12PUAN FORUM
İSRAİL - Netta - Toy - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: İSRAİL - Netta - Toy (/showthread.php?tid=222)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Cvp: RE: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - taifung - 12-03-2018

(12-03-2018, Saat: 15:40)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok seviyorum bunu, 2 numaramda , o derece. ama kazanacak demek çok absürt geliyo ya Big Grin

Bu cümleyi en son geçen sene Portekiz için kuruyorduk bu vakitlerde...  Confused

Cvp: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - gentedimare - 12-03-2018

İsrail antipatik bi ülke ve eurovision sadece şarkı yarışması değil...

Kazanamamak için yeterli. Portekiz politik açıdan zararsız bir şampiyondu. 

Yarışmanın israile gideceğini sanmıyorum şarkıdan bağımsız bu fikrim.

İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - Barlo - 12-03-2018

Bu kız asıl hünerini sahnede gösterecek kesinlikle. Eurovision’da bu güne kadar yapılmamış bir şeyi yapacak kullandığı looper ile. Tabi tavuk sesi çıkarmak da bugüne kadar yapılmamış bir şey olacak. [emoji3]

İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - SiruSho - 12-03-2018

Butun olarak bakildiginda vasat
Melodi olarak bakildiginda harika
Fark olarak bakildiginda kötü.

Gıtgıtlamak nedir yahu nakaratta? Gidaklamakla finalde altin yumurta yerine kocaman sıçarsa fena olur Wink))
Normal ni nakaratla kakafoniden uzak kalsaydi muzik biraz çok şahane olurdu. Kadinin sesi zaten olay.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - halil - 12-03-2018

(12-03-2018, Saat: 21:45)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kız asıl hünerini sahnede gösterecek kesinlikle. Eurovision’da bu güne kadar yapılmamış bir şeyi yapacak kullandığı looper ile. Tabi tavuk sesi çıkarmak da bugüne kadar yapılmamış bir şey olacak. [emoji3]
Tavuk kostümü giyip söylermiş şarkısını sahnede!  Big Grin

İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - Hysteria - 12-03-2018

Kazansa yakışır aslında. Farklı bi winner daha işte. Çok da mutlu eder beni valla ama çok çok uzak bi ihtimal ya.

RE: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - Emrako - 13-03-2018

bu şarkı çok iyi ya. arada olan ortadoğu ezgileri ve dabruka vd etkenler birleşince bu kız sahneyi yıkar geçer. eğlenceli, sevdim.

RE: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - Okan Varol - 13-03-2018

Estonya'nın kazanması yarışmayı bienale ne kadar çevirirse İsrail'in kazanması da bir o kadar joke-fest'e dönüştürebilir..

Bu türden ifratla tefrit arasında gidip gelmelerin yayınlara renk katmasının dışında bir etkisi olmamalı.

Yarışmayı en nihayetinde bir şarkı kazanmalı.

Cvp: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - buraks - 13-03-2018

Sahnede çok yüksek bir enerji olacak bu kızda. Eminim oldukça eğlendirecek de. Oradan oy toplar gibime geliyor. Kızın olayı sahne ve çok iyi beceriyor.

Cvp: RE: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - suioeir - 13-03-2018

(13-03-2018, Saat: 00:47)Okan Varol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estonya'nın kazanması yarışmayı bienale ne kadar çevirirse İsrail'in kazanması da bir o kadar joke-fest'e dönüştürebilir..

Bu türden ifratla tefrit arasında gidip gelmelerin yayınlara renk katmasının dışında bir etkisi olmamalı.

Yarışmayı en nihayetinde bir şarkı kazanmalı.

Ben de öyle düşünüyorum. İsrail kazanırsa yarışma Ali Baba’nın çiftliğine dönebilir Smile

RE: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - Uluhandro - 13-03-2018

Estonya'nın kazanma ihtimali yok bence. (Ki çok isterdim kazanmasını)
Ama İsrail bu yıl çok şanslı.. Çok iyi ve farklı bir iş çıkarmışlar..

RE: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - Ömer - 13-03-2018

Bunları deli dürtmüş Smile

RE: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - TTR - 13-03-2018

aslında bunun herkesten bu kadar ilgi görmesine seviniyorum. sergey 2016, goril 2017 gibi bu da gümleyecek o kadar belli ki. en azından sergey ve goril fena olmayan şarkılardı. buna gülemiyorum bile

İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - Barlo - 13-03-2018

Jüri bunu katledecek zaten. Alırsa televote ile alır.

RE: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - Legolas - 14-03-2018

Tel Aviv 2019 simdiden hayirli olsun.

RE: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - Hysteria - 14-03-2018

Bunun kazanabileceğine inanan gruba girmiş bulunmaktayım. Hıyırlı olsun Big Grin

Cvp: RE: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - Uluhandro - 14-03-2018

(14-03-2018, Saat: 06:57)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tel Aviv 2019 simdiden hayirli olsun.

Kudüs 2019 olabilir bence

RE: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - TTR - 14-03-2018

Allah şifa versin.

İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - Emrako - 14-03-2018

Verka havası var bu kızda Smile chickenlady [emoji23] Türkiye yarışmada olsa keşke 12 points from Turkeys dese Smile
Şarkıyı duyduğum günden itibaren deli gibi dinlemeye başladım. Spor salonunda koşu bandında coşuyorum. Rica ettim bunu çalıyorlar bangır bangır salonda ?
GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İSRAİL - Netta Barzilai - Toy - gentedimare - 14-03-2018

Her gün 2 3 kere dinlemeden duramıyorum bunu  Heyo