12PUAN FORUM
NE MÜNASEBET? - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: MERHABA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: SİZİ BURADA GÖRMEK NE GÜZEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: NE MÜNASEBET? (/showthread.php?tid=79)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - SiruSho - 09-09-2016

(09-09-2016, Saat: 12:51)Emre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese tekrar merhaba ,

Forumun bu web adresine tasindigindan daha bugun haberim oldu . Tekrar aranizda olmak guzel

Tesekkurler

Hosgeldin Ingman

RE: NE MÜNASEBET? - Emre - 15-09-2016

Hosbuldum Legolas , noiavagi ve Sirusho Smile

tesekkurler karsilamaniz icin Smile

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - krunch - 26-09-2016

(09-09-2016, Saat: 12:51)Emre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese tekrar merhaba ,

Forumun bu web adresine tasindigindan daha bugun haberim oldu . Tekrar aranizda olmak guzel

Tesekkurler

Üstümüze iyilik sağlık. Yedi cihan duydu, sen nasıl duymadın? Facebook'ta cirit atmayı biliyorsunuz, sayfalarımızı da takip ediyorsunuz. Duymamış olduğunuz yalanına inanmamızı beklemiyorsunuz herhalde? Çekiç Çekiç Çekiç

Cvp: NE MÜNASEBET? - gentedimare - 04-10-2016

Selam herkese. Yeni forum hayırlı olsun.

Cvp: NE MÜNASEBET? - pookito - 04-10-2016

Hoşgeldiniz =)

Cvp: NE MÜNASEBET? - SiruSho - 04-10-2016

(04-10-2016, Saat: 21:22)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam herkese. Yeni forum hayırlı olsun.

Ay Mimiiiiitt

RE: NE MÜNASEBET? - ilkerselvi - 11-10-2016

Merhaba ben İlker.

Uzun süredir istediğim ama hep ertelediğim üyelik işlemimi tamamladım ve aranızdayım.

Geçen sene Stockholm'u kaçırmış olsam da bu sene Kiev'de mutlaka olacağım.

Görüşmek üzere...

RE: NE MÜNASEBET? - Legolas - 11-10-2016

(11-10-2016, Saat: 18:24)ilkerselvi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ben İlker.

Uzun süredir istediğim ama hep ertelediğim üyelik işlemimi tamamladım ve aranızdayım.

Görüşmek üzere...
Aramiza hosgeldin İlker. Güzel vakit gecirmen dileğiyle. [emoji6]

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - ilkerselvi - 12-10-2016

Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
ilkerselvi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba ben İlker.

Görüşmek üzere...
Aramiza hosgeldin İlker. Güzel vakit gecirmen dileğiyle. [emoji6]

Hoşbuldum. Teşekkürler .

NE MÜNASEBET? - krunch - 18-10-2016

Hoşgeldin İlker. Bize biraz kendinden bahsetmeye ne dersin? Mesela uğraşının ne olduğu dışında bu fanatikliğinin ne zaman başladığından 12puan'a ne zamandan beri ulaşmak istediğine ama neden ertelediğine kadar daha açıklayıcı olabileceğine inanıyorum inan.

Mesela Türkiyenin katıldığı yıllarda bile sessiz kalıp yağmurlu bir Ekim sabahında uyanman ve 12Puan'a katılmazsam daha fazla yaşayamam demen kulağa oldukça enteresan geliyor.

Soru aslında gayet açık: Neden şimdi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

NE MÜNASEBET? - Murad - 18-10-2016

(18-10-2016, Saat: 08:10)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin İlker. Bize biraz kendinden bahsetmeye ne dersin? Mesela uğraşının ne olduğu dışında bu fanatikliğinin ne zaman başladığından 12puan'a ne zamandan beri ulaşmak istediğine ama neden ertelediğine kadar daha açıklayıcı olabileceğine inanıyorum inan.

Mesela Türkiyenin katıldığı yıllarda bile sessiz kalıp yağmurlu bir Ekim sabahında uyanman ve 12Puan'a katılmazsam daha fazla yaşayamam demen kulağa oldukça enteresan geliyor.

Olcayım tüm sempatikliğin üzerinde yine [emoji16] Keşke ben de senin gibi sevgi dolu olabilsem [emoji51]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NE MÜNASEBET? - Murad - 18-10-2016

(11-10-2016, Saat: 18:24)ilkerselvi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ben İlker.

Görüşmek üzere...

İlkerim hoşgeldin aramıza [emoji1360] Nihayet geldin sen de [emoji6]

Cvp: NE MÜNASEBET? - ilkerselvi - 18-10-2016

Murad Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
ilkerselvi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba ben İlker.

Görüşmek üzere...

İlkerim hoşgeldin aramıza [emoji1360] Nihayet geldin sen de [emoji6]

Murad'ım çok teşekkürler.
Hoşbulduk !

Cvp: NE MÜNASEBET? - ilkerselvi - 18-10-2016

krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hoşgeldin İlker. Bize biraz kendinden bahsetmeye ne dersin? Mesela uğraşının ne olduğu dışında bu fanatikliğinin ne zaman başladığından 12puan'a ne zamandan beri ulaşmak istediğine ama neden ertelediğine kadar daha açıklayıcı olabileceğine inanıyorum inan.

Merhaba,

Ben İzmir'de yaşıyorum. Mühendisim. 1980 doğumluyum. Eurovizyon ile ilk tanışmam 1987 yılı Seyyal Taner " Şarkım Sevgi Üstüne" ile oldu.
O yıllarda Türkiye elemelerini de sıkı takip ediyordum. Kayahan, MFO, Arzu Ece, Rüya Ersavcı.....
2000'li yıllara yaklaşınca biraz uzaklaştım.
Sertab ile yeniden takip etmeye başladım ama derken Türkiye katılmamaya başladı.
Yakın arkadaşlarım 12puan Forum üyesi ve ister istemez yeniden kendimi Eurovizyon takip ederken buldum.
Bu yüzden foruma üye oldum.

Görüşmek üzere

İlker

RE: NE MÜNASEBET? - taifung - 18-10-2016

İlkercim yaaaSmile) bi de uzun uzun yazmış haha. Döv bu Olcay'ı gelince yaa

NE MÜNASEBET? - krunch - 18-10-2016

Nihayet bebe olmayan bir yaş, hele şükür! Hoşgeldin yeniden. Bunca yıl Eurovision fanı olup da 12Puan'ı duymamış olman imkansız olduğu için gözümüz yine de üzerinde olacak söyleyeyim. [emoji33][emoji23][emoji23][emoji23]

RE: NE MÜNASEBET? - cembulut - 29-10-2016

Bugün kadro203 isimli arkadaşımızın doğum günüymüş. İyi ki doğdun kadro203. mutlu yaşlar kadro203.

(sübliminal not: MARSLI SÜLEYMAN 12 PUAN)

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - kadro203 - 31-10-2016

(29-10-2016, Saat: 20:47)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün kadro203 isimli arkadaşımızın doğum günüymüş. İyi ki doğdun kadro203. mutlu yaşlar kadro203.

Çok çok teşekkürler. Heyo Daha yeni gördüm mesajı kusura bakmazsın umarım...  Cry

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - cembulut - 31-10-2016

(31-10-2016, Saat: 23:21)kadro203 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-10-2016, Saat: 20:47)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün kadro203 isimli arkadaşımızın doğum günüymüş. İyi ki doğdun kadro203. mutlu yaşlar kadro203.

Çok çok teşekkürler. Heyo Daha yeni gördüm mesajı kusura bakmazsın umarım...  Cry

Rica ederim. Tekrar yeni yaşın kutlu olsun o zaman. Big Grin

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - kadro203 - 31-10-2016

(31-10-2016, Saat: 23:34)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-10-2016, Saat: 23:21)kadro203 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok çok teşekkürler. Heyo Daha yeni gördüm mesajı kusura bakmazsın umarım...  Cry

Rica ederim. Tekrar yeni yaşın kutlu olsun o zaman. Big Grin

Çok teşekkürler... Big Grin