12PUAN FORUM
12Puan Müzik Platformları - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: 12Puan Müzik Platformları (/showthread.php?tid=229)

12Puan Müzik Platformları - buraks - 14-03-2018

Herkese Selam,
Gördüğüm kadarıyla müzik platformlarındaki playlistlerimiz tam anlamıyla bilinirlik sağlanmamış. O yüzden ulaşabileceğiniz tüm hesaplarımızı tek çatı altında sizlerle paylaşmak istiyorum.

Youtube
Youtube'daki yayınlarımıza 12Puan Tv üzerinden ulaşabilirsiniz. Burası playlistlerimizin yanı sıra ekibimizin yaptığı değerlendirmeleri de bulunduruyor. Online video içeriğimizin neredeyse tamamı buradan ilerliyor. Takip etmenizde fayda var.

Eurovision 2018 Playlisti İçin Tıklayın!

Spotify
Spotify, 12Puan kullanıcı adıyla bu sene kullanıma açtığımız bir platform. Şimdilik 2018 yılı Eurovision ve Ulusal Final şarkılarımız bulunuyor. Eurovision sürecimiz bittikten sonra (Mayıs ayından sonra) geriye dönük şarkıların eklenmesi ve özel playlistlerin hazırlanması planlanmaktadır. Özellikle akıllı telefonlarda kullanımı en verimli olan Spotify'dan da bizi takip edebilirsiniz.

Eurovision 2018 Playlisti İçin Tıklayın!

Bu başlık altında müzik platformlarımız ile ilgili tüm güncellemeleri paylaşıyor olacağız. Bu platformlarınızla ilgili tüm öneri ve isteklerinize, playlist hazırlama taleplerinize açığız.

Bol paylaşımlı günler dileriz.

Cvp: 12Puan Müzik Platformları - buraks - 22-03-2018

Youtube'a 43 şarkının bulunduğu playlist'e ek olarak; 1. Yarı Final, 2. Yarı Final ve Big 5 & Portekiz playlisteri eklendi.
Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ESC2018 1. Yarı Final

ESC2018 2. Yarı Final

ESC2018 Big 5 & Portekiz

12Puan Müzik Platformları - Psk - 29-03-2018

Spotify'da tüm şarkılar yok mu?

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12Puan Müzik Platformları - Yekaye - 29-03-2018

İzlanda nın klibi var, sahne görüntüsü yerine !

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: 12Puan Müzik Platformları - buraks - 29-03-2018

(29-03-2018, Saat: 01:17)Psk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Spotify'da tüm şarkılar yok mu?

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Henüz yok. Özellikle her pazartesi ve cuma günleri düzenli kontrol ediyorum. Eklendikçe güncelliyorum. Bu sabah itibari ile toplam 37 şarkımız var. 

@Yekaye; official video olarak sahne performansı kullanılıyor. Zaten videonun thumbnail görselinde de Official Video Iceland yazıyor. Dolayısıyla biz de bunu kullanıyoruz.

12Puan Müzik Platformları - Yekaye - 29-03-2018

Official olarak sahne kullanılıyor biliyorum ama onun yerine klip seyretmek çok daha zevkli olurdu

12Puan Müzik Platformları - pookito - 29-03-2018

Apple Music’de de halen epey şarkı eksik durumda [emoji52]

12Puan Müzik Platformları - frekans_g - 29-03-2018

(29-03-2018, Saat: 15:16)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Apple Music’de de halen epey şarkı eksik durumda [emoji52]

Apple music’te forumun hesabı var mı ki! Hemen ekleyeyim Eurovisionun Resmî hesabı bir türlü eklemedi bu yılki şarkıları

Cvp: 12Puan Müzik Platformları - pookito - 29-03-2018

(29-03-2018, Saat: 20:50)frekans_g Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-03-2018, Saat: 15:16)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Apple Music’de de halen epey şarkı eksik durumda [emoji52]

Apple music’te forumun hesabı var mı ki! Hemen ekleyeyim Eurovisionun Resmî hesabı bir türlü eklemedi bu yılki şarkıları  

Bildiğim kadarıyla forumun hesabı yok. Olsa iyi olurdu =)
Ben Apple Music kullanıyorum. O yüzden ordan takip ediyorum; ama pek çok şarkı eksik henüz Huh

12Puan Müzik Platformları - SiruSho - 29-03-2018

Yav indirin official albumu olsun bitsin yok spotify yok apple music aaayh

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: 12Puan Müzik Platformları - buraks - 30-03-2018

Apple Music hesabımız henüz yok arkadaşlar. Olduğu takdirde duyurusunu yapacağım.  Öpücük

12Puan Müzik Platformları - Barlo - 02-04-2018

Artık forumda gezinirken bir yandan Eurovision şarkıları dinleyebileceksiniz.

Giriş sayfasının üst kısmına eklediğimiz music player ile bu senenin tüm şarkılarını dinleyebilirsiniz. Bunun için foruma bilgisayardan giriş yapmanız gerekmektedir.

Music Player şuan için beta aşamasındadır ve bu nedenle playlistte yer alan şarkıların kaynağı YouTube videolarıdır.

Auto play özelliği devre dışı bırakılmıştır, bu nedenle siz play tuşuna basmadıkça şarkılar çalmaya başlamayacaktır.

İstediğiniz takdirde en sağda yer alan butondan şarkı seçimi yapabilirsiniz.

RE: 12Puan Müzik Platformları - Hysteria - 02-04-2018

Süper hareket, tebrikler & teşekkürler Barlo ve kimin emeği varsa bu fikirde Smile
Büyük ihtimalle Koytaş Heyo

Cvp: RE: 12Puan Müzik Platformları - buraks - 05-04-2018

(02-04-2018, Saat: 10:06)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Süper hareket, tebrikler & teşekkürler Barlo ve kimin emeği varsa bu fikirde Smile
Büyük ihtimalle Koytaş Heyo

Bu sefer benim hiç payım yoktu. Fikrini sağlık Barlo!  Öpücük