12PUAN FORUM
ÖNCE MÜZİK VARDI - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: TAZE HAVA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Forum: BU DÜNYANIN DIŞINDAN (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Konu Başlığı: ÖNCE MÜZİK VARDI (/showthread.php?tid=6)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 16-11-2017

Mahmut Orhan remixi bayağı başarılı olmuş. Şarkıyı başka noktaya taşımış resmen. Bayağı beğendim ben  Confused

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - safakis - 16-11-2017

(14-11-2017, Saat: 17:32)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ziynetcim öyle J.Lo olunmaz böyle olunur Smile

Bu kadının kariyerine başladığı ilk zamanlardan beri büyük hayranıyım. Disiplini, üretkenliği ve sürekli güzelliğine güzellik katması takdire şayan. 1999 yılından beri yaşayan bir efsane. 

+1

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 17-11-2017

Kadının ağzından böyle bir şey çıktı mı bilmiyorum ama kendiniz yakıştırıp sonra kendiniz gömüyorsunuz :=)

Zamanında Petek Dinçöz Shakira'ya meydan okumuştu onu hatırlıyorum sonrasında da 'Foolish Casanova'' çıkmıştı

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - aksizi - 21-11-2017

Ya ben de ayar oluyorum bu duruma? Sürekli birilerine birilerini yapıştırcak diye bişiler yapamıyolar bu ülkede. Benzediği kadar benzesin isterse taklitlerle başlasın yeter ki artık bizden de böyle güncel şeyler olsun YIL 2017.

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - suioeir - 21-11-2017

Aksizi mou, yapsınlar tabi yapmasınlar demiyorum ama şu klibe bir bak Ziynet’in saçı, makyajı baştan ayağa Jennifer Lopez. Tamamen bambaşka bir imajla da çekilebilirdi bu klip. Hal böyle olunca yaptığı orjinal iş de sakil duruyor. Mesela ‘’Ağlar mıyım Ağlamam’’ klibinde imaj bakımından çok daha özgün ve başarılı olmuş bence.

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - suioeir - 02-12-2017

Şarkı çok aman aman bir şey değil ama ben Aynur Aydın’ın tarzını ve duruşunu hiç bozmadan yoluna devam etmesini çok beğeniyorum. Çıktığı günden beri yaptığı tek değişiklik İngilizce’den Türkçe’ye geçmesi oldu ama müzik tarzını hiç değiştirmedi ve hiç Demet Akalın’laşmadı. 
(Bu mesaj Hadise’ye taş içerir.) Smile

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 05-12-2017

Spotify klasik haline gelen yıllık dinleme analizlerine başladı. 2017 analizleri yapılabilir durumda şu an.

2017wrapped.com'dan yapabilirsiniz.

Daha Eurovision dolu bir sen geçiremezmişim sanırım.

jQGvVn.png

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 05-12-2017

'94' adlı albümden 'Kıyamet Günü' ve 1995 yılında Hindistan'dan bir şarkı Heyo Big Grin ;

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - TTR - 07-12-2017

Seneyi de bir tren hitiyle kapatıyoruz. Aynur Aydın Berksan imzalı şarkıyla güçlü gelmiş. Hande, Berksan ile küsmeseydi ondan duyardık bu şarkıyı.

2017 Türk popu için verimli bir yıl oldu. Birçok hit şarkı çıkardı şarkıcılarımız  Heyo bi ara top 5 yayınlarız zaten buradan

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - halil - 08-12-2017

Ve karşınızda Gülben Ergen'in Sezen Aksu imzalı yeni şarkısı....  Angel Undecided

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - TTR - 08-12-2017

spotify_2017_wrapped.png

O çince yazı olan Anna Vissi  Big Grin

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 13-12-2017

Her Aralık ayı loop'a aldığım albümü (playlist) sizinle paylaşmak istiyorum.
(Barlas'cım, buraya kar yağdırabilir misin? Tam "aralık ayı" yazan yere. Tşk)

Şimdiden herkese iyi seneler!  Heart

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - buraks - 18-12-2017

(17-12-2017, Saat: 13:46)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Noiavagi forumda yağan karlar çok hoş olmuş =) Eline sağlık
Barlomou'nun eline sağlık!  Heart

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - Barlo - 18-12-2017

(18-12-2017, Saat: 19:07)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ah. Yanlış anlamışım. Sen hazırladın, Barlo da başlattı sanıyorum. Kusura bakma Barlo =D Eline sağlık Heart
O zaman sıradaki şarkı size gelsin Smile

Loreena McKennitt'in en içime işleyen ve hatta beni ağlatan şarkısı

Şimdilik sadece kar yağsın, yakın bir zamanda daha farklı değişiklikler de yaparız belki. Heyo

ÖNCE MÜZİK VARDI - Yekaye - 20-12-2017

https://youtu.be/s3nMBZHk1w8

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 21-12-2017

Her msc zamanı aklımı kurcalar bu şarkı, sonra vazgeçerdim, acaba çok mu bilindik olur diye...
kıvançlı mavi reklamında duyduğum an msc ihtimali bitti tabi... çok severim kendilerini efenim;

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI - Ömer - 23-12-2017

(23-12-2017, Saat: 13:12)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MVC için favori videomu hemen seçtim; ama 2. video için kafamda birkaç şarkı vardı. Sonra birden aklıma Die Antwoord geldi. Ama biraz abartılı bir katılım olurdu Smile Güney Afrikalı grup Die Antwoord'u biliyor musunuz? "Müzikle evli iki arkadaşız" diyorlar ve bir de çocukları var. Ruh sağlığını tehdit edici videolarla şarkılarını yayınlıyorlar. Her biri birbirinden rahatsız edici. I Fink U Freeky, Banana Brain ve Pitbull Terrier başı çekiyor.

Ugly Boy ise bana en eğlenceli gelen şarkıları. Fakat bu şarkı diğerleri kadar korkunç bir videoya sahip değil. Smile

Klipten değil ama senden korkuyorum Mert  Huh Big Grin

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Ömer - 23-12-2017

(23-12-2017, Saat: 14:54)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah allah, neden ki Ömer Smile

Sakin bir insanın böyle tuhaf klipler seyrediyor oluşu sence de korkutucu değil mi?  Big Grin

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - SiruSho - 25-12-2017

Mert tam bir poker face.
Ben nasıl konuşacağıma karar vermekte çekinirken Mert maşallah bülbül gibi şakıyordu. Ben de zaten ondan sonra saldım kendimi Big Grin

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI - Hysteria - 26-12-2017

(25-12-2017, Saat: 20:22)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mert tam bir poker face.
Ben nasıl konuşacağıma karar vermekte çekinirken Mert maşallah bülbül gibi şakıyordu. Ben de zaten ondan sonra saldım kendimi Big Grin

ben de senle tanıştığımız gün şok olmuştum Alper Big Grin
Forumda her şeye yorum yapan çenesi durmayan sirusho, buluşmada masum bir ponçikti  Big Grin Big Grin Big Grin