12PUAN FORUM
ÖNCE MÜZİK VARDI - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: TAZE HAVA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Forum: BU DÜNYANIN DIŞINDAN (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Konu Başlığı: ÖNCE MÜZİK VARDI (/showthread.php?tid=6)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 13-06-2018

Candan Erçetin Saadet Partisi'nin reklam ismi mi olmuş Smile

Değiştir sloganıyla Saadet Smile

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Ömer - 14-06-2018

(13-06-2018, Saat: 19:45)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Candan Erçetin Saadet Partisi'nin reklam ismi mi olmuş Smile

Değiştir sloganıyla Saadet Smile

Saadeti bilmem de şarkıda ki kalleş avcının kim olduğunu biliyorum. Yıllardır çabalar Candancığım ama birşeyler eksik sanırım derdini anlatamadı bir türlü millete.

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - safakis - 18-06-2018

2018 senesinde taktigim sarkilar

Ezhel - Imkansizim
Linet - Hikaye
Sarit Hadad - tum sarkilari
Deniz Tekin - Hep Oturup Bekledim
Miri Yusif - Senden 1 Denedir
Sam Hunt - tum sarkilari
SIRMA (ABDli Turk elektronik muzik sarkicisi) - tum sarkilari

ÖNCE MÜZİK VARDI - frekans_g - 24-06-2018

Nereye yazacağımı şaşırdım.
Adamda potansiyel filan var herhalde. Helena gitsin senle düet yapmayı kabul etsin. Çalışkanlığına saygım sonsuz. Maşallah https://youtu.be/byztr5zjJnU

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 26-06-2018

Adam potansiyel kebapçı yahu. O kollar ne oyle

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÖNCE MÜZİK VARDI - Ozzy - 08-07-2018

Onu bunu boşverin de Mabelin son albümü damla sakızlı dondurma tadında. Efsane olmuş. A canım,Sarmaşık,Mendilimde kırmızı var,Boyalı da saçların,Fırtınadayım,Kalbime azap,Babamı beklerken,Yıldızların peşinde. Her biri hit olmaya aday şarkılar. Ben çok beğendim. Hele sarmaşık. Silayla bir olup anamı ağlattılar kaç gündür

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Ömer - 08-07-2018

"Ayrılık Buna Denir" benim favorim... Manyak gibi dinledim art arda. Kendini bilmeden sordun beni bana - çıkardın dalgayı, dedin aşkım merhaba Smile ne güzel sözler.

Sesi bir çok kişiyi doyurmaya bilir ama ben severek dinliyorum. Onun ötesinde adamın müzikleri, sözleri, aranjeleri... mükemmel! Hepsi farklı ve dikkat çekici.

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - TTR - 08-07-2018

oturup da bir mabel matiz albümü dinlememiş olmama kaç puan? ama o kadar sadık bir fan kitlesi var ki kliplenen şarkıları efsaneleşiyor. aralarında güzel olanlar var kabul ama canlı performansına giden ve çok fena bulmayan biri olarak biraz abartıldığını düşünüyorum yaptığı işlerin.

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 09-07-2018

(08-07-2018, Saat: 23:06)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oturup da bir mabel matiz albümü dinlememiş olmama kaç puan? ama o kadar sadık bir fan kitlesi var ki kliplenen şarkıları efsaneleşiyor. aralarında güzel olanlar var kabul ama canlı performansına giden ve çok fena bulmayan biri olarak  biraz abartıldığını düşünüyorum yaptığı işlerin.

aynı fikirdeyim

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - TTR - 25-07-2018

edis eminacığım ile şarkı yapmış. emina ilk defa türkçe bi şarkı tutturacak edis sayesinde :Smile şarkının beste ve düzenlemesi makedonya eurovision şarkılarının çoğunu yapan darko dimitrov'a ait. eurovision'a geri dönersek kesinlikle edis gitmeli.

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - suioeir - 26-07-2018

Şu yaz döneminde gelen en iyi şarkı bu. Çok beğendim ben de.

ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 26-07-2018

Fazla ıkınmanın sonucu bu şarkı. Maalesef yaza damga vuracak bir şarkı gibi durmuyor. Edis'in diger sarkilarindaki slogan sozler bu sarkida yok.

ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 26-07-2018

Edis’i çok overrated buluyorum desem linç yer miyim ki [emoji1]

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - TTR - 26-07-2018

Edis'in bulunduğu yeri Edis'ten daha çok hakeden biri olmadığı için overrated diyemeyiz.

yalnız bi şarkı keşfettim spotify sayesinde. şu an msc başvurusu olsa direk venezuela seçerim. efsane. bu çocuk meğersem björk'ün son üç albümünün prodüktörüymüş

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Ömer - 26-07-2018

(26-07-2018, Saat: 17:26)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Edis'in bulunduğu yeri Edis'ten daha çok hakeden biri olmadığı için overrated diyemeyiz.

yalnız bi şarkı keşfettim spotify sayesinde. şu an msc başvurusu olsa direk venezuela seçerim. efsane. bu çocuk meğersem björk'ün son üç albümünün prodüktörüymüş

Yekaye Radio Television 2018© delegasyonu bu şarkının klibini genel ahlaka aykırı bulup yayınlatmayacak kadar yobaz maalesef...

ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 26-07-2018

Bu adam bu klipleri izleyip Artvinde hasta kabul ediyor. Artvinlilere aciyorum Wink))

mağazanın burhanı konumundasın sana kimler acısın Big Grin

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 26-07-2018

(26-07-2018, Saat: 23:34)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mağazanın burhanı konumundasın sana kimler acısın Big Grin
Ahaha efsanedir Burhan. Gidince kiymeti anlasilandiir Burhan Wink)

o bir nişantaşı çocuğu ne de olsa Wink

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 27-07-2018

(26-07-2018, Saat: 23:41)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o bir nişantaşı çocuğu ne de olsa Wink
Valka ben daha cok Kanlica Kandii Beylerbeyi tarafiyim. Yuksek tavanli ahsap ev cocuguyum ben . Butun gun kanun ney keman tambur filan calinsa gikim cikmaz. Ruhum 40lar 50ler benim yaa.