12PUAN FORUM
MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: MEMBER SONG CONTEST TÜRKÇE - 2016 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Konu Başlığı: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=95)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - suioeir - 16-09-2016

Üye tahminlerim şu şekilde oldu [emoji4]

Uğur - Di Aslında (Hysteria)
Ramadan - Tarzına Kurban (Alperto)
Ordu'nun Dereleri (Pilimba)
Akın - Alem (Halil)
Neco - Nefret (Volcano)
Sibel Egemen - O Biliyor (Olcay)
Yaşar - Beni Koyup Gitme (Taifung)
Neyse - Aydınlık (Aksizi)
Nilgül - Nar-ı Aşk (Uluhandro)
Hüsnü Arkan - Gönül Yarası (Ozzy)
Jehan Barbur - Nar Taneleri (Bailador)
Sevil Öztatlı - Adına Da Derler Seks (Sirusho)
Onurr - Leylekler (Ttr)

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - aksizi - 16-09-2016

0'sın rakamla da yazıyla da sıfırsın SULHİ.

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Ozzy - 16-09-2016

Gece gece yorumlarimla asabinizi bozmaya geliyorum [SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - halil - 16-09-2016

(16-09-2016, Saat: 20:28)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gece gece yorumlarimla asabinizi bozmaya geliyorum [SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Anlaşılan bu gece nöbet yok! Big Grin Öpücük

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Ozzy - 16-09-2016

(16-09-2016, Saat: 20:33)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-09-2016, Saat: 20:28)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gece gece yorumlarimla asabinizi bozmaya geliyorum [SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Anlaşılan bu gece nöbet yok! Big Grin Öpücük
Beş gün blok tuttum ağabey kan aldılar bi yerlerimden [FACE WITH TEARS OF JOY]

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Ozzy - 16-09-2016

Geçte olsa yorumlarım gencolar..

01 - Cebeci - Oğuzhan Uğur - Di Aslında : Nasıl ziyan Bi katılımdır bu allasen. Yollayan arkadaşın müzik zevkine itinayla kusmak istiyorum. Antin kuntin Bi iki farklı kelimeyle özgün olduğunu sanan Oğuzhan Uğur'u da esefle kınıyorum..

02 - Gazino - Athena - Skalonga : Yabancı MSClerde ki popülarite kuralım burada da geçerli olduğundan mütevellit bunu yollayan zatın katılımını nezdimde geçersiz sayıyorum. Ciao Bella..

03 - Cevizlidere - Hüsnü Arkan - Gönül Yarası (Cem Adrian ile) : Kim bunu yollayan hadsiz? Ne cüret yani. Hüsnü Arkan herhangi bir platformda yarıştırılamayacak kadar başka Bi müzisyendir. Oha deyip geçiyorum.

04 - Macunköy - Ahmet Enes - Cennet : Selim Gülgören diye bir zirzop söylerdi bunu. Sonra Beyaz Show'da öğrenmiştim Ahmet Enes'in olduğunu. Evet puan vereceğim.

05 - Karakusunlar - Son Feci Bisiklet - Pazar ve Ertesi : Bu tarz grup isimlerine kılım. Yüzyüzeyken Konuşuruz,Son Feci Bisiklet, Koca Yaşlı Şişko Dünya falan filan. Sanırsın orta 2 Türkçe dersindeyiz. Şarkı bu ziyan listede ön plana çıkmıyor değil ama belirtmek gerek..

06 - Çukurambar - Ramadan - Tarzına Kurban : R U fucking kidding me? Şarkı bile saymıyorum bunu. Iyyyh..

07 - Çinçin - MFÖ - Yalnızlık Ömür Boyu : Cembülötün yolladığını düşündüğüm katılım. Ki bu şarkı MFÖ'nün en sevdiğim şarkısıdır. Puan vereceğim,evet..

08 - Cinnah - Nilgül - Nar-ı Aşk : Bu hanım kızımız Kıraç'la iyi Bi ikili olmuştu. Sonradan yok oldu gitti. Şimdi nerelerde acep. Albüm çıkarıyorsa bile bilmiyorum,haberim yok. Bu şarkıda da sesi Zara gibi çıkmış. Zara'yı sevmem. Cinnah'ı hiç sevmem. Puan verir miyim bilmiyorum..

09 - Dikimevi - Ezel - Ordu'nun Dereleri : Pilimba ya da Barlo. Sizi 1000cc'lik cam SF şişesiyle kovalamak istiyorum..

10 - Dutluk - Akın - Alem : 90lar olunca konu,şarkıyı şu sıralar bana küs olan Sirusho'nun yolladığını düşünüyorum. Silik Bi şarkı. Puan vermeyeceğim..

11 - Oran - Onurr - Leylekler : Sevmiyorum bu herifi. Ayşe Hatun kızımızla yaptığı şarkıyı dinlemişliğim vardır zamanında. Tipten kaybediyor bence. Geçiniz..

12 - İvedik - Vega - Bihaber : Niye bu şarkı. Vega'nın tonla güzel şarkısı varken neden bu yani. Hayretler içerisindeyim..

13 - Bağlum - Neco - Nefret : Volcano'nun yolladığı kanısındayım. Ama sarmadı beni ya. Sorry..

14 - Dodurga - Neyse - Aydınlık : Şunu yollayan arkadaşı ayakta alkışlamak,sarılmak,yemek ısmarlamak falan istiyorum. Kendisi her kimse şu saatten itibaren başımın tacıdır..

15 - İmrahor - Özlem Tekin - Beni Yakan Aşkın : Özlem Tekin'i seviyorum ama bu şarkısını kaçırmışım. Niye kaçırmışım diye de yüksünmedim açıkçası..

16 - Asfalt - Coşkun Demir - Kim O : Ben tek bir Kim O bilirim o da Halil'in Kim O'sudur. Kim o kim o kim o kiiiim o..

17 - Hacıkadın - Can Atilla - Cariyeler ve Geceler : Can Atilla iyidir. Puan vermeyi düşündüğüm şarkılardan. Şu listeye Aşk-ı Hürrem gelseydi kesin 12 verirdim mesela. Ama bununla da yetineceğiz..

18 - Dikmen - Emre Aydın - Buralar Yalan : Yok olmaya yüz tutan Emre Aydın'ın 2013 yılında çıkardığı albüm de piyasaya tutunmak için sıkı sıkıya sarıldığı şarkısı. Adam göz göre göre yok oluyor yahu. Biri el versin şuna Allah rızası için. Bu kadar popüler zımbırtıları genelde Sn. Başkan yolladığı için bunun da bir HSN katılımı olduğunu düşünüyorum..

19 - Tuzluçayır - Aynur Aydın - Sakın Ha : Sulhi'nin gönderdiğini düşünüyorum. Yabancı versiyonlarının Türkçelerine bin bastığı albümden o kadar da matah olmayan Bi şarkı. Bilemedim ne yapsam..

20 - Kasalar - Bulut Duman - Aşk Harbi : Adamın ismi falso en baştan. Şarkının girişinde böyle Bi Tarkan havası var. Nerden tutsan elinde kalıyor yahu..

21 - Söğütözü - Yaşar - Beni Koyup Gitme : Attila İlhanın ne kadar büyük Bi şair olduğunu kanırtarak insana öğreten şarkı. Yaşar da ne güzel sese sahiptir ama. Puan vereceğim.

22 - Bentderesi - Ayşen - Uzaktan Geldim : Bi Eurovision şarkısının Cover haliymiş havası var bu şarkının. Güzel ama ne diyeyim..

23 - Aşağı Eğlence - Sinem - Yağmur (Remix) : Bu lise terk arkadaşa beni geçmişe götürdüğü için teşekkürü borç biliyorum. Neden Remix ama? Bi açıklayıver be datlum..

24 - Gülveren - Sibel Egemen - O Biliyor : Iıh,yok,cık.Null point.

25 - Balgat - Jehan Barbur - Nar Taneleri: Yüzünden alınan tüm güzelliğin sesine verildiği,Bülent Ortaçgilin Türk müziğine en büyük katkısı Jehan. Puan vermezsem kendimi asarım o derece yani.

26 - Saimekadın - Alpay - Yekte : Alpay ne anlar türküden ayol. Eylülde geli yollayaydınız bari..

27 - Kuşcağız - Gaye Su Akyol - Yıllar Yılan : Bu kızçenin sadece develerle yaşadığı şarkısını biliyordum. Bunu öğrendiğim iyi oldu. Yeni nesil Türk şarkıcıların en parlayanlarından Gaye. Sesi de billur gibi. Yollayan şahsı Milletçe Alkışlıyoruz..

28 - Solfasol - Çiğdem Aslan - Uşaklı Kız : Bkz. No 24

29 - Şose - Sevil Öztatlı - Adına da Derler Seks : Müzik bişeyler anlatmalı bence arkadaşlar. Enstrümantal bile olsa karşıya makul bazı duyguları geçirmeli diye düşünüyorum. Şunu dinleyip ne diye kulaklarıma yazık edeyim yani. Osuruk sesim bile daha dinlenilesi..

MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Alperto - 17-09-2016

@Sulhi ramadan-tarzına kurban ı benim seçtiğimi yazmışsın. Seçen arkadaş affetsin beni ama bu kadar zevksiz mi bir algım var forumda?

Histerik bir farkla bu kupayı ben kaldıracağım.

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Barlo - 17-09-2016

Arkadaşlar sizce ben Ordu'nun Dereleri remixi yollayacak kadar kafayı mı yedim. Sonuncu mu olmak istiyorum. Pilimba'nın işi bunlar. Pilimba-Ordu-Dikimevi-Sonunculuk. Her şey bariz ortada.

MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - taifung - 17-09-2016

beni de yanlış tahmin ediyolar[emoji3] bi de benim şarkımı hep aynı kişiye falan malediyolar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Lukas - 17-09-2016

Yorumları okudukça şarkımla gurur duyuyorum. Doğru seçim yapmışım. 😀

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Barlo - 17-09-2016

(17-09-2016, Saat: 00:55)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: beni de yanlış tahmin ediyolar[emoji3] bi de benim şarkımı hep aynı kişiye falan malediyolar

Dereler?

MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - taifung - 17-09-2016

(17-09-2016, Saat: 01:09)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-09-2016, Saat: 00:55)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: beni de yanlış tahmin ediyolar[emoji3] bi de benim şarkımı hep aynı kişiye falan malediyolar

Dereler?

nayn

MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - volcano - 17-09-2016

(16-09-2016, Saat: 19:35)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üye tahminlerim şu şekilde oldu [emoji4]
Neco - Nefret (Volcano)

Nostaljiyle kafayı bulmuş olabilirim ama bu kadar da değil. Dinlemeye tahammül edemediğim iki şarkıdan biri.

MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Alperto - 17-09-2016

Oğuzhan, Sirusho ile neden küstünüz?

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - cembulut - 17-09-2016

Oylarımı gönderdim. 12 puan ile yedek-2 arasında benim için pek bir fark yok aslında. MSC Türkçe yapmayalım bir daha.

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Ozzy - 17-09-2016

Bende gönderdim oylarımı.Top 5imdeki arkadaşlara teşekkür etmekle beraber 12 ve 10 puan verdiğim arkadaşlara playlistime iki güzel şarkı daha kattıkları için hususi şükranlarımı sunuyorum. Herkese başarılar.

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Barlo - 17-09-2016

Bütün şarkılar nefretlik.

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 17-09-2016

Yarın 12de bitiyor oylama. 12.10 gibi aciklarim final tarihini ve de tabi ki şarkı sahiplerini Big Grin

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 17-09-2016

Oy göndermeyen 12 kişi var, ON İKİ! Şaka mı bu ? Yarın öğlen 12:00 son arkadaşlar.

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 17-09-2016

mscturkce@gmail.com adresi dışında hiç bir adrese yollanan oylar kabul edilmeyecektir.