12PUAN FORUM
NELER OLUYOR HAYATTA - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: TAZE HAVA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Forum: BU DÜNYANIN DIŞINDAN (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Konu Başlığı: NELER OLUYOR HAYATTA (/showthread.php?tid=7)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

NELER OLUYOR HAYATTA - volcano - 19-07-2017

Aynı. Fahri benim de adamım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: NELER OLUYOR HAYATTA - Mr. Honky - 19-07-2017

(19-07-2017, Saat: 03:13)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı. Fahri benim de adamım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

volkan, bence sen doğduğunda cumhurbaşkanı yoktu, kenan evren de henüz devlet başkanı olmamıştı Tai Tai Tai

amannn yarabbi ben doğduğumda cevdet sunay cumhurbaşkanı imiş  Önder Önder

Cvp: NELER OLUYOR HAYATTA - SiruSho - 19-07-2017

Harun Kolcak'i da kaybettik [FACE WITH COLD SWEAT]

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: NELER OLUYOR HAYATTA - cembulut - 04-08-2017

Bir ölüm haberi daha.

Harry Potter filmlerinde 'Sihir Bakanı' olarak rol alan 91 yaşındaki Robert Hardy, Londra'da emekli aktörlerin kaldığı bakım evinde yaşamını yitirdi.

hxHRwnG.jpg

RE: NELER OLUYOR HAYATTA - SiruSho - 22-08-2017

ÖSYM başkanının istifa etmesi diğer skandal yaşayan kurum başkanlarına da örnek onurlu bir davranış olarak yansır umarım

NELER OLUYOR HAYATTA - Hysteria - 27-08-2017

Vatan Şaşmaz. Çok üzdü ya. Defne joy ve barış akarsudan sonra bu da baya üzücü bir ölüm oldu

NELER OLUYOR HAYATTA - Ömer - 28-08-2017

(27-08-2017, Saat: 22:08)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vatan Şaşmaz. Çok üzdü ya. Defne joy ve barış akarsudan sonra bu da baya üzücü bir ölüm oldu

Yaşım benzemesin hep bu adama benzetirlerdi beni. Çok üzüldüm Sad

Cvp: NELER OLUYOR HAYATTA - Legolas - 10-09-2017

Müziğe Gel  Big Grin

RE: NELER OLUYOR HAYATTA - SiruSho - 17-09-2017

Mutlu yıllar Mert. Büyük olasılıkla görmeyecek ama Smile

RE: NELER OLUYOR HAYATTA - SiruSho - 04-12-2017

Erzincan'da bi er, yavru bir kediyi yumrukluyor sonrasında yere düşen kediyi tekmeliyor buna benzer eziyetli davranışlarla kedi ölüyor. Adli kontrol şartıyla bu mal serbest bırakılıyor. Masum bir can hayatta yok ama bu bok torbası hiç bir bedel ödemeden hayata devam ediyor. İnsanlık bu ülkede gitgide boka batıyor

RE: NELER OLUYOR HAYATTA - Uluhandro - 04-12-2017

Hayvan cinayetleri kabahatler kanunu kapsamından çıkarılmadıkça çok göreceğiz bu iğrençlikleri. Allah belalarını versin hepsinin. Vicdansız yaratıklar.

RE: NELER OLUYOR HAYATTA - SiruSho - 04-12-2017

Bazı insanlar neden insanlar ? Di mi Mertciğim ?

Cvp: RE: NELER OLUYOR HAYATTA - Ömer - 04-12-2017

(04-12-2017, Saat: 19:02)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erzincan'da bi er, yavru bir kediyi yumrukluyor sonrasında yere düşen kediyi tekmeliyor buna benzer eziyetli davranışlarla kedi ölüyor. Adli kontrol şartıyla bu mal serbest bırakılıyor. Masum bir can hayatta yok ama bu bok torbası hiç bir bedel ödemeden hayata devam ediyor. İnsanlık bu ülkede gitgide boka batıyor

Boka batalı çok oldu... Toplum için normal olanı başlatacak biri lazım sadece. Bir önceki tükenmişlikte Atatürk'tü, şimdi kim olur ya da olacak mı bilmiyorum...

Bugün önüme bir yazı çıktı. Performans sanatçısı Maria Abramovic'in başına gelenler, toplum olarak bizim başımıza geliyor. Önce bir kişi, sonra iki, sonra üç... Böyle böyle suça yılışıyoruz.

http://listelist.com/marina-abramovic/

RE: Cvp: NELER OLUYOR HAYATTA - SiruSho - 04-12-2017

(04-12-2017, Saat: 21:24)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-12-2017, Saat: 19:02)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erzincan'da bi er, yavru bir kediyi yumrukluyor sonrasında yere düşen kediyi tekmeliyor buna benzer eziyetli davranışlarla kedi ölüyor. Adli kontrol şartıyla bu mal serbest bırakılıyor. Masum bir can hayatta yok ama bu bok torbası hiç bir bedel ödemeden hayata devam ediyor. İnsanlık bu ülkede gitgide boka batıyor

Boka batalı çok oldu... Toplum için normal olanı başlatacak biri lazım sadece. Bir önceki tükenmişlikte Atatürk'tü, şimdi kim olur ya da olacak mı bilmiyorum...

Bugün önüme bir yazı çıktı. Performans sanatçısı Maria Abramovic'in başına gelenler, toplum olarak bizim başımıza geliyor. Önce bir kişi, sonra iki, sonra üç... Böyle böyle suça yılışıyoruz.

http://listelist.com/marina-abramovic/
Inanilmaz bir durum. Tesekkur ederim Murat tek solukta okudum.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: NELER OLUYOR HAYATTA - halil - 04-12-2017

Nobel Edebiyat Ödüllü İngiliz romancı ve şair William Golding'in 1954 yılında yazdığı "Sineklerin Tanrısı" romanını hala okumadıysanız okuyun, filmini izlemediyseniz izleyin...   Cry Undecided

RE: Cvp: NELER OLUYOR HAYATTA - Ozzy - 05-12-2017

(04-12-2017, Saat: 21:53)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nobel Edebiyat Ödüllü İngiliz romancı ve şair William Golding'in 1954 yılında yazdığı "Sineklerin Tanrısı" romanını hala okumadıysanız okuyun, filmini izlemediyseniz izleyin...   Cry Undecided
Insanin ve hatta bir çocuğun ne denli cildirabilecegini, insanligini kaybedebilecegini anlatan ne de güzel bir romandır.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: NELER OLUYOR HAYATTA - SiruSho - 30-01-2018

Zaten toplu taşımadaki gereksiz dedelere sinir oluyordum. Son olan olaydan sonra kimin ne olduğunu bilmediğim için hiç bir dedeye yer mer vermicem ayakta kalıp dinç kalsınlar banane amk.

Allahın belaları

Cvp: NELER OLUYOR HAYATTA - Hysteria - 29-03-2018

Çiftlikbank haberlerini ne zaman görsem alttan şu şarkı çalıyo kafamda hep  Heyo Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

https://drive.google.com/drive/folders/0BxbuwbJsM-4XfjQ3cV9IdWxBb0tRYnhOeHR0N1ZoYWVIanpYajExZWxkYVNKbXhzVEVKQTg

NELER OLUYOR HAYATTA - SiruSho - 17-05-2018

Kudus'teki olaylara Eurovision dahilinde ilk tepki Irlanda'nin 1994 temsilcisinden gelmiş

NELER OLUYOR HAYATTA - SiruSho - 10-08-2018

Covermaca var gam yok