12PUAN FORUM
ÖNCE MÜZİK VARDI - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: TAZE HAVA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Forum: BU DÜNYANIN DIŞINDAN (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Konu Başlığı: ÖNCE MÜZİK VARDI (/showthread.php?tid=6)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - taifung - 19-04-2018

(18-04-2018, Saat: 00:19)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zamanında eurovision başlıkları kadar buradaki başlıklar da hareketli olurdu ve birçok şey-siyasetinden müziğine- hararetle tartışılır, her türlü fikir açıkça paylaşılırdı. şimdi en son on gün önce biri bi şey yazmış. bu hale dönmesi üzücü Sad

Nerden..... nereye....

Ülkenin ışığı söndükçe bizim de söndü. En güzel, en hararetli en genç zamanlarımız bizimle beraber bitmiş gibi. 

Biz tabi güzel ve dolu yaşadık o dönemleri. Daha yeni fan dünyasına girenler için oldukça boktan bir dönemdeyiz malesef.

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - suioeir - 19-04-2018

Türkiye yarışmaya veda ettiğinden itibaren yeni fan oluşumu da azalmıştır zaten. Şu an yeni jenerasyon eurovisiondan bihaber yetişiyor.  Buranın en şenlikli dönemi Türkiye yarıştığı zamanlardı.

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Bulent Ader - 20-04-2018

Aynen öyle. İnsanlara eurovision'dan bahsettiğimde istisnasız 'ya o yarışma hala yapılıyor mu?' tepkisiyle karşılaşıyorum.

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 20-04-2018

Kesinlikle. Bana hala "biz bu sene katılıyor muyuz?" diye soranlar oluyor...

Bu arada şöyle bişi yapmışlar. Bence nakarat haricinde çok güzel olmuş Smile

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 20-04-2018

ikisi de çok iyi şarkılar. çok tatlış olmuş bence de. nakaratı da sevdim ben Big Grin

ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 21-04-2018

Enarji enarji azcik da sinarji =)))

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Bulent Ader - 21-04-2018

Asıl avicii ölmüş, 2013 eurovision'unun açılış müziğini björn ve benny ile birlikte hazırlayan kişi, petra mede 'abb' esprisini yapmıştı. 1989 doğumluymuş.

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 25-04-2018

Bu kız kendini aşmış! Bayıldım bu şarkıya!  Angel Heart

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 30-04-2018

Mükemmel değil mi ya. 

RE: Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 30-04-2018

(30-04-2018, Saat: 15:23)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mükemmel değil mi ya. 

Wink)) Değil

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - suioeir - 17-05-2018

Kendinizi duvardan duvara vurmaya duştan duşa sokmaya hazır mısınız?

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - Ömer - 17-05-2018

Hakan Altun denen adam en sevdiğim şarkılardan birinin içine etmiş resmen! Arzular Arsız güzel olmuş, Hande Yener'i Niran Ünsal'a tercih ederim, Işın Karaca ne güzel yorumlamış yine, Oğuzhan Koç denen çatallı sesiyle okul müsameresinde düz okuyan adamı işin içine katmasaymış olurmuş, Röya ve Linet'in ses rengi aynı bence, Gülşen harika...

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - suioeir - 18-05-2018

Where is El Adamı?

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - Uluhandro - 18-05-2018

Yalniz cicek,Sevdanin tadi,Buzkiragi ve Sor en sevdigim Yildiz  Tilbe sarkilari.. Sirasiyla Aleyna Tilki, Murat Dalkilic,Edis ve Serkan Kaya okumus.. umarim iyi is cikarmislardir..
Ama su kisa videoda beni en cok heyecanlandiranlar
 Mabel Matiz,Merve Ozbey,Linet, İntizar,Elif Kaya,Gulsenve Simge Sagin oldu..

Ece Seckin'in sectigi sarki kendisine 2 beden buyuk gelmis..

İrem Derici cok sasi okumus

Ceceli,Gocer,Oguzhan Koc albumun gereksizleri olmus..

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Uluhandro - 18-05-2018

Ayrica
Askin benden de ote, El adami ve Bozuyorum yeminimi nerede?

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 18-05-2018

Bu ara dinleyecek Türkçe müzik bulamıyordum, bunlardan idare ederim bari.  Big Grin Kısa kısa hallerinden pek bir şey anlaşılmasa da kimileri çok güzel kimleri de zorlama duruyor.

Niran Ünsal & Hande Yener niye ayrı şarkıyı söylemiş mesela? Orada biri divalığını konuşturmuş herhalde.

Bu arada El Adamı'nı Ceylam Ertem, Bozuyorum Yeminimi'yi de Demet Akalın kendi albümlerinde coverlamıştı. Üstelik ikisine de klip çekilmişti. Muhtemleen o yüzden konmamış olabilir.

ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 18-05-2018

Merve Ozbey ve Murat Dalkilic 'in yorumladigi 2 sarki patlar Wink

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - suioeir - 19-05-2018

Gülşen - Delikanlım yorumunu full dinledim bugün. Böyle bir şey olamaz. Tüylerim diken diken oldu.

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Uluhandro - 19-05-2018

(19-05-2018, Saat: 21:36)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gülşen - Delikanlım yorumunu full dinledim bugün. Böyle bir şey olamaz. Tüylerim diken diken oldu.

Ben de Mabel-Değilsin yorumunu dinledim.. MUH TE ŞEM

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - suioeir - 19-05-2018

(19-05-2018, Saat: 21:46)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2018, Saat: 21:36)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gülşen - Delikanlım yorumunu full dinledim bugün. Böyle bir şey olamaz. Tüylerim diken diken oldu.

Ben de Mabel-Değilsin yorumunu dinledim.. MUH TE ŞEM

Onu da beğendim.

Bu arada albümde Emir ve Rober Hatemo’nun olmaması saçma olmuş.