12PUAN FORUM
COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: COVERMACA ALL TIMES 2016 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Konu Başlığı: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=99)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - taifung - 25-10-2016

Bana puan vermeyenler;
(Vergi yüzsüzleri listesi) Big Grin

Alperto
Legolas
Lukas
Ozzy
Pookito
Titan
Uluhandro

COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - cembulut - 25-10-2016

Muzikten anlayan ADAMlar listesi;
ilkerselvi

aksizi

krunch

legolas

ozzy

COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - aspirin - 25-10-2016

10 yıllık canımız ciğerimiz arkadaşımız meslektaşımız dedik bağrımıza bastık adam koca SIFIRI bastı. Tarih bunu unutmayacak ULUHANDRO [emoji35]

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Barlo - 25-10-2016

Şu tabloya bakınca sadece Uluhan ne koymuş be diyebiliyorum. Big Grin Harbi skandal ötesi bir sonuç. Neredeyse ben bile geçiyormuşum. Yazık cidden, verilen emeklerin karşılığı 15.lik kesinlikle değil. Hüseyin de gerçekleri bağırıcam, söyleyeceğim diye tutturdu aldı boyunun ölçüsünü. Big Grin Kimsenin işine gelmedi çünkü. Big Grin

Alperto, sen yine ucuz atlatmışsın. Big Grin Ve Mahmut, keşke çok daha iyi bir derece olsaydı. O kadar güzel ki coverın. Heyo

Demem o ki bundan sonra kimse arkadaş oyundan, haksızlıktan falan dert yanmasın. Herkes bir tutam da olsa yapıyor çünkü. Göstere göstere de yapıyor. Kazanması gereken de her halükarda kazanıyor zaten.

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - taifung - 25-10-2016

Jüriye bakıyorum;

Bana zaten jürilik yaptıkları dönemde asla ve asla ısrarla puan vermeyen kadrolu jüriler yine es geçmiş;

Aksızı, YKY, Uğur archi, Noivagi...Bunlara bir de can aksoy katılmış, hoş gelmiş sefa gelmiş Big Grin

Buna rağmen yine de jüriden yüksek puan çıkarmamı sağlayan müzik insanı Volcano ve sulhi, önder, murad ve Olcay'a şükranlarımı sunuyorum Angel

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 25-10-2016

Jürilerin ayrıntılı puan listesi var mı

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Önder - 25-10-2016

En eglendigim Covermaca oylamasi oldu ne yalan soyliyim cocuklar. Big Grin

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 25-10-2016

Öncelikle tebrikler Sulhi.. kesinlikle en iyi sendin Smile Ayrıca Burak muhteşem bir organizasyon yaptın tebrikler..
Bir tebrik de ben hakettim sanırım aldığım 15.'likle.. Smile Covermaca 2017'de görüşmek dileğiyle...

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Bailador - 25-10-2016

Elimden gelenin en iyisiyle bir radyo yayını yapmaya çalıştım. Yayına katılan ve sabırla dinleyen herkese çok teşekkür ederim. Teknik sıkıntılar yüzünden ya da benim kendi hatalarımla ortaya çıkan bir sorun olduysa bağışlayın. Bir aydan fazla bir zaman oldu bu yarışmanın gidişatı başlayalı... Organizatörlüğünü üstlendiğim bu yarışmada seçim, kayıt, oylama süreci içinde işimi kolaylaştırdığınız için nezaketinize teşekkür ederim.

Sulhi'cim tebrik ederim, hakkın olanı aldın. Bir bütün olarak şampiyondu coverın. Aradaki fark zaten matematiksel olarak da yansıdı tabloya. Bir önceki yarışmada Sulhi ve Emrah gibi final paketine dahil olamayan coverların sahipleri şimdi ilk 5teler. Yine Mertdm ve SiruSho da çok kötü derecelerden sonra zirve yarışına girdiler. Bir önceki yarışmanın şampiyonu Uluhan son5te yer aldı. Bu tür farkları görmek çok güzel. Kişiye göre değil projeye göre oy verdiğimizin bir kanıtıdır forum olarak. Umarım bundan sonra da hep bu şekilde devam eder bu heyecan!

Esen kalın Smile

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Lukas - 25-10-2016

(25-10-2016, Saat: 22:11)Bailador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elimden gelenin en iyisiyle bir radyo yayını yapmaya çalıştım. Yayına katılan ve sabırla dinleyen herkese çok teşekkür ederim. Teknik sıkıntılar yüzünden ya da benim kendi hatalarımla ortaya çıkan bir sorun olduysa bağışlayın. Bir aydan fazla bir zaman oldu bu yarışmanın gidişatı başlayalı... Organizatörlüğünü üstlendiğim bu yarışmada seçim, kayıt, oylama süreci içinde işimi kolaylaştırdığınız için nezaketinize teşekkür ederim.

Sulhi'cim tebrik ederim, hakkın olanı aldın. Bir bütün olarak şampiyondu coverın. Aradaki fark zaten matematiksel olarak da yansıdı tabloya. Bir önceki yarışmada Sulhi ve Emrah gibi final paketine dahil olamayan coverların sahipleri şimdi ilk 5teler. Yine Mertdm ve SiruSho da çok kötü derecelerden sonra zirve yarışına girdiler. Bir önceki yarışmanın şampiyonu Uluhan son5te yer aldı. Bu tür farkları görmek çok güzel. Kişiye göre değil projeye göre oy verdiğimizin bir kanıtıdır forum olarak. Umarım bundan sonra da hep bu şekilde devam eder bu heyecan!

Esen kalın Smile
Yayının da senin gibi ruhsuzdu Big Grin eline sesine mikrofonuna bilgisayarina sağlık dostum Smile kalp

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Lukas - 25-10-2016

Juride de 19.olmusum hepinizi ajdar öpsün inşallah.

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - suioeir - 25-10-2016

Heyo Heyo Heyo Heyo Heyo

Ohhh beee ! Sonunda 7. Covermacamda zafere ulaştım. Zaman zaman geçmişte asla 1. olamam falan diyordum ama ne olduysa oldu. Ne yalan söyleyeyim içimde ufak bir parça 1.lik hissi vardı ama bu kadar farkla elde edeceğimi hiç düşünmemiştim ya da geçen sene olduğu gibi kıl payı kaçırabilirim diye düşünüyordum.
Yorumlarıyla ve puanlarıyla beni çok mutlu eden arkadaşlar oldu. Öncelikle onlara teşekkür etmek istiyorum. Özellikle anmadan geçemeyeceğim Hüseyin ve Uluhan yarışma boyunca sıklıkla desteklerini gösterdiler. Buradan Ankara'ya özel teşekkürlerimi iletiyorum.
Ve 12,10 ve 8 puanlarıyla 1. liğe yapışmamı sağlayan arkadaşlara çok çok teşekkürler. 

Bu şarkının oluşmasını sağlayan özel kişiye de hayatıma iyi ki girdin demek istiyorum. Sen olmasaydın bu şarkı da olmazdı. Kalbimden dökülen bu sözler senin içindi. 

Çok mutluyum. Bu birincilik aldığım en güzel hediyelerden biri oldu. Hepinizi öpüyorum.

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 25-10-2016

15-Ulu 16-Hesen 17-Oğuz 18-Barlo 19-Hüs 20-Cembülöt.. Barloyu da Ankara ekibi sayarsak Ankara-Erzurum olarak sonunculuğu kimseye vermemişiz.. Bu gurur bizim gençler.. Big Grin Big Grin

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - buraks - 25-10-2016

Oh, favori adayım birinci oldu. Mutlu oldum!

Sulhi'cim, hem birinciliğin için hem de bu şarkıyı yazmana sebep olan o güzel olay için ayrı ayrı tebrik ediyorum! Mutluluğun daim olsun! Smile

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 25-10-2016

Ben hep sağcıydım şimdi solcuyum sanırım ; scoreboardun sağ tarafından sol tarafına transfer oldum Big Grin

COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Barlo - 25-10-2016

(25-10-2016, Saat: 22:35)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 15-Ulu 16-Hesen 17-Oğuz 18-Barlo 19-Hüs 20-Cembülöt.. Barloyu da Ankara ekibi sayarsak Ankara-Erzurum olarak sonunculuğu kimseye vermemişiz.. Bu gurur bizim gençler.. Big Grin Big Grin

Saymazsan darılırım valla. Heyo Aramızdan en iyi dereceyi alanın Mahmut olmasına ne demeli. [emoji23][emoji23][emoji23]

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 25-10-2016

(25-10-2016, Saat: 22:42)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-10-2016, Saat: 22:35)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 15-Ulu 16-Hesen 17-Oğuz 18-Barlo 19-Hüs 20-Cembülöt.. Barloyu da Ankara ekibi sayarsak Ankara-Erzurum olarak sonunculuğu kimseye vermemişiz.. Bu gurur bizim gençler.. Big Grin Big Grin

Saymazsan darılırım valla. Heyo Aramızdan en iyi dereceyi alanın Mahmut olmasına ne demeli. [emoji23][emoji23][emoji23]

Bence o da yerini haketti sözleri çok başarılıydı.. Burak'ı da önceden kaptı köftehor Big Grin

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - halil - 25-10-2016

Tebrikler Sulhi! Angel 

Açıkçası ben sonunculuk için Histerik ve Cem Bulut'la yarışırdım diyordum ama cidden şaşırdım yani 12.ci olunca! Demek biraz daha uğraşsaymışım şarkımla 1.ci bile olurmuşum! Big Grin 

Bu yarışmanın benim için en büyük sürprizi yazdığı sözlerle Sirusho oldu! 12 puanımı ona verdim zaten!  Heyo 

Bailador güzel bir organizasyondu,radyo yayınının sonuna yetişebildim! Eline sağlık! Heyo 

Ve küçük bir sitem! Sizi bilmem ama hem all times hem second chance şarkılarının ayni tarihte açıklanması,tarihlerinin ayni olması (her ne kadar second chance tarihi 1 hafta ileriye alınsa da!) benim gibi IQ'su düşük birisi için kafa karıştırıcı oldu! Keşke iki yarışma arasındaki zaman biraz daha uzun olsaydı.... Undecided 

Her neyse second chance'da görüşmek dileğiyle...     Heyo

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Barlo - 25-10-2016

Eh, artık second chance oylarınızı göndermeye başlarsınız sanırım. Big Grin

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - pookito - 25-10-2016

Sulhi tebrik ederim. Şarkın gerçekten çok güzeldi =)

Hysteria, iltifatına çok mutlu oldum. Çok teşekkür ederim.
Lukas bana destek çıkmışsın ilk 10'a giremedim diye=) Teşekkürler dostom(senin dediğin gibi diyeyim dedim) Smile

Jüri'den puan alabilmişim. Ne mutlu bana.=)
Ve puan veren, şarkımı beğenen arkadaşların her birine çok teşekkür ederim Heart

Hayırlı, uğurlu olsun