12PUAN FORUM
MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: MEMBER SONG CONTEST TÜRKÇE - 2016 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Konu Başlığı: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=95)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Barlo - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 16:33)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-09-2016, Saat: 15:16)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonuncu olacağım, mümkünse sıfır puanla. [HEAVY BLACK HEART]️
Sonunculugu kimselere vermemm Big Grin

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senden çok korkuyorum, dibe vurma yolunda en büyük rakiplerimden birisin maalesef Podolski. [emoji26]

Cvp: RE: Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 17:11)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-09-2016, Saat: 16:59)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aha kavga  Cool

eurovision gecesi tanışan bu 2li forum yüzünden kavga mı edecek ????????????????

Az sonraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  Heyo Big Grin
Yok olum ne kavgası ?? Abartılı hareketlere gerek yok yani normal bi soru soruyoruz sacmasapan cevaplarla atlıyor ortaya. Ergenlik sancısı falansa anlarım yani en azından bilgimiz olsun saygı duyalım. Psikolojik bi sıkıntıysa da psikolog bi arkadaşım var ona yonlendiririz. Dedigin gibi oturduk eurovision izledik o kadar bu kadarini da yapalim. [emoji4]

Yavrucum  farkindaysan ayni elestirileri ben de yaptim Huseyin ve Uluhan'a dumduz puanlama metnini kopyalayarak final gecesi izlemekten biktim  diye .

Bunun da sebebini kendim acikladim Huseyin de daha once belirtmisti . Arada  5 10 15 puan farkla 1.lik varsa bunu  bile ayarlamak ; ya da ilk 5 oy sonrasi 1. Giden sarkinin sonraki oylarla birdenbire sonunculuga gitmesini ayarlamak  yarismacilara seyir zevki ve heyecani getirecek   bunu duz metinle yapmak da baska bir emek ...

Volkan bana tesekkur etmis  ben de verdigi emege benim.lafimin olmaycagini soyledim ...

Hatta en basinda soruyu sen sormustun ortaya   en de cevap yazdim . O zaman sorun yoktu da simdi beden hiddetlendin anlam veremiyooorrrooom ...

Organizatorlerin emegini kucumsuyorsan alin xaten ustune ... 
Yok saygi duyuyorsan sorun yok demektir ...
Ama verdigin  tepkilerden anladigim  kadariyla sen ergenlikten cikmakta zorlaniyorsun gibime geliyor  Big Grin

Biraz daha naif ve yapici olabiliriz diye dusunuyorum ..

Zira ortaya  soruyu soran sensin cevap veren benim ; 
Volkan'a yazan benim  bana çikisan sensin .

Hangimiz ortaya atilmis oluyor bu durumda  Smile

Bence sen biraz toyalmaya  git tatlim

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 21-09-2016

Olasi ile ihtimal ayni anlama gelmiyorlar mi Emrah =)

Iste bu anlatim bozuklarinin urunudur Kemchukyan ahahaha

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - halil - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 17:22)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Senden çok korkuyorum, dibe vurma yolunda en büyük rakiplerimden birisin maalesef Podolski. [emoji26]

Barlas sen neden bu arkadaşımıza Podolski diyorsun? Bknz.olaya Fransız kalmak Huh
Not: eğer yaşımla ilgili bir espri yaparsan Ordu'nun derelerinde boğarım seni! Çekiç

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 21-09-2016

Halil ve futbol bilgisi Heyo

Puanlama konusunda baya ugrastim umarım ise yaramistir sıralama tercihlerim aksama görecez ^_^

RE: Cvp: Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Lukas - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 17:24)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-09-2016, Saat: 17:11)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok olum ne kavgası ?? Abartılı hareketlere gerek yok yani normal bi soru soruyoruz sacmasapan cevaplarla atlıyor ortaya. Ergenlik sancısı falansa anlarım yani en azından bilgimiz olsun saygı duyalım. Psikolojik bi sıkıntıysa da psikolog bi arkadaşım var ona yonlendiririz. Dedigin gibi oturduk eurovision izledik o kadar bu kadarini da yapalim. [emoji4]

Yavrucum  farkindaysan ayni elestirileri ben de yaptim Huseyin ve Uluhan'a dumduz puanlama metnini kopyalayarak final gecesi izlemekten biktim  diye .

Bunun da sebebini kendim acikladim Huseyin de daha once belirtmisti . Arada  5 10 15 puan farkla 1.lik varsa bunu  bile ayarlamak ; ya da ilk 5 oy sonrasi 1. Giden sarkinin sonraki oylarla birdenbire sonunculuga gitmesini ayarlamak  yarismacilara seyir zevki ve heyecani getirecek   bunu duz metinle yapmak da baska bir emek ...

Volkan bana tesekkur etmis  ben de verdigi emege benim.lafimin olmaycagini soyledim ...

Hatta en basinda soruyu sen sormustun ortaya   en de cevap yazdim . O zaman sorun yoktu da simdi beden hiddetlendin anlam veremiyooorrrooom ...

Organizatorlerin emegini kucumsuyorsan alin xaten ustune ... 
Yok saygi duyuyorsan sorun yok demektir ...
Ama verdigin  tepkilerden anladigim  kadariyla sen ergenlikten cikmakta zorlaniyorsun gibime geliyor  Big Grin

Biraz daha naif ve yapici olabiliriz diye dusunuyorum ..

Zira ortaya  soruyu soran sensin cevap veren benim ; 
Volkan'a yazan benim  bana çikisan sensin .

Hangimiz ortaya atilmis oluyor bu durumda  Smile

Bence sen biraz toyalmaya  git tatlim
Verdiğin cevaplardaki uslubuna bi bakmalisin bence. Kime cevap yazdigin beni irgalamaz o yazdigin cevaplarin altindaki laf sokmalari, terslemeleri anlamayacak kadar saf degilim ne yazikki. Ya yazdiklarinin farkinda degilsin gelisine salliyosun ya da psikolog şart. Allah yardimcin olsun Smile 24yasindayim ve yasligima toyaldim yeterince, ama tahminimce 40 yasina geliyosun ama henuz toyalamamissin sana da toyalmani tavsiye ederim zira ergenliği aşman 50yi gorecek gibi. Sonra direk antropoz. Smile

MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Barlo - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 17:46)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-09-2016, Saat: 17:22)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Senden çok korkuyorum, dibe vurma yolunda en büyük rakiplerimden birisin maalesef Podolski. [emoji26]

Barlas sen neden bu arkadaşımıza Podolski diyorsun? Bknz.olaya Fransız kalmak Huh
Not: eğer yaşımla ilgili bir espri yaparsan Ordu'nun derelerinde boğarım seni! Çekiç

Dün bizzat kendisi sordu, cevap verdim seni kör bunak. Çekiç

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - halil - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 18:01)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-09-2016, Saat: 17:46)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Barlas sen neden bu arkadaşımıza Podolski diyorsun? Bknz.olaya Fransız kalmak  Huh

Dün bizzat kendisi sordu, cevap verdim seni kör bunak. Çekiç

Gözümden kaçmış olamaz mı seni küçük şeytan! Tai

RE: Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Lukas - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 17:54)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halil ve futbol bilgisi Heyo

Puanlama konusunda baya ugrastim umarım ise yaramistir sıralama tercihlerim aksama görecez ^_^
Huuusss isten 10bucukta cikiyorum sonunculugumu musteri olmazsa heyecanla takip etmeye caliscam Big Grin gel de burda aciklasana sonuclari Big Grin

Aksam ulu geliyo bana final konuğu Big Grin sen de çık gel la ^_^

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Alperto - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 17:21)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana puan vereni döveceğim. Sıfır puan almak için yolladım ben o şarkıyı. Loserları ancak sıfır puan alırsam anlarım.
Pilimpa dan kaptın 12 yi

RE: Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Lukas - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 18:36)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aksam ulu geliyo bana final konuğu Big Grin sen de çık gel la ^_^
10bucukta finali kaciriyom zaten gelmem 11i gecer Big Grin Mıstağa'ya gececem

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Legolas - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 17:25)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olasi ile ihtimal ayni anlama gelmiyorlar mi Emrah =)

Iste bu anlatim bozuklarinin urunudur Kemchukyan ahahaha
Geliyor. [WHITE SMILING FACE] Pekiştirmek için eş anlamlisini kullandım. [emoji4]

RE: Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Legolas - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 17:54)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halil ve futbol bilgisi Heyo

Verdiğim puanlara bakılırsa heyecan olsun diye benim puanimi en son açıklama ihtimalin çok yüksek gibi geliyor bana. [emoji23]

Hayır son sıra sen değilsin Smile

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 21-09-2016

MSC Finalinde büyük süpriz!

Uluhandro konuğum, ve periscope'dan yayın yapacak. İzlemek isteyenler, @ulhnmte nicki Smile

Cvp: RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - cembulut - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 20:47)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MSC Finalinde büyük süpriz!

Uluhandro konuğum, ve periscope'dan yayın yapacak. İzlemek isteyenler, @ulhnmte nicki Smile

Link atında telefonuna periscope olmayanlar da izlesin lütfen.

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 21-09-2016

Başlıyoruz ^_^

İlk oylar; final gecesi konuğum Uluhan'dan gelecek Smile

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - taifung - 21-09-2016

Saçma puanlar gelmeye başladı pfff.

Yine kimler hiç şarkı sahiplerini bilmedikleri halde "Aaaaa tesadüfe bak seeeeen" şeklinde arkadaşlarına oy yağdırdı acaba Smile

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Legolas - 21-09-2016

Kullanıcı adım yok ama sizi izliyorum periscope'den. Bu arada yine yine yine puan yok Hüseyin'den bana. Çekiçççççççç.