12PUAN FORUM
ANADOLU TAYFASI - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: OGAE TÜRKİYE (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: KULÜP REHBERİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: ANADOLU TAYFASI (/showthread.php?tid=72)

ANADOLU TAYFASI - 12Puan - 13-07-2016

Üç büyükler dışında kalan OGAE Türkiye üyeleri, sizleri de unutmadık. Burası da sizin mekanınız.

ANADOLU TAYFASI - cembulut - 10-08-2016

Eyvallah [emoji122] bundan sonra buranın ağası benim.

Cvp: ANADOLU TAYFASI - Ozzy - 10-08-2016

Üçüncü büyükte Ordu sanırım Smile pilimba nerde yaa Undecided

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: ANADOLU TAYFASI - SiruSho - 10-08-2016

Buranın adı ''ve diğerleri'' olsaymış iyiymiş Big Grin

ANADOLU TAYFASI - Barlo - 10-08-2016

(10-08-2016, Saat: 20:53)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üçüncü büyükte Ordu sanırım Smile pilimba nerde yaa Undecided

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha doğrusu dördüncü büyük [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: ANADOLU TAYFASI - Barlo - 30-08-2016

Eh, bu başlık boşuna açılmadı sonuçta. Heyo

Geçtiğimiz iki gün boyunca Uluhan ve Hüseyin ile birlikte Doğu Karadeniz'i fethettik. Diktatörlüğümüzün sınırları Trabzon-Uzungöl'den tutun da Rize-Ayder Yaylasına kadar uzandı. Geldikleri ilk gün ise ufak bir Ordu turu yapmayı ihmal etmedik tabi. Son dakikada karar verip geldiler, çok da iyi ettiler. Özlemiştim valla. Öpücük

Hüseyin Gelavera Deresi'ni görmeyi çok istedi ama göremedi ne yazık ki. O konuda Hüseyin'e büyük bir haksızlık oldu.  Sad Çok güzel bir sürpriz ve çok güzel iki gün geçirdik.  Heyo Bir dahaki seferde Ankara tayfasının tamamını bekliyorum. Zaten Ordu'ya çok vakit ayıramadığımız için gidilmesi gereken yerlere gidemedik.  Sad Eksikleri de bu sefer burada olmayanlar da gelince tamamlarız artık.

Ve dün bütün gün çakma Karadeniz şiveme maruz kalan Uluhan ve Hüseyin'den huzurlarınızda özür diliyorum. Big Grin Big Grin Big Grin Aralarında Karadeniz şivesi yapamayan tek kişinin ben olması oldukça ironikti.  Big Grin

Bundan sonraki buluşmamız muhtemelen bir sorun çıkmaması halinde Ankara'da olacak. Heyo En yakın zamanda görüşmek üzere diyorum ve sadece Ankara tayfasını değil, isteyen herkesi Barlo Diktatörlüğü'nün başkenti Ordu'ya bekliyorum. Heyo

RE: ANADOLU TAYFASI - taifung - 30-08-2016

Takip ettim fotoğraflardan pek sempatiktiSmile

Cvp: ANADOLU TAYFASI - cembulut - 31-08-2016

(30-08-2016, Saat: 19:50)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eh, bu başlık boşuna açılmadı sonuçta. Heyo

Geçtiğimiz iki gün boyunca Uluhan ve Hüseyin ile birlikte Doğu Karadeniz'i fethettik. Diktatörlüğümüzün sınırları Trabzon-Uzungöl'den tutun da Rize-Ayder Yaylasına kadar uzandı. Geldikleri ilk gün ise ufak bir Ordu turu yapmayı ihmal etmedik tabi. Son dakikada karar verip geldiler, çok da iyi ettiler. Özlemiştim valla. Öpücük

Hüseyin Gelavera Deresi'ni görmeyi çok istedi ama göremedi ne yazık ki. O konuda Hüseyin'e büyük bir haksızlık oldu.  Sad Çok güzel bir sürpriz ve çok güzel iki gün geçirdik.  Heyo Bir dahaki seferde Ankara tayfasının tamamını bekliyorum. Zaten Ordu'ya çok vakit ayıramadığımız için gidilmesi gereken yerlere gidemedik.  Sad Eksikleri de bu sefer burada olmayanlar da gelince tamamlarız artık.

Ve dün bütün gün çakma Karadeniz şiveme maruz kalan Uluhan ve Hüseyin'den huzurlarınızda özür diliyorum. Big Grin  Aralarında Karadeniz şivesi yapamayan tek kişinin ben olması oldukça ironikti.  Big Grin

Bundan sonraki buluşmamız muhtemelen bir sorun çıkmaması halinde Ankara'da olacak. Heyo En yakın zamanda görüşmek üzere diyorum ve sadece Ankara tayfasını değil, isteyen herkesi Barlo Diktatörlüğü'nün başkenti Ordu'ya bekliyorum. Heyo
Benden izin aldılar mı gelirken? Anadolu tayfasının ağası benim.

Cvp: ANADOLU TAYFASI - Hysteria - 31-08-2016

Bi ara öyle kaptirdik ki Erzurum tabelasini görüp hadi Cem i görmeye gidelim dedim [FACE WITH TEARS OF JOY]

(31-08-2016, Saat: 10:01)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi ara öyle kaptirdik ki Erzurum tabelasini görüp hadi Cem i görmeye gidelim dedim [FACE WITH TEARS OF JOY]

Niye gelmediniz?  Çekiç

Cvp: ANADOLU TAYFASI - Hysteria - 31-08-2016

2 gün gecikti diye msc çocuğu linç ettiniz bide gelsek nolurdu düşünemiyorum hahah

(31-08-2016, Saat: 10:11)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 gün gecikti diye msc çocuğu linç ettiniz bide gelsek nolurdu düşünemiyorum hahah

Erzurum'da yapardık finali. Burada da internet var.  Smile

ANADOLU TAYFASI - Barlo - 31-08-2016

(31-08-2016, Saat: 08:39)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benden izin aldılar mı gelirken? Anadolu tayfasının ağası benim.

Sen kimsin, ağalık kim cömbulut. Yaylan bakalım. Çekiç

Kanıt;
Alıntı:cembulut

ANADOLU TAYFASI - Barlo - 31-08-2016

(31-08-2016, Saat: 10:35)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kanıt;
Alıntı:cembulut

O kanıtı "bundan sonra buranın danası benim" diye değiştirmemi ister misin cömbulut. [emoji41]

(31-08-2016, Saat: 11:14)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-08-2016, Saat: 10:35)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kanıt;

O kanıtı "bundan sonra buranın danası benim" diye değiştirmemi ister misin cömbulut. [emoji41]

Yetkilerini kötüye kullanan hain moderatör. paralel barlo.