12PUAN FORUM
COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: COVERMACA ALL TIMES 2016 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Konu Başlığı: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=99)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Legolas - 26-10-2016

Bu arada dün söylemeyi unuttum. Cembulut gerçekten sonunculuğu hak etmiyordu. İnce nüanslar ile yazılmış sözler vardı. İlk başta ben de anlamamıştım ama dikkat edin sözlerime diye ekleyince fark ettim. Shy

156d4qw.jpg

COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Murad - 26-10-2016

Herkese cümleten geçmiş olsun [emoji2] Sırada Second Chance var [emoji1360]

Başta Burak olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkürler. Radyo yayınının ilk yarısını çalışırken ikinci yarısını yoldayken dinledim. Gerçekten çok keyifliydi [emoji2]

Sulhi, şarkını ne kadar sevdiğimi biliyorsun zaten. Tekrar ve tekrar tebrikler [emoji1376][emoji1376][emoji1376][emoji1376]

Bu arada gerçekten de tahminimden iyi bir derece aldım. Beklemiyordum doğrusu. Beğenisini esirgemeyen herkese teşekkürler [emoji1374]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 26-10-2016

Cemctim inan bana kimse covermacada amrostiş var mi diye degil kafiye ve SENKRON var mi diye bakar ...

Senin surekli tek kelimelik cumleyle soz yazman insanlarda algi sorunu yaratti ben de dahil .

Yaptigin covera dikkat cekmek icin promo kullanip kafamizda isik yakip 3 4 sira yukarida olabilirdin

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 26-10-2016

Neden kimse istatistik paylaşmiyor neden kimse analiz yapmiyor ?

Ayyyy cok sikiciiii

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Legolas - 26-10-2016

Benim var bir kac tane. Ama bende kalsın. [FACE WITH TEARS OF JOY][GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - cembulut - 26-10-2016

Senin ağzını yerim Legolas. Söyle, benim yerime dök içimi. Şu güzelim şarkıma joke dediler. Bugüne kadar yazdığım en derin sözlerdi halbuki.

Sana gelince sevgili Kemchuckian ortalığa düşüp "bakın ben akrostiş yaptım, beğenin beni" diyemem ben.

Belki on yıllar sonra Tekmil'i dinleyen bir fancı beğenir coverımı adımı falan anar forumda. Selamlaşır sarılırız, eğer ben yaşıyorsam.

Ozzy'cim canım ciğerim neden özür diliyorsun anlamadım. Çok teşekkür ederim katkın için. Umarım sen de ben de en kısa zaman da covermaca nezdinde düştüğümüz "tükenmişlik sendromu"ndan kurtuluruz. Israrla sonuncu olsam bile eğleniyorum ben covermaca'da.

Son bir not olarak Marslı Süleyman'a Second Chance'de oylarınızı bekliyorum.

Selametle mucks

COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - suioeir - 27-10-2016

Cembulut'un genel olarak şarkısına anlam veremediğim için puan vermemiştim ama
"Hazırım şimdi
Az bile geldin
Rica ederim
Pardon mu dedin?" sözleri hoşuma gitmedi değil Smile

Demet Akalın'ın
"Şimdi gördüm
Çok şaşırdım
Yeni mi geldin?
Burda mıydın"
şarkısına deli gibi kurtlarımızı döküyoruz da cembulut'u niye es geçtik Smile
Ben niye puan vermediğimi gerçekten sorguluyorum şu an Smile

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Bailador - 27-10-2016

Puan analizi yapacak çok bir şey yok bence, her türlü oyu tablo halinde sundum sizlere. Drive linkine de yüklendi ve ölümsüz oldu artık Big Grin matematik yalan söylemez. Zaten bu kadar açık ara kazanılmış bir birinciliği sorgulamak kimsenin haddi değil artık.

Jüri oyları konusunda çok tartışılıyordu hep. Bir önceki covermaca'da %50 etkili oluşunu sıkıntı yapanlar oldu. Ben de katılıyorum kesinlikle. Yüzde 50 jüri için çok fazlaydı. Eski sisteme geri döndük. Jürinin de fikri sonuçlara yansıdı ama etkisi düştü.

Hep üst sıralarda görmeye alışkın olduğumuz insanlar bu sefer üst sıralarda değiller. Demek ki kişiye göre değil projeye göre oy veriliyor. Mükemmel bir şey bu, daim olsun.

Genel kalite açısından bakılırsa da sürekli artan bir çizgi var bence. Hem sözler hem ses kalitesi açısından (benimki düşmüş olabilir Big Grin en yakın zamanda düzelteceğim) Artık seçilebilecek şarkılar kısıtlandı tabi yıllar geçtikçe ama önemli olan belki de potansiyeli olmayan şarkıları parlatabilmekte. Keşke bütün şarkıların tertemiz karaokeleri olabilse de daha rahat çalışsak bu bağlamda. Bence hala bir sürü şarkı var listeleri teker teker irdelersek. Son anı beklemeyin, şimdiden araştırın derim ben bir sonraki all times için.

Bir de ricam var, kimsenin aldığı kötü sonuçlar yüzünden yarışmadan çekilmesini istemiyorum ben kendi adıma. Herkes ayrı bir renk bu yarışmada. Ben üst üste 10 kere de sonuncu olsam yine de katılırdım. Kendi bakış açımdan anlatmak istediğimi anlatabilmek adına... Anlamayanlar anlamasın... Benim rengim yine de var olsun derdim.

Cvp: RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - krunch - 27-10-2016

Yoksa siz, başka bir sonuç mu bekliyordunuz? Undecided Wink Sonuna kadar hakedilmiş bir birinciliği tebrik etmeyip de camiye mi gidelim? Sulhicim ilk birinciliğin hayırlı olsun. Winners Club'a hoşgeldin! Heyo Heyo  
Ve siz diğerleri LÜTFEN artık bu bahsi kapatıp Second Chance'e odaklanabilir miyiz? Angry Big Grin Big Grin Günlerin torbaya girmediği bir ömürde aynı anda 2 covermaca yapma fütursuzluğu da böylelikle tarihteki yerini almış oldu, sanıyorum ve umuyorum ki bir kez daha bu hataya düşülmeyecektir.

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - TTR - 28-10-2016

Sulhicim tebrikler. Hakeden sendin. Sana da dediğim gibi şarkıdan da kazanıyordun zaten Smile birinciler kulübüne hoş geldin haha

Sonuçlar az çok beklediğim gibi oldu. Sirusho'nun en iyi derecesini aldırdım Smile Şaşırdıklarım arasında Kazu ve Titan var. Kazu'yu neredeyse geçiyormuşum ve Titan'ı geçmişim! İkisi de benden çok iddialı işlerdi.

2017 covermacada görüşmek üzere Smile

COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - suioeir - 28-10-2016

Artık ben de birinci olduğuma göre ilerleyen zamanlarda Best of Covermaca yarışması yapılabilir [emoji23]
Covermaca'nın Waterloo'sunu bulup taçlandıralım bence.

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - cembulut - 29-10-2016

(28-10-2016, Saat: 21:59)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artık ben de birinci olduğuma göre ilerleyen zamanlarda Best of Covermaca yarışması yapılabilir [emoji23]

Önce ben birinci olacağım suiöeuazerhffgfgeir. please.

Cvp: RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 29-10-2016

(28-10-2016, Saat: 19:04)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sulhicim tebrikler. Hakeden sendin.

Ne diyon lan sen  Çekiç Çekiç Çekiç

Hakedenlerden biri olarak 1-2 adım öndeydin deseydin bari

COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - suioeir - 29-10-2016

(29-10-2016, Saat: 20:44)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-10-2016, Saat: 21:59)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artık ben de birinci olduğuma göre ilerleyen zamanlarda Best of Covermaca yarışması yapılabilir [emoji23]

Önce ben birinci olacağım suiöeuazerhffgfgeir. please.

Bir daha akrostiş yapmazsan birinci olma ihtimalin var Smile

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Legolas - 29-10-2016

(29-10-2016, Saat: 21:12)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-10-2016, Saat: 20:44)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önce ben birinci olacağım suiöeuazerhffgfgeir. please.

Bir daha akrostiş yapmazsan birinci olma ihtimalin var Smile
Benim disimda da puan veren olmamis adamcagiza.

Akrostis te benim yazdigim ters köşe sözler gibi iş görmüyor bu yarismada. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

RE: Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Legolas - 29-10-2016

(29-10-2016, Saat: 21:04)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-10-2016, Saat: 19:04)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sulhicim tebrikler. Hakeden sendin.

Ne diyon lan sen  Çekiç Çekiç Çekiç

Bence 66 puan öndeydi diyelim Alpercim.[SMILING FACE WITH SMILING EYES]

COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - suioeir - 29-10-2016

Ben herkese teşekkür etmişim de Burak'ın üstün başarıyla altından kalktığı organizasyon için teşekkür etmeyi atlamışım.
Yarışmada göze çarpan hoş detaylar vardı. Oyları açıklama şekli için oldukça uğraşılmış görseller kullanıldı. Radyo yayını yenilikçi bir hareketti, klasikleşmiş sıkıcı yöntemden uzaklaşmak iyi bir seçimdi. Finalde şarkıları tek tek dinlemekten oldukça keyif aldım. Radyodaki chat bölümü radyo sisteminin bir handikapıydı ama yine de işimizi gördü diyebilirim.
Ve memnun kaldığım bir diğer şey de organizatörün hızlı davranması oldu. Şarkıların son gönderme saatinden hemen sonra yayınlanması güzel hareketti ve aynı şekilde finalin gecikmemesi de benim açımdan olumluydu.

Kısacası, Good job!

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - TTR - 29-10-2016

aa chat mi vardı? o yüzden çok kişi yazmamış olsa gerek buraya final sırasında.

Cvp: RE: Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 29-10-2016

(29-10-2016, Saat: 21:49)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-10-2016, Saat: 21:04)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne diyon lan sen  Çekiç Çekiç Çekiç

Bence 66 puan öndeydi diyelim Alpercim.[SMILING FACE WITH SMILING EYES]
O 1-2  adım 50 puana tekabül ediyor zaten ; ay bu da  !  Sana laf ettik sanki  Çekiç Çekiç Çekiç

RE: Cvp: Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Legolas - 29-10-2016

(29-10-2016, Saat: 22:51)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-10-2016, Saat: 21:49)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence 66 puan öndeydi diyelim Alpercim.[SMILING FACE WITH SMILING EYES]
O 1-2  adım 50 puana tekabül ediyor zaten ; ay bu da  !  Sana laf ettik sanki  Çekiç Çekiç Çekiç

Bilmem ben adım madim tekabül mekabul. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Cekicleme beni cekiclerim seni. 😀