12PUAN FORUM
MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: MEMBER SONG CONTEST TÜRKÇE - 2016 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Konu Başlığı: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=95)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Big.az - 08-09-2016

Semt isimleri ile kişiler arasında bir bağlantı kurmaya çalıştın mı  Huh

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - pookito - 08-09-2016

(08-09-2016, Saat: 22:16)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-09-2016, Saat: 22:13)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: UNO'da puan vermeyerek, seni bilmeden hayal kırıklığına uğratmıştım sevgiliÖpücükHalil. Umarım bu sefer telafi edebilirim. Sen bana o kadar 1 puan vermişsin; kendimi suçlu hissediyorum Smile Smile

Bu defa senin müzik zevkine uygun bir seçim yaptığıma eminim Sevgili Mert yani umarım... Huh Big Grin

Smile Smile  
Telafi edebilmeyi diliyorum sevgili Smile Halil

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 08-09-2016

Hiç bir nick ile kişi arasında bağlantı düşünmedim Big Grin Zaten her nickte çok eğlendim, rastgele dağıttım diyelim Heyo

MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Alperto - 08-09-2016

Abartısız 50 puan farkla birinci olacak şarkım.

MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Alperto - 08-09-2016

Sevgili speedy gonzalez arkadaşlar. Lütfen şarkıları bi sindirin, ondan sonra yerden yere vurun. Abideme gürültü demeyin bu sefer.

MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - volcano - 08-09-2016

https://open.spotify.com/user/11130730977/playlist/0wDOSdNX3gx6thNPZag8ET

NECO-NEFRET VE SEVİL-ADINA DA DERLER SEKS hariç 27 Şarkıyla SPOTIFY listesi hazır..

Hüseyin teşekkürler , herkese başarılar

Sent from my iPad using Tapatalk

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - halil - 08-09-2016

(08-09-2016, Saat: 22:23)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abartısız 50 puan farkla birinci olacak şarkım.

Benim şarkım varken sen anca 50 puan farkla ikinci olursun! Tai

RE: Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - Alperto - 08-09-2016

(08-09-2016, Saat: 22:25)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-09-2016, Saat: 22:23)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abartısız 50 puan farkla birinci olacak şarkım.

Benim şarkım varken sen anca 50 puan farkla ikinci olursun! Tai
Şarkını deşifre ediyorum, Ayşen: Uzaktan Geldim.

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - aksizi - 08-09-2016

Hani Pokemon isimleri, inanılmaz uyuz oldum şuan size.  Angry

Neyse yorumlarımla başlatıyorum ben de yarışma ateşini o halde!?

01 - Cebeci - Oğuzhan Uğur - Di Aslında: İlk defa dinliyorum bu şarkıyı, hatta bu ismi de ilk defa duyuyorum. Melodik olarak güzel geldi başlarken ama sonra sözler girince "bu ne ya" dedim!? Sahiden bu ne ya!? Hiçte fena olmayan bir besteyi ziyan etmiş, bizim BAHADIR mı yazmış sözlerini!?

02 - Gazino - Athena - Skalonga: Athena'nın sevdiğimiz şarkılarından biri hatta geceleri, gündüze çeviren şarkıların vazgeçilmezlerinden. Seviyoruz, vazgeçemiyoruz.

03 - Cevizlidere - Hüsnü Arkan - Gönül Yarası (Cem Adrian ile): Gönderenine teşekkürlerimi öyle bir iletiyorum ki en güzel yerinden öperim çocuk.

04 - Macunköy - Ahmet Enes - Cennet: İlk defa duyduğum bir isim ve şarkı diyordum ki bu orda burda kluplerde çalıyordu sabaha karşı "Ne mana?" diyordum. Buymuş demek, özür dilerim bayağa net sevmiyorum.

05 - Karakusunlar - Son Feci Bisiklet - Pazar ve Ertesi: Bunu gönderen beni mutlu etti, seviyorum. Dinliyorum. İyi ki varsın.  Heyo

06 - Çukurambar - Ramadan - Tarzına Kurban: Neden 7/24 değil de bu!? Ama hiç fark etmez Ramadan'ı seviyoruz sadece Bon Mod ile birlikte bu tarzları denedikleri için bile ve böyle dinleyenleri olduğu için çok mutlu oluyorum. 

07 - Çinçin - MFÖ - Yalnızlık Ömür Boyu: Ben MFÖ seven biri değilim. 

08 - Cinnah - Nilgül - Nar-ı Aşk: Çok ilginç bir şekilde ben bu kızı çok ama çok seviyorum!! Nasıl hoşuma gitti bu yarışmada görmek! Kesinlikle Türk piyasası çok hakkını yedi. 

09 - Dikimevi - Ezel - Ordu'nun Dereleri: #SORRYNOTSORRY 

10 - Dutluk - Akın - Alem: 90'lar çocuğuyuz evet ama.

11 - Oran - Onurr - Leylekler: Bir Güm Güm değil dolayısıyla radyoculuktan böyle bir fırtlık şarkıcı olabiliyorlar ancak.

12 - İvedik - Vega - Bihaber: Vegayı bilirim ama bu şarkısını hiç dinlememiştim fena gelmedi.

13 - Bağlum - Neco - Nefret: Olcay'ın 70'ler, 80'ler, 90'lardan günümüze partilerine az gitmedim hatta zamanında hiç kaçırmazdım ama benim için bu değil.

14 - Dodurga - Neyse - Aydınlık: Bakın bunlara da beklenen ilgi gösterilmedi ya çok üzülüyorum. Başarılar.

15 - İmrahor - Özlem Tekin - Beni Yakan Aşkın: VAH! Naptınız, kim yolladı bunu, VAH!!! Beklediğimden de güzel şarkılarla karşılaşıyorum ben böyle!? Yaaaa :3

16 - Asfalt - Coşkun Demir - Kim O: Keşfedemediğim eski ama güzel bir şarkıymış. Teşekkürler. ^_^

17 - Hacıkadın - Can Atilla - Cariyeler ve Geceler: Ben bunu sevmiyorum ya bana Mahmut Orhanla gelin.

18 - Dikmen - Emre Aydın - Buralar Yalan: Bu adama da iyi üzülüyorum, rezilliklerine doyamadı. Zaten oldum olası da sevemedim.

19 - Tuzluçayır - Aynur Aydın - Sakın Ha: AYNUR AYDIN ROCKS!!!

20 - Kasalar - Bulut Duman - Aşk Harbi: Bu Bulut Duman lütfen ölsün ya. İYİ GÜLÜYORUM. Böyle Bİ ŞŞEEAAAAY hallerSad(

21 - Söğütözü - Yaşar - Beni Koyup Gitme: Manyağım ben sevemediğim adamı sevemiyorum, net. Bu adamı da oldum olası sevemedim, şarkı söyleyişini ses tonunu hiç ama hiç sevmiyorum. Yani dinleyenine tebriks.

22 - Bentderesi - Ayşen - Uzaktan Geldim: Üzgünüm, olmadı olduramadık ve aşk gitti bizden.

23 - Aşağı Eğlence - Sinem - Yağmur (Remix): AAAAAAA dedim resmen AAAAAAA dedim ya. Çok üzülüyorum böyle şeyler görünce, nerden geliyor efendim aklınıza. OF nasıl özlemişim bu şarkıyı bak çaldıkça bi fena oluyorum!  Heyo

24 - Gülveren - Sibel Egemen - O Biliyor: İlk defa dinledim, beğenmedim. "0" bir şarkı. 

25 - Balgat - Jehan Barbur - Nar Taneleri: ALLAH MISIN!? Jehan Barbur göndermeler falan, kimsin sen. Dudakların, dudaklarıma değebilir mi?

26 - Saimekadın - Alpay - Yekte: Güle güle Alpay. Jehan Barburdan sonra bir de. 

27 - Kuşcağız - Gaye Su Akyol - Yıllar Yılan: Böyle yeni isimler görünce nasıl mutluyum! Son Feci, bu oh aynı kafalar ne dinlenir yeşilçam tadında böyle başta bir uyuz oluyorsun sonra bi vazgeçemiyorsun!

28 - Solfasol - Çiğdem Aslan - Uşaklı Kız: Valla hiç fena değil gibi başarılı bi deneme olmuş sanki, hı? Kızı araştırdım falan.

29 - Şose - Sevil Öztatlı - Adına da Derler Seks: Sıkılmadınız mı?

Genel olarak beklediğimin üstünde güzel şarkıları barındıran, çekişmeli bi yarışma olacak sanki!? Çok uç leş şarkılar olsa dahi çok harikalar var, puanlama benim için zorlu geçecek.

Başarılar.

Cvp: RE: Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - halil - 08-09-2016

(08-09-2016, Saat: 22:30)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-09-2016, Saat: 22:25)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim şarkım varken sen anca 50 puan farkla ikinci olursun! Tai
Şarkını deşifre ediyorum,  Ayşen: Uzaktan Geldim.

Senin şarkını deşifre edersem sondan birinci olursun!   Çekiç

Cvp: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - halil - 08-09-2016

(08-09-2016, Saat: 22:31)aksizi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hani Pokemon isimleri, inanılmaz uyuz oldum şuan size.  Angry

Neyse yorumlarımla başlatıyorum ben de yarışma ateşini o halde!?

MSC Türk'te de  bu kadar çabuk yorum yazma rekorunu kırdın ya pes! Çekiç Öpücük

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - aksizi - 08-09-2016

Valla Türkçe olduğu için yabancı msc'e göre, biz de müziksiz yapamayan insanlar olduğumuz için yorumlar benden hızlı gelir. Smile

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 08-09-2016

Tahrik'im bu yorumları okumak okumak bana acayip zevk veriyor ...
Ama bir de beğenilse .

Bu arada kartın hala bende

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - cembulut - 08-09-2016

Ayyyyyy yine nerede acaip manyamış şarkı varsa yollamışsınız. Ankara semtleri olayı güzel fikir Hüserya. Ellerine sağlık.

Cvp: RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - halil - 08-09-2016

(08-09-2016, Saat: 22:49)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayyyyyy yine nerede acaip manyamış şarkı varsa yollamışsınız. Ankara semtleri olayı güzel fikir Hüserya. Ellerine sağlık.

Sen yine kuzenine tesadüfen 12 puan ver bak ondan sonra kuzenini bi daha görebiliyon mu! Çekiç Big Grin Dodgy

Cvp: RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - cembulut - 08-09-2016

(08-09-2016, Saat: 22:51)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-09-2016, Saat: 22:49)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayyyyyy yine nerede acaip manyamış şarkı varsa yollamışsınız. Ankara semtleri olayı güzel fikir Hüserya. Ellerine sağlık.

Sen yine kuzenine tesadüfen 12 puan ver bak ondan sonra kuzenini bi daha görebiliyon mu! Çekiç Big Grin Dodgy

Belki de tesadüfen sana 12 veririm, ne dersin tatlım?  Öpücük   şaka bir yana oğuzun şarkısı o listede en beğendiğim şarkıydı ve cidden bilmiyordum Oğuzun gönderiğini Big Grin Kan çekiyor demek ki

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - aksizi - 08-09-2016

Ne yani hala içten içe şarkılarını birbirlerine söyleyen ve puan paslayan kaldı mı!?

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - krunch - 08-09-2016

Spotify iyi oldu.

Teşekkürler, Volkan.

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - cembulut - 08-09-2016

MSC TÜRKÇE 2016 YouTube Playlist'i de hazır ve huzurlarınızda, tabi ki yine cembulut farkıyla;

https://www.youtube.com/playlist?list=PLpSbCdeHMRTOmnzlQxA0sy0GG_euhDAWT

RE: MSC TÜRKÇE 2016 SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 08-09-2016

Şarkıları orada burada listelemekten yorum yapıp dinlemeye vaktiniz kalmıyor