2016, Saat: 00:09)Bailador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ankara'nın genelevini de içinde barındıran ve adı kötü şeylerle bağdaşan BENTDERESİ semtini temsil etmekten onur duydum.

Bana bu nick'i layık gören sayın organizatörün de çok çok yüzüne tükürüyorum [emoji38]
    Sahibiyle en uygun düşen semt seninki olmuş. Buradan organizatöre teşekkürlerimi sunuyorum ben de ;D

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    19-09-2016, Saat: 05:02

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Ay Olcayy harika yazmişsin
    19-09-2016, Saat: 09:01

cembulut

Moderatör Grubu

Rep Puanı: 1

Bende Skalonga'yı göndererek kendimle çeliştim biraz. Popüler şarkı gönderenlere bayağı sövüp saymışlığım vardır. Hatta bu yarışmada bile üst sayfalarda eleştirdiğimi görebilirsiniz. O biraz işin eğlencesiydi. Ama ciddi taraftan bakarak MSC Türkçe'de "popüler şarkı yollanmasın" gibi birşey demek bence mantıklı değil. Çünkü bu yarışma hepimizin gayet aşina olduğu Türkçe müzikte yapıldı. Diğer MSC'lerle karıştırmamak lazım. Bir tarafta hepimizin ezbere bildiği Türk müziği, diğer tarafta uçsuz bucaksız Dünya müzikleri. Milyarlarca şarkı varken sia falan gönderen bana sövüyormuş gibi hissediyorum ben MSClerde.
    19-09-2016, Saat: 10:51

cembulut

Moderatör Grubu

Ayrıca puanlarımı tamamen rastgele verdiğimi açıklamak isterim buradan. Çünkü gerçekten beğenmediğim bir listeydi. Öyle random verdim puanlarımı.
    19-09-2016, Saat: 10:53

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Benim "şahsi" görüşüm de şöyle,
    Ben yabancı MSC'de bilindik isme tahammül edemiyorum kesinlikle... Ama Türkçe'de durum kesinlikle öyle değil. Aşırı aşırı bilindik şarkılar dışında kimseye negatif yaklaşmadım. Çünkü elde olan bu yani Big Grin O yüzden de Türkçe MSCyi sevemedim de bana bişey katmadı, yeni keşfettiğim 2 3 şarkı oldu yani nerdeyse..
    Haa elimden geldiğince, nerdeyse hiç bilinmeyen şarkı yollamayı denedim ben yine yabancı msc gibi, ve başardığıma inanıyorum. Açık ara da sonuncu olurum diyerek girdim yarışa açıkçası, şarkım çok farklı absürd çünkü ama ben şarkıma aşığım bana yeter Heyo
    19-09-2016, Saat: 11:39

SiruSho

Üye Grubu

Bu da kendini amlama cabasina girmis ahah

Size YoncaEwciWik'in bilmediginiz 30 sarkisini sayarim ve daha niceleri ; maksat sarki kesfetm3kse buyrun efendim ...
    Dunyada sinirsiz dil ve ulke var deyip siyrilamazsiniz isin icnden
    19-09-2016, Saat: 11:39

Legolas

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

(19-09-2016, Saat: 00:29)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Puanlarımı verirken ASLA ve ASLA "ah bu şarkıyı zaten biliyorduk/bana bilmediğim bir şarkıyla gelin/tamam bu şarkıya normalde bayılırım da şimdi yeni bir şarkıya daha çok şans vermek lazım" TÜRÜNDEN bir düşünce içine girmeyi doğru bulmadım. Önemli olan da buydu zaten, farklı zamanlardan farklı şarkıların birarada yarışmasıydı esas olan. Bu yüzden de çok iyi bildiklerim, bildiğim ama fazla önemsemediğim ya da ilk kez keşfettiklerimin hepsini EŞİT şartlarda değerlendirmeyi aklen ve vicdanen daha doğru buldum. Doğrusu herkesten de bunu beklerdim ama sanıyorum böyle oylanmadığını ne yazık ki Çarşamba akşamı görmüş olacağız. Yazık ki çok yazık. Bilinen şarkılar yarışamaz, yeni şeylerle yarışın diye bir kural vardı da biz eski şarkıları seçenler mi bu kurala uymadık? Bazılarınızın böyle düşünerek oylama yapması beni gerçekten üzdü. Ne olmuş yani eski bir şarkıyı seçtiysek, şimdi dinlediğinizde duygularınız mı yok oldu, daha mı az sevdiniz, NE OLMUŞ YANİ NE OLMUŞ?????????

Altina imzami attım. Öpücük
    19-09-2016, Saat: 12:27

Legolas

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

(19-09-2016, Saat: 11:39)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim "şahsi" görüşüm de şöyle,
    Ben yabancı MSC'de bilindik isme tahammül edemiyorum kesinlikle... Ama Türkçe'de durum kesinlikle öyle değil. Aşırı aşırı bilindik şarkılar dışında kimseye negatif yaklaşmadım. Çünkü elde olan bu yani Big Grin O yüzden de Türkçe MSCyi sevemedim de bana bişey katmadı, yeni keşfettiğim 2 3 şarkı oldu yani nerdeyse..
    Haa elimden geldiğince, nerdeyse hiç bilinmeyen şarkı yollamayı denedim ben yine yabancı msc gibi, ve başardığıma inanıyorum. Açık ara da sonuncu olurum diyerek girdim yarışa açıkçası, şarkım çok farklı absürd çünkü ama ben şarkıma aşığım bana yeter Heyo

Sen onu bunu birak şimdi. Bana "Cinçin" nickini verirken hangi ruhani duygular icindeydin acaba onu acikla bana derhal?  Çekiç 

Bu arada üniversitede yurtta yan odadaki Ankaralı arkadaşım Çinçin mahallesindendi.
    19-09-2016, Saat: 12:32

Hysteria

Üye Grubu

(19-09-2016, Saat: 11:39)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu da kendini amlama cabasina girmis ahah

Size Halen Malum Kadın'in bilmediginiz 30 sarkisini sayarim ve daha niceleri ; maksat sarki kesfetm3kse buyrun efendim ...
    Dunyada sinirsiz dil ve ulke var deyip siyrilamazsiniz isin icnden

Keşke yollayaydın da öğreneydik :*
    Örneğin Jehan Barbur'u severim ama bu şarkısını ilk kez keşfettim. Veya Ozzy'nin seçimi. Çok bilinen 2 ismin, az bilinen şarkısını buldu filan. Bu tarz takılsaydınız siz de keşke Çekiç Amaa herkesin kendi seçimi, 1. popüler mi olacak yoksa yeni birimi bakalım  Öpücük
    19-09-2016, Saat: 12:34

Hysteria

Üye Grubu

(19-09-2016, Saat: 12:32)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (19-09-2016, Saat: 11:39)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim "şahsi" görüşüm de şöyle,

Sen onu bunu birak şimdi. Bana "Cinçin" nickini verirken hangi ruhani duygular icindeydin acaba onu acikla bana derhal?  Çekiç 

Bu arada üniversitede yurtta yan odadaki Ankaralı arkadaşım Çinçin mahallesindendi.
    Hissetmişim işte  Angel 

Zaten 29 nick vardı 25i falan kötü yerler hep Big Grin

Öylesine eşleştirdim valla, kendim de dahil Big Grin
    19-09-2016, Saat: 12:36

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

(19-09-2016, Saat: 05:02)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bana bu nick'i layık gören sayın organizatörün de çok çok yüzüne tükürüyorum [emoji38]
    Sahibiyle en uygun düşen semt seninki olmuş. Buradan organizatöre teşekkürlerimi sunuyorum ben de ;D

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç
    19-09-2016, Saat: 12:42

aksizi

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Sadece bir yarışma. ^_^

Sent from my iPhone using Tapatalk
    19-09-2016, Saat: 12:45

HSN

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 3

Rep Puanı: 0

Yarışmalarda fazla yorum yapma fırsatım olamıyor ancak bu kez yazmadan edemedim, Sinem, Ayşen ve Akın'ı tekrar hatırlatan arkadaşlara teşekkürler. Sayenizde geçmişe daldık, Türk popunun renkli yıllarını anımsadık tekrar.

İlk kez dinlediğim birkaç şarkı da vardı listede. Ancak onları ne yazık ki bir kez daha dinleme ihtiyacı hissedemedim.

Çok bildiğimiz, klasik olmuş birkaç şarkı ise biraz dezavantajlı da olsa ilk 10'umda yer buldular.

Güzel bir Pazartesi'den, Pazar ve Ertesi ile selamlar herkese.
    19-09-2016, Saat: 12:50

SiruSho

Üye Grubu

Baskanim iyi oylar Buika'ya verdigi puandan belli ....

Yonca EvciWIk ' - Iyi Mi ?
    Yalan Zaman Kedi Masali Haberin Olsun Anne Hoscakal bunlar size yeter Hus Bey
    19-09-2016, Saat: 13:22

Hysteria

Üye Grubu

Ve sonuçları hesapladım. WE HAVE A WINNER beyler! İlk sıralar ve son sıralarda ÖLÜMÜNE mücadele var Big Grin
    19-09-2016, Saat: 13:49

cembulut

Moderatör Grubu

(19-09-2016, Saat: 13:49)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ve sonuçları hesapladım. WE HAVE A WINNER beyler! İlk sıralar ve son sıralarda ÖLÜMÜNE mücadele var Big Grin

Thank you Mr. Hysterian Ola Sand
    (Son Düzenleme: 19-09-2016, Saat: 14:35, Düzenleyen: cembulut.)
    19-09-2016, Saat: 14:35

Hysteria

Üye Grubu

Oylama sıralamanız da belirlendi. Yemin ediyorum 5 saattir uğraşıyorum Big Grin Harika oldu Big Grin

Son anda 1.nin belli olması yetmeyecek, 29 kişi de git-gellere histerik olaylara şahit olacak Big Grin Herkes ile ayrı ilgilendim Heyo
    19-09-2016, Saat: 16:36

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
    Tr MEMBER SONG CONTEST TÜRKÇE 2016 Hysteria 42 17,965 21-09-2016, Saat: 22:15
    Son Yorum: Hysteria

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.