12PUAN FORUM
ÖNCE MÜZİK VARDI - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: TAZE HAVA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Forum: BU DÜNYANIN DIŞINDAN (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Konu Başlığı: ÖNCE MÜZİK VARDI (/showthread.php?tid=6)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 21-11-2016

biz hatırlıyoz işte malesef :/ Cidden sempatik gelen kadın antipatik gelmeye başladı -_- Aynısı eurovisionda da oluyo bana. Herkes aşırı övünce bayılsam da soğuyabiliyorum bazı şarkılardan. Aynı etki. Sebebi ne bilmiyorum :/

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 21-11-2016

Herkes ovunce antipatik gelebilir de sadece bi kisi ovunce antipatik geliyorsa o öven kisiye duyulan antipatidir.
Halen olaganustu kadin paylasimlarim ve haberlerim yeri geldikce devam edecektir ... Kusabilirsiniz

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 22-11-2016

(21-11-2016, Saat: 17:18)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkes ovunce antipatik gelebilir de  sadece bi kisi ovunce antipatik geliyorsa o öven kisiye duyulan antipatidir.
Halen olaganustu kadin paylasimlarim ve haberlerim yeri geldikce  devam edecektir  ...  Kusabilirsiniz

OK Sick

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 23-11-2016

Simdi denk gelince yazmadan gecmicem dedim , Irem Derici'nin Dur Yavas adli video klibi J'Lo'nun 2001 senesindeki Aint Iy Funny klibinin kopyasi ondan once ondan once Despina'nin Anavis Foties'i de kopya sayilabilir .. Tabi 2000 senesinde Sexy adli sarkinin klibini sayarsak aslinda jepsi ... neyse ahahaha

ÖNCE MÜZİK VARDI - suioeir - 23-11-2016

O klibi ben de farkettim. Bir klip için koca bir ekip çalışıyor ve aralarından hiç mi kimse çıkıp da bir dakika bu klip resmen kopya demiyor cidden aklım almıyor. En başta böyle bir şeyi öncelikle İrem Derici'nin farkedip kabul etmemesi lazımdı. Ain't it funny gibi dünyanın her bir yerinde yüzbinlerce kez dönmüş klipten bihaber olmak ya da bile bile lades demek müzik kariyerinde önemli bir noktaya gelmiş bir sanatçıya hiç yakışmıyor.

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 23-11-2016

Ben 80li şarkıları dinleyip hüzünlenemiyorum Pokiş o kadar eski değilim

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - halil - 23-11-2016

(23-11-2016, Saat: 18:35)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 80li yıllara ait bir Türkçe psychedelic şarkı dinledim bugün ilk kez. Sözleriyle, bestesiyle o yıllarda hangi kafayla ve hangi duygularla yazıldı, bestelendi acaba bu şarkı diye epey bi kafa yordum bugün. Şarkının ortalarında o kahkahalar ve sonrası içimi ürpertti falan. Karışık duygular yaşadım bu şarkıyla. Etkilendiğim kesin  Smile

Bir de nedense bizim Halil'imizin sesi bu şarkıya çok yakışır diye düşündüm =)

Smile 
Sevgili Mert! Öpücük Angel

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 25-11-2016

Mans'ın yeni şarkısı Glorious çıktı

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - cembulut - 26-11-2016

(25-11-2016, Saat: 14:00)noiavagi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mans'ın yeni şarkısı Glorious çıktı

Eurovision olsaydı finale kalırdı. Ama ilk 10 zordu. Piyasa da da zaten her gün en az 10 tane böyle şarkı çıkıyor. Ben pek beğenemedim.

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 28-11-2016

Bu kız inanılmaz güzel gidiyor yalnız. 
Büyük ihtimalle birinci olamayacak, UK'in yeni bebeği Matt Terry çünkü. Ama kesinlikle bunun hakkı.

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 28-11-2016

Bu da aynı hafta Matt Terry'nin performansı.

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - aksizi - 28-11-2016

(28-11-2016, Saat: 10:05)noiavagi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kız inanılmaz güzel gidiyor yalnız. 
Büyük ihtimalle birinci olamayacak, UK'in yeni bebeği Matt Terry çünkü. Ama kesinlikle bunun hakkı.

A-aa bunun ne işi var burda!? Eurovision'a gidemeyince buralara mı çıkmış!? Finlandiyadan bahsederken bunu dile getiriyordum az önce.

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - aksizi - 28-11-2016

(23-11-2016, Saat: 17:12)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O klibi ben de farkettim. Bir klip için koca bir ekip çalışıyor ve aralarından hiç mi kimse çıkıp da bir dakika bu klip resmen kopya demiyor cidden aklım almıyor. En başta böyle bir şeyi öncelikle İrem Derici'nin farkedip kabul etmemesi lazımdı. Ain't it funny gibi dünyanın her bir yerinde yüzbinlerce kez dönmüş klipten bihaber olmak ya da bile bile lades demek müzik kariyerinde önemli bir noktaya gelmiş bir sanatçıya hiç yakışmıyor.

Bayağa farkındalar durumun hatta bi kaç kez dile getirdi bunu İrem Derici bu tarz şeylerden gocunmuyor gayet söylüyor ya.   Smile

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 28-11-2016

Ona gocunmamak degil " yuzsuzluk " ya da "vizyonsuzluk" denir be Tahrik

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - krunch - 28-11-2016

Bu sayfadaki her 2 video da EUROVISION performansları gibi. Kamera çekimi, sahne görünümü, bakışlar açılar, şarkı söyleme biçimleri ve şarkılar. Winner Takes It All'ın bu şekilde coverı bile sanki yeni bir şarkıymış da Eurovision için yapılmış gibi duruyor. O kadar Eurovision ki, yani o kadar olur! Buna şaşırmamış ve dile bile getirmemiş olmanız gerçekten ENTERESAN!

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 29-11-2016

Forumun kendisi Eurovision Olcay'cım. Bu tarz şeyleri beğeniyor, paylaşıyor ve  seviyor olmamız normal değil mi?  Big Grin

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 09-12-2016

Bizim kızçeler mis gibi bir şarkı yayınlamış geçtiğimiz ay. Güzel de bir klip çekmiş.
Böyle bir şarkıyla Eurovision'da ne güzel olurlardı..

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Uluhandro - 11-12-2016

Eurovision sahnesinin gördüğü bence en büyük isimlerden biri olan Esma Redzepova 73 yaşında hayata gözlerini yummuş...

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 12-12-2016

Tam da tahmin ettiğim gibi oldu ve dün gece X Factor'ü Matt Terry kazandı, Saara Aalto ikinci oldu.

Bu arada tesadüfen Saara'nın şöyle bir performansını buldum, sizinle paylaşmak istedim.

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 13-12-2016

Tabiki belli yabancı birinin söylediği, ama fin olması cidden fark yaratmış, kulak tırmalar derece asla belli değil, hatta yer yer türk söylüyo sanabilirsin. Dil ailesi cidden etkili ya.