12PUAN FORUM
MALTA - Christabelle - Taboo - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: MALTA - Christabelle - Taboo (/showthread.php?tid=220)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

MALTA - Christabelle - Taboo - frekans_g - 24-02-2018

Ben seviyorum bunu ya. Katletmezsiniz değil mi beni

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: MALTA - Christabelle - Taboo - suioeir - 24-02-2018

Bayılmıyorum ama listenin en sonuna koymak da haksızlık olur yani. O kadar saçmalık varken.

RE: MALTA - Christabelle - Taboo - SiruSho - 24-02-2018

(24-02-2018, Saat: 15:26)frekans_g Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben seviyorum bunu ya. Katletmezsiniz değil mi beni

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hahaha benim su ana kadsr ilk 3umde yahu katledebilseler beni ederlerdi [emoji14]

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: MALTA - Christabelle - Taboo - pookito - 25-02-2018

Tam yanaklarını sıkmalık değil mi sevimli tombik kızımız Smile
Şarkıya geçirdiği o heyecanını sevdim. Şu ana kadar açıklanan şarkılar içerisinde en sevdiğim. Tabii Estonya "La Forza" yı alınca hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Ama ne olursa olsun temennilerim çok güzel olacak şeker Christabelle'in Taboo'su için. Chiara'yı da severdim. Rahmetliden bahseder gibi oldu sanki Smile  Chiara da benim için özeldir. Bakalım Christabelle'in akıbeti nasıl olacak Smile
2rxjvb9.jpg

MALTA - Christabelle - Taboo - Hysteria - 25-02-2018

(25-02-2018, Saat: 17:22)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam yanaklarını sıkmalık değil mi sevimli tombik kızımız Smile
Şarkıya geçirdiği o heyecanını sevdim. Şu ana kadar açıklanan şarkılar içerisinde en sevdiğim. Tabii Estonya "La Forza" yı alınca hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Ama ne olursa olsun temennilerim çok güzel olacak şeker Christabelle'in Taboo'su için. Chiara'yı da severdim. Rahmetliden bahseder gibi oldu sanki Smile  Chiara da benim için özeldir. Bakalım Christabelle'in akıbeti nasıl olacak Smile
2rxjvb9.jpg

Çok bağlanma la forzaya . Sonunda benm Ukrayna ulusalında yaşadığım acıyı yaşamanı istemem mert [emoji22] Kadnaaaaay[emoji22][emoji22][emoji22]

Cvp: MALTA - Christabelle - Taboo - pookito - 25-02-2018

(25-02-2018, Saat: 18:02)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok bağlanma la forzaya . Sonunda benm Ukrayna ulusalında yaşadığım acıyı yaşamanı istemem mert [emoji22] Kadnaaaaay[emoji22][emoji22][emoji22]

Ah Hysteria. Yeni güne açılış şarkım La Forza. Servise bindiğim gibi kulaklıklarımı takıyorum ve La Forza'yı açıyorum. İçsel olarak bi gidip geliyorum. Şarkı gümbür gümbür bitiyor. Ardından yeni günümün açılışının 2. şarkısı La Voix başlıyor (İsveç 2009)

Cidden bağlandım La Forza'ya. Seçilmeme ihtimalini düşünemiyorum. Bir de gıcık Barlo La Forza seçilmesin demiş, gördün mü. inanamadım Çekiç

RE: MALTA - Christabelle - Taboo - Bulent Ader - 26-02-2018

Buna anlam veremedim, olumsuza daha yakınım sanırım.
İçine giremedim şarkının bir türlü...

RE: MALTA - Christabelle - Taboo - SiruSho - 26-02-2018

(26-02-2018, Saat: 21:26)Bulent Ader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buna anlam veremedim, olumsuza daha yakınım sanırım.
İçine giremedim şarkının bir türlü...
Bastaki muzik com guzel ama cok kisa yahu tadini alamiyorum

RE: MALTA - Christabelle - Taboo - TTR - 04-03-2018

bu da final yüzü göremeyeceklerden

MALTA - Christabelle - Taboo - SiruSho - 11-03-2018

Bu çok iyi bu.
İnsallah vicdan temsilcilerini oturturlar o juri koltuklarina

RE: MALTA - Christabelle - Taboo - TTR - 23-03-2018

izlanda'dan önce bunu yollayalım en zayıf halkada

MALTA - Christabelle - Taboo - pookito - 23-03-2018

O doğal, heyecanlı hareketleri ve sevimli tombik haliyle nasıl da pozitif bir enerji saçıyor. Hemen de kıymayın malta ya canım. Ayrıca şarkısının klibi için de epey emek harcamışlar [emoji3][emoji4] izlemediyseniz bi bakın

Cvp: RE: MALTA - Christabelle - Taboo - gentedimare - 23-03-2018

(23-03-2018, Saat: 10:14)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: izlanda'dan önce bunu yollayalım en zayıf halkada

Bununda günleri sayılı

Cvp: MALTA - Christabelle - Taboo - gentedimare - 23-03-2018

(23-03-2018, Saat: 12:43)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O doğal, heyecanlı hareketleri ve sevimli tombik haliyle nasıl da pozitif bir enerji saçıyor. Hemen de kıymayın malta ya canım. Ayrıca şarkısının klibi için de epey emek harcamışlar [emoji3][emoji4] izlemediyseniz bi bakın

Sen macaristana acimadan kıydın ama  Tai

MALTA - Christabelle - Taboo - SiruSho - 23-03-2018

Bu sarki hepinizi cope atacak,o saatlerde suratinizin seklini cok gormek isterdim

MALTA - Christabelle - Taboo - pookito - 23-03-2018

(23-03-2018, Saat: 13:06)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-03-2018, Saat: 12:43)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O doğal, heyecanlı hareketleri ve sevimli tombik haliyle nasıl da pozitif bir enerji saçıyor. Hemen de kıymayın malta ya canım. Ayrıca şarkısının klibi için de epey emek harcamışlar [emoji3][emoji4] izlemediyseniz bi bakın

Sen macaristana acimadan kıydın ama  Tai

Macaristan’ın şarkısından hiç lezzet alamadım ki ben. Abartılı geldi bana. Pek acınacak bi halleri yok gibi hem bakınca [emoji85][emoji3] o yüzden kıymak için sakınca görmedim.
Christabelle ise naif ve çok şeker geliyor bana [emoji3][emoji4] şarkısıyla verdiği o enerjisi de hoşuma gidiyor.
O yüzden benim için daha güçlü bir halka malta [emoji178]

MALTA - Christabelle - Taboo - Hysteria - 25-03-2018

(23-03-2018, Saat: 10:14)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: izlanda'dan önce bunu yollayalım en zayıf halkada

Bu mesaja kahkaha attım Süleyman ya. Strateji kasar olduk zayıf halka saolsn[emoji23]

RE: MALTA - Christabelle - Taboo - gentedimare - 25-03-2018

Arkadaşlar Maltaya yükleniyoruz en zayıf halka da. Halil bi zahmet kıbrıstan vazgeç.

Tbmm genel seçimlerinde ÖDPye oy atan seçmen gibisin Smile

MALTA - Christabelle - Taboo - pookito - 25-03-2018

(25-03-2018, Saat: 02:04)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Maltaya yükleniyoruz en zayıf halka da. Halil bi zahmet kıbrıstan vazgeç.

Tbmm genel seçimlerinde ÖDPye oy atan seçmen gibisin Smile

Vayyy gentedimare... Birlik ve beraberlik mesajları ile Malta’ya karşı planlı, programlı bir yüklenme harekatı başlatıldı demek [emoji43]

Sevimli, şeker Christabelle adına sizleri esefle kınıyor ve vicdanlarınızla baş başa bırakıyorum Sad

RE: MALTA - Christabelle - Taboo - gentedimare - 25-03-2018

Aynı şeyi macaristana yaptınız. Sad