12PUAN FORUM
NE MÜNASEBET? - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: MERHABA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: SİZİ BURADA GÖRMEK NE GÜZEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: NE MÜNASEBET? (/showthread.php?tid=79)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: NE MÜNASEBET? - Hysteria - 11-08-2016

Hasan'ı rahat bırakın, o bir Ankara üyesi!!! Big Grin Ben de yeni forumda ameliyatla h'mi büyüttüm Tongue Big Grin Hepimiz hoşgeldik valla ^_^

Cvp: NE MÜNASEBET? - Barlo - 11-08-2016

(11-08-2016, Saat: 02:06)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman nihayet!! Tai

Tayfun çok tatlı çıkmışsın.

NE MÜNASEBET? - Mr. Honky - 11-08-2016

I am back[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

NE MÜNASEBET? - dkulaksizoglu - 11-08-2016

Yeni forum cok guzel olmuş. Tebrikler...

Cvp: NE MÜNASEBET? - Barlo - 11-08-2016

(11-08-2016, Saat: 11:51)Mr. Honky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: I am back[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Heyo Heyo Heyo Heyo Heyo Heyo Heyo Heyo

Cvp: NE MÜNASEBET? - Hysteria - 11-08-2016

Kim bu ponçik arkadaş... İlla krunch gibi vicdanlı sözler mi edelim kendinizi tanıtmanız için  Önder Sleepy

NE MÜNASEBET? - Murad - 11-08-2016

Çeneniz çekile... Yahu dün bir bugün iki. Ne ara bu kadar goy goy çevirdiniz [emoji1]

(10-08-2016, Saat: 23:53)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-08-2016, Saat: 23:08)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhabalar ben Hasan Smile Forumda yeni olduğum için forumun eski halini bilmiyorum o yüzden yorum yapamıyorum ama bir ellerinize sağlık da benden olsun Smile İyi eğlenceler. Smile

Ayak bastığınız bu toprakları Venüs gezegeninin sayfiye bahçesi zannetmiş olabilir misiniz? Merhaba bölümü belli ki kendinizi tanıtmak için açılmış bir başlıkken, bu ne perhiz, ne lahana turşusu böyle? "Herkese merhaba ben Hasan" Tüm merak ettiğimiz de buydu çünkü, Lukas nikinin karşılığı acaba acaba ne olabilirdi? Yattık kalktık, düz duvarlara tırmandık, merakla online olmanı çünkü bunun için bekledik, öyle ya! Biz de Abdurrahman, memnun olduk.

Batı cephesinde değişen birşey yok [emoji23]

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - Lukas - 11-08-2016

(11-08-2016, Saat: 09:53)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hasan'ı rahat bırakın, o bir Ankara üyesi!!! Big Grin Ben de yeni forumda ameliyatla h'mi büyüttüm Tongue Big Grin Hepimiz hoşgeldik valla ^_^

Allah razı olsun Hüss  Confused Angel

NE MÜNASEBET? - Mr. Honky - 11-08-2016

(11-08-2016, Saat: 13:41)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kim bu ponçik arkadaş... İlla krunch gibi vicdanlı sözler mi edelim kendinizi tanıtmanız için  Önder Sleepy

Desturrrrr[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

RE: NE MÜNASEBET? - Kadebostany - 11-08-2016

Sanırım yeni arkadaşlar grubunda yer alıyorum. 5. seviyede takım da seçiyor muyuz? Big Grin
Ben Hasan Ulaş, 21 yıldır yaşıyor, 3 yıldır Eskişehir sokaklarını arşınlıyorum. Aranızda tanıdığım isimler vardı, tanıacağım isimler de olacak - ki bu durum beni heyecalandırdı doğrusu Smile

Kendimi tanıtayım dedim, burda tanıtıyorduk değil mi? Yanlış kameraya el sallamış gibi olmak istemiyorum  Big Grin

NE MÜNASEBET? - cembulut - 11-08-2016

(11-08-2016, Saat: 19:21)Kadebostany Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım yeni arkadaşlar grubunda yer alıyorum. 5. seviyede takım da seçiyor muyuz? Big Grin
Ben Hasan Ulaş, 21 yıldır yaşıyor, 3 yıldır Eskişehir sokaklarını arşınlıyorum. Aranızda tanıdığım isimler vardı, tanıacağım isimler de olacak - ki bu durum beni heyecalandırdı doğrusu Smile

Kendimi tanıtayım dedim, burda tanıtıyorduk değil mi? Yanlış kameraya el sallamış gibi olmak istemiyorum  Big Grin

Hoşgeldin. Umarım bizim gibi keyifli zaman geçirirsin.

Cvp: NE MÜNASEBET? - Ömer - 11-08-2016

Merhaba ben Ömer. Kayseriliyim. Şuan görevim nedeniyle Şırnak'ta yaşıyorum. 2005-2009 yılları arasında "eurovisionnumberone" kullanıcı adıyla onikipuan'daydım. 

Eurovision, 80'lerin sonuna doğru doğan benim gibiler için Sertab Erener'le önemli hale geldi. Daha sonraları foruma üye olmamla birlikte keşfedeceğim yeni şarkılarla, forumda ki Eurovision büyüklerimizin ? eğlenceli yorumlarıyla daha ilgi çekici hale gelmişti. Member Song Contest, Covermaca... Tekrar takip etmek güzel olacak.

Birde yarışmayı canlı izleyip, heyecanını daha fazla yaşamak...

Merhaba yeniden ?

Cvp: NE MÜNASEBET? - krunch - 11-08-2016

(11-08-2016, Saat: 21:12)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ben Ömer. Kayseriliyim. Şuan görevim nedeniyle Şırnak'ta yaşıyorum. 2005-2009 yılları arasında "eurovisionnumberone" kullanıcı adıyla onikipuan'daydım. 

Eurovision, 80'lerin sonuna doğru doğan benim gibiler için Sertab Erener'le önemli hale geldi. Daha sonraları foruma üye olmamla birlikte keşfedeceğim yeni şarkılarla, forumda ki Eurovision büyüklerimizin ? eğlenceli yorumlarıyla daha ilgi çekici hale gelmişti. Member Song Contest, Covermaca... Tekrar takip etmek güzel olacak.

Birde yarışmayı canlı izleyip, heyecanını daha fazla yaşamak...

Merhaba yeniden ?

Yeniden hoşgeldin o halde?! Heyo

Merak ettiğim(iz), forumu takibi neden bıraktın ve yeniden açılmasını bekledin? Şu anda yeni bir yüzle yayındayız ama biz hep buradayken sen nerelerdeydin?

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - krunch - 11-08-2016

(11-08-2016, Saat: 19:21)Kadebostany Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım yeni arkadaşlar grubunda yer alıyorum. 5. seviyede takım da seçiyor muyuz? Big Grin

Welcome to the hell, o zaman! Heyo

Cvp: NE MÜNASEBET? - Ömer - 11-08-2016

(11-08-2016, Saat: 23:01)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeniden hoşgeldin o halde?! Heyo

Merak ettiğim(iz), forumu takibi neden bıraktın ve yeniden açılmasını bekledin? Şu anda yeni bir yüzle yayındayız ama biz hep buradayken sen nerelerdeydin?

Teşekkürler Smile

O zaman duygusal nedenlerden dolayı uzaklaştım ama diğer bir neden iki yıl boyunca polis okulunda internetle arama zorunlu mesafe koymamla alakalıydı. 5 yıl İstanbul'da yaşadım ve işimiz sebebiyle forumdan Tayfun'la birkaç kez karşılaştık. Sohbette doğal olarak forumuda konuştuk. Hep tekrar üye olmak istediğimi söylemiştim ona, bugüne kısmetmiş.  Smile

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - Uluhandro - 12-08-2016

(10-08-2016, Saat: 23:08)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhabalar ben Hasan Smile Forumda yeni olduğum için forumun eski halini bilmiyorum o yüzden yorum yapamıyorum ama bir ellerinize sağlık da benden olsun Smile İyi eğlenceler. Smile

Hoşgeldin Hesen   Heyo

RE: NE MÜNASEBET? - SiruSho - 12-08-2016

Aaa bir adet Rijeka_Bez_Imena

Cvp: NE MÜNASEBET? - krunch - 12-08-2016

(11-08-2016, Saat: 23:31)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-08-2016, Saat: 23:01)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wink

Yeniden hoşgeldin o halde?! Heyo

Teşekkürler Smile

O zaman duygusal nedenlerden dolayı uzaklaştım ama diğer bir neden iki yıl boyunca polis okulunda internetle arama zorunlu mesafe koymamla alakalıydı. 5 yıl İstanbul'da yaşadım ve işimiz sebebiyle forumdan Tayfun'la birkaç kez karşılaştık. Sohbette doğal olarak forumuda konuştuk. Hep tekrar üye olmak istediğimi söylemiştim ona, bugüne kısmetmiş.  Smile

Ya şimdi hatırladım evet, artık resmen koca adam olmuşsun. Biz kendimizi atalım artık pencereden ya! Saçımıza aklar düşmüş yemin ediyorum! Big Grin Big Grin

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - Lukas - 12-08-2016

(12-08-2016, Saat: 00:11)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hoşgeldin Hesen   Heyo

Hoşbulduk kedi kardeşş Big Grin

Cvp: NE MÜNASEBET? - Ömer - 12-08-2016

(12-08-2016, Saat: 01:56)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya şimdi hatırladım evet, artık resmen koca adam olmuşsun. Biz kendimizi atalım artık pencereden ya! Saçımıza aklar düşmüş yemin ediyorum! Big Grin Big Grin

Onikipuan'da olduğumu hissettirdin bana  Big Grin