12PUAN FORUM
BULGARİSTAN - Equinox - Bones - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: BULGARİSTAN - Equinox - Bones (/showthread.php?tid=228)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Cvp: RE: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - taifung - 16-04-2018

(16-04-2018, Saat: 21:45)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaç insanın Suriye'de Eurovision şarkıları dinlerken top 10'u şekilleniyordur acaba dünya üzerinde :p

1 Big Grin

Cvp: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - taifung - 16-04-2018

Peki bu nedir yaa? Adamların sahne performansı sızmış. Tabi harika görünüyor. Ama bir yandan da bu ne skandal kardeşimSmile 2 gündür kimse fark etmemiş mi?

RE: Cvp: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - halil - 16-04-2018

(16-04-2018, Saat: 22:27)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Peki bu nedir yaa? Adamların sahne performansı sızmış. Tabi harika görünüyor. Ama bir yandan da bu ne skandal kardeşimSmile 2 gündür kimse fark etmemiş mi?
Bir fanın kendince yaptığı bilgisayar animasyonu gibi sanki? Neyse bekleyip görelim...

RE: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - Hysteria - 17-04-2018

çok basit ya hiç bi numara yok. evet şarkı harika, tertemiz de okuyolar ama bence minik de olsa bi süpriz lazım her zaman sahnede. kazanmak için önemli bu

BULGARİSTAN - Equinox - Bones - Barlo - 17-04-2018

Valla ben bunlar kadar uyumsuz bir grup görmedim Eurovision sahnesinde. Tek numaraları karanlık bir ortam ve kadının kafasındaki peruk.

Dün Burak’la konuşurken söyledim ona da, aç ışığı çıkart o peruğu şarkı bile kurtaramaz bunları, çakılırlar yarı finalde.

RE: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - Uluhandro - 17-04-2018

Yapma Barlo.. 6 ayrı sesin beraber şarkı okuması çok riskli bir durumken bunlar o kadar uyumlular ki canlıdan pek bir farkını göremedim ben.. Hele Bulgar trilleri yapan bir kadın var arada onun sesi muhteşem.. Bence show falan olmasın 6 ayaklı mikrofonla sadece şarkı söylesinler sahnede, bu şekilde bile ilk üç kesin.

BULGARİSTAN - Equinox - Bones - Barlo - 17-04-2018

(17-04-2018, Saat: 12:31)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yapma Barlo.. 6 ayrı sesin beraber şarkı okuması çok riskli bir durumken bunlar o kadar uyumlular ki canlıdan pek bir farkını göremedim ben.. Hele Bulgar trilleri yapan bir kadın var arada onun sesi muhteşem.. Bence show falan olmasın 6 ayaklı mikrofonla sadece şarkı söylesinler sahnede, bu şekilde bile ilk üç kesin.

Ses olarak değil ya, tipler çok uyumsuz sahnede. Toplama kampı gibi grup, sevmiyorum ben böyle projeleri. Londra performanslarında çok belli oluyor o uyumsuzluk.

6 değil 5 kişiler Tongue

tamamdır barlo bunu dediyse, şampiyon bulgaristan bu sene Heyo

geçen seneki portekiz vakası Big Grin

RE: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - Uluhandro - 17-04-2018

Ben bunları 6 kişi zannediyordum (Bkz. favorim olan şarkı hakkındaki bilgim..)

Tai'nin paylaştığı sahne performansını ilk izlerken şey zannettim. arkada okuyo adam, ışık boş mikrofona tutuluyo. hepsi aynı, dedim son 30 sn bianda gözükseler ne etkileyici olur haaa, şarkı akıyo ama kim okuyo belirsiz mistik bi hava... falan, sonra cahilliğimle baş başa kaldım kimse çıkmayınca asdfgfjasdjk

ama bence orjinal olur değerlendirsinler bu fikrimi Tongue Big Grin

BULGARİSTAN - Equinox - Bones - SiruSho - 17-04-2018

Kocaaaa bir balonsun Bones

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - buraks - 17-04-2018

(17-04-2018, Saat: 14:10)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunları 6 kişi zannediyordum  (Bkz. favorim olan şarkı hakkındaki bilgim..)

Çok öngörüşlüymüüşsün arkadaşım. Çünkü Lizbon'da 6 kişi olacaklar. 1 adet back vokal ile gidiyorlar Lizbon'a Smile

(Detaylar instagram hesabımızda)

Cvp: RE: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - Uluhandro - 17-04-2018

(17-04-2018, Saat: 18:38)buraks Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-04-2018, Saat: 14:10)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunları 6 kişi zannediyordum  (Bkz. favorim olan şarkı hakkındaki bilgim..)

Çok öngörüşlüymüüşsün arkadaşım. Çünkü Lizbon'da 6 kişi olacaklar. 1 adet back vokal ile gidiyorlar Lizbon'a Smile

(Detaylar instagram hesabımızda)

Vay canına Smile

Cvp: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - TTR - 17-04-2018

(16-04-2018, Saat: 22:27)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

altına fan yazmış ben yaptım diye  Big Grin Big Grin

RE: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - Hysteria - 18-04-2018

Tai bizi alarma soktun boşa Tongue
A haber misn mübarek bu ne yalan haberler Tongue Big Grin Big Grin Big Grin

RE: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - Hysteria - 20-04-2018

İsrail'i sollayarak 2. sırama yükseldi bende de bu... Bir tık daha fazla bunun kazanmasını istiyorum Heyo

RE: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - Emrako - 20-04-2018

Bu şarkıyı bir tek ben yeterince sevemiyorum sanırım. Geçen yılın şarkısına da negatiftim. İsrail sevdiğim şarkı ama eurovision için bu kazansın daha yakın

BULGARİSTAN - Equinox - Bones - frekans_g - 30-04-2018

Bunlar güzel geliyor. Her bekadan paramız kızın giydiğine yetti diğerlerine elimizde ne varsa verdik gibi olsa da bütün olarak güzel duruyorlar.
Şarkıyı söylüyorlar işte bildiğimiz gibi. Tek merak ettiğim kız sonunda kayıttaki gibi ses çıkarabilecek mi?
Işıklar,platformlar gayet güzel geriye kameraya güzel yansıtmak kalıyor. O da tam olursa ciddi ciddi seneye Sofya’ya otobüs kaldırabiliriz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: BULGARİSTAN - Equinox - Bones - TTR - 01-05-2018

Provası güzel geçmiş görünüyor. Çok rahat ilk 2 diyorum be benim şahsi kazanma adayım

BULGARİSTAN - Equinox - Bones - SiruSho - 01-05-2018

Kostumler manganin robot danscisi suratlar lady gaga ?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi