12PUAN FORUM
COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: COVERMACA ALL TIMES 2016 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Konu Başlığı: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=99)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Cvp: RE: Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 25-10-2016

Devam ediyoruz   Big Grin

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 25-10-2016

KARŞINIZDA HYSTERİK ŞAMPİYONLUK ORANLARI! VE SEBEPLERİ!

Sulhi; 1/2 ; Artık kazanma zamanı geldi, herkes övdü, herkes beğendi, gerçekten de iyi. Kazanmalı, ve bence zaten kazanacak. Umarım hakkı yenmez...

Murad; 1/4 ; Ben çok beğenmesem de, beğenen baya kişi çıktı. Eskilerden bi isim olması, ama aynı zamanda uzun zaman sonra geldiği için yeni bir soluk olması gibi büyük avantajları da düşününce, iyi bir kazanma adayı oluyor.

Mertdm; 1/7 ; Seveni çok, kendine has tarzı var, sesi farklı, pakette tema açısından parlıyor. Valla çok da yakışır kazanmak bence Mert'e.

Kazu; 1/9 ; Kazu da artık kazanmalı. Sonuna kadar hakkı. Bu şarkı ile ise bence bu pakette kazanmayı hak etmiyor. Ama işte Kazu olunca sempati oyları ile, neden olmasın? Gerçekten kazansın istediğim isimlerden.

Sirusho; 1/11 ; Ben beğenmedim ama baya baya sevildi. Alperi çok severim, olursa sevinirim. TTR hamlesi cuk oturmuş.

Uluhandro; 1/12 ; Ulu ne yazsa ne etse kazanma adayı bence. Hadi dürüst olun, ses çok ama çok önemli bu yarışmada. Dezavantajı son kazanan olması ve insanların artık o kazanmasın düşüncesi (İlk başta ben Big Grin) Ama kazanırsa da şaşırmıcam. 

Alperto; 1/15 ; Alperto da sürekli kazanan statüsü yüzünden dezavantaj yaşayacak ve oy kaybı yaşayacak bence. Seveni çok oldu, sevmeyen de çıktı. Kazanır mı? İhtimal dahilinde.

Taifung; 1/20 ; Tai forumun Rusya'sı. 100lerce komşusu var Big Grin Herkes seviyo, herkes tanıyo. Jüri desteği yine onunla olacaktır. Sevilen de bi joke çıkardı. Olabilir mi?

Aspirin; 1/25; Yeni bir isim. İşi bence zor. Ama kalite, söz, ses bence çok iyi. Bu şarkı ile içimizden başka biri katılsa ilk 5 yapardık. Ama aspirin kim kimse bilmiyor ki  Undecided   

Bailador; 1/30 ; Burak uzun zamandır kazanamıyor. Ama niyeyse millette ona karşı, çok kazandı imajı var. Ondan sonra en az 5 isim kazandı sanki. Sıra ona döner mi, bence bu şarkı ile değil. Cov17de olabilir. Ama billur sesi ile her zaman iddiası olan bir isim.

Legolas; 1/32 ; Emrah da oldukça naif şeker bi katılım yapmanın dezavantajında bence. Takır takır melodiler içinde kazanma şansı malesef düşük. Ama buram buram kalite kokuyo.

Pookito; 1/35 ; Pookito kesinlikle iyi sonuç alabilir. Ama kazanmak için bence henüz yolun başında. Şarkı güzel, sevimli ve iyi kalpli birisi Mert göründüğü üzere. Ama winner bir iş olmadı bu.

TTR; 1/45 ; Süleyman sesi ile önde olanlardan. Ama genel olarak yorumlarda beğenilse de derece yapamayacağı kestirilenlerden. İzmir belediye çalışırsa ilk 5 neden olmasın. Ama Günden güne, avare gibi bir iş olmalıydı kazanması için.
Lukas; 1/55 ; Nefretinden kimse şüphe etmiyo. Gördük sabah Çekiç Şarkın iyi. Ama kazanmak için şansın az beybi. 

Ozzy; 1/60 ; Ozzy beklentileri karşılayamadı gibi gözüküyor. Yine iyi iş, ama kazanma şansı olmayanlardan.

Titan; 1/75 ; Titan ucuz pop şarkısı ile ilk 10 yapacak bence. Ama kazanmak mı, NO!

Barlo; 1/100 ; Barlo da olmayacak biliyor. Kulisin dibine vursa bile, NO!

Halil; 1/150 ; Birazcık sevgi Cry  Halil malesef o covermaca bu covermaca değil. Sen de biliyorsun dostum. Tıpkı ben gibi  Tongue  

Hysteria; 1/300 ; Ben hatta büyük konuşuyorum 18-19 veya 20. olacam bu 3nden biri. (Bunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok gerçi ama hahah) Ben çok seviyorum şarkımı. Ama burak'a atarken de ona 0 puanla sonunculuğa geliyorum demiştim  Heyo Gerçekleri yüzünüze fışkırttım, mutluyum Öpücük  Cool

Cem; 1/500 ; Malesef Cem, bu pakette şansın çok çok zor hatta imkansız. Ozzy ile düet fikrini umarım bir daha kullanırsın. Ama bu olmadı sanki.

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 25-10-2016

CEMBÜLÖÖÖÖÖT

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Bailador - 25-10-2016

Yarışma sonuçları bugün saat 20.00'de başlayacak radyo yayını ile açıklanacaktır.

Radyo linki: http://covermaca.radiostream321.com

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Legolas - 25-10-2016

Yarışmaya dakikalar kala sarkim ile ilgili bir kac bir sey söylemek istiyorum. Öncelikle dinleyip güzel yorum yapan herkese teşekkür ederim. Begendirebildiysem, Covermaca arşivine güzel bir cover kazandirabildiysem ne mutlu bana. [WINKING FACE]

Yalnizlar Sahili'ni 2010 Kasim'da yazmıştım. Covermaca All Times 2010'da yarisacaktim. Ama o zamanlarda şarkının karaokesini bulamadığım için katilamamistim yarışmaya. Başka söz yazıp okuyacak zamanım da yoktu. Boş geçmek zorunda kalmıştım o yarışmayı.

Tabi yarisamayacagimi Tayfun'a bildirirken msn'den sözleri de gondermistim kendisine. Şu an kesin hatirlamiyordur adım gibi eminim ama çok begenmisti sözlerimi. Tekrar yok ve bir hikaye anlatılıyor çok güzel demişti. Hatta kendisi bile araştırmıştı karaokesini yarışmaya katilabilmem için. [WINKING FACE]

Bu yarisma için Yunanistan 2006'ya cover yapmıştım. Çok güzel olduğunu da düşünüyorum. Smile Ama bir gün youtube'da gezinirken Finlandiya 1996'nin karaokesini bulunca çok sevindim ve düşünmeden tereddütsüz Burak'a bildirdim bu şarkı ile katılmak istediğimi. Sozlerin 1 harfini bile degistirmeden okudum coveri. Iyi bir iş cikardigimi düşünüyorum. Bakalım puanlara nasıl yansıyacak.😀

Yunanistan 2006'yi da All times 2017 bıraktım. 😀

Bu gece için güzel bir yarisma bizi bekliyor. Hep beraber eglenecegiz inşallah. [WINKING FACE]

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 25-10-2016

Yayını başlattı Burak, eski coverları çalıyo Heyo Escape'den Ayfeeeeer dinliyoruz Big Grin

8den önce gelebilen gelsin derim

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 25-10-2016

Cem
Halil
Kazu
Legolas
MetDM
Murad
Pookie ve Tayfun'dan puan bekliyorum
Jüri ortalaması da 6-7 civarı gelir

COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - cembulut - 25-10-2016

(25-10-2016, Saat: 18:07)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

CEMBÜLÖÖÖÖÖT

Şu şarkının sozlerinin ilk harflerini yukaridan asagi siralamak hicbirinizin aklina gelmedi tabi. Anlattigim, ulkenin karanlik gunlerini yasamadiniz mi breler?

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Barlo - 25-10-2016

Pofidik CemBulut. Çok severim zaten ben seni.

(25-10-2016, Saat: 20:28)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pofidik CemBulut. Çok severim zaten ben seni.

[HEAVY BLACK HEART]️[HEAVY BLACK HEART]️[emoji105]

Güzel İzmir'den kültür başkenti İstanbul'a 12 puan ; teşekkürler Halil kiss kiss kiss

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - taifung - 25-10-2016

Bu ne ya herkes o göt kadar chat ekranında yazışıyor, neden burda kimse yok

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - taifung - 25-10-2016

Bu arada Aspirin'den gelen 12 puan da neyin nesi Smile

Aspirin Halil Kazu ve Legolas teşekkürler

Legolas [HEAVY BLACK HEART]️[HEAVY BLACK HEART]️[HEAVY BLACK HEART]️[emoji7]

RE: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Legolas - 25-10-2016

(25-10-2016, Saat: 20:53)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Legolas [HEAVY BLACK HEART]️[HEAVY BLACK HEART]️[HEAVY BLACK HEART]️[emoji7]
Küstüm sana. 😯

(25-10-2016, Saat: 20:59)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-10-2016, Saat: 20:53)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Legolas [HEAVY BLACK HEART]️[HEAVY BLACK HEART]️[HEAVY BLACK HEART]️[emoji7]
Küstüm sana. 😯

Orta dunya sana minnettar

Qusen iste ya. [HEAVY BLACK HEART]️

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - taifung - 25-10-2016

Ya bence bundan sonra bu yarışma tek bir yerde yapılsın.

Yani insanlar o saçma, zor okunan chat sayfasındalar. E bu bir forum yarışması sonuçta. 

Neyse, ben buradan devam etmeye karar verdim. Kimi tapatalk'ta yazıyor kim bilmem nerede!

Sonuçları takip etmekte zorlanmaktayım. 

Bir kaç kişiden puan aldığımı gördüm o kadar. En çok şaşırdığım da 12 puan aldığım aspirin oldu. Hiç yorum da yazmadığı için heralde, beklemiyordum Smile Sağolsun.

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2016 SOHBET&MUHABBET - Legolas - 25-10-2016

Ozzy sasirttin beni!!!! Puan vermek istiyorum demiştin. 😯