12PUAN FORUM
ÖNCE MÜZİK VARDI - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: TAZE HAVA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Forum: BU DÜNYANIN DIŞINDAN (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Konu Başlığı: ÖNCE MÜZİK VARDI (/showthread.php?tid=6)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 12-11-2016

(12-11-2016, Saat: 02:44)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: leonard Cohen de öldü gitti. Daha biz mi yaşayalım?

Zeki Müren öldü yaşadaık
Barış Manço öldü yaşadık
Leonard Cohen ölmüş pekala yaşarız

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - TTR - 13-11-2016

Burak yeter tuesday şarkısı ile baltıkları kasıp kavuruyormuş. Ben de spotify hollanda'nın listesinde görünce farkettim şarkıyı. Baya iyi bir iş.

http://www.youtube.com/watch?v=TWM07bMF2Fw

Demet risk almıyor. İş yapıyor ama gittikçe de düşüyor parsası. keyfine yapıyor biraz da. Zirveyi tattı 2000ler sonu ve 2010lar başı. Eski hırsı yok. Yeni albümünde yenilik yok ama yine de klasik demet hitleri var. sorun şu ki senenin en büyük hitleri olmayacak. Bu haliyle bile çıkar çıkmaz Spotify ilk 50 listesini alt üst etti.

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 13-11-2016

Allah askina Demet'in hangi albumunun hangi sarkisinda yenilik vardi ?

Ilk sarkisindan bugune dek temasi ayni icerik ayni sound ayni ... Ne uzaldi ne kisadi

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 13-11-2016

20 yildir ayrilik yaşayan ciftlerin kadin olan tarafina erkek tarafina laf sokan sozler iceren sarkilar yazdigo icin Demet Akalin'a 20.yil ozel odulu helal olsuuun

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - Bailador - 14-11-2016

Müzik piyasası arz talep üzerine işler. Demek ki seveni çok ki her albümü 1 numara olmayı başardı. Belki mükemmel bir ekiple çalıştığı için, belki iyi reklam yaptığı için, belki Türk halkına hitap eden müzik ve sözlere sahip olduğu için ya da başka nedenler...

Kaliteli müzik, inovatif işler, müzisyenliğin dışında ikon oluşu, dans edebilmesi, örnek olması gibi erdemler de arıyor olabiliriz elbette. Bize hiç hitap etmiyor da olabilir hatta ama hak etmediğini düşünmüyorum ben. Öyle ya da böyle bunca yıl zirveden ödün vermedi ve ödülü sonuna kadar hak etti Demet Akalın..

Daha kötü bir elbise giyemezdi ama. Tartışmaya kapalı olacak şekilde iğrenç

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 14-11-2016

Zirveden inmeyisini aciklayanilecegimiz tek sey halka hitap etmesi zaten .
Sosyal medyanin 10 yasa kadar dustugunu varsayarsak zirveden inmiyor olmasi normal . Ben o zirvedeyken kendini ne kadar gelistirdigine bakarim . Muzigine sahnesine neler kattitigina ve ona gore aldigi odulden dolayi takdir edebilirim . Hic sevmememe ragmen Hande Yener daha mantikli olurdu bu yonden .

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 15-11-2016

Demet Akalın ile  Hande Yener gibisiniz şu an  Big Grin Big Grin Big Grin

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 15-11-2016

Sunucu vakası ayrı rezaletti, Pelin Akili çok sevsem de, asla olmadı. Baştan aşağı berbat bi törendi Big Grin
Unutulmaz Big Grin

Zaten başına "Pantene" ismini aldığından bu yana bi ciddiyeti de kalmadı bence.

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - Bailador - 15-11-2016

Halbuki Hadise'nin medley yaptığı sene müthişti... Eskiden kral tv video müzik ödüllerini heyecanla izlerdik,her şeyin suyu çıkıyor bu ülkede ne yazık ki

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 15-11-2016

Dirilis Ertugrul olayi da tuy dikti . Tam ayrintilari bilmiyorum ama konusma yapmalarina izin verilmemis sanirim ..
Kral Tv Odulleri de asiri protokollestikten sonra tadini kaybetti

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 18-11-2016

Hay senin Birtney'ine

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 18-11-2016

(18-11-2016, Saat: 14:47)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hay senin Birtney'ine

Yonci fanı mı olaydı Tongue

Aha klibi için, montajdayken Demet Akbağ şakalamış bunu geçen yaz, izledin mi kesin biliosndur gerçi ama Big Grin
Çok güldüm dün izledim de  Big Grin

ÖNCE MÜZİK VARDI - suioeir - 19-11-2016

Şimdi siz bahsedince izledim İrem Derici yapabileceği kadarını yapmış valla ondan beklemezdim ve hiç olmadığı kadar güzel görünüyor Smile

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 19-11-2016

Uzum uzume baka baka kararir Irem de Y.o.n.c.i.m.i.k kankalaigindan dans etmeyi ogrenmis

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 21-11-2016

Sahnelerde 30küsür müzik piyasasında 25. yıl ;  önce Aşkın Nur Yengi ve Emel sahne almasına rağmen Pop müzik bu şarkıyla vücut buluyorsa başka yerlere bakmak lazım ...

Pop müzikte kılık kıyafet imaj styling anlamında ilk pop ikonu  ; müzikle imajın örtüşmesi gerektiğini ağzımızın içine sokan  ;  Halen Olağanüstü Kadın

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 21-11-2016

(20-11-2016, Saat: 00:31)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Brezilyalı Britney fanlarının Slumber Party'ye reaksiyonu  Smile Smile 

Yalnız Slumber Party aşırı iyi olmamış mı? Ben Britney sevmem ama bayıldım! Heyo

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 21-11-2016

Yemin ediyorum antipatik gelmeye başladı yonca artık alper yüzünden bana

zırt pırt yonca görmekten kusacam

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 21-11-2016

Saara Aalto'yu tanıyor musunuz? 

Tam emin değilim ama Finlandiya'da ulusal finallere falan katılmış sanırım. Eurovision ile alakası oradan geliyor. Şu an X Factor UK'de, Sharon Osbourne'un koçluğunda Over 25s grubunda. Oldukça başarılı işler çıkarıyor ve geçtiğimiz gün son 5 finalist arasına adını yazdırdı. Eurovision bloglarında adı sürekli dönüyor bu kızın.

Cumartesi günkü performansı gerçekten iyiydi.

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 21-11-2016

(21-11-2016, Saat: 11:22)noiavagi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saara Aalto'yu tanıyor musunuz? 

Tam emin değilim ama Finlandiya'da ulusal finallere falan katılmış sanırım. Eurovision ile alakası oradan geliyor. Şu an X Factor UK'de, Sharon Osbourne'un koçluğunda Over 25s grubunda. Oldukça başarılı işler çıkarıyor ve geçtiğimiz gün son 5 finalist arasına adını yazdırdı. Eurovision bloglarında adı sürekli dönüyor bu kızın.

Cumartesi günkü performansı gerçekten iyiydi.

geçen sene Sandjhanın rakibiydi UMK'de "No fear" ile

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 21-11-2016

Zirt pirt mi en son ne zaman paylastim Y.o.n.c.aE.v.ci.m.i.k haberi videosu ya da fotografi hatirlamiyorum ben bile ...
Cevirin kafanizi olsun bitsin.