12PUAN FORUM
NE MÜNASEBET? - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: MERHABA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: SİZİ BURADA GÖRMEK NE GÜZEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: NE MÜNASEBET? (/showthread.php?tid=79)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

NE MÜNASEBET? - 12Puan - 13-07-2016

Foruma giriş yaptınız ve direkt diğer başlıklara mı daldınız? Ne Münasebet? Önce buradan buyurun bayım. Yoksa işler hiç de düşündüğünüz gibi olmayabilir.

NE MÜNASEBET? - Sinan - 10-08-2016

Herkese yeniden merhaba yeni 12puan ve ailesi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

NE MÜNASEBET? - cembulut - 10-08-2016

Yeni forumumuz hayırlı olsun ey ahali. Çok güzel olmuş, ellerine sağlık Barlo.

RE: NE MÜNASEBET? - Ozzy - 10-08-2016

Barla,Burak,Tai ve emeği geçen herkes. Ellerinize sağlık. Bu forumla daha güçlü bi OGAE Türkiye olacağımıza inanıyorum

Cvp: NE MÜNASEBET? - halil - 10-08-2016

Cümleten selamun hello ağalar! Emeği geçenlerin eline sağlık... Heart

RE: NE MÜNASEBET? - suioeir - 10-08-2016

Yeni ismimle karşınızdayım ben de. Daha iyi bir görünüme kavuşulmuş. Ellerinize sağlık

RE: NE MÜNASEBET? - canaksoy02 - 10-08-2016

Merhaba gençler, yeni forum çok fresh bir görünüme ulaşmış. Herkese iyi eğlenceler diliyorum. Harika yapmışsınız. Tebrikler. Ben de Can =D

RE: NE MÜNASEBET? - Legolas - 10-08-2016

Herkese merhaba. Yeni forumda emeği geçen herkese teşekkürler. Bu forumda nick değişikliği yapmak istedim. Ben kim miyim? Smile Tabiki Emrah. Smile

NE MÜNASEBET? - Barlo - 10-08-2016

Merhaba, ben Barlo yani Barlas. Bildiğiniz Barlas, değişen bir şey yok.

Buranın getir götür işlerini ben yapıyorum. Bir sorun olduğunda bana ulaşmanız yeterli.

Hepinize keyifli forumlar diliyorum.

Cvp: NE MÜNASEBET? - cembulut - 10-08-2016

(10-08-2016, Saat: 21:09)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, ben Barlo yani Barlas. Bildiğiniz Barlas, değişen bir şey yok.

Buranın getir götür işlerini ben yapıyorum. Bir sorun olduğunda bana ulaşmanız yeterli.

Hepinize keyifli forumlar diliyorum.

Moderatör etiketinle çok çekicisin bebeğim  Öpücük

RE: NE MÜNASEBET? - Önder - 10-08-2016

Alismak benim gibi bi teknoloji ozurlusu icin zor olacak.

RE: NE MÜNASEBET? - Lukas - 10-08-2016

Herkese merhabalar ben Hasan Smile Forumda yeni olduğum için forumun eski halini bilmiyorum o yüzden yorum yapamıyorum ama bir ellerinize sağlık da benden olsun Smile İyi eğlenceler. Smile

NE MÜNASEBET? - Önder - 10-08-2016

Bir hsn daha kaldiramam [emoji35]

Cvp: NE MÜNASEBET? - TTR - 10-08-2016

Cepte forum bu güzel bi düşünce olmuş!

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - krunch - 10-08-2016

(10-08-2016, Saat: 23:08)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhabalar ben Hasan Smile Forumda yeni olduğum için forumun eski halini bilmiyorum o yüzden yorum yapamıyorum ama bir ellerinize sağlık da benden olsun Smile İyi eğlenceler. Smile

Ayak bastığınız bu toprakları Venüs gezegeninin sayfiye bahçesi zannetmiş olabilir misiniz? Merhaba bölümü belli ki kendinizi tanıtmak için açılmış bir başlıkken, bu ne perhiz, ne lahana turşusu böyle? "Herkese merhaba ben Hasan" Tüm merak ettiğimiz de buydu çünkü, Lukas nikinin karşılığı acaba acaba ne olabilirdi? Yattık kalktık, düz duvarlara tırmandık, merakla online olmanı çünkü bunun için bekledik, öyle ya! Biz de Abdurrahman, memnun olduk.

Cvp: NE MÜNASEBET? - Lukas - 11-08-2016

(10-08-2016, Saat: 23:18)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir hsn daha kaldiramam [emoji35]

Neden ki  Huh

RE: Cvp: NE MÜNASEBET? - Ozzy - 11-08-2016

(10-08-2016, Saat: 23:53)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-08-2016, Saat: 23:08)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhabalar ben Hasan Smile Forumda yeni olduğum için forumun eski halini bilmiyorum o yüzden yorum yapamıyorum ama bir ellerinize sağlık da benden olsun Smile İyi eğlenceler. Smile

Ayak bastığınız bu toprakları Venüs gezegeninin sayfiye bahçesi zannetmiş olabilir misiniz? Merhaba bölümü belli ki kendinizi tanıtmak için açılmış bir başlıkken, bu ne perhiz, ne lahana turşusu böyle? "Herkese merhaba ben Hasan" Tüm merak ettiğimiz de buydu çünkü, Lukas nikinin karşılığı acaba acaba ne olabilirdi? Yattık kalktık, düz duvarlara tırmandık, merakla online olmanı çünkü bunun için bekledik, öyle ya! Biz de Abdurrahman, memnun olduk.
Olcay on the fire.. ouvv yeah. lol Big Grin

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NE MÜNASEBET? - cembulut - 11-08-2016

İlk taşı yine en günahsızımız attı. Seni de özledim be Olcay [emoji10]

Cvp: RE: NE MÜNASEBET? - Lukas - 11-08-2016

Peki hocam kızmayın özgeçmişimi ve Lukas nickiyle olan gizli ilişkimi en yakın zamanda açıklayacağım. Arz ederim.  Angel

Cvp: NE MÜNASEBET? - taifung - 11-08-2016

Aman nihayet!! Tai