12PUAN FORUM
NE MÜNASEBET? - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: MERHABA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: SİZİ BURADA GÖRMEK NE GÜZEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: NE MÜNASEBET? (/showthread.php?tid=79)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Cvp: NE MÜNASEBET? - Barlo - 31-10-2016

Mutlu yıllar kadro. Heyo

Cvp: NE MÜNASEBET? - kadro203 - 03-11-2016

(31-10-2016, Saat: 23:48)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mutlu yıllar kadro. Heyo

Teşekkürler Barlo.  Heyo Heyo

RE: NE MÜNASEBET? - cembulut - 26-11-2016

Alperto'nun 36 yaşına girdiği bir dünyada yaşamak..

İyi ki doğdun Nicholas Flamel

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - Emre - 19-01-2017

(26-09-2016, Saat: 20:49)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2016, Saat: 12:51)Emre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese tekrar merhaba ,

Forumun bu web adresine tasindigindan daha bugun haberim oldu . Tekrar aranizda olmak guzel

Tesekkurler

Üstümüze iyilik sağlık. Yedi cihan duydu, sen nasıl duymadın? Facebook'ta cirit atmayı biliyorsunuz, sayfalarımızı da takip ediyorsunuz. Duymamış olduğunuz yalanına inanmamızı beklemiyorsunuz herhalde? Çekiç Çekiç Çekiç

Cirit atmada pek basarili oldugum soylenemez sevgili arkadasim inan bu mesajini bile yeni goruyorum  Big Grin

RE: NE MÜNASEBET? - Timeless - 30-01-2017

Merhabalar,

Ben yeniyim burada Smile
Selamlar, sevgiler. Smile

NE MÜNASEBET? - buraks - 30-01-2017

(30-01-2017, Saat: 23:26)Timeless Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Ben yeniyim burada Smile
Selamlar, sevgiler. Smile

Hosgeldin.

Olcay gormeden hemen ben sorayim da cevapla. Kizar valla. [emoji23]
Kimsin sen? Kimlerdensin? Adin ne? Yarismaya nereden katiliyorsun? Sana kisaca zamansiz diyebilir miyiz? [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: NE MÜNASEBET? - Timeless - 30-01-2017

(30-01-2017, Saat: 23:33)noiavagi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosgeldin.

Olcay gormeden hemen ben sorayim da cevapla. Kizar valla. [emoji23]
Kimsin sen? Kimlerdensin? Adin ne? Yarismaya nereden katiliyorsun? Sana kisaca zamansiz diyebilir miyiz? [emoji23]

Haha tamam tamam :O
Ismim Kerim, 22 yasindayim. Yarismaya Istanbuldan katiliyorum. Okan Universitesinden mezunum. Su an Sosyal Medya & Pazarlama uzmani olarak calisiyorum bir insaat firmasinda. 2 yil kadar Polonya ve Hollanda`da kaldim. 
Eurovision`u takip ediyorum 2008 den beri ve cok seviyorum. Ozellikle Isvec`e hastayim. 

Zamansizda olur olumsuz de Big Grin  Ya da Kerim :Big Grin

Taliplerimi beklyorum  Big Grin

NE MÜNASEBET? - buraks - 31-01-2017

Bir tasarimcinin korkulu ruyasi Kerim. Aramiza hosgeldin. [emoji23]

Evin hissettigin, guzel anilar biriktirdigin bir yer olsun.

RE: NE MÜNASEBET? - Timeless - 31-01-2017

Hoşbuldum ama ben de tasarım yapıyorum. Big Grin
O yüzden tasarımcıları anlıyorum haha Big Grin

Cvp: NE MÜNASEBET? - SiruSho - 04-02-2017

Hosgeldin Okan

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NE MÜNASEBET? - Önder - 08-02-2017

Boyle tasarim masarim kreatif designer kil tuy gordukce bu dunyada ne kadar gereksiz bir cop oldugum bir kez daha suratima vuruluyor adeta [emoji1]

Cvp: NE MÜNASEBET? - Timeless - 09-02-2017

(08-02-2017, Saat: 07:37)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boyle tasarim masarim kreatif designer kil tuy gordukce bu dunyada ne kadar gereksiz bir cop oldugum bir kez daha suratima vuruluyor adeta [emoji1]

Haha herkesin başka yeteneği var. Smile))

RE: NE MÜNASEBET? - yalcin - 22-02-2017

su tapatalk'a ayar oldum. direk cihaz adi veriyor marka reklami yapar gibi...

NE MÜNASEBET? - suioeir - 22-02-2017

(22-02-2017, Saat: 16:14)yalcin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: su tapatalk'a ayar oldum. direk cihaz adi veriyor marka reklami yapar gibi...

Kaldırmak mümkün. Anasayfadan sağ alt köşedeki 'Bana' bölümüne girip Ayarlar sekmesinden İmza'yı deaktif et.

Cvp: NE MÜNASEBET? - yalcin - 22-02-2017

(22-02-2017, Saat: 16:41)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-02-2017, Saat: 16:14)yalcin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: su tapatalk'a ayar oldum. direk cihaz adi veriyor marka reklami yapar gibi...

Kaldırmak mümkün. Anasayfadan sağ alt köşedeki 'Bana' bölümüne girip Ayarlar sekmesinden İmza'yı deaktif et.

bende o imza yok, ben baskalrinda o telefon adoni gormeye ayar oldum  Smile

RE: NE MÜNASEBET? - Sen - 05-03-2017

Uzun bir aradan sonra yeni forumda herkese Avustralyadan selamlar!

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - taifung - 06-03-2017

(05-03-2017, Saat: 01:56)Sen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun bir aradan sonra yeni forumda herkese Avustralyadan selamlar!

Selam Avustralya'dan haberler bekliyoruz senden. Mümkünse 12puan.com blogu için de Smile

Cvp: NE MÜNASEBET? - berik - 07-04-2017

Uzuuun bir aradan sonra yeniden aranızda olabilmek güzel, forumun yeni versiyonu da harika olmuş!  Rolleyes

Herkese sevgileeeer!! Angel

RE: NE MÜNASEBET? - Emrako - 18-01-2018

Foruma yazmayalı baya oldu. Herkese selamlar!! Yeni yılınızı kutluyorum

NE MÜNASEBET? - Fikret Terazi - 02-08-2018

Merhaba, ben Fikret Terazi. Emekli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.

Sanırım krunch isimli kullanıcının bahsettiği bölüm burası olsa gerek. Kendimi tanıtmam istenmiş.

Eurovision’a ilgisi çok eski senelerden beri devam eden biriyim. Yalnız son senelerde takip edemiyorum pek. Televizyonda yayınlanmıyor ki, ne yazık!

Zira çok da mühim değil, ben eskileri daha çok seviyorum. 60lar, 70ler, 80ler. Şimdi o ruh kalmamış. En son “şekerim”li bir şeyler çıkmıştı, o an yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam.

Türk diline oldukça önem veririm. Karşımdaki insanın hatasını düzeltmekten hiç çekinmem.

Bir süre bir yayınevinde editörlük yaptım, baskıya girecek eserlerin kontrolü aşamasında maruz kaldığım zihinsel şiddetten dolayı istifamı verip ayrıldım. Her önüne gelen yazar olmuş, ya rabbi!

Emekli olmadan hemen önce eşim Lütfiye hanım ile Çamlıca Kız Lisesi’nde çalışırdık. Kanatsız meleğim iki yıl önce aramızdan ayrıldı ne yazık ki. Onu çok özlüyorum. Neyse ki bana 3 güzel yavru bıraktı, ikisi kız diğeri ise erkek.

Kızlarımın adı Dilşad ve Gülfidan. İkisi de Van kedisi, Türkçeyi ve Türkiye’yi çok sevdiğim için memleketimden olsun, Van kedisi olsun istedim.

Erkek olan da Fetihhan. Kendisi benim köpeğim olur, kız kardeşleriyle de iyi geçinir.

Ben de Kilyos tarafındaki evimde kızlarım ve oğlum ile oturuyorum. Sizleri de beklerim, Türkiye finallerinden konuşur, çay içer, plak dinler, sohbet ederiz.

Sizlerle çok iyi arkadaşlıklar kuracağıma emimim. Hep birlikte güzel güzel Türkçe konuşmayı öğreteceğim size, çok mutlu oluyorum bunu düşündükçe.

Hepinize keyifli akşamlar diliyorum.

Fikret Terazi
Emekli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni